Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kolbaszkarika avatar
Valakinek van valami tippje, hogy a 20. másodperc utáni néhány pillanatban hallható hanghibát hogyan lehet küszöbölni? Az Experience csinálja.

0
0
0
0
Freamee avatar
Ebben a végigjátszásomban egy sokak által kedvelt, klasszikus játékot fogok végigjátszani, még pedig a Call of Duty 2-öt. 😃

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Elnyerte a videó a tetszésedet? Dobj egy like-ot!
Véleményedet írd meg hozzászólás formájában!
Szeretnéd támogatni a csatornámat? Iratkozz fel. 😀
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

0
0
0
0
Kerik avatar
Sziasztok! Tegnap nagyon nagy szerencsém volt, hogy a Hard Mode ellen játszhattam rankedet (aki ismeri őket az tudja, hogy kik ők).
De a videót rögzítettem is igaz 21:9-ben nem pedig 16:9-ben ez annak zavaró lehet aki 16:9-ben nézi meg.
0
0
0
0
💬 1
WeKing avatar
@Kerik: Büszke lehetsz magadra.. 😃
0
0
0
0
vyne avatar
Egy kis Beta Arena...😃
0
0
0
0
vyne avatar
Battle For Azeroth- Random bg szosszenetek. 😀
0
0
0
0
Kerik avatar
Na ti erről a monitor overclockról mit gondoltok? UI: Lehet hogy nem itt kéne megosztanom.
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Sziasztok! Késztettem egy új PUBG best moments videót, amit most örömmel osztok meg, beleadtam mindent! 😀 Jó szórakozást kívánok mindenkinek, remélem tetszeni fog! 😃

0
0
0
0
no avatar
Akinek hasonló laptopja van, annak itt lenne a konfigurációhoz egy viszonyító teszt, hogy még is hány FPS-el képes futtatni. Holnap feltöltöm az újabb videót, amiben a Left 4 Dead 2-t fogom tesztelni.

0
0
0
0
GodSie avatar

MOnster Hunter féle mmo (ingyenes)
0
0
0
0
no avatar
COD4: MW - FPS and Quality Test.

A laptopom konfigja megtalálható a videó leírásában.

Iratkozz fel a csatornámra a további tesztekért illetve videókért!
0
0
0
0
OriginalSzotyi avatar
Itt is lenne a csatornám első hivatalos intrója, azt hozzá kell fűznőm hogy az intrót nem én készítettem, ez egy ingyenesen letölthető Template, de sajnos intró készítés terén ennyire futja a tudásom. 😃

0
0
0
0
💬 3
Moon_Breaker avatar
@OriginalSzotyi: Original, miért van hamisított is? 😃
0
0
0
0
OriginalSzotyi avatar
@Moon_Breaker: Ezen jót nevettem. 😃 egyébként azért lett Original a nevem, mivel a sima Szotyi foglalva volt. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@OriginalSzotyi: Áh értem. 😀
0
0
0
0
carl18x avatar
Kis Melbourne csapatásom! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció