Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Hi all! Azt szeretném kérdezni (lehet hűlyesség) de előfordulhat, hogy azért ír ki a gépem mindenre CRC hibát mert kezdi bemondani az unalmast az olvasóm? mert akármit beteszek (film,progi,játék,stb) az esetek 75%-ban CRC-t ír ki! És nehezen hiszem, hogy a COD4 egyik rar fájlja hibás amikor alig használtam 1hónapja és azóta hozzá se lett nyúlva! Tehát lehet az a baja, hogy kezd tönkremenni az íróm/olvasóm?😕
0
0
0
0
dave500 avatar
ÁÁ
Ez a jó😆
[url]https://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=1751472&referrer=Egor[/url]
Nekem is ez van! Kaffa😃
0
0
0
0
Lizard avatar
sziszifiu írta:
tudtok nekem mondani egy olyan progit amivel youtubrol tudok letölteni pl 1 klippet HD minőségben?😃



http://vixy.net/- itt van egy progi azzal le tudsz szedni bármit és olyan formátumba konvertálja amibe akarod.
0
0
0
0
dave500 avatar
Flash: .rar
xxx3: Mát ptóbáltam! De mindegy kezd megoldódni!😀
0
0
0
0
xxx3 avatar
dave500 írta:
Segítség😆
Leszedtem a COD 1-et.
Van CD1 CD2
kéri a CD2-t. Na most mi legyen? Mert nem.cue szal nem tudom mountolni. Esetleg nem tudok valami olyasmit, hogy olyan fájl-á változtassam(pl .cue) hogy bemountolhassam?



Én ide azt tudom ajánlani ,hogy szed ki a 2 cd tartalmát egy mappába és amit akar azt írd felül és utána menj a setup exe-re .Remélem tudtam segíteni .😉

Különben még Seedelték :Ð
0
0
0
0
Flash avatar
Mi a kiterjesztése hogyha nem cue?
Sztem a .daa-n kívül mindent beolvas a Daemon Tools, csak a megnyitó ablakban rá kell menni alul az "All files"-ra.
0
0
0
0
dave500 avatar
Segítség😆
Leszedtem a COD 1-et.
Van CD1 CD2
kéri a CD2-t. Na most mi legyen? Mert nem.cue szal nem tudom mountolni. Esetleg nem tudok valami olyasmit, hogy olyan fájl-á változtassam(pl .cue) hogy bemountolhassam?
0
0
0
0
Ebort avatar
Üdv!

nekem olyasféle segítség kellene, hogy milyen program segítségével csinálhatom meg, hogy egy játék cd nélkül elinduljon, és mi módon csinálhatom ezt meg?
ja, és egy másik kérdés, valaki tud adni egy olyan programot ami megmutatja a gépem pontos teljesítményét?

köszönöm a segítséget
0
0
0
0
no avatar
tudtok nekem mondani egy olyan progit amivel youtubrol tudok letölteni pl 1 klippet HD minőségben?😃
0
0
0
0
no avatar
azt mondják h az amd mellé ati vagyis mát inkább amd az is de nekem amd cpu mellett geforce vga van és nagyon jól teljesít😆
0
0
0
0
no avatar
amd proci mellé jó a geforce vcard vagy inkább ati? thx a választ előre is. (am sztem mind1)
0
0
0
0
thug85 avatar
Valahol olvastam, hogy a sima K8N-nek az nforce3-150-es chipkészlet miatt, gondjai vannak a sata kezelésével.
0
0
0
0
payaa avatar
pomrum írta:
thug85 írta:
payaa írta:
Hi all!
Na az mi lehet, hogy....:
Faterom gépébe beraktam a zsír új 430W-os HKC tápot, az új Sapphire X1650 Pro-t, meg egy új 320 GB Sata2 vinyót..az alaplapja Asus K8N...na most olyat csinál, hogy (ha a sata-s vinyó csatlakoztatva van, amin a rendszer van,) hogy benyomom a Powert-akkor nem boot-ol a gép, a monitor is csak villog és csak a Scroll Lock led a billen villan ki és utána kell nyomni 1 resetet és láss csodát, minden fainul megy, monitor bekapcs, bootol, xp betölt...ha csak az IDE kábelre kötött wincsi van bedugva akkor minden ok, de ha bedugom a Sata-t akkor csinálja ezt....a biosba a SATA support enabled-re van kapcsolva.... ez mitől lehet????😕
Az előző gépemben nekem is K8N alaplap volt, és nekem is csinálta néha ezt a jelenséget. De nem mindegyik foglalatban. Állítólag ez egy hibája ennek az alaplapnak. Nem mindig látja azt ami rajta van.

Nem az alaplap hibája hanem apró inkompatibilitás, abbol adódik a gond hogy a winyó sata 2-es ez az alaplap pedig sata 1-et tud. Nem túl jól oldották meg a bootolást satárol ha van melette ide-s winyó is, a megoldás az ha kifejezzetten oda álítod a bottolást ahol a sata van bár ezt talán a bios ide1-nek fogja írni. Még egy fontos dolog ne tegyél bele még egy winyót amin van rendszer.


Hali!
A régi gépemben is így volt (Sata2-es vinyó, sata 1-es alaplappal Asusp4v8x) és semmi baja sem volt.. A biosba a bootolás a sata-s vinyára van állítva, az az elsődleges vincseszter, a bootolási lehetőségből a másikat ki is iktattam...az IDE vinyán eleve nincs rendszer formázva lett, tök üres 😞 😞 ezért nem értem, hogy mi a baja...lehet, hogy tényleg a K8N meg a sata nem szeresse egymást 😞
0
0
0
0
pomrum avatar
thug85 írta:
payaa írta:
Hi all!
Na az mi lehet, hogy....:
Faterom gépébe beraktam a zsír új 430W-os HKC tápot, az új Sapphire X1650 Pro-t, meg egy új 320 GB Sata2 vinyót..az alaplapja Asus K8N...na most olyat csinál, hogy (ha a sata-s vinyó csatlakoztatva van, amin a rendszer van,) hogy benyomom a Powert-akkor nem boot-ol a gép, a monitor is csak villog és csak a Scroll Lock led a billen villan ki és utána kell nyomni 1 resetet és láss csodát, minden fainul megy, monitor bekapcs, bootol, xp betölt...ha csak az IDE kábelre kötött wincsi van bedugva akkor minden ok, de ha bedugom a Sata-t akkor csinálja ezt....a biosba a SATA support enabled-re van kapcsolva.... ez mitől lehet????😕
Az előző gépemben nekem is K8N alaplap volt, és nekem is csinálta néha ezt a jelenséget. De nem mindegyik foglalatban. Állítólag ez egy hibája ennek az alaplapnak. Nem mindig látja azt ami rajta van.

Nem az alaplap hibája hanem apró inkompatibilitás, abbol adódik a gond hogy a winyó sata 2-es ez az alaplap pedig sata 1-et tud. Nem túl jól oldották meg a bootolást satárol ha van melette ide-s winyó is, a megoldás az ha kifejezzetten oda álítod a bottolást ahol a sata van bár ezt talán a bios ide1-nek fogja írni. Még egy fontos dolog ne tegyél bele még egy winyót amin van rendszer.
0
0
0
0
Core2 avatar
konkrétan fogalmam sincs...csak szeretnék a tálcáról eltünteni néhány dolgot, de a háttérben fussanak. pl a szerver
0
0
0
0
thug85 avatar
Konkrétan milyen alkalmazásokra gondoltál?
0
0
0
0
Core2 avatar
kellene egy program nekem, amivel ellehet rejteni a tálcáról egyes alkalmazásokat...
0
0
0
0
Flash avatar
Core2 írta:
lehetséges, hogy a windows-al lett valami...telepitsd újra

lehet h nálam is a Daemon tools volt a probléma, mert mióta eltávolítottam, azóta nem volt sötétség és újraindulás sem... remélem nem kiabáltam el...
0
0
0
0
roberto888 avatar
Regisztriben valahogy tuti el lehet rejteni!
0
0
0
0
Core2 avatar
Jólvan, köszi. Bár nekem a tálca kéne maradjon, csak a futó szerver ne látszodjon de fusson a háttérbe...mint pl a ctrl+alt+del-be a folyamatok
0
0
0
0
pomrum avatar
Csak a tálcával tudod együtt elrejteni sajna. De várj megnézem neked ha othon leszek.
0
0
0
0
Core2 avatar
na várj...betudom tenni automatikus inditásnak...de elrejteni nem tudom...
0
0
0
0
pomrum avatar
Kapcsolj be rajta minden autómatikus indítást, és a startmenü inditopultjába húzd be a parancsikonját! A tálcárol pedig a tálca tulajdonságokban tudod elrejteni.
0
0
0
0
Core2 avatar
az is jó lesz remélem. hogy tudnék egy alkalmazást, programot a háttérben futtatni ??? mármint ne lássam a tálcán a futó dolgot. Nevezetesen a szerverről van szó..
0
0
0
0
pomrum avatar
Én nem programozó hanem technikus vagyok de azért mond mi a gond.
0
0
0
0
Core2 avatar
szükségem lenne egy programozó szakemberre...irjon aki megfelel ennek
0
0
0
0
payaa avatar
Thug85:
de ez nem néha csinálja, hanem mindig 😞

Majd megpróbálom azt, hogy rányomom a sata 2-es slotra...mármint az alaplapon lévő második sata foglalatra...hátha.....
0
0
0
0
thug85 avatar
payaa írta:
Hi all!
Na az mi lehet, hogy....:
Faterom gépébe beraktam a zsír új 430W-os HKC tápot, az új Sapphire X1650 Pro-t, meg egy új 320 GB Sata2 vinyót..az alaplapja Asus K8N...na most olyat csinál, hogy (ha a sata-s vinyó csatlakoztatva van, amin a rendszer van,) hogy benyomom a Powert-akkor nem boot-ol a gép, a monitor is csak villog és csak a Scroll Lock led a billen villan ki és utána kell nyomni 1 resetet és láss csodát, minden fainul megy, monitor bekapcs, bootol, xp betölt...ha csak az IDE kábelre kötött wincsi van bedugva akkor minden ok, de ha bedugom a Sata-t akkor csinálja ezt....a biosba a SATA support enabled-re van kapcsolva.... ez mitől lehet????😕
Az előző gépemben nekem is K8N alaplap volt, és nekem is csinálta néha ezt a jelenséget. De nem mindegyik foglalatban. Állítólag ez egy hibája ennek az alaplapnak. Nem mindig látja azt ami rajta van.
0
0
0
0
payaa avatar
Az én problémámra tud valaki egy korrekt választ? 😕😢
0
0
0
0
Core2 avatar
lehetséges, hogy a windows-al lett valami...telepitsd újra
0
0
0
0
Flash avatar
Core2 írta:
a 400 W is elég annak...szerintem a problémát túlmelegedésnél keresd...

Hőfokok teljesen rendben vannak! Az előbb is úgy indult újra, hogy a Windows-on kívül nem is futott semmi...csak ment a gép, azt' egyszercsak újraindult...
0
0
0
0
payaa avatar
Hi all!
Na az mi lehet, hogy....:
Faterom gépébe beraktam a zsír új 430W-os HKC tápot, az új Sapphire X1650 Pro-t, meg egy új 320 GB Sata2 vinyót..az alaplapja Asus K8N...na most olyat csinál, hogy (ha a sata-s vinyó csatlakoztatva van, amin a rendszer van,) hogy benyomom a Powert-akkor nem boot-ol a gép, a monitor is csak villog és csak a Scroll Lock led a billen villan ki és utána kell nyomni 1 resetet és láss csodát, minden fainul megy, monitor bekapcs, bootol, xp betölt...ha csak az IDE kábelre kötött wincsi van bedugva akkor minden ok, de ha bedugom a Sata-t akkor csinálja ezt....a biosba a SATA support enabled-re van kapcsolva.... ez mitől lehet????😕
0
0
0
0
Core2 avatar
a 400 W is elég annak...szerintem a problémát túlmelegedésnél keresd...
0
0
0
0
Flash avatar
Az mitől van h egyszerű dvd nézés közben elsötétül a monitorom, meg 1-2 játéknál 10-20 perc után sötétség, gép kiakad... meg néha gondol egyet a gépem, és újraindul?
Táp lehet?
Csak mert az asus oldal 450W-os tápot dob ki ennyi cuccra, nekem viszont csak 400W-os van...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
m2 es de megoldottam most nem tudom miért nem komálja a 10 mb feletti fájlokat pedig régen elbírta de mindegy
0
0
0
0
Core2 avatar
ha miniSD memóriakártyád van, nézd meg, hogy nincs-e az oldalán elhúzva a Lock felé az a...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a telefonomra akarok rakni egy zenét de a másoláskor egyszer csak kiadja hogy előbb szüntessem meg az írásvédelmet a telefonon de nem értem mert pont ezt a zenét nem engedi a többit engedi felrakni
0
0
0
0
Core2 avatar
azt szeretném megtudni, hogy lehetséges-e egy dolgot úgy futtatni, hogy a tálcán ne jelenitse meg ? pl a szervert...nem akarom, hogy ott legyen a tálcán...hogy tudnám a háttérben futtatni ?
0
0
0
0
no avatar
álítani semmit nem lehet csak NÉZNI😕
0
0
0
0
thug85 avatar
A vezérlőpult/játékvezérlők menüpontban nem tudsz állítani rajta?
0
0
0
0
no avatar
van egy kőkemény 13e ft-s kormányom( [LINK] ) a gépemhez és az a gond h késik a reagálása ,mit tudnék vele csinálni h rögtön érzékelje a mozdulatokat?
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Valaki próbálta már a Windows Xp Black Edition-t?
0
0
0
0
no avatar
Tényleg kezdő vok!!😆 Nem figyeltem rendesen mert egyszerre 5emberrel beszélek MSN-en!!😕 Most raktam újra a gépem kb. 2-3 hete! És most sem jó! Tényleg bocs de már kész vagyok, hogy mindenki egyszerre ír nekem már 1:30 órája!!😕 Egyéb javaslat?
0
0
0
0
no avatar
am format-c-t csak akkor ha meg van lemezen a windows meg az adatok meg minden 😉 mert ugye format-c=windows reinstall
0
0
0
0
no avatar
Majd kipróbálom! köszi a segítséget roberto888, nigthvision14!😀😉
0
0
0
0
no avatar
hát sztem format-c az mindent megold 😉
0
0
0
0
no avatar
Tudom nem pont ide tartozik de nagy a forgalom😃

nightvision14: nézd meg egy oldallal arrébb írtam
roberto888: Ami a Riddick-hez volt azt raktam fel de nem jó!😞
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szerintem próbálj DX-et frissíteni!
0
0
0
0
no avatar
Valaki segítsen könyörgöm!!!😢
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció