F1 2012 - Időmérős bajnokság

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 30., téma
Fórum » Játékokról általában
Miután a Lan nem jött össze arra gondoltam, hogy akkor csinálhatnánk egy ilyen időmérős bajnokságot. Ennek az lenne a lényege, hogy van egy adott pálya (az első randomba lesz kiválasztva), amin mért köröket kell teljesíteni, majd az eredményt kép formájában kell bemutatni. 1 hét áll rendelkezésre, hogy köröket menjetek az adott pályán.

KAMU KÉPEK NEM KELLENEK!

A versenynaptár szerint megyünk!

Az első pálya Melbourne lesz!

A képeket 2011.05.30-tól 2011.06.06-ig lehet beszúrni délután 4-ig.

Pontverseny!

Pontverseny:

1. villamdavid: 111 P

2. Lizard: 83 P

3. sisko: 60 p


4. bark187: 56 p

5. Synda: 49 P

6. silk97: 39 P

7. bigahu14: 34 P

8. Dirtnavigator: 30 P

9. atec91: 30 p

10. Achileuss: 18 p

11. zsolo: 14 p

12. hector maio: 14 p

13. bigdave174: 12 p

14. pistikalosa: 12 p

15. Czene: 11 p

16. iGyuri: 10 p

17. Habor: 8 P

18. silk97: 8 p

19. Pureibanez: 6 P

20. xXHecsaXx: 2 P

21. Superlompos: 2 P

22. tubatibi: 2 P

23. Demoz: 2 p

24. attila421: 0 p

25. jls4: 0 p

26. Cenation: 0 p

27. Bioritmus: 0 p

28. anycika73: 0 p

29. niteforce: 0 p

30. attila421: 0 p

31. dlaci93: 0 p
Hozzászólások: 3 245
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
V1VOnX avatar
Na force indiáról képet nem tudok felrakni mert egyszer gyorsabb vagyok máskor lassabb az átlagos különbség az 4 tized különbség a lotushoz képest de nagyon nehezen ink 5 tizedre mondanám
0
0
0
0
Garnett94 avatar
ceni98 írta:
Garnett94 írta:
ceni98 írta:
hát úgy tűnik nem fogok tudni játszani 😞

Milyen verziód van? Próbálj egy másikat, nekem az FLT működik.

nem tudom ismerősömtől kaptam sztem vmi DVD5ös :/

Ismerősödet esetleg felrakná neked?
0
0
0
0
ceni98 avatar
Garnett94 írta:
ceni98 írta:
hát úgy tűnik nem fogok tudni játszani 😞

Milyen verziód van? Próbálj egy másikat, nekem az FLT működik.

nem tudom ismerősömtől kaptam sztem vmi DVD5ös :/
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
w1n1x: Szerintem kezdhetjük holnap, nem más te később csatlakozol be! Meg szerintem ne 3nap legyen egy pálya hanem 5, h mindenkinek legyen ideje lerakni egy normális időt!😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
ceni98 írta:
hát úgy tűnik nem fogok tudni játszani 😞

Milyen verziód van? Próbálj egy másikat, nekem az FLT működik.
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát úgy tűnik nem fogok tudni játszani 😞
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Holnap lécci még ne mert holnap jelenleg egy skint készítek és erre nem lessz időm😞
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Minny jön force india aztán williamst is megnézem
0
0
0
0
V1VOnX avatar
https://kepfeltoltes.hu/121203/2012-12-03_00001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10 kör után ennyi sikerült ami azt jelenti hogy nagyoknak lotus kihúzva kb 2 tized a különbség ez és mclaren közt
0
0
0
0
ceni98 avatar
ejjejj baj van 😞 nem működik a telepítés 😞 error code -6 ennyit ír ki 😞
0
0
0
0
Garnett94 avatar
ceni98 írta:
jel pill telepítem bár néha problémák adódnak (nem tudom mért már 6x kezdem a telepítést most elvileg eddig műxik) de remélem nem lesz mostmár baj (eléggé béna vok még az F1be
Joy-jal lehet nyomni? (gamepaddal 😃😉
billel katasztrofálisan megyek

Amivel akarsz, azzal. 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
jel pill telepítem bár néha problémák adódnak (nem tudom mért már 6x kezdem a telepítést most elvileg eddig műxik) de remélem nem lesz mostmár baj (eléggé béna vok még az F1be
Joy-jal lehet nyomni? (gamepaddal 😃😉
billel katasztrofálisan megyek
0
0
0
0
Garnett94 avatar
robinho89 írta:
Holnap kezdjük 4kor az új vb-t! Változatos idővel és a pilótákon kívül csapatokat is pontozzuk, h izgalmasabb legyen a vb! Remélem nektek is megfelel!😀

COOL! 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Holnap kezdjük 4kor az új vb-t! Változatos idővel és a pilótákon kívül csapatokat is pontozzuk, h izgalmasabb legyen a vb! Remélem nektek is megfelel!😀
zsoltaba: amelyiket akarod társnak azt válaszd!😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
értem! de jó lenne már holnap kezdeni 16:00 kor 😀 nekem jó lenne ha czene vagy hector maio lenne társam 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Meg kell nézni, h ki a 4-dik leggyorsabb jelenleg és azt kapod társnak!😀 De a többi csapatot meglehet addig csinálni szerintem!
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Előre ne sorold ki.Most nyomok indába pár kört és értesítelek a különbségekről
0
0
0
0
zsoltaba avatar
akkor ki lesz velem???? autó: Williams 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
zsoltaba: 😆😂😃 legyen akkor williams és force india az erősebbeknek!
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Brazilt ink nem mert a frász ki ráz tőle nekem az nem fekszik😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
na majd 1 hónap azt lesz itt valami 😃 😆 minek a tesztelés ?
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Eddigi pályák közül nem tom melyik fekszett a legjobban😞.Szerintem megpróbálom indiát az eléggé trükkös
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
zsoltaba: nem biztos, de 4 csapat van már eddig akkor!
w1n1x: Brazil szerintem jó tesztelésre, mivel vannak rajta technikás kanyarok és egyenesek is!😉
Csak az baj, h ki lesz a 4-dik játékos aki gyengébb kocsival lesz akkor?
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Ok nyomom a köröket!De milyen pályákon?Monza eléggé ratyi tesztelésre😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
DDani biztos jön ? mert nem írta hogy jön 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nekem ok! Itt a leggyorsabbak DDani, w1n1x, B3nceOne és zsoltaba! Utána akik vannak hector maio, ceni98, czene, Garnett94 és én eddig!😀 Még egy emberke kell majd, hogy párosan legyünk! 😀 Lenne akkor 5 csapat. Mondjuk lenne egy Williams, Force india v Lótusz a gyorsabb embereknek! Lassabb embereknek meg Ferrari,Mclaren és Redbull, Mercédesz! 😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Ha jól számolom már megvagyunk 8-an: hector maio, w1n1x, robinho89, ceni98, zsoltaba, czene, B3nceOne és én.

Akkor kezdhetjük szerintem a csapatválasztást. + Párok összerakását.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
w1n1x: Nyomj le pár kört williams, force india és lotus-al és linkeld,h milyen időt lehet velük menni! De kellene egy idő a Mclarennal is majd, olyan kocsi lenne az ideális neked amivel 1-1,5 másodperccel lassabban lehet menni mint a Mclarennal pl.!😀 4 nagyon gyors emberke kell. zsoltaba,DDani,te és kell még egy aki nagyon gyors és meg is lesz már 2 team! Utána már könnyű lesz a többi csapatott megcsinálni. 😀
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Csapat:ferrari ha lehetne😜.Pedig ha jól tudom time trialba van vagy fél mp különbség mclaren és ferrari közt.Ha meg mégsem lehetne akkor williams vagy force india vagy lotus
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Lenyomjak 1-2 kört különböző pályákon és tályékoztassalak ezzel kapcsolatba?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Először is legyünk meg 8-an utána szét osztjuk magunkat. 😀 Csak egy gond van, nem tudjuk h mennyivel lassabbak a kisebb istálló autói a gyorsabb kocsikhoz képest!😞
0
0
0
0
ceni98 avatar
nah megvan a játék 😃 én ha lehet Ferrarival lennék 😃 vagy Red Bull mind1 😃
0
0
0
0
zsoltaba avatar
na és hogy legyenek a csapatok ? 😀 jó lenne már kezdeni!
0
0
0
0
no avatar
Én is beszállok. Csak működjön jól a csapatos játék!!!
0
0
0
0
ceni98 avatar
ha ismerősöm hozza akkor beszállok én is 😃
0
0
0
0
zsoltaba avatar
először is ki jönne ? 😀 és akkor utána csapatosztás! 😀 meg autó választás!
0
0
0
0
Garnett94 avatar
A csapatokat kéne összehozni még, hogy ki, kivel legyen. Amúgy elég kevesen vagyunk sajnos. :S

+ Jelezném, hogy ma jelent meg az F1 RFT2012, ez ugye az rfaktoros F1, a szimulátor.

hector maio írta:
Garnett94 írta:
w1n1x írta:
De mint mondtam értelmét nem látom ennek a csapatnak mivel a sebességem alapján valami gyengébb csapathoz kerülnék ahol valószínűleg sosem harcolhatnánk a pontokért a hatalmas időkülönbség miatt😞

Amennyivel lassabb a Catheram a McLaren-nél, annyival gyorsabbak voltatok nálunk.


Egy Catheram 5-10mp-vel lassabb egy McLaren-nél. Azért annyival nem voltak gyorsabbak.

Ennek utánajárok most.

Én most 3-3.5 MP különbséget tapasztaltam a McLaren és a Catheram között ami egyes pályákon meg is volt a leggyorsabbak és mi közöttünk. De ha pl a Force India 2-2.5 MP-vel van lemaradva akkor felőlem azzal is lehetnek a legjobban, csak, hogy valamilyen szinten egyensúlyozzuk az erőviszonyokat.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Garnett94 írta:
w1n1x írta:
De mint mondtam értelmét nem látom ennek a csapatnak mivel a sebességem alapján valami gyengébb csapathoz kerülnék ahol valószínűleg sosem harcolhatnánk a pontokért a hatalmas időkülönbség miatt😞

Amennyivel lassabb a Catheram a McLaren-nél, annyival gyorsabbak voltatok nálunk.


Egy Catheram 5-10mp-vel lassabb egy McLaren-nél. Azért annyival nem voltak gyorsabbak.
0
0
0
0
zsoltaba avatar
na akkor lesz itt ma valami? 😀 jó lenne kezdeni !
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
w1n1x: menny pár kört gyengébb autóval száraz pályán Ausztrália-ban! Utána lapozz vissza a 104-dik oldalra és hasonlítsd össze az eredményedet az ott letett eredményekkel és majd kiderül h miből is élünk. 😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
w1n1x írta:
De mint mondtam értelmét nem látom ennek a csapatnak mivel a sebességem alapján valami gyengébb csapathoz kerülnék ahol valószínűleg sosem harcolhatnánk a pontokért a hatalmas időkülönbség miatt😞

Amennyivel lassabb a Catheram a McLaren-nél, annyival gyorsabbak voltatok nálunk.
0
0
0
0
zsoltaba avatar
és akkor mikor kezdődik ?
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Esős legyen első!

De mint mondtam értelmét nem látom ennek a csapatnak mivel a sebességem alapján valami gyengébb csapathoz kerülnék ahol valószínűleg sosem harcolhatnánk a pontokért a hatalmas időkülönbség miatt 😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Azt, hogy az egyik verseny száraz, a másik esős, és így váltakoznak, szóval minden második esős vagy ha esőssel akarunk kezdeni akkor minden második száraz.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
A váltakozó alatt mit értetek?Dynamic idő vagy a intermediate gumis idők?Mert time trialba csak az van
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Csapatok: legyenek
Időjárás: száraz/esős váltakozó! Amúgy számoljuk a konstruktőri pontokat is majd?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció