Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
szerintem a táp piszkálta meg mert codegen táp😆
0
0
0
0
levi27 avatar
hősugárzót tesz bele szerintem 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem meg 72 fokos az alaplap😆
0
0
0
0
Flash avatar
ferminator7 írta:
pomrum írta:
ferminator7 írta:
hali nem tudjátok hogy miért fagy le folyamatosan a gépem? mert szinte az összes játék lefagy egy idő után szerintem melegszik a gép mert néztem hogy 75-80%-nál nem nagyon használja többet a vga-t előre is kössz
Az everest kiírja az aktuális hőfokokat nézd meg avval hogy mennyit ír ki a porocira, alaplapra vga-ra.

ezt terhelés(fc2) alatt néztem meg:
alaplap:45fok
CPU:39fok
CPU\mag1:26fok
CPU\mag2:26fok
GPU:56fok
Winchester:34fok

Az alaplap sztem kicsit meleg. Nekem 30-35 szokott lenni...
0
0
0
0
Szamp avatar
Hi.
Valaki ért itt a TINA programhoz?
Nagyon fontos lenne!
THX
0
0
0
0
no avatar
pomrum írta:
ferminator7 írta:
hali nem tudjátok hogy miért fagy le folyamatosan a gépem? mert szinte az összes játék lefagy egy idő után szerintem melegszik a gép mert néztem hogy 75-80%-nál nem nagyon használja többet a vga-t előre is kössz
Az everest kiírja az aktuális hőfokokat nézd meg avval hogy mennyit ír ki a porocira, alaplapra vga-ra.

ezt terhelés(fc2) alatt néztem meg:
alaplap:45fok
CPU:39fok
CPU\mag1:26fok
CPU\mag2:26fok
GPU:56fok
Winchester:34fok
0
0
0
0
pomrum avatar
ferminator7 írta:
hali nem tudjátok hogy miért fagy le folyamatosan a gépem? mert szinte az összes játék lefagy egy idő után szerintem melegszik a gép mert néztem hogy 75-80%-nál nem nagyon használja többet a vga-t előre is kössz
Az everest kiírja az aktuális hőfokokat nézd meg avval hogy mennyit ír ki a porocira, alaplapra vga-ra.
0
0
0
0
no avatar
hali nem tudjátok hogy miért fagy le folyamatosan a gépem? mert szinte az összes játék lefagy egy idő után szerintem melegszik a gép mert néztem hogy 75-80%-nál nem nagyon használja többet a vga-t előre is kössz
0
0
0
0
Core2 avatar
Ne is keresd tovább, mert már megvan oldva !
0
0
0
0
Flash avatar
dave500 írta:
Ez szép dolog! Ha ti kérdeztek valamit, azonnal válszolunk, ti meg szartok a fejünkre! Eddig ha 2-3x kaptam választ a kérdésemre(mostanról beszélek)
Hát kössz!

Én tegnap éjjel legalább 1 órán keresztül kutattam a gugliban roberto888 kérdése után, de csak annyira jutottam h a sideport memory a leírás alapján built-in, onboard chip, ezért nem lehet csak úgy cserélgetni, viszont az alaplap képén meg látszik h külön so dimm foglalatban van, és a cserére vagy bővítésre vonatkozóan nem találtam semmit, semmilyen címszó alatt, ezért nem írtam ide semmit. Meg semmi olyat nem tudtam volna mondani, amit roberto888 ne tudna... de legalább a szándékom megvolt!
0
0
0
0
Core2 avatar
Ennyivel okosodtunk 😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
Még nem is hallottam erről a Switch Card dologról! Bocs a hülye kérdésért!
0
0
0
0
Core2 avatar
roberto888 írta:
Nem mondom, hogy kezdő vagyok, de lenne egy kérdésem!😊
Asrock M3A780GXH/128M ezen az alaplapon van 128MB DDR3 1333MHz Sideport Memória! Ezt ugyebár az integrált VGA használja! Az lenne a kérdésem, hogy ezt lehet-e tetszés szerint bővíteni, nagyobb méretű, esetleg magasabb órajelű DDR3-as So-Dimm ramokkal?

Mivel ez a memória integrálva! van ezért szerintem nem tudsz hozzáférni. Olyan mintha prociba cache-et akarnál bővíteni. De ha jól nézem, DDR3-as slotok vannak a mamóriának, és azt tudod bővíteni.
0
0
0
0
dave500 avatar
Ez szép dolog! Ha ti kérdeztek valamit, azonnal válszolunk, ti meg szartok a fejünkre! Eddig ha 2-3x kaptam választ a kérdésemre(mostanról beszélek)
Hát kössz!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nem mondom, hogy kezdő vagyok, de lenne egy kérdésem!😊
Asrock M3A780GXH/128M ezen az alaplapon van 128MB DDR3 1333MHz Sideport Memória! Ezt ugyebár az integrált VGA használja! Az lenne a kérdésem, hogy ezt lehet-e tetszés szerint bővíteni, nagyobb méretű, esetleg magasabb órajelű DDR3-as So-Dimm ramokkal?
0
0
0
0
no avatar
Na végülis jól írtam! Néha annyira érthetetlenül tudom leírni!😆
0
0
0
0
Core2 avatar
a sárga az arany középút 😃
0
0
0
0
no avatar
A sárga azt jelenit, hogyha pl. vidikariról van szó akkor nem pont az van neked ami kell de annyira elég, hogy elinduljon tőle a játék és közepesre állítsd! Tehát olyan közepes a játékhoz az adott alkatrész!
0
0
0
0
MoonW avatar
Sárga: A majdnem jót, vagyis csak kicsivel gyengébb.
0
0
0
0
BiGame avatar
a gépigény alatt zöld jelzi ha jó, piros ha nem, és a sárga?
0
0
0
0
zelcsi avatar
levi27 írta:
az nema max...csak az ajánlott hogy mennyire van rá esélyed h kb medium-high között rendesen menyen😃
igazad van rosszul irtam!😕
0
0
0
0
levi27 avatar
az nema max...csak az ajánlott hogy mennyire van rá esélyed h kb medium-high között rendesen menyen😃
0
0
0
0
zelcsi avatar
a minimum azt jelenti!a max pedig hogy mekkora esélyed van rá hogy fullon menjen a játék!
0
0
0
0
BiGame avatar
Hali, a gépigény alatt az a százalék azt jelenti, h mennyi esély van arra, h elindul a játék?
0
0
0
0
Core2 avatar
a videókártyád 512 MB-os
0
0
0
0
Bewy avatar
eggyik oldalon ezt írta nekem:
Video RAM: Required - 256 MB , You have - 1.9 GB
akkor most 512mb ot vagy 1.9gb ot kell beírni?gddr3 as
0
0
0
0
Bewy avatar
1 pár dologban nem vagyok biztos a video karimnál hogy pontossan mit kell beírni ha ez a karim van Gigabyte PCIe 9800GT N98TOC-512H
-Memória mérete: 512 MB
-GPU órajele: 700 MHz
-Memória órajele: 1800 MHz
ezek a jó értékek?
0
0
0
0
dave500 avatar
Hát miért szerinted egy átlátszó műanyag kevés réz dróttal egy mágnes meg egy kis áramkör mennyi?😀
1600 már Revotec van.. nemkell 3000Ft-s
0
0
0
0
Bewy avatar
ilyen 2-3e ft körüli venti is megteszi vagy azok nem annyira jók?
0
0
0
0
zelcsi avatar
nem rossz ötlet!szerintem igen!
0
0
0
0
Bewy avatar
meg a ház oldalára fel lehet szerelni hűtőt és szerinted érdemes lenne venni rá 1et?(10cm re van a 2lyuk egymástól)
0
0
0
0
zelcsi avatar
Bewy írta:
okés akkor lekapom😀
utánna mérj hőfokot a vga-n!
0
0
0
0
Bewy avatar
okés akkor lekapom😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
Bewy írta:
nah 1 kis gta 4 közben a videokártyám 65°C-osvolt a többi 40-50°C között
az elvileg jó nem?
gta 4 közben az szerintem elfogadható!bár én levenném a házad oldalát!kicsit bevan szorítva a képen!had kapjon több levegőt a vga!
0
0
0
0
Bewy avatar
nah 1 kis gta 4 közben a videokártyám 65°C-osvolt a többi 40-50°C között
az elvileg jó nem?
0
0
0
0
Bewy avatar
oké köszi.
lehet leszedem az ultimate editiont mert ez a home edition nem mutat itt semmit
0
0
0
0
no avatar
Bewy írta:
nekem van 1 ilyen programom amivel meg tudom nézni hogy kb mi hány fokos de a videokari nekem nincs benne, legalább is nem tudom melyik lehet az. van everestem is de azon meg végképp nem találom hogy hol írja mi hány fokos


everestbe itt tudod megnézni
[LINK]
0
0
0
0
Bewy avatar
nekem van 1 ilyen programom amivel meg tudom nézni hogy kb mi hány fokos de a videokari nekem nincs benne, legalább is nem tudom melyik lehet az. van everestem is de azon meg végképp nem találom hogy hol írja mi hány fokos
0
0
0
0
rocka avatar
Akk oksa 😃 thx 😃
0
0
0
0
rocka avatar
Jah elfelejtettem h nero burning rom-al vagy alcohol 120%-al jobb kiirni? 😃
0
0
0
0
zelcsi avatar
freeride182 írta:
oksa thx 😃
nincs mit!máskor is!😉
0
0
0
0
zelcsi avatar
freeride182 írta:
hali 😃
Olyan kérdésem lenne h vista-t h irjam ki dvd-re h beis bootoljon? mer nekem van egy cd-képem és azt h irjam ki h beis bootoljon és müködjön? 😃
csak ird ki cd képnek!
0
0
0
0
rocka avatar
hali 😃
Olyan kérdésem lenne h vista-t h irjam ki dvd-re h beis bootoljon? mer nekem van egy cd-képem és azt h irjam ki h beis bootoljon és müködjön? 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció