Laptophűtő

Szerző: DemonMesteR, 2022. September 16., téma
Fórum » Laptop
Sziasztok nem láttam hasonló témát így létrehozok egyet, mert elég sok kérdés van ami számomra még megválaszolatlan. Laptophűtőt szeretnék vásárolni már ki is néztem a szimpatikus modelt (Yenkee YSN310) Viszont felmerültek bennem olyan kérdések amikre nem nagyon találok választ.. Elsősorban a kérdésem az lenne ha valaki rendelkezik ezzel a készülékkel a 2db usb ami a hűtőn van az usb3.0? Illetve ha már itt tartunk, hogy portok, mert főképp ez ami aggaszt, hogy balkezes vagyok és a laptopomon 3db usb port van 2 bal oldalt amit azért nem használok mert a mindennapi használatban zavarnak a kábelek ott ezért csak a vezetéknélküli egerem usbje van csatlakoztatva itt és így a hátsó usb-re kötöttem egy usb hubot amit cserélni szeretnék mert egy olcsó hama hub ami csak usb2.0 és cserélni fogom több portos usb3.0-ra és a kérdésem ezért is merült fel hogy magát a hűtőt muszáj a laptophoz közvetlen csatlakoztatnom vagy a hub is elbírja látni energiával illetve ha ez nem megoldható akkor külső (hosszabbítórol) működtetve nem okozna gondot a hűtő müködésének? Ha esetleg más hűtőt kellene néznem ezen okok miatt szívesen várom az ötleteket ami kitűzésem lenne, hogy mindenképp RGB villágítást szeretnék a laptop karakterisztikája miatt. Egyébként a gép 15,6". Bár nem tudom fontos infó-e a hubon egy HDD van csatlakoztatva illetve az egér töltő kábele meg az egérpad főképp a hdd és a fejhallgatóm miatt is szeretnék usb3.0 hubra váltani és hát ha a hűtőn csak 2.0van és elveszi a gép alapból 3.0 portját akkor nyilván nem lettem előrébb remélem érthető mit is szeretnék. Előre is köszönöm!
Hozzászólások
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Még nem küldtek hozzászólást. Légy te az első hozzászóló!


Elfelejtett jelszóRegisztráció