Ingyen elvihető

2010. August 23., téma
Fórum » Apróhirdetések
Olyan dolgokat (ajánlott: hardver, szoftver) hirdethettek itt, aminek már nem sok vagy már nincs is sok értéke, és ezért ingyen odaadnátok annak, akinek esetleg még tudná hasznosítani egy régi gépben, vagy netalán gyűjti az ilyesmit.

A kéregetést mellőzétek!
Hozzászólások: 437
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
KERKO avatar
Valakinek van fölösleges assassin's creed 3-ja?
Battlefield 3-at tudok adni

(vagy ne kódold át csak egy 100%-os végigjátszás erejéig kéne + a multit megnézném)
0
0
0
0
Dooma avatar
Sziasztok. Akinek van fölös Euro Truck Simulator 2 steam kulcsa privát üzenetben elfogadnám és nagyon hálás lennék az illető úriembernek.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Metos95 én meg szeretném, ha a Magyar Nemzeti Bank rámszakadna, erről mégis csak álmodhatok. Szerintem nincs itt olyan hülye ember (elnézést a kifejezésért) aki tök INGYEN adna neked egy BF4-es accountot!

Amúgy csak lopva megjegyzem, hogy az a 168 óra rengeteg idő! Csak hogy miért. Battlefield 3-ban van 60 órám, és 49-es rankon vagyonk. És BF4-ben a 168 órát csak akkor számolja ha játszol is! És ha már tetszik valamilyen játék és meg is szeretné venni az ember, akkor okosan kezd el gyűjtögetni, félre tenni mindig egy keveset, és egyszer meglesz a rávaló.
0
0
0
0
Conoren avatar
Metos95: Ez azért egy kicsit túlzás, nem? o.O Én sem engedhetek meg magamnak egy Razer perifériát, mégsem fogok olyanoktól kérni, ingyen, akiknek van. Ez természetes dolog.
0
0
0
0
reflmix avatar
Metos95 Barátom, se itt se máshol nem fogsz találni egy olyan embert sem, aki teljesen ingyen ad neked egy BF 4 et ! Ha netán mégis találsz azonnal értesíts ! Talán BF 3 még akad valakinek ha az jó neked .
0
0
0
0
no avatar
Tudom ,hogy most ingyenes,de szeretnék 1 teljes bf4 et.
Mert hát sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy megvegyem a boltba...
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Metos95: Olyat valószínűleg nem találsz, de most 168 óráig ingyen játszható 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Lehet hülye kérés.
De, akinek van INGYEN BF4 -es account és szivesen nekem adná azt szépen megkérem írjon nekem 1 Üzit.

Előre is nagyon szépen köszönöm. 😀
0
0
0
0
ztajti avatar
Sziasztok!
Keresek: Mindenféle S.T.A.L.K.E.R posztereket! Ha valakinek van, kérek egy p.ü-t és beszélünk róla.
0
0
0
0
acsricsi avatar
Tudom senki se fog adni. Meg hülyének fogtok nézni. De valaki nem adna egy eredeti wow cardot? Ha fel tudom húzni a karit tudok majd fizetni goldal és akkor majd minden hónapban ha adsz nekem cardot én fizetek goldal érte és akkor megbeszélhetjük mennyit kéne fizetnem.
0
0
0
0
benc33 avatar
Valakinek nincs esetleg elfekvőbe ingyen egy Logitech MX518-a? 😃
0
0
0
0
GaboC avatar
Ha valakinek esetleg kell ez a steam kupon PM: 66%-KAL OLCSÓBB Richard & Alice (Érvényesség vége: 8/4/2014 1:03:03 PM.)
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Kvindor : Kérni akarsz érte valamit? Akkor miért ide írtad,ez az Ingyen elvihető nevű topic.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nem rég regisztráltam az oldalra és olvastam ezt a forumot és ez a rész nagyon tetszett! Még nekem nem volt fizetős steam játékom(csak free pl Team Fortress 2), így aki rendes lenne és szívesen megválna egytől(természetesen ingyen) ,az írjon. Nagyon hálás lennék neki! Bármilyen játéknak örülnék, de akciós(Cod,DOd,CS:S, Crysis,Far Cry), statégia(Kohan,Civilization,eart 20160,Command &Conquer), autós és mellettük FIfa-nak örülnék legjobban. Persze más nem menő játéknak is örülnék. Előre is köszönöm, aki bármilyen játékot is ajándékozik nekem, annak nagyon hálás leszek 😀
0
0
0
0
marci19970425 avatar
Hali valakinek nem kell Men of War Trilogy steam key CS:GO giftért vagy keyért ?
0
0
0
0
KERKO avatar
FIFA 14-et cserélném Origin accounton van.
Levelet írj ha érdekel és írd, hogy mit adnál érte.
0
0
0
0
KERKO avatar
Valakinek van Sims 3-ja? kiegészítő nem lényeg..

Assassin's creed 3-4 is érdekel

Amit tudok addni Battlefield 3
0
0
0
0
madchief avatar
Valakinek van bármilyen felesleges Steam Trading Card-ja? 😃
0
0
0
0
bassus16 avatar
Engem érdekelnének játék poszterek mindenféle. 😃
0
0
0
0
benc33 avatar
Ha esetleg lenne bármilyen steam kódod, vagy tárgyad ingyen, akkor írj üzenetet! 😀
0
0
0
0
szilver avatar
Ingyen rossz egere akinek van az írjon.Köszönöm.
0
0
0
0
Puffin avatar
Ingyen battlefield 3-ja van valakinek? Amire nincs szüksége?
0
0
0
0
no avatar
Akinek van felesleges Sims 3 kiegészitője írjön PÜ-t
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Van egy 2 hetes ps+ kódom de nem tudom felhasználni ezért gondoltam kiírom ide:
5J8J-D8N8-8PPG
Nem tudom hogy működik-e, még régebben járt a gamestarhoz.
0
0
0
0
Mizushio avatar
Nincsen valakinek felesleges Dead Space 3 kód?
0
0
0
0
geri0821 avatar
Akinek van valamilyen felesleges Steam vagy Origin vagy Uplay kódja az írjon üzenetet!
0
0
0
0
KERKO avatar
nincs valakinek fölös sims 3-ja? bf 3-as accot tudok adni
0
0
0
0
Sicu33 avatar
GodSie : Írok a profilodnál 😀
0
0
0
0
no avatar
Ingyen bf3 valakinek még van?
0
0
0
0
tihanz6 avatar
Akinek lenne faja posztere játékról az dobjon egy PÜ-T pls
!
0
0
0
0
no avatar
6 darab Dead Island Epidemic Giftem van (béta), akit érdekel szóljon!
0
0
0
0
cseszka avatar
Crysis sorozathoz engem is érdekelne kulcs,bármeikhez.😀
0
0
0
0
Mizushio avatar
Akinek van fölösleges Dead Space 3 kódja az írjon már 1 PÜ-t lécci 😃
0
0
0
0
KERKO avatar
Akinek van fölösleges Crysis / Dead Space-ja az írjon üzenetet!

BF 3 eladó
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Battlefield hardline béta serialja valakinek van ?😀
0
0
0
0
Adam819 avatar
Valakit nem érdekel egy szektor hibás 1tb-s WD vinyó?
0
0
0
0
Adam819 avatar
Valakinek van esetleg eladó 160gb-s vinyója?
0
0
0
0
no avatar
Origin Accokat vagy kódokat szivesen fogadok PÜ-ben ha kell valami cserébe adok szivesen
0
0
0
0
no avatar
Akinek van valamilyen felesleges Steam vagy Origin kódja az írjon üzenetet!
0
0
0
0
MoonW avatar
1 - 1 darab -10%-os Toki Tori 2 kupon ingyen vihető (steam cserében)

Kapcsolat pü-ben!
0
0
0
0
benc33 avatar
Counter-Strike Global Offensive skineket keresek!😀 Akinek van esetleg, az írjon!
0
0
0
0
PoPet avatar
Nem tudom már be vannak e aktiválva, még régebben elküldtem őket egy ismerősömnek de nem írt vissza, hogy aktiválta-e őket, fogalmam sincs, de azért próbáljátok meg! Ha valamelyiket sikerült dobj egy üzit, köszi! 😃
Dead Space: ELKELT
Burnout Paradise: The Ultimate Box: 6E44-RQWW-2NHQ-4SXA-BDG3
Crysis 2 Maximum Edition: 7JUC-EV44-KRAF-VPNU-3KL6
Medal of Honor: HKSJ-9KV4-Q4CV-S2FG-99FH
Populous: H655-Y53N-MJND-DREL-KF97
Nyomatékosan megkérnék mindenkit, hogy ne legyen telhetetlen és csak az általa legjobban kedvelt játékot aktiválja be! Köszönöm!!
0
0
0
0
benc33 avatar
Sziasztok! Ha esetleg van valakinek olyan kulcsa/kódja/giftje amivel nem tud mit kezdeni, az jelentkezhet ! 😀 (Bármi jöhet, Origin, Steam, battle.net,stb.)
0
0
0
0
palko avatar
Helló!
Nem csípem a kéregetést, viszont kellene egy kis segítség! Van egy alaplapom, és le kéne tesztelnem, de nincs DDR2-es ramom. Venni nem szeretnék, mert ha rossz, akkor az csak kidobott pénz... Azt szeretném kérni tőletek, hogyha van valakinet bármilyen kicsi, és gyenge DDR2-es memóriája ami működik, írjon egy PÜ-t.
A segítségeteket előre is köszi!
0
0
0
0
Roger87 avatar
Nekem ezek vannak: S3 Trio,Voodoo3
0
0
0
0
maujuri avatar
Sziasztok.
Van pár felesleges dolgom amit felajánlok.
- Geforce 2 TI 64mb AGP videokártya
- Sound blaster 128 PCI Hangkártya
- S3 Trio 3D 8MB AGP Videokártya
- 56K pci modem telepítőlemezzel együtt
- Pioneer DVR216D DVD író SATA

Ezek mind évek óta nem voltak használva, de gondolom működnek, esetleg a kondik száradhattak ki, akkor viszont nem. A dvd író nehezen olvasott pár lemezt, azért került lecserélésre.

Átvétel csak személyesen Budapest Corvin mozi előtt, vagy a Corvin plázában.

.
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok ventilátor szabályzó érdekel 😀 160GB HDD-t adnék érte!
0
0
0
0
Kaktuszmalac94 avatar
Akinek van ingyen, vagy jelképes összegért elvihető, normál ATX- szabványú számítógépháza, esetleg táppal együtt, azt megkérem írjon nekem PÜ-t, mert nagyon fontos lenne! Köszönöm! (Utálok kéregetni)
0
0
0
0
crosman avatar
Sziasztok 😃 Kisebb matricákat keresek, teljesen mindegy, hogy milyen kinézetű, mi van rajta a lényeg, hogy a gitáromat szeretném vele díszíteni, ha esetleg van bárkinek a célnak megfelelő és szívesen megválna tőle és el tudná küldeni sima levélként azt nagyon megköszönném! 😀 Mail: csordas.david.bela[kukac]gmail[pont]com
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Ingyen elvihető plakátokat keresek, filmről játékról... bármiről. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció