Minden idők legjobb FPS játékai!

Szerző: psychosocial, 2010. April 03., téma
Fórum » Játékokról általában
Ide azok a játékok nevei jönnek amik nagyon jó FPS játékok, lényegébe ami nektek nagyon bejött:D zombis<->háborús <--lényegében ieneket de jöhetnek fantasy-k és minden jó fps!!
Hozzászólások: 179
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
dan_73 avatar
Call of Duty 2,4,5,6,7 ,Battlefield Bad Company 2,Medal of Honor ,Postal 2.....még sorolhatnám... 😎
0
0
0
0
Adam996 avatar
Battlefield Badcompany 2
0
0
0
0
Raziel24 avatar
Half-Life 2-Episode1,2,Left4Dead1-2,Borderlands,stb
0
0
0
0
West05 avatar
Call of Duty 2, 4, 5, 6, 7, ennél nagyobb számban forgalmazottabat és aladottabat nem tudtok. játékélmány kitűnű grafika szintúgy. ezek az igazi játékok Infinity Ward <3 Treyarch <3 meg persze Activision aki kiadja ezeket a gyönyörűségeket 😃 remek játékok ezek 😃 a többit el lehet felejteni...😉
0
0
0
0
no avatar
Crysis. Crysis Warhead, Unreal tournament 2004, Rainbow 6 vegas 2. sztem ezek a legjobbak
0
0
0
0
no avatar
Az összes Halo szerintem!
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
Star Wars Republic Commando, Dark Forces 1,Doom1-2,Return to Castle Wolfenstein,Quake1-2-3,Unreal részek
kb ezek😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem speciel a Cod 1 anno nem jött be annyira hogy az legyen a kedvenc részem, mostanában megint elővettem multiba meg kitoltam singlebe is, de megjelenése óta a kedvenc részem a 4
0
0
0
0
susguy avatar
Half-Life sorozat, Portal (2 is), Postal 2, TF2, meg a CoD első része, a többi az szóba se jöhet, legfeljebb kitámasztom velük az asztalt.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Hidden & Dangerous 2, return to castle Wolfeinstein, Stalkerek, Codok, Moh-ok, Crysis, Fear 1-2, Far Cry 1, Half Life 2, Singularity...most kb ennyi jutott eszembe 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Medal of Honor Allied Assault, Soldier of Fortune, Battlefield 1942, Battlefield 2, Call of Duty 4 Modern Warfare, F.E.A.R., Half-Life 2 most hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztos van még a fejembe pár ami ide illene, és azon kívül is jónéhány darabot kedvelek még
0
0
0
0
neuroflex avatar
összes cod Moha Bad Company2
0
0
0
0
@insane666 avatar
Return to Castle Wolfenstein, Doom 3, Cod2, Counter Strike Source, Rainbow Six Vegas 2, Crysis, Far Cry .
Nekem ezek jöttek be a legjobban.
0
0
0
0
no avatar
Cod 2 4 ever!! 😆 sztem az a legjobb meg a cod4 😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
ilyen téma már van ha jól emlékszem 😉 am cod 2,4,6 és bf bc2
0
0
0
0
psychosocial avatar
sok jó játék elhangzott😜 én az összes call of duty és kimondottan a modern warfare 2 re figyelmet forditok és left 4 dead 1,2😜
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
CoJ,Az összes cod, és még azért sorolhatnám,van sok,Unrealok meg ilyenek
0
0
0
0
Szykla avatar
Call of Juarez Bound in Blood ( szerintem 😎 )
0
0
0
0
gigazte avatar
Cod 4 és Bad Company 2😉
0
0
0
0
psychosocial avatar
Ide azok a játékok nevei jönnek amik nagyon jó FPS játékok, lényegébe ami nektek nagyon bejött😃 zombis<->háborús <--lényegében ieneket de jöhetnek fantasy-k és minden jó fps!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció