Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 800
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tamas76 avatar
Hali ha a procim ventijét lecserélem egy ugyanakkora világítós ventire lessz visszaesés hőfokban?
0
0
0
0
eleminator avatar
Ha Vista-n ment, akkor megy Win 7-en is elvileg! Ha vistán nem ment Win7-en se fog menni!
0
0
0
0
no avatar
Tom nem ide tartozik de a WINDOWS7-en elindul a DIABLO 2 ?Mert Vistan ugye nem nálam nem.
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Az én procimnál szerintetek mennyi a max hőfok amit még bír?
0
0
0
0
Nedadam avatar
az én procimat meddig és hogy lehet huzni?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Állítsd át BIOS-ban 1000MHz-re és kész!😃
0
0
0
0
levi27 avatar
van egy amd ahlon 64x2 5600+os procim
az HyperTransport pedig csak 800Mhz 1GHz helyett..(a lap bírja az 1GHz-t)
Mi lehet a gond?
0
0
0
0
Poszi24 avatar
super88 írta:
nah akkor most jó vagy nem ?😆

1600x1200-as felbontáson nem biztos h minden menne high-on,pomrum is írta😃 de szerintem 1024x768-on jó lenne
0
0
0
0
super88 avatar
nah akkor most jó vagy nem ?😆
0
0
0
0
Poszi24 avatar
laci112 írta:
Hat a proci az pasz mert az intel procikhoz nem értek😞

Én meg az AMD-kel vagyok így😃 mondjuk azér tudom h KB melyik milyen.
0
0
0
0
pomrum avatar
super88 írta:
Sziasztok, az öcsém kérte hogy Kérdezzelek meg titeket valamiről, ő azt szeretné ha kb egy 1200 as grafikán menne neki minden, most van egy Intel Core 2 2,4 Ghz Dualos Proci meg egy nvd geforce 9600 gt 512mb és ehhez 2 Giga ram, ez elég lenne neki ahhoz amit akar vagy bővítenie kéne a gépet szerintem elég lenne mert még az Assassins creed is menne neki 1200-on de azért nem akarok neki hülyeséget mondani ezért is kérdezlek meg titetek

Nem rossz gép és szinte minden mehet neki bár ha 1600x1200-as felbontásra gondoltál ott azrt már elfogyhat a 9600gt ereje némelyik játékban. De egy kicsit kissebb felbontásban a mai játékoknak mennie kell egész jól.
0
0
0
0
super88 avatar
Sziasztok, az öcsém kérte hogy Kérdezzelek meg titeket valamiről, ő azt szeretné ha kb egy 1200 as grafikán menne neki minden, most van egy Intel Core 2 2,4 Ghz Dualos Proci meg egy nvd geforce 9600 gt 512mb és ehhez 2 Giga ram, ez elég lenne neki ahhoz amit akar vagy bővítenie kéne a gépet szerintem elég lenne mert még az Assassins creed is menne neki 1200-on de azért nem akarok neki hülyeséget mondani ezért is kérdezlek meg titetek
0
0
0
0
pomrum avatar
peti006 írta:
nem az erő legyen veled?😆

Nem mert ez egyben ajánlat is volt. És kit érdekel ha George Lucas ilyenkor forog a sírjában pedig még meg sem halt. :Ð
0
0
0
0
no avatar
nem az erő legyen veled?😆
0
0
0
0
pomrum avatar
Flash írta:
Csak hűtőventiket vennék és a kiszállítás majdhogynem többe kerülne mint amit veszek. Bátyámmal hozatnám el, ő pedig a 11.k-ben lakik. Szóval jó lenne ha lenne ott 1-2 jó bolt, mert itt helyben semmit nem lehet kapni, max. rendelésra drágán...

Értem ez esetben google legyen veled!😆
0
0
0
0
Flash avatar
Csak hűtőventiket vennék és a kiszállítás majdhogynem többe kerülne mint amit veszek. Bátyámmal hozatnám el, ő pedig a 11.k-ben lakik. Szóval jó lenne ha lenne ott 1-2 jó bolt, mert itt helyben semmit nem lehet kapni, max. rendelésra drágán...
0
0
0
0
pomrum avatar
Flash írta:
Valaki tudna mondani a 11. kerületben számtech. boltokat? (vidéki vagyok)

Akkor miért a 11 kerületben? De mindegy a netáruházak ki is szállítják.
0
0
0
0
Flash avatar
Valaki tudna mondani a 11. kerületben számtech. boltokat? (vidéki vagyok)
0
0
0
0
pomrum avatar
zelcsi írta:
javisd az arányodat,ne csalj és akkor gyorsan lejön minden!😉

Én is ezt javasolnám, sőt ne akarj nagyon gyorsan letőlteni. A feltőltésed tedd minnél feljebbb( sebességet) a letőltést pedig veddd lejjebb igy javulni fog az arányod. Esetleg próbálkozhatsz ingyenes torrentekkel.
0
0
0
0
zelcsi avatar
javisd az arányodat,ne csalj és akkor gyorsan lejön minden!😉
0
0
0
0
Bewy avatar
persze létezik ilyen.

én azt vettem észre hogy sp2-vel a vista kevesebb ramot fogyaszt mégpedig kb 200-300mb-al
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hello vannak olyan torrent oldalak ahol ha nincs jó arányunk nem engednek letölteni de én halottam ilyen arány csalóról vagy miről ilyen létezik???
0
0
0
0
Roland avatar
köszönöm szépen 😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
szerintem nagyon jó!jobban futnak rajta a játékok!gyorsabb mint az xp vagy a vista!és igen felismer többet is!
0
0
0
0
Holey avatar
Roland írta:
szeretnék véleményt a Windows 7-ről. és h az felismer 3 giga ramnál többet?

Igen, jóval többet ismer fel mint 3gb. Azt hiszem a 32bittes az 8gb-ig látja, de nem vagyok benne biztos!
0
0
0
0
Roland avatar
szeretnék véleményt a Windows 7-ről. és h az felismer 3 giga ramnál többet?
0
0
0
0
roberto888 avatar
😆 Dehogyis!😃 Csak no doboz meg cuccos!😃 Nincs mit!😃
0
0
0
0
Holey avatar
Kösz a segítséget 😆 Én azt hittem hogy kispórolták belőle az anyagot 😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Köze nincs a windows-hoz!😆 Az azt jelenti hogy nem dobozos! Vagyis amikor egy konfigot veszel, akkor belerakják az alaplapba, és a dobozát nem kapod meg! OP. rendszernél ezt azt jelenti, hogy telepítik neked!
0
0
0
0
Nedadam avatar
sztem valami online ellenőrző cucc hogy ereeti -e a winfosod
0
0
0
0
Nedadam avatar
nemtudoooood?😆énsem😆
0
0
0
0
Holey avatar
Lehet hogy nem éppen ide tartozik, és 1csöppet hülye kérdés, de remélem ez nem okoz gondot senkinek. Mit jelent az hogy OEM? 😆 Mert sok webáruház termékeinél van hogy OEM. (nem beszólni !😆😉
0
0
0
0
roberto888 avatar
pomrum írta:
roberto888 írta:
A kettő ugyanaz Core2!😃

Nem ugyan az! A Everest Corpoate a válalatoknak készült és inkább a hálózati összetevőkel van nagy rálátással, othonra mindenképp a Everest ultimate edition a jó.


Kösz Rumy a felvilágosítást!😀
0
0
0
0
levi27 avatar
rájöttem de azért kössz😆
0
0
0
0
Holey avatar
levi27 írta:
szerintem nem ide tartozik de máshol nem tom megkérdezni😆
A pcx.hu-n a megrendelést lehet módosítani miután elküldtem akkor is?(a cucc pénteken jön csak és elírtam h mi kell... )😕

Ezt megtudod nézni a "Rendelés" menüpont-nál...
0
0
0
0
levi27 avatar
szerintem nem ide tartozik de máshol nem tom megkérdezni😆
A pcx.hu-n a megrendelést lehet módosítani miután elküldtem akkor is?(a cucc pénteken jön csak és elírtam h mi kell... )😕
0
0
0
0
Roland avatar
szeretnék véleményt a Windows 7-ről. és h az felismer 3 giga ramnál többet?
0
0
0
0
no avatar
ha nagyon szépen megkérlek téged vagy akárkit nem keresnétek meg? és a linket elküldeni?
sajna nem találom meg😞
már megoldódott Dave barátom elküldte😀
0
0
0
0
Holey avatar
sziszifiu írta:
haverom elvesztette az alaplap telepítő lemezét és ilynekor mit lehet csinálni le lehet tölteni netről? az alaplap neve asus m2npv-vm légyszi segítsetek😀
Felmegy az Asus honlapjára és letöltheti a hozzá illő Driver-t. Vagy google 😆
0
0
0
0
no avatar
haverom elvesztette az alaplap telepítő lemezét és ilynekor mit lehet csinálni le lehet tölteni netről? az alaplap neve asus m2npv-vm légyszi segítsetek😀
0
0
0
0
no avatar
hali egy olyan kérdésem lenne h windows vista ultimate-van a gépemen semmi service pack csak simán és annyi a baja h kikapcsolom a gépet és 30-60 percen belül magától bekapcsol ez mi lehet? (xp alatt soha nem volt ilyen)
0
0
0
0
pomrum avatar
Bewy írta:
hát nem tudom hogy ez pontosan hova is írjam de ide megteszi szerintem
nah nekem core 2 duo e7400-as procim van 2.8ghz-es és nem tudom hogy a cpu órajeléhez elvileg nekem 2800at kell írni nem? csak kicsit belekavarodtam ezért inkább megkérdezem😀

Igen azt kell odaírni.
0
0
0
0
Bewy avatar
hát nem tudom hogy ez pontosan hova is írjam de ide megteszi szerintem
nah nekem core 2 duo e7400-as procim van 2.8ghz-es és nem tudom hogy a cpu órajeléhez elvileg nekem 2800at kell írni nem? csak kicsit belekavarodtam ezért inkább megkérdezem😀
0
0
0
0
filecsko avatar
Core2 írta:
tölts Everest Ultimate Editiont...és azzal próbáld meg


na leszedtem és már jó
kössz
0
0
0
0
pomrum avatar
roberto888 írta:
A kettő ugyanaz Core2!😃

Nem ugyan az! A Everest Corpoate a válalatoknak készült és inkább a hálózati összetevőkel van nagy rálátással, othonra mindenképp a Everest ultimate edition a jó.
0
0
0
0
roberto888 avatar
A kettő ugyanaz Core2!😃
0
0
0
0
Core2 avatar
tölts Everest Ultimate Editiont...és azzal próbáld meg
0
0
0
0
filecsko avatar
Core2 írta:
talán az everested próbaverzió...ultimate-ed van ?


everest corporate edition van
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az lenne a kérdésem hogy nem értem ezt az x-box kontra pc dolgot mert egy xbox kb 60 000 és elmegy rajta a gta iv fullon egy olyan gép amin elmegy a gta iv kb 12 000 na akkor most nem értem hogy miért nem xbox mániás mindenki én a pc mellett állok arra kérnélek hogy mondjátok már meg hogy mi oka van annak hogy jobb a gép mert netezni meg videózni gagyi gépen is lehet mert nekem mondták hogy az xbox jobb meg minden eléggé elbizonytalanodtam a gépvásárlás ügyében most nem tudom hogy megérné e gépet venni
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció