Ingyen elvihető

2010. August 23., téma
Fórum » Apróhirdetések
Olyan dolgokat (ajánlott: hardver, szoftver) hirdethettek itt, aminek már nem sok vagy már nincs is sok értéke, és ezért ingyen odaadnátok annak, akinek esetleg még tudná hasznosítani egy régi gépben, vagy netalán gyűjti az ilyesmit.

A kéregetést mellőzétek!
Hozzászólások: 437
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
0423mark avatar
Sziasztok nekem egy 1004 es psp alaplapra lenne szükségem ha esetleg kalódik valakinél
0
0
0
0
m4rt1n avatar
Lehet ezt nem ide kéne irni de a Starcraft2-höz kaptam ajándékba 2db STARCRAFT 2 és 1db WOW ajándék kód-ot amivel 10napig ingyen tudtok játszani a játék(ok)kal ha valakit érdekel egyszerüen elküldöm a kódot ha télleg akar játszani 😀

MSN: papp.martin1326@gmail.com
e-mail: martincraft@citromail.hu
0
0
0
0
zsoltie06 avatar
Northgate írta:
#19 Intel Pentium IV 631 3.0Ghz L2: 2MB FSB : 800Mhz.



Működik is?
Vagy már elvitték?
0
0
0
0
no avatar
Nekem LOTRO alap + moria kiegészítő kéne 😃

És miért ingyen ? mert le lehet tölteni, de nekem kell... X)
0
0
0
0
Northgate avatar
#19 Intel Pentium IV 631 3.0Ghz L2: 2MB FSB : 800Mhz.
0
0
0
0
ors11 avatar
ez milyen proci pontosan?
0
0
0
0
no avatar
ingyen elvihető cedarr mill 631 3.0GHZ 2mb cache cpu akit érdekel irjon
0
0
0
0
windows96 avatar
hát 3 db van 😆 egyet meg majd szerválok majd valahonnan vagy csak 3 lesz.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
és az miért jó neked? pl 4gb 8GB os pendrive legolcsóbban is 12 000 és akkor már vehetnél egy hordozható hdd-t ami sokkal nagyobb kapacitású. (ha már van otthon 4 pendrive od akkor nem szóltam)
0
0
0
0
windows96 avatar
hordozható vinyót csinálok belőle😆 kibelezem veszek egy usb hub-ot ami elfér benne 4 pendriveot bele aztán vissza a "tetejét" egy kábellel pedig a gépbe dugom és kész. youtube-on láttam 😂
0
0
0
0
MaximumGame avatar
windows96 írta:
keresek rosz winchestert. tökmindegy milyen (sata, sataII....) csak rosz és ingyen legyen .
mire kell az neked ? 😃

itt nézem kinek mi ég le 😃 nekem még 1cuccom se égett le meg ment igy tönkre 😃
0
0
0
0
windows96 avatar
keresek rosz winchestert. tökmindegy milyen (sata, sataII....) csak rosz és ingyen legyen .
0
0
0
0
no avatar
Hi all valaki tudna nekem segíteni?
A régi laptopomban valamilyen satás wincserszter való (állítólag Standard sata) és kölcsön kéne valamilyen RACK hogy az adataimat lementsem (azért nem akarok venni mert nincs olyan cuccom amihez használnám)

Aki (lehet hogy) tudna segíteni az írjon PM-t

Köszönöm!!!😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az én 478-as lapomon a hálókártya halt be, meg tán néhány PCI pot...
0
0
0
0
laci503 avatar
Tesla GoD írta:
az hogy tudott meggörbülni?😃


nem tudom hogy görbült meg ahol van a hűtés megcsinálva a procira ott az elgörbítette szerintem... de attol még lehet hogy működik😃 mikor mi kivontuk a forgalomból még működött csak az alaplapi VGA hokizott be azóta meg kitudja ... DDR1es alaplap különben
0
0
0
0
laci503 avatar
van nekem ha minden igaz 478as foglalatba való 1.7es celeronom meg egy 2.66os celeronom utóbbi több éve áll nem tudom működik-e még van egy meggőrbült 478as alaplapom is szintén nem tudom hogy működik-e 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Hodossy írta:
nekem most pl 1 vinyó jóljönne 😃
van egy 120 gigás P-ATA-s vinyóm, ha adsz csavarhúzót megjavítom, és viheted😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
Van egy AGP-s Radeon X1550-em aminek minden kondija púpos, de szerintem ha kicserélik akkor működik, mert nem ad képet, de a venti az megy! Illetve van egy nem működő ASRock 4CoreDual-VSTA alaplapom, meg 1 nem működő DVD illetve 1 nem működő CD íróm, bár a CD az lehet h csak olvasó! Jah meg 2 floppymeghajtó! Működésüket rejtély fedi!😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
jogos, de tulajdonképpen már befejeztük!😀
bakker most jövök rá h ez is off, szal van 1 SD RAM-om, a márkáját nem tudtam kideríteni, meg most azt se tudom megmondani h mekkora, de el lehet vinni ha kell vkinek😃
szerk:van néhány steam-es játékom, már aktiválva vannak szal használni nem lehet őket, viszont jól mutatnak a polcon stb, lehet elvinni(HL2,HL2EP1,FEAR2,SIN,DARK MESSIAH of MM)
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Kezd kicsit halmozódni az off!
NE térjetek el a témától, mert elvesznek a felajánlások a sok hsz között!
0
0
0
0
Cooley avatar
Miért ne? Én például szeretnék majd készíteni egy számítástechnikai alkatrészekből álló fali'szőnyeget'. 😃 És ha valakinek van valami nem működő alaplapja, vinyója bármije, és a közelben van és elfogadom! 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Olyan dolgokat (ajánlott: hardver) hirdethettek itt, aminek már nem sok vagy már nincs is sok értéke, és ezért ingyen odaadnátok annak, akinek esetleg még tudná hasznosítani egy régi gépben, vagy netalán gyűjti az ilyesmit.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció