Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sramm74 avatar
Ebben a videóban egy olyan Android-os applikáció letöltését és kezelését fogom bemutatni, amivel tudunk korlátlan mennyiségben, korlátlan hosszúságú videókat letölteni akár FULL HD, 60 FPS minőségben is, és a hosszúságától számítva viszonylag alacsony fájlméretben.
0
0
0
0
TomCraft avatar
Szevasztok srácok!
Itt is lenne a második videóm a mostani csatornámon, hogyha elnyerte a tetszéseteket akkor nyomjatok egy "Tetszik"-et és iratkozzatok fel a csatornámra, hiszen ez nekem olyan pozitív motivációt adna, ami alapján sokkal eltökéltnek érzem magam, ami alapján sokkal jobb és mozgalmasabb videókat tudnék készíteni! Köszönöm hogy elolvastad ezt a kis leírást, további szép napot, estét!
0
0
0
0
rdragon91 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@rdragon91: Jó videó meg minden "tesó",de mi a rákért kell egy nevet ellopni? Azért hogy többen nézzék a gémpléjt? Komolyan büszke leszel ezáltal?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, újra indítottam a csatornám, habár kezdő vagyok igyekszem fejlődni, ha egyik videóm elnyerte a tetszésed kérlek iratkozz fel 😀
https://youtu.be/zrM81rCMvsg
0
0
0
0
Szabo_Tomi avatar
Elnyerte a tetszésedet a videó? Dobj egy like-ot és feliratkozást! 😀
0
0
0
0
misuvideo1 avatar
Itt is lenne a csatorna kezdetleges intrója, amit ezentúl megtalálhattok minden feltöltött videó elején. Véleményedet írd meg komment szekcióba, hiszen azt mindig szeretjük! 😀
0
0
0
0
tomo1991 avatar
Itt is lenne az első komolyabban kommentált végigjátszásom első része, véleményeteket szívesen várom videó alatt komment szekcióba, remélem elnyeri a tetszéseteket! Jó szórakozást! 😀
0
0
0
0
no avatar
Ebben a videóban 30 darab olyan érdekességet fogok elmondani a karácsony ünnepéről, amit valószínűleg nem tudtál. Azért most készítettem el ezt a videót, hiszen karácsonykor nem tudtam volna elég időt fordítani ennek az elkészítésére.
0
0
0
0
MiszterDawe avatar
Hogyha elnyerte a tetszésedet a videóm, akkor dobj egy Tetszik-et és iratkozz fel a csatornámra, hiszen ezzel együtt támogatod úgymond a videós karrieremet. Ha ezt megteszed értem, köszönöm szépen. 😃
0
0
0
0
RevoYT avatar
Hogyan építsünk percek alatt járművet a Minecraft-ba? Kattints a videóra, és lesd meg! 😀
0
0
0
0
kolbaszkarika avatar
CODWW2 végigjászás, harmadik rész.

0
0
0
0
RevoYT avatar
Ebben a videóban egy roppant egyszerű TNT ágyú elkészítését fogom bemutatni, ami nem mellesleg a legkisebb helyen is tökéletesen elfér.
0
0
0
0
Tomimester95 avatar
Sziasztok!
A napokban készítettem egy YouTube csatornát, amivel egyben az egyik álmom vált valóra, hogy a házilag legyártott kis videóimat feltöltsem egy csatornára és ezzel együtt szétkürtöljem a nézőközönség felé. Most biztos gondolhatjátok, hogy egy újabb olyan "Videós" aki elkezd egy végigjátszást, és egy adott résznél abbahagyja azt. Nem, ez nem így lesz. Én egy mondásnak élek bár kissé szkeptikusnak hangzik, még pedig: "Amit elkezdesz, azt fejezd is be". És a csatornámra feltöltött további tartalomnál is így lesz, és úgymond a GTA San Andreas végigjátszásommal szeretnék debütálni, úgy hogy itt is lenne az első része. Hogyha elnyerte a tetszésedet, akkor dobj egy ... áhh hagyjuk, tipikus sablonszöveg. 😃
0
0
0
0
💬 1
Schwin94 avatar
@Tomimester95: Ne bánkodj a youtube 7 dislike miatt, azt hitték letöltés. 😉
0
0
0
0
TomiGames avatar
Itt is lenne a Max Payne 2 végigjátszásom első része, az esetleges nyelvbotlásokat nézzétek el nekem, hiszen új vagyok ebben a videós popszakmában.
0
0
0
0
turkish avatar
Ez nem játék! 😀


Ha tetszik, fel lehet iratkozni!
0
0
0
0
Assd avatar
Alto's Adventure - Gameplay Video!
0
0
0
0
Pixel345 avatar
Elkezdtem a csatornámon a GTA IV végigjátszását, és itt is lenne az első rész. A következő már mikrofonos lesz, csak technikai okok miatt nem tudtam megoldani hogy az első rész is az legyen.
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 2 - Végigjátszás 2.rész - A robbantás


Call of Duty 2 - Végigjátszás 1.rész - A kiképzés
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció