Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
filecsko avatar
Core2 írta:
talán az everested próbaverzió...ultimate-ed van ?


everest corporate edition van
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az lenne a kérdésem hogy nem értem ezt az x-box kontra pc dolgot mert egy xbox kb 60 000 és elmegy rajta a gta iv fullon egy olyan gép amin elmegy a gta iv kb 12 000 na akkor most nem értem hogy miért nem xbox mániás mindenki én a pc mellett állok arra kérnélek hogy mondjátok már meg hogy mi oka van annak hogy jobb a gép mert netezni meg videózni gagyi gépen is lehet mert nekem mondták hogy az xbox jobb meg minden eléggé elbizonytalanodtam a gépvásárlás ügyében most nem tudom hogy megérné e gépet venni
0
0
0
0
Core2 avatar
talán az everested próbaverzió...ultimate-ed van ?
0
0
0
0
filecsko avatar
az miért van hogy az everest nem mutatja nekem a memória késeltetés/írás stb???
0
0
0
0
Roland avatar
roberto888 írta:
Roland írta:
akkor most valaki tud ajánlani egy alaplapot aminek 2-es PCI foglalata van és olcsóóóó? kösz


Írtam 3-at is, abból csak az Asus nem 2.0-ás!
bocs de azt írják h mind a három 1.0-áa PCI
0
0
0
0
roberto888 avatar
Roland írta:
akkor most valaki tud ajánlani egy alaplapot aminek 2-es PCI foglalata van és olcsóóóó? kösz


Írtam 3-at is, abból csak az Asus nem 2.0-ás!
0
0
0
0
Bewy avatar
nah felraktam az sp2 es vistát eddig minden jónak tűnik de még játékba nem próbáltam ki, de mondjuk nem is igazán vágom mi lesz más benne 😃
0
0
0
0
Roland avatar
akkor most valaki tud ajánlani egy alaplapot aminek 2-es PCI foglalata van és olcsóóóó? kösz
0
0
0
0
Roland avatar
Roland írta:
roberto888 írta:
Nem, a vga-t nem mert az 2.0-ás PCI-es, az alaplap viszont csak 1.0-ás!
ez mennyiben gátolná a teljesítményét?
Asus M2N 68 AM szóval ezjó lenne? mert nem PCI 2-őt írnak
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ezen 1.0-ás a PCI-e csati!
0
0
0
0
levi27 avatar
ennek az alaplapnak milyen a PCI-E foglalata 1.0 vagy 2.0?
http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=10451
0
0
0
0
Bewy avatar
szerintetek erről az oldalról ami van sp2 vistához az megbízható vagy inkább keressek mást mert ez magyar nyelvű

http://afterfix.net/windows-vista-service-pack-2-sp2-letoltes.html
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hello itt ez az alaplap[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=17208[/url] és itt nincs kiírva hogy pci e 1.0 vagy 2.0 vajon ez melyiket támogatja?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Eléggé!😃
Gigabyte M52L-S3P
Asus M2N68-AM
MSI K9A2VM-F V2
0
0
0
0
Roland avatar
roberto888 írta:
Nem, a vga-t nem mert az 2.0-ás PCI-es, az alaplap viszont csak 1.0-ás!
ez mennyiben gátolná a teljesítményét?
0
0
0
0
Roland avatar
kösz és tudsz ajánlani olcsót?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nem, a vga-t nem mert az 2.0-ás PCI-es, az alaplap viszont csak 1.0-ás!
0
0
0
0
Roland avatar
a mostani gépemhez akarok új alaplapot venni és nincs sok pénzem rá! Gigabyte M61PME-S2P szerintetek ezzel kitudom használni a többi alkatrészt?
http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=3009
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Remek ez még belefér😆
0
0
0
0
Lizard avatar
Poszi24 írta:
Kössz a tippet megnézem😃
És a procimra milyen hűtőt ajánlanátok. Kb 3 - 3,2Ghz-re húznám


coolermaster Hyper tx2
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Kössz a tippet megnézem😃
És a procimra milyen hűtőt ajánlanátok. Kb 3 - 3,2Ghz-re húznám
0
0
0
0
Lizard avatar
Poszi24 írta:
Hát a vga az már megvan (ami be van írva) csak nem jó hozzá a mostani táp😆


Gigabyte Superb 460w--- ezt a tápot vedd, nem fogod megbánni
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Hát a vga az már megvan (ami be van írva) csak nem jó hozzá a mostani táp😆 ami egy Codegen nemtommicsoda és 400 w-os
De elég olcsó volt pár ezer forint.
0
0
0
0
dave500 avatar
De se azt nem mondtad meg milyen vga-t akarsz se azt hogy milyen a tápod😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Proci hűtő az semmit(főleg ha passzív) Attól függ milyen VGA-t és milyen márkájú tápod van! Ha márkás akkor a legtöbb VGA-nak azért elég...(Kivéve a GTX-eket meg az X2-es VGA-at, bár azoknak is elég lehet.
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Csá az új vidikari miatt új tápot veszek azt szeretném tudni h elég e neki 450 watt vagy legyen több. (még egy új proci hűtőt is veszek majd ha ez számít )
0
0
0
0
Bewy avatar
amúgy igen közbe én is olvasgattam fórumokat és írták hogy elvileg fel se szabad mennie és ha felmegy akkor is csak angol lesz. szerintem várok addig amíg kijön a magyar sp2. bár nekem nincs gondom az angollal de ha anyám idejön ki is rugdos a házból mert nem igazán tudná kezelni 😆
csak így nehéz lesz a prototypet elindítani ha kijön :/

nah közbe találtam ezt szerintetek ezt a magyar sp2 es pack ot leszedjem vagy inkább ne?
http://afterfix.net/windows-vista-service-pack-2-sp2-letoltes.html
0
0
0
0
payaa avatar
pomrum írta:
payaa írta:
Bewy írta:
hát nem tudom ezt a kérdést hova írja de talán itt jó helye lesz.
ha magyar a vistám és fel akarom rakni rá az sp2 es pack-ot akkor magyar is marad vagy angol lesz?mert az sp2 es packba csak 5nyelv van és nem igazán tudom hogy mi lesz.


Már írtam a http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=6&rowstart=240#post_20286 hozzászólásnál, hogy van magyar nyelvű MUI az SP2-höz 😃


A service packok-al nem szabad játszani csak ha van hivatalossan kiadott magyar változat azt szabad feltenni, egyébként sok mindent elintézhet a gépedben.


Ez egy magyarítás (MUI pack) a Vista SP2-höz, nem pedig barkácsolt Vista SP2 😃
0
0
0
0
pomrum avatar
payaa írta:
Bewy írta:
hát nem tudom ezt a kérdést hova írja de talán itt jó helye lesz.
ha magyar a vistám és fel akarom rakni rá az sp2 es pack-ot akkor magyar is marad vagy angol lesz?mert az sp2 es packba csak 5nyelv van és nem igazán tudom hogy mi lesz.


Már írtam a http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=6&rowstart=240#post_20286 hozzászólásnál, hogy van magyar nyelvű MUI az SP2-höz 😃


A service packok-al nem szabad játszani csak ha van hivatalossan kiadott magyar változat azt szabad feltenni, egyébként sok mindent elintézhet a gépedben.
0
0
0
0
payaa avatar
Bewy írta:
hát nem tudom ezt a kérdést hova írja de talán itt jó helye lesz.
ha magyar a vistám és fel akarom rakni rá az sp2 es pack-ot akkor magyar is marad vagy angol lesz?mert az sp2 es packba csak 5nyelv van és nem igazán tudom hogy mi lesz.


Már írtam a http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=6&rowstart=240#post_20286 hozzászólásnál, hogy van magyar nyelvű MUI az SP2-höz 😃
0
0
0
0
pomrum avatar
Bewy írta:
hát nem tudom ezt a kérdést hova írja de talán itt jó helye lesz.
ha magyar a vistám és fel akarom rakni rá az sp2 es pack-ot akkor magyar is marad vagy angol lesz?mert az sp2 es packba csak 5nyelv van és nem igazán tudom hogy mi lesz.

_Nem marad magyar sőt még telepíteni sem nagyon tudod mert kiírja hogy nem egyezik a servicepack nyelve a rendszerével. Ha mégis felmegy akkor viszont csak az 5 fő nyelv közül lehet választani, ami a angol, német, francia, kínai és talán orosz.
0
0
0
0
Core2 avatar
Nem marad magyar, azlesz amit kiválasztasz
0
0
0
0
Bewy avatar
hát nem tudom ezt a kérdést hova írja de talán itt jó helye lesz.
ha magyar a vistám és fel akarom rakni rá az sp2 es pack-ot akkor magyar is marad vagy angol lesz?mert az sp2 es packba csak 5nyelv van és nem igazán tudom hogy mi lesz.
0
0
0
0
Core2 avatar
nefélj nemlesz semmi baja !!!
0
0
0
0
dave500 avatar
Ugyan már mégis mi a kaka baja lenne??? De most komolyan???
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Akkor nem lessz semmi baja, ha kikötöm?

0
0
0
0
Bewy avatar
de biosba ki kell kapcsolni a floppy meghajtót nem?
0
0
0
0
Core2 avatar
hát ha kikötöd, esetleg nemlesz floppy olvasód...de semmi több
0
0
0
0
dave500 avatar
Miért lenne? Nekem mindíg is volt de soha nem kötöttem be....
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hali sztetek ha eddig volt floopy meghajtó a gépembe és ha kiveszem most lessz valami baja a gépnek?
0
0
0
0
payaa avatar
nightvision14 írta:
lenne még1 kérdésem ha feltettem az sp2-öt a vistára és angol vistám van tom vhogy magyarosítani? (am vista sp2 jobb mint a vista sp1 ugye?)


Hali!
[LINK] és letöltheted az SP2-es Vista-hoz tartozó magyarítást tartlamazó MUI packot!

Na persze először nem a packot, hanem 1 torrent fájlt töltsz le 😉 Azt rakd be valamelyik torrent kliensbe 😃

Nemtom, hogy műxik e, nem teszteltem, csak neked találtam, szal nemtom hogy hogy kell telepíteni sem 😃 LOL
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció