Régi szép idők: gyermekkorunk nagy játékai!

Szerző: sleeepy, 2010. March 12., téma
Fórum » Játékokról általában
Szeretném, ha lenne egy külön topik a régi DOS-os, illetve még a Pentium 1-2-esre megjelent játékokról.
Kezdeném egy kérdéssel: Miért nem lehet boltban kapni régi játékokat (mint pl: Diablo 1, AvP Gold)? Nem kerestem eleget a polcok mögött eldugva a porban?:D
Hozzászólások: 377
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeRR avatar
Húú, a Jack Jazz Rabbit 2-vel annyit játszottam gyerekkoromban😃 Azt vagy 20x kipörgettem.
0
0
0
0
sleeepy avatar
Örülök, hogy vannak akik értékelik a régi játékokat... Am én sosem vittem végig a Pacmant. Volt akinek sikerült?😃 Esetleg ha gondoljátok lehet írni régi játékokból High Score-okoat😆
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Quake 2,Fifa 98,Putt Putt 😆,,lion king,Jungle Book stb... most több nem nagyon jut eszembe 😀
0
0
0
0
Tofy avatar
Nekem a legelső valamelyik Colin mecrae volt de nem tom melyik😃 Olyan 4 évesen már kockultam 😃
0
0
0
0
almos avatar
Én 2001-ben kezdtem el gamelni,akkorjában Quake 2,Starcraft meg Jazz Jackrabbit 2-őt játszottam,de ezekkel ma is szivesen játszok,nagyon nagy játékok!
0
0
0
0
gigazte avatar
Re-Volt, Fifa98, Mario😆 Jah és a quake 2-öt toltuk egypáran😃
0
0
0
0
berci96 avatar
re-volt, akk a rég 2d-s prince of persia, elasto mania, homm3 és a kiegjei, doom 1-2, heretic, quake 3 arena lanpartyba és a psycho ami egy tök jó flipper kyrandia ami egy régi kalandjáték és persze a jazz jackrabbit 2 suliba infóórán😜
0
0
0
0
sleeepy avatar
Jack Jazz Rabbit (vagymiafene)😃 na az nem semmi játék, főleg a 2. része. Multiban iszonyatjó (Hot-Seatben). Az én első játékom kb. 5-6 évesen a Super Mario volt SNES-en, PC-n meg talán a Commander Keen 1-4, a Zool, a Lionking, Bumpy, Doom, Wolfeinstein és a többi DOS-os nagy kedvenc, amik még a Win 95-ös korszakból valók. Ja és HOMM3 (az mai napig sztem a legjobb!)😀
0
0
0
0
no avatar
Jazz Crabbit vagy mi a neve!
Re-VOLT ennyih 😃
0
0
0
0
Airbornman avatar
Re-Volt,Need For Speed,Wolfenstein ezek voltak kedvenceim😀
0
0
0
0
BiGame avatar
én nekem először ps1-em volt, azon sok jó gamét toltam, mint pl a TR 1-2-3-4-et😃, meg az Alien-t, no meg a star wars, más nem jut eszembe ps-ről, comodore-on meg ami megmaradt az oldalnézetes Terminator, mikor mentél a dzsippel és lőni kellett😃!
0
0
0
0
toopa avatar
Imperium Galactica 2 volt az egyik kedvencem. Ez volt az első játék amivel képes voltam 8 órát játszani. Persze kaja meg WC volt közben. 😆
Többször végigvittem mindhárom fajjal.
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem a régi kedvenceim: Bugs Bunny lost in time, Harry Potter 1-2-3, Spiderman, Millió Disney-s játék(meg vannak még eredetiben😃😉. Ezeket több mint 10x végigvittem😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Future Cop L.A.P.D. = A legelső játék amin játszottam PS1-en! 😀..néha még most is elindítom és nosztalgiázok vele 1et! 😉
0
0
0
0
sleeepy avatar
Nem feltétlenül probléma a Win7, mert aki akar játszani, az felrak egy Xp-t másik particióra. Én simán megvenném az AvP-t, vagy a Diablo 1-et ha árusítanák, sőt, még a Pacman-t is vagy a Super Mario-t (gyűjteménybe).
Mai napig játszom Baldur's Gate-tel, meg Icewind Dale-lel...
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Roller Coaster Tycoon , Re-Volt nagyon nagyon nagy játékok voltak és még némelyikkel ma is játszom 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Sztem mert senki nem venné meg mert pl Win 7-en nekem nem indult el AvP 1.
0
0
0
0
sleeepy avatar
Szeretném, ha lenne egy külön topik a régi DOS-os, illetve még a Pentium 1-2-esre megjelent játékokról.
Kezdeném egy kérdéssel: Miért nem lehet boltban kapni régi játékokat (mint pl: Diablo 1, AvP Gold)? Nem kerestem eleget a polcok mögött eldugva a porban?😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció