Ingyen elvihető

2010. August 23., téma
Fórum » Apróhirdetések
Olyan dolgokat (ajánlott: hardver, szoftver) hirdethettek itt, aminek már nem sok vagy már nincs is sok értéke, és ezért ingyen odaadnátok annak, akinek esetleg még tudná hasznosítani egy régi gépben, vagy netalán gyűjti az ilyesmit.

A kéregetést mellőzétek!
Hozzászólások: 437
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
matezie avatar
Valaki szánjon meg egy cs go-val :'(
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Arno Dorian:
Akkor később veszed meg.Eldöntötted hogy mit veszel akkor utána ne kéregess másoktól hogy valakitől ingyen akarod beszerezni, hanem törekedj arra hogy össze szedd rá a pénzt minél előbb, ha már annyira kell a játék.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Akkor majd megveszed később.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Arno Dorian:
Szerintem ilyet ne is kérj.Még alapjáték kulcsot se igen fog neked adni.Általában ha valaki pénzt ad egy játékért, főleg egy ilyenért amihez kis pénzért lehet még kiegészítőket is venni, az nem fogja ingyen odadani még az alap játékot se.Ha meg van hozzá mondjuk csak a Going East vagy ne adj isten Skandinávia DLC is azt ingyen biztos nem fogod megkapni.
Innen meg rendelheted magadnak amelyik szimpatikus, de vigyázat van amelyikhez szükséges az alapjáték az-az csak kiegíszítő.Ja és van amelyik csak steam verzióval megy, dobozossal nem, de ez fel is van tűntetve a leírásában.:[LINK]
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok! Megtudna valaki lepni egy ark survival evolved kulcsal?😀 nagyon hálás lennék érte 😀 Akár adok érte más eredeti dobozos játékot bár nem sok van😀
0
0
0
0
Krissz avatar
DE működik.

Köszii 😃
0
0
0
0
Manowar avatar
https://battle.net/recruit/6DXHV2HVGC

Heroes of the storm ha ezzel a linkel regisztálsz kapsz 5 napos Stimpacket (xp gold boost) + 2 free hőst Ingyen
0
0
0
0
Evena avatar
Igen azt látom, de ha meg lenne valakinek az eredeti az lenne a legjobb. 😀 Minden esetre elmentettem a linket és nagyon köszönöm.
0
0
0
0
Puffin avatar
Onnan le is lehet tölteni ha minden igaz.
0
0
0
0
Evena avatar
Igen! 😀 Ez bizony.
0
0
0
0
Evena avatar
Sziasztok! Egy nagyon régi játékot keresek égre földre, a neve Magic and Myhem, ha valakinek megvolna, de már nincs rá szüksége nagyon boldoggá tudna vele tenni. 😀 Ha postázni kellene, azt természetesen fizetném. 😀
0
0
0
0
GodSie avatar
Őszint eleszek nincs sok 😀és szívesen játszanék pénzem jelenleg nicns venni majd talán 2-3 hónap múlva 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
No és miért annyira fontos? Egyébként pár steam játék kulcs talán akad nálam.
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok! ingyen elvihető PC játékok érdekelnek nagyon fontos lenne 😀
0
0
0
0
Thomech avatar
Soldier82hun
Köszönöm a kupont. Pont vásárlás előtt mondom szét nézek az oldalon hátha találok valami értékelést hasznos infót a cégről vagy arról amit rendelni akartam. Aztán pont bele botlottam a posztodba. 😃
Hálám örökké üldözni fog! 😉
0
0
0
0
Soldier82hun avatar
Hali !
Nekem nem,kell hátha valakinek jól jön a kupont 2015. december 31-ig korlátozás nélkül felhasználhatod és a szállítási díj felét rendelési értéktől függetlenül megspórolhatod.
A kupon kódot a rendelés során a kosárban tudjátok érvényesíteni.

Kupon kód: WPSG1231

PCX-re https://www.pcx.hu/
(remélem nem gond ha ide irtam)
0
0
0
0
MoonW avatar
Particula: 2D427-KKQ2C-NA33E
0
0
0
0
mukucsolo avatar
Sziasztok

Engem 286-os 386-os alaplapok érdekelnének ha véletlenül van valakinek elfekvőbe ,vagy estleg kiakarná dobni szivesen elfogadnám !
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok. Ha van esetleg valakinek van a közelben, 775 ös géphez valamilyen alkatrésze (bármi) esetleg P2 gépbe VGA (PCI os); lemezek (PC játék, szoftver) bármi, floppy lemez, AMD AM3+ -AM3- FM2 -FM1 ROSSZ CPU ja elsősorban ha jo az sem gáz gyűjteménybe kellene mert az amd rész kicsit levan maradva; vagy DDR2 laptop,DDR2 PC DDR3(ROSSZ) esetleg DDR1 RAM VAGY EDO RAM

Ezek közül ha van valakinek valamilye, kérem irjon. (Ha ingyen adod ingyen, ha nem, akkor beszélünk egy összeget)

További szép napot mindenkinek
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Üdvözleheletem

Retro konzolokat keresek, amik érdekelnek azok a kövik: NES,SNES és a hozzá tartozó játékok is ha vannak. Aki megválna tőlük az írjon nyugodtan. 😀
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok akinek van ingyen elvihető temréke PC játék ,12cm ventilátor stb kérem írjon nekem nagyon fontos lenne 😀 Legjobban egy LED-es billentyűzet kellene bármilyen megfelelne esetleg cserébe tudok adni valamit értük
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok!
Ha esetleg van valakinek, régebbi dobozos PC játéka amit megunt, vagy nemhasznál, csak helyet foglalja, esetleg DDR2 RAM al rendelkezik és megválna tőle, azt kérem írjon!
Nagyon köszönöm! 😀
0
0
0
0
no avatar
Ha valaki lenne olyan kedves, hogy venne nekem egy CS:GO keyt, steamen, akkor azt megkösöznném, sajnos én nem tehetem meg.. 😞 Köszönöm szépen.
0
0
0
0
winrar avatar
Már van egy Connect 3D Radeon 9200 kártyám, szóval az nem kell (bár az sincs most nálam) 😜
Viszont a 6600GT, valamint az 1GB ram érdekelne, kicsit felturbóznám a régi gépem 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
Hibás vga-k érdekelnek(nagyméretű kártyák közép-felső kategóriásak) jöhet PÜ-re.
0
0
0
0
GareY avatar
Ha valakinek van még valami régi hardvere DDR2 ram vagy LGA775ös proci vagy akármi ami nemkell neki akkor én még elfogadnám 😀 Nagy gyűjtő vagyok csak azért.Ha van és adnád akkor jöhet a PÜ.😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ha valakit érdekel akkor az alábbi játékot augusztus 31-ig ingyen lehet beszerezni Humble store-ban:
[LINK]
Stealth inc 2 Humble Deluxe Edition
0
0
0
0
GaboC avatar
Van egy szállításfelező kuponon a PCX-hez. A kupont csak a mai nap végéig lehet felhasználni.
Spoiler!
THGY0820
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Nem tudom mennyire rendeltek PCX-ről, de mivel vettem onnan egy egérpadot kaptam kuponokat, amiket most megosztok veletek. Nem egy hatalmas akció, de ha valakinek ennyivel kevesebbet kell fizetni akkor már örülök:D (Nincs belőle semmi hasznom, nem kapok 10felhasználás után Lamborghini-t meg LED TV-t, csak hátha valaki éppen rendelni akar:D)
Szállításfelező kupon 30.00 Ft felett: PHU0715
Ingyenes szállítási kupon 60.000 Ft felett: DPQ0715

Július 15-ig felhasználható! :)
Ja és akárhányszor fel lehet őket használni!
0
0
0
0
MoonW avatar
Van 3 db ilyenem:
Guest Pass: Shattered Horizon
This pass only gives you access to the full version of this game for a limited time period.
Guest Pass

Ha valakinek kellene csak dobjon PÜ-t!
0
0
0
0
winrar avatar
Akad nálam 2DB laptop IDE csatlakozójú vinyó, 40GB-sak. Nem tudom, hogy működik-e, mivel nem tudtam kipróbálni. Ha esetleg valakinek kéne, írjon privátot. Továbbá van 2DB 256MB-s DDR ramom, egyik 333mhz, másik 400mhz. Pentium 4-es konfig fejlesztésére tökéletes. Kéregetést tudom, hogy mellőzni kéne, de nagyon jól jönne egy cs:go kulcs 😆
0
0
0
0
Fukoshi avatar
Valakinek kell SDRAM vagy DDR1, vagy 478-as processzor szóljon 😃
0
0
0
0
LeviathanHD avatar
Sziasztok!
ha valakinek maradt Red Orchestra 2 kódja az légyszi írjon PÜ-be!
0
0
0
0
no avatar
lolocska11 ezt hiába másoltad be ezt a többiek kb nagyívből le szarják...
És egyébként most szerintem nincs ebbe semmi rossz... legalább megpróbálják... pedig ők is tudják hogy nem lesz ebből semmi 😉
0
0
0
0
lolocska11 avatar
Szánalom amit itt csináltok. Teljesen mindegy hogy úgy írjátok, hogy "ide is dobhatnátok" vagy "érdeklődést mutatok". Nem kell szépíteni. Kéregettek az a lényeg, és ez szerintem rohadt nagy szégyen.

"Ingyen elvihető
Olyan dolgokat (ajánlott: hardver, szoftver) hirdethettek itt, aminek már nem sok vagy már nincs is sok értéke, és ezért ingyen odaadnátok annak, akinek esetleg még tudná hasznosítani egy régi gépben, vagy netalán gyűjti az ilyesmit.

A kéregetést mellőzétek!"
0
0
0
0
Dante946 avatar
Érdeklődést mutatok a a Castle Crasher Steam-es változata felé ha valakinek van fölösleges darabja örömmel fogadnám 😀
0
0
0
0
GaboC avatar
Teleglitch: Die More Edition
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
csak én vettem észre hogy az van oda írva "mellőzétek"? 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Valakinek akinek van játék posztere és nem szakadozott jól néz ki és nem kell neki az nekem adná? A posta költséget állnám 😀 Ha van akkor írj már egy PÜ-t és küldj már róla fotókat 😀 Köszönöm szépen előre is 😀
0
0
0
0
Szudzsa avatar
Sziasztok, ha esetleg valakinek akadna emtec c200-as 32 gb-s pendrive (ha rossz, ha jó, donornak kell) akkor biztos megegyezünk. Fontos lenne!

http://www.google.hu/search?q=emtec+c200+32gb&rlz=1C1_____enHU579HU579&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-2sxVInSO9C07Qbq7ICICw&ved=0CAUQ_AU
0
0
0
0
reload avatar
Érdeklne Payday 2 gift, Cserébe Counter Strike Anhology + Csgo -val rendelkező Steam Accot adnék.

Pm me
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Ezt a topicot simán átlehetne nevezni kéregetőnek... Értékét veszti a topic... NEM kéregetni kell itt, hanem felajánlásokat tenni olyan dolgokra amikre már nincs szükséged és más tudná hasznosítani.
0
0
0
0
nesteaa avatar
Ha esetleg van valakinek Payday 2 kódja, és feleslegessé vált neki, az nekem ajándékozhatná ( PÜ ) . Ha úgyvan akkor adok cserébe egy CSGO accot, amin van még CS anthology is, de ehez én még kérnék valami olcsó játékot. Köszöntem 😃
0
0
0
0
LightLeach avatar
Ha valakinek esetleg van felesleges CG:GO skinje az írjon privátban.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Egy CS:GO ide is jöhetne ha van valaki olyan jószívű.😃
0
0
0
0
Sidexixs avatar
Ha esetleg valakinek van egy felesleges Pay Day 2 vagy egy CS:GO-ja és elajándékozná akkor annak nagyon meg köszöném! 😃 (PÜ-ben)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció