Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
filecsko avatar
aki tudja az írja le pls hogy mikor telepíteni akarom a gridet"win7"-re azt írja hogy a kért művelethez magsabb felhasználói szint szükséges😶
0
0
0
0
Core2 avatar
a webcam driverrel kell tudj videót illetve képet készíteni
0
0
0
0
dave500 avatar
Honnan? ŐŐ talán printscreen?😆 Vagy próbáld meg a Hypercammal. Azzal simán fel tudod venni.
0
0
0
0
no avatar
tudnátok nekem mondani nagyon gyorsan 1 programot amivel webcam képet tudok lopni vagy videót? HELP!!😃
0
0
0
0
Laci92 avatar
azt miért csinálja a windows h amikor el akarom inditani a Gothic 3-at v a Gridet akk nem csinál semmit ?
0
0
0
0
tooth9 avatar
Azt szeretném kérdezni, hogy az OSP-t, Quake 3-hoz hogy lehet használni ?? Hogy beengedjen a szerókra (X firén) ? Mert enélkül semmire se enged fel 😞
0
0
0
0
xxx3 avatar
dave500 írta:
Most mondtuk hogy NEM CALERON!! CELERON!!😆
Erre te leírod A-val😆-.-



Bocsi 😳
0
0
0
0
dave500 avatar
Most mondtuk hogy NEM CALERON!! CELERON!!😆
Erre te leírod A-val😆-.-
0
0
0
0
xxx3 avatar
StevStiffler írta:
dave500 írta:
NEM CALERON😆 Celeron!
jaja ez ugy van,ne csufolkodjatok szegeny Celeronokkal,nem erdemlik meg😆amugy en meg nem merem huzni gyari hutovel😆😆



Egy AMD sempron se jobb mert pl asszem 3500+ L2 je 128mb ami tő gáz
Jó lehet egy két cuccot támogat amit a Caleron nem de az nem biztos.
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
NEM CALERON😆 Celeron!
jaja ez ugy van,ne csufolkodjatok szegeny Celeronokkal,nem erdemlik meg😆amugy en meg nem merem huzni gyari hutovel😆😆
0
0
0
0
dave500 avatar
NEM CALERON😆 Celeron!
0
0
0
0
xxx3 avatar
StevStiffler írta:
hat levi27 ez utod kerdes,erren nem tok valaszt mondani,en csak O.C tudok mondeni,de akkor is Celeront nem erdemes huzni mert hamar leeghetnek,esetleg mas hutovel de meg akkor sem ajanlatos.nem vagyok benne biztos de ha jol tudom a procid soketje 478as nem de?



Nekem vár volt húzva a Caleronom jól bírta de inkább alap órajelen járom mert a 3D mark 06 proci tesztnél kilépett hiba jelentéssel .Volt mikor 3.6GHZ volt de akkor játékoknál kilépett .3.2GHZ volt fél évig kb de nem teszteltem ,egyszer csak leteszteltem 3D markal és ennél lépett ki na ja.
De ha te húzni akarod akkor húzzad ha érdekel tudok proci stabilitás jelző progikat, 12h kell futtatni és ki írja ha nem stabil a rendszer .De érdemes húzni mert jobb lesz a teljesítménye én legalábbis úgy vettem észre 😃
0
0
0
0
no avatar
hat levi27 ez utod kerdes,erren nem tok valaszt mondani,en csak O.C tudok mondeni,de akkor is Celeront nem erdemes huzni mert hamar leeghetnek,esetleg mas hutovel de meg akkor sem ajanlatos.nem vagyok benne biztos de ha jol tudom a procid soketje 478as nem de?
0
0
0
0
levi27 avatar
van most jelenleg egy Celeron D 330-as 2,72GHz-s procim abbol hogy lehetni kihozni a maxot?(O.C-n kivül)
0
0
0
0
homerun avatar
ASUS sztem jobb a Sapphire-nél
0
0
0
0
dave500 avatar
ASUS nagyonjó Sapphire nagyonjó😃
0
0
0
0
homerun avatar
annyira nem de azé számit vmit
0
0
0
0
no avatar
értem és amúgy nem is Asus Radeon HD4850 hanem Sapphire Radeon HD4850 512MB GDDR3 VAPOR-X 256BIT 675MHZ
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
peti006 írta:
gyenes írta:
peti006 írta:
Szerintetek melyik jobb választás játékra?
4GB 800MHZ RAM és Asus Raadeon HD4670 1GB GDDR3 750MHZ 128BIT
vagy egy Asus Radeon HD4850 512MB 256BIT 675MHZ magába.

a 4850

de a HD4670 mellé vennék 4GB ramot úgy nem lenne jobb?

akkor is a 4850 a jobb elég hozzá 2 giga ram is
0
0
0
0
no avatar
gyenes írta:
peti006 írta:
Szerintetek melyik jobb választás játékra?
4GB 800MHZ RAM és Asus Raadeon HD4670 1GB GDDR3 750MHZ 128BIT
vagy egy Asus Radeon HD4850 512MB 256BIT 675MHZ magába.

a 4850

de a HD4670 mellé vennék 4GB ramot úgy nem lenne jobb?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
peti006 írta:
Szerintetek melyik jobb választás játékra?
4GB 800MHZ RAM és Asus Raadeon HD4670 1GB GDDR3 750MHZ 128BIT
vagy egy Asus Radeon HD4850 512MB 256BIT 675MHZ magába.

a 4850
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek melyik jobb választás játékra?
4GB 800MHZ RAM és Asus Raadeon HD4670 1GB GDDR3 750MHZ 128BIT
vagy egy Asus Radeon HD4850 512MB 256BIT 675MHZ magába.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ja de nekem nemtudod mi a baja?
0
0
0
0
dave500 avatar
Nem is neked irtam😆 De nm😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
én úgy mondom hogy nemtudok nézni se hd-t se hq-t
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
Annak? Rákattintasz hogy " HQ" vagy"HD"😆😆
Amúgy meg
[LINK]

kösz haver😃:Ð
0
0
0
0
dave500 avatar
Annak? Rákattintasz hogy " HQ" vagy"HD"😆😆
Amúgy meg
[LINK]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
az 5600-as.
Mi annak a programnak a neve amivel a youtben lehet hd vagy hq beallításokon videót nézni?
0
0
0
0
levi27 avatar
Melyik éri meg jobban?
AMD Athlon 64 X2 5050e
vagy
AMD Athlon 64 5600+ X2
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
feltettem a windows 7-et.Valaki tudja milyen program kell erre az oldalra hogy lejátsza a videókat?
0
0
0
0
no avatar
peti006 írta:
sziszifiu írta:
nem látok különbséget😀
csak ennek Vapor x hűtése van😀 szerintem inkább ezt vedd meg(nekemis ilyen van😜)
de azért még várd meg másnak a véleményét is én kezdő vok:$😀

Kössz szépen a gyors válaszokat köszi!!!😀

nincs mit😀
de legközelebb a milyen videókártyát vegyekbe írod akkor lehet még gyorsabban válaszolnak😜😀
0
0
0
0
no avatar
sziszifiu írta:
nem látok különbséget😀
csak ennek Vapor x hűtése van😀 szerintem inkább ezt vedd meg(nekemis ilyen van😜)
de azért még várd meg másnak a véleményét is én kezdő vok:$😀

Kössz szépen a gyors válaszokat köszi!!!😀
0
0
0
0
no avatar
nem látok különbséget😀
csak ennek Vapor x hűtése van😀 szerintem inkább ezt vedd meg(nekemis ilyen van😜)
de azért még várd meg másnak a véleményét is én kezdő vok:$😀
0
0
0
0
no avatar
az jó és ezen?[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=23285[/url]
0
0
0
0
no avatar
szerintem 1-2évig még simán😀
0
0
0
0
no avatar
Ezen a VGA-n KB. mennyi ideig futnának jól a játékok?[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=24089[/url]
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Everest Ultimate Edition-t töltsd le!
0
0
0
0
no avatar
HUNRobee írta:
HUNRobee írta:
Üdv!

nekem olyasféle segítség kellene, hogy milyen program segítségével csinálhatom meg, hogy egy játék cd nélkül elinduljon, és mi módon csinálhatom ezt meg?
ja, és egy másik kérdés, valaki tud adni egy olyan programot ami megmutatja a gépem pontos teljesítményét?

köszönöm a segítséget


aha... valaki segítene is?


Az 1. kérdésedre azt tudom mondani, hogy tölts le crack-et és megvan oldva a gond!😉
A 2. kérdésre sajna nem tudok válaszolni!😞
0
0
0
0
Ebort avatar
HUNRobee írta:
Üdv!

nekem olyasféle segítség kellene, hogy milyen program segítségével csinálhatom meg, hogy egy játék cd nélkül elinduljon, és mi módon csinálhatom ezt meg?
ja, és egy másik kérdés, valaki tud adni egy olyan programot ami megmutatja a gépem pontos teljesítményét?

köszönöm a segítséget


aha... valaki segítene is?
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
Talán ez segít:
"Kicsomagolásnál a Miscellaneous résznél van egy checkbox, hogy 'Keep broken files'. Bepipálod, és megkapod a sérült fájlt, ha szerencséd van, akkor működik is. Sztem is mindenképpen próbáld megjavítani, általában a pár bájtos hibákat gond nélkül kijavítja."


Köszi majd megpróbálom! De az eredeti játékkal mit lehet kezdeni? Alig 30 perce felakartam rakni a Test Drive Unlimited-et és a 4-dik kockánál valami Cars.bin fájlt hiányolt, rákattintottam, hogy Retry és nem volt jó! A film DVD-ét meg fel se ismeri!😠 Ezekkel mit lehet kezdeni? Meg kölcsön kaptam volt oszttársamtól a South Park 9,10,12évadot és amikor másolni akarom akkor CRC hiba! Pedig csak Avi formátumban vannak!!😠 Mert ha ezekkel nem lehet csinálni semmit akkor lehet, hogy tényleg az íróm kezd tönkre menni?😕
0
0
0
0
no avatar
köszi szépen megnézem mert tudod van olyan HD funkció és programmal ami van nekem sehogy sem szedte le abba tehát tök rossz volt a minősége, kivi leszek erre😀

de sajna nem olyan minőségben szedi le ez sem😞
0
0
0
0
dave500 avatar
Talán ez segít:
"Kicsomagolásnál a Miscellaneous résznél van egy checkbox, hogy 'Keep broken files'. Bepipálod, és megkapod a sérült fájlt, ha szerencséd van, akkor működik is. Sztem is mindenképpen próbáld megjavítani, általában a pár bájtos hibákat gond nélkül kijavítja."
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció