Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TRACERHD avatar
Nekem nagyon nem tetszik az új dizájn.
4
0
0
0
MoonW avatar
Még nincs teljesen kész az átállás. A mai nap még jó pár hiba javítva lesz.
1
0
0
0
💬 3
no avatar
@MoonW:
MoonW
96
1 órája | 2021. 12. 04. 08:44:49
Még nincs teljesen kész az átállás. A mai nap még jó pár hiba javítva lesz.


A régi stílust jó lenne, ha vissza lehetne kapcsolni, mondjuk a profilon belül a beállításoknál, szerintem lenne rá igény, részemről biztosan.
4
0
0
0
toopa avatar
@Palanova: Támogatom az ötletet! Pc-n biztos hogy a régit használnám.
1
0
0
0
szilver avatar
@Palanova: Erősen támogatom.Ha már változtatás ide vagy oda akkor egy jólbevált alternatíva maradhatna ami választható lenne,mert ez így inkább elriaszt innen.Azt sem tudom merre állok arcal :D
3
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nekem annyira nem tetszik elsőre. (mint az új emoji-k sem) Nem tetszik a szín, nem tetszenek a nagy betűk/címek (profilomnál meg itt is, nem tudom eddig is ekkorák voltak-e), nem tetszik az új logó, nem tetszik, hogy nincs oldalsáv (mennyien és kik vannak online, regisztrált tagok száma stb. részre gondolok), van ahol kicsit szétcsúszik nekem az oldal pl. profilomnál, képeim alatt a hozzászólások és a képek között beszúr egy hirdetést ami eddig nem volt és ez úgy megszakítja az egészet - nem néz ki jól, a főoldalon a népszerű, hamarosan stb. játékok nem különülnek el eléggé sztem, kicsit egybefolyik stb... Ami tetszik és jól mutat, azok a fórumtémák a háttérképpel. De összességében ez a dizájn nem lesz a kedvencem, túlságosan megszoktam és szerettem a régit. Valahogy eddig mindig úgy újult meg az oldal, hogy jobbnak éreztem, megtartotta a régi stílusát, de mégis modernebb lett - most ez az, amit nem nagyon érzek. Kellene egy kapcsoló, ami átállítja az ez előttire. : ))

Amúgy biztos sokaknak fog tetszeni, lehet csak én fintorgok.
3
0
0
0
bukta2 avatar
Huh jó az új téma! Tetszik, modern, de még szokni kell! :D
1
0
0
2
Yezi_ avatar
Felfigyeltem rá, hogy az értékelések pontozós rendszerről áttértek százalékosra, viszont az előzőleg megadott pontok nem lettek még ehhez igazítva, tehát például a 10 pont csak 10%-ot jelent a jelenlegi rendszer esetében.
0
1
0
0
Quadgame94 avatar
Az egyik cikknél szeretnék válaszolni valakinek, de nem jelenik meg a hsz-em. Már telóról is és gépről is próbáltam. Sima hsz megy, és ide is írhatok, de ha neki válaszolok nem jeleníti meg. Elég frusztráló. Mitől van ez?
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@Quadgame94: Letiltott az illető.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@gigazte: Az adatlapjára tudtam írni. Mondjuk az lehet hogy TRACER xd letiltott és mivel a hozzázszólasára érkezett válaszra akartam válaszolni (nem neki csak alatta van) így lehet ezért. Mondjuk ez is gáz.
0
2
0
0
gigazte avatar
@Quadgame94: Sajnos ez így lett megcsinálva, nekem sem tetszik. 😅
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
Valaki esetleg tudja mi lett vele: ArnoldGamer9999.
Vagy csak egyszerűen törölte magát és kész?
Láttam pár felhasználót, akik nem törölték magukat csak szimplán nem látogatják már az oldalt (pár hónapos inaktivitás).
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem tudom hogy csak nálam van-e ez a gond, de sokszor nem rakja oda a reakciót, amit nyomok egy hozzászólásra, van amikor többször rá kell nyomnom, hogy rajta legyen. Ezt az előző pár napban vettem észre, mert előtte nem volt ilyen gond!
0
0
0
0
💬 4
bukta2 avatar
@gigazte: Igen ez nálam is előfordult már, de ami jobban zavar hogy ha értesítésem jön, rámegyek és nem dob oda hanem nekem kell megkeresni hogy mégis melyik hozzászólásra válaszoltak,volt hogy nem is találtam meg... :D régen rámentem és magától odapörgött.
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Ez már nagyon régóta így van sajnos.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Csak a dislike nem jelenik meg vagy egyik sem?
0
0
0
0
xCube avatar
SzervusztoK!

Az mitől van, hogy bizonyos esetekben nem tudok kommentelni? Megírom a kommentet, elküldöm, látszólag minden rendben (az oldal újratölt) és a kommentem sehol. Megítom mégegyszer, elküldöm, megint semmi. Hibajelzést nem kapok.

Nem sűrűn fordul elő, de már többször is tapasztaltam.
0
0
0
0
💬 3
visor261 avatar
@xCube: Ez eddig velem csak iponon fordult elő. Én takarítanám a csacsit hátha az kavar be neki.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
@xCube: Ez akkor van ha olyan ember posztja alá írsz, aki letiltott...

A vicces az egészben az, hogy ha nem is annak válaszolsz, aki letiltott, hanem egy már ahhoz hozzászólóra, akkor sem fog megjelenni a kommented... ami szerintem picit gáz.
0
0
0
0
xCube avatar
@AMDMonsteR: Erre is gondoltam, köszi a megerősítést.
0
0
0
0
no avatar
The Dragoness: Command of the Flame
[LINK]

Ezt a játékot érdemes bevenni a listába, a demóból csináltak videót, és eléggé pofás kis game. Heroes játékokra hajaz.

0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Félig off téma, de azt vettem észre, hogy pár hete mintha inaktívabb lenne az oldal felhasználók szempontjából. (jóval kevesebb hozzászólas stb) Történt valami, amiről lemaradtam?
0
0
0
0
💬 11
no avatar
@zsiroslangos: Elkezdődött a suli például.
4
0
0
0
FoLey avatar
@zsiroslangos: Szeretnéd tudni?
Nem sorolom fel nevet,de ezek a mostani aktívak akik témával kapcsolatban halvány fingjuk sincsen,de lökik a rizsát.
Mellesleg agresszívak is saját állításukkal. Ha hibáznak akkor sem vallják be.
Láthattad Windows 11 topikban is egy bizonyos illető aki windows szerint csak játékra való.
A legtöbb régi tagoknak egyszerűen elment a kedvük és itthagyták.
Én sem vagyok már aktív itt csak felnézek.
Ez az oldal olyan lett mint egy kisegítő.
4
0
0
0
bukta2 avatar
@zsiroslangos: Ahogy pala mondja, suli.
Én eddigse a tagok miatt jártam ide hanem a hírek miatt,bár pl face en már jóval előbb kint van minden mint itt de ettől függetlenül itt több a vélemény mint a különböző online újságok face oldalán, persze a fórumozás jó dolog, én nem vettem észre hogy kevesebb lenne a hozzászólás, 1-2 ember lelép jön helyére másik 5... rengeteg új tag jött mostanában,ebből a 50%-uk a régi tagok más profillal :) had ne mondjak neveket :D akik anno szinte percenként jártak fel az oldalra és egyik napról a másikra eltűnnek... ezt te sem gondoltad komolyan ugye? 🙄
Mind itt van, másik profillal. Persze bizonyítani nem lehet, de ha abból indulok ki hogy eddig is csinálták sokan ezt, akkor ezután is fogják ;)
1
0
0
0
FoLey avatar
@bukta2: Honnan tudod hogy az 50% régi tagok?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@FoLey: csak ismételni tudom magam, mellesleg csak írtam egy számot

,,Persze bizonyítani nem lehet, de ha abból indulok ki hogy eddig is csinálták sokan ezt, akkor ezután is fogják"
0
0
0
0
FoLey avatar
@bukta2: Vannak olyan visszatérő tagok akik ott folytatják,ahol abbahagyták.
Vannak olyan tagok akik hülyeség infókkal szolgálnak,mellesleg agresszívan állnak saját igaz állításukra.
Vannak olyan tagok aki olyat mond,hogy ilyen fiatal generáció meg milyenek,holott az ő korosztálya meg nehézkes a felfogása.
Igen vannak,de nem 50%. A legtöbb régi tag már feladta ezt az oldalt. Azok mentek inkább Prohardver,Gamestar vagy sorolhatnám még.
1
0
0
0
bukta2 avatar
@FoLey: adott a lehetőség mindenkinek :D nem tart senki kést senki torkához hogy itt legyen.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FoLey: Megnézték milyen az a "real world" szerver...állítólag qva jó a grafika, csak unalmas és nehéz a játékmenet
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
@zsiroslangos:
mintha inaktívabb lenne az oldal felhasználók szempontjából

Akkor neked is feltűnt hogy vannak tagok akik pár hónapja inaktív.
0
0
0
0
no avatar
@Win-xp-SP3: Vannak itt több évesek is.
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
@Kings Bounty fan: Az most lényegtelen.
A pár hete vagy hónapja inaktív tagokról beszélek akiket láttam.
0
0
0
0
TRACERHD avatar
Holnap lesz a gamescom, lesz chat? XD
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Ha már doom stílusú játék a Powerslave vagy másnéven Exhumed nevű játékot sem találom,ami lényegébe egy doom köntösbe bújtatott egyiptomi fps játék. Már csak azért is aktuális,mert hamarosan jön a remastered verzió.
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@zsiroslangos: Ha hivatalosan csak konzolon létezik akkor azért nincs felvéve, ugyan ezért nem található meg többek között a The Legend of Zelda: Breath of the Wild vagy inFAMOUS Second Son sem.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@LordSzalko: Volt pc verzió is. Bár én csak annó a demó verzióval játszottam,amit még a dccd klub lemezén találtam. Fent van gog. Com-on is, gondolkodtam hogy nekivágok, de akkor inkább megvárom a hivatalos ráncfelvarrott verziót.
0
0
0
0
no avatar
@zsiroslangos: Akkor valószínűleg felkerül idővel.
1
0
0
0
Scorn Face avatar
@zsiroslangos: [url]https://www.gog.com/games?page=1&sort=popularity&search=Powerslave[/url]
1
0
0
0
Scorn Face avatar
Van egy izgalmas retro játék (Doom stílusú) amit több más címmel együtt vettem.
Viszont nem látom az oldal adatbázisában a címe: Blood: Fresh Supply.
Ha lehetséges jó lenne felvenni.
Köszönöm.

Ui: Megtaláltam, így a fenti sorok tárgytalanok.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Az, hogy a dislikeokat nem látom a saját kommentemen az hiba, vagy szándékos lépés?
0
0
0
0
💬 1
susguy avatar
@zsiroslangos: Ha jól értem a működését, csak 4 dislike fölött jelzi ki hogy összesen mennyi van. Az alatt se te, se más nem látja hogy egyáltalán van-e.

Idézve az eredeti cikket:
A „Nem tetszik” jel és számláló jelenleg 4 felett jelenik meg.
1
0
0
0
Andor1997 avatar
Sziasztok!
Az alábbi játékokat ajánlanám felvenni az adatbázisba
Az alábbiakat azért, mert az összes többi részük már fent van:
1.[url]https://store.steampowered.com/app/11…he_Ripper/[/url]
2.[url]https://store.steampowered.com/app/11…r_Earring/[/url]
3.[url]https://store.steampowered.com/app/11…-catalogue[/url]

Illetve az alábbi játékokat, mert ezek nem rég jelentek meg
[url]https://store.steampowered.com/app/15…TrackDayR/[/url]
[LINK]

+1
Ez a játék csak a saját oldalán érhető el, saját kategóriájában viszont kiváló, így aztán hátha többen megismernék, jelenleg 3 része van, de készül a 4. is!
[LINK]
Gépigénye
Spoiler!
Microsoft® Windows® 7 or later
64bit 1.6 GHz processor
2 Gb RAM
Aprox. 700 Mb free hard disk space
OpenGL® compatible video card
Windows® compatible sound card
Keyboard and mouse

TAGAP 3 also supports XInput compatible game controllers (Xbox 360™ Controller and compatibles)

UI: Lehetne az oldalon csinálni egy havi összesítőt, hogy az adott hónapban milyen játékok lettek felvéve az adatbázisban, ezzel is megismertetni esetlegesen az embereket az újdonságokkal!
0
0
0
0
FoLey avatar
Felteszem a kérdésemet admin felé!
Megint törölte a hozzászólásomat gépigény találkozó topikon. De az ilyen Vass Gabi féle f*szságokat miért nem ignorálod?
0
0
0
0
💬 17
MoonW avatar
@FoLey: A kommented törölve lett, mivel személyeskedést tartalmazott, ami tilos az oldalon.
Van, hogy ignorálom, kivéve ha szabályzatot sért.
0
0
0
0
FoLey avatar
@MoonW: Melyik része volt személyeskedés? 🤔
0
0
0
0
MoonW avatar
@FoLey: "Eléggé szégyen is lenne tőle"
"Bár [xy] eléggé veszélyes lehet"
0
0
0
0
FoLey avatar
@MoonW: Az nem személyeskedés az egy tény állítás. Ha követnéd ezeket itt az oldalon ahogy előadják magukat rá fogsz jönni.
0
0
0
1
MoonW avatar
@FoLey: De, ez személyeskedés.
0
0
0
0
FoLey avatar
@MoonW: Az itt levő oldalon ilyen vass gabi segítség amit legtöbbször félreinformál és ezt az új hozzánemértőket tudja átvágni. Majd szép híre lesz.
A másik mr. doktor úr aki előadja itt magát mint megválltó azt mindketten jól tudjuk hogy a sztorija bűzlik.
Ha már itt tartunk azt áruld már el,hogy unslaved tag miért is lett kitiltva? Mit mondott neked doki,mit hazudott?
0
0
0
0
MoonW avatar
@FoLey: Én csak a szabályzat betartását kérem tőled és tőlük. Ha szabálysértő kommentet találsz tőlük, csak jelentsd be, hogy gyorsabban megtaláljuk. A dezinformáló komment is be lehet jelenteni.

A személyeskedésnek, sértegetésnek, becsmérlésnek semmi értelme és nincs helye az oldalon.

Alapos indokkal tiltunk ki profilt, nem kérésre. Nem emlékszem rá, hogy miért is lett kitiltva, ha ki lett, de minden esetben, ha igazságtalannak érzi az érintett, akkor ezt emailben meg lehet beszélni velünk.

Minden esetben tárgyilagosak és pártatlanok vagyunk, nem haveri alapon működik ez.
1
0
0
0
AMDMonsteR avatar
@MoonW:
Alapos indokkal tiltunk ki profilt


Kíváncsi lennék szlavhalla kitartására. 😇
0
0
0
0
gigazte avatar
@AMDMonsteR: Five-0 is azért lett kitiltva, mert kétszer visszaszólt. Bejelentkezésnél kitiltás okának semmi nem volt írva, csak ilyen kedve volt MoonW-nek. 😅 Aztán jöhet azzal huszadjára, hogy egységes elbírálás van... Egy két taggal elnézőbb a tömegbomlasztásuk ellenére is. 🙃
0
0
0
0
MoonW avatar
@gigazte: "A figyelmeztetés semmibe vétele, a figyelmeztetés kiprovokálása kitiltást von maga után!" - Mivel a törölt kommentet újra és újra beírta, ezt láttam a leghatásosabbnak. Ha valaki nem tudja elviselni, hogy az admin törli a kommentjét vagy csak szórakozol egy adminnal, akkor ez történik, szerintem mindenhol.

Ha jól tudom az jelent meg, hogy súlyos szabálysértés..., ha nem, akkor az egy hiba.

Egyébként nem értem, hogy miért nem nekem írsz közvetlenül, ha problémád van, vagy a rokonodnak vagy ismerősödnek. Tudod jól vagy most már tudjátok, hogy megbeszélhetjük, ha valami problémátok van. 😕 A beszélgetésben amiben részt veszek én is, nem szólítasz meg, csak írsz rólam... Nem értem ezt a negatív hozzáállást, annak ellenére, hogy régi motoros vagy az oldalon.
0
0
0
0
MoonW avatar
@AMDMonsteR: "Tilos az agresszív viselkedés, sértegetés, fenyegetés és a zaklatás!"

A kommentet nem idézném.

Kérem, hogy ne csináljunk ebből a kérésből rendszert.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
@MoonW: Ha
"Tilos az agresszív viselkedés, sértegetés, fenyegetés és a zaklatás!"


Akkor van itt még tennivaló.
0
0
0
0
FoLey avatar
@MoonW: Alapos indokkal tiltunk ki profilt, nem kérésre. Nem emlékszem rá, hogy miért is lett kitiltva, ha ki lett, de minden esetben, ha igazságtalannak érzi az érintett, akkor ezt emailben meg lehet beszélni velünk.

Ki még admin,modi rajtad kívűl? Mert többes számban írtad.
Az unslaved ok nélkül lett kitiltva. Azért,mert enslaved-el eszmecsere volt és a drága doki a nyakamat teszem rá,hogy hozzád ment sírni. Holott ő sem volt az ártatlanabb csoportban. Lenéző volt a szinttel kapcsolatban,mert level 1-es és ha igaza is van akkor lenézi?
Aznap itt az oldalon levő kapcsolat emailre reagált is. Ok nélkül lett ki permázva.

Mielőtt te jössz azzal hogy énis írtam neked én okkal is írtam és figyelmeztettem.
A másik miért nincsenek moderátorok? Vagy van moderátor? Mert többes számban írtad akkor csak kéne lenni nem?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@FoLey: Nem akarok állást foglalni egyik oldalon sem mert engem eddig is és a jövőben is hidegen hagytak a trollok az oldalon,Spoiler!
nektek is ezt javaslom
voltak,vannak és lesznek is mindig,sőt itt jópár régi motorosnak a mai napig van trollprofilja…amit abszolút nemértek még mindig hogy mi értelme, de ők biztos tudják. Az hogy félre informál valakit a hülyeségével,ott a legtöbb amit tenni tudsz,fogod és bejelented, ha mákod van akkor törölve lesz a kommentje. Páran itt túltoljátok ezeket a troll profilokat,de a ti dolgotok ne vedd sértésnek,csak segíteni akarok. Nem kell velük foglalkozni, csak én látom ilyen egyszerűnek? Lehet velem van a baj, túl nyugodt ember vagyok (amit szeretek is magamban xD)
0
0
0
0
MoonW avatar
@FoLey: Privát üzenetben megírnád mi volt az email címe?

(Csak egy álprofilt látok unslavedtrash néven, a te felhasználóneveddel az email címében)

A több választ majd máskor.
0
1
0
0
FoLey avatar
@MoonW: Az emailt meg nem fogom megmagyarázni,mivel továbbra sem kaptam konkrét választ a kérdésemre.

Az tény és való,hogy régebbi tagok jobban tudják ezeket az xxx nevű emberkék szélhámosságát. Érdekes némelyik sztorijuk és ezzel fertőzik meg az újabb tagokat.
0
0
0
0
MoonW avatar
@FoLey: Nem kell megmagyaráznod. Csak az email címet kértem, mert unslaved nevű profilt nem találok. Anélkül nem tudok segíteni.

mivel továbbra sem kaptam konkrét választ a kérdésemre


A hiányzó válaszok csak röviden, mivel egyértelműek: Két szerkesztője van az oldalnak, így két moderátora. Mert nincsenek, bízunk a közösség józan felének erejében és persze a bejelentés gombban.

Nézd, ezt az ellenéges stílust mellőzd az oldalon. Én próbálok segíteni, meghallgatom a problémád. Megnyugtatásképpen azt is megnézem neked, hogy kit miért tiltottunk ki.
1
0
0
0
EchoMMM avatar
The Long Drive gépigényt ! [LINK]
Magyar fejlesztésű játék . Igaz nincs olyan nagy rendszer követelménye, de én szivesen láttnám az oldalon . Szerintem nagyon korrekt kis játék lett .
0
0
0
0
💬 1
Zsoltiv0 avatar
Nem találom egyik UFC játékot sem. Én vagyok buta, vagy tényleg nincs fen az oldalon?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Zsoltiv0: Nincs az adatbázisban, mert nem jelent meg PC-re. Ugyan ezért a The Last of Us és inFAMOUS Second Son sincs felvéve.
0
0
0
0
no avatar
Keresésnél: én vagyok béna vagy tényleg nem lehet cikkekre rákeresni?
Meg szerettem volna nézni hogy a korábbi túlélős játékokat összeszedő cikkben a Subnautica benne volt-e, de a cikket egyszerűen keresve - fent a sávba beírva hogy túlélőjátékok, és nulla találat (https://gepigeny.hu/search?q=t%C3%BAl%C3%A9l%C5…t%C3%A9kok).

Vagy csak álmodtam hogy volt ilyen cikk?
És nem, tényleg volt ilyen cikk: https://gepigeny.hu/cikk/a-legjobb-tulelojateko…tekok-2021

Lehet, ha már külön kategóriaként van kezelve vagy kereshetővé tenni őket, vagy akár külön fülön gyűjteni (Hírek és a tesztek között bőven elférne, max a közösség kicsit összehúzza magát :D ) és/vagy más módon ajánlani, ha már ennyi meló volt vele és kipörgött pár nap alatt akkor se tűnjön el végleg...

----

Plusz kellene valami lehetőség ahol lehetne jelezni az oldalon nem szereplő játékokat hogy érdemes lenne felvenni azokat is.
0
0
0
0
susguy avatar
Gyors észrevétel az új rendszerrel kapcsolatban:

Van/lesz opció egy "poszt" megnyitásánál a főoldalról (vagy akár a poszton belül) a legfrisebb kommenthez való ugráshoz? Az alapból zárt komment láncok ötletesek, de most egyesével kell megnyitnom őket ha a legútobbi egy válasz volt valahova. Túl lehet élni, csak macerás, a júzer meg lusta 😆

Ettől függetlenül nekem bejön az update.
6
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@susguy: Még nincs teljesen megoldva a hozzászólásra ugrás. A főoldalon bővítettem a linkeket, hogy a hozzászóláshoz vigyen, de böngészőnként eltérően működik.

pl: https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread…5#c3846286
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Szia uram! Nincs smiley, vagy le kellene hozzá cserélni az Ablakok Hét Mester-t?
0
0
0
0
💬 2
susguy avatar
@SuperPuma: Emojikra lettek cserélve, gondolom azok nem jelennek meg az Ablakok Hét Mesteren:
https://i.imgur.com/hRMI3B6.png
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@susguy: Esetleg Athlon 64 X2 érdekel?
0
3
0
0
no avatar
Kellemesre sikerült az új kommentelési rendszer 😊 Korábban meg volt említve Spoiler!
[url]https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=5&c_start=50#c3786288[/url]
hogy az eszközök rész is kap egy ráncfelvarrást, az is mostanában várható?
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Na kinek hogy tetszik/nem tetszik az új kommentrendszer? ✔️/❌
0
2
0
0
💬 2
susguy avatar
@zsiroslangos: Próbálok rájönni hogy a szívecske mit akar. Csak a saját nevem mellett látom, de ott meg nem csinál semmit. Lehet csak túl fáradt vagyok ehhez 😆 Emellett kíváncsi vagyok VG milyen gyorsan fogja gyűjteni a downvote-okat.
1
0
0
0
Yezi_ avatar
@susguy: Szerintem ezt csak a patreonos támogatók kapták meg. 🤔
Spoiler!
Nekem is van. 🙃
0
0
0
0
no avatar
Lehet hasznos lenne a hírek elejére a betűméret állítás mellé egy új ikon: ugrás a hozzászólásokhoz
Pár nagyobb lélegzetvételű, hosszabb cikknél a letekerés sokadikra már unalmas.
0
0
0
0
DarkC0re avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
susguy avatar
Ismét felvetem a tippet/kérdést: nem lehetne tiltani a hozzászólásokat reklám posztoknál?

Mindenképpen értem az ilyen posztok szükségét, nincs velük semmi bajom, de egyértelműen nem fog semmilyen beszélgetést kezdeményezni, legfeljebb páran ócsárolják, ezek a kommentek meg (jogosan) úgy is törlésre kerülnek.
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@susguy: Ez van, egyesek agyát túlterheli a szponzorált tartalom.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk ez nem hiba, hanem változnak a szokások. De én pl. hiányolom a játékteszteket. Emlékszem, mikor még 2011-ben elindult a dolog mennyire pörgött az a részleg. Sok olyan játékot meg lehet ismerni más leírása alapján,amiről addig nem is hallott az ember. S igaz voltak olyan tesztek, amik gyengébbekre sikerültek. de mégis szívesen olvasta az ember. Tudom a hírek is fontosak, de nagyon sajnálom, hogy a tesztes dolog elveszett a süllyesztőbe. Tudom, lehet beküldeni, de miután nincs a főoldalon, így nem sokan küldenek be ma már tesztet. Pedig szívesen olvasnék játékteszteket, mint hivatalos híreket, mert minden egyes tag másként látja a játékot. Lehetne legalább az utolsó 5 tesztet kint hagyni egy darabig a főoldalon. Tudom ott a pici fül, hogy tesztek, de ha hírek és az utlsó aktív fórumtémák közé be lenne rakva egy kicsi sávba, akkor valószínűleg többen olvasnának teszteket, s többen küldenének be.

Én jómagam is jó pár tesztet beküldtem ide, s elég jó fogadtatásban részültek, amin meg is lepődtem, pedig annyira nem erőltettem meg magam.
0
0
0
0
💬 9
no avatar
@NTSC Jani: A tesztírók egy része abbahagyta pár éve, mert kb 5-en ha olvasták a külön teszteket és a visszajelzések inkább fikázások voltak. Mindenki a fórum odavágó vagy éppen nem oda vágó részein bolyong és a csevej egyes témákban ki is merül a "hogyfutnaagépemen" mélységekben.

Ha számodra kevésbé ismert címeket keresel, ott az ajánló, többnyire kap választ a kérdező, feltéve ha jól kérdez 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@Palanova: Régebben is volt a hogy futna a gépemen kérdés, csak akkor még a %-os rendszer volt. Pl. 100-49 mégis 500 fps-sel megy. 100-100 menne?

Sajnálom, hogy az ostobák miatt abbahagyták a tesztírásokat. Pedig jó volt őket olvasni.
0
0
0
0
no avatar
@NTSC Jani: Igen, de ha belegondolsz: egy ilyen írás készítése ugye nem 2 perc hanem akár több óra is. Ha összeszedettebb az író, akkor előtte azért végig is játszotta, odafigyelve, szóval nem csak móka és kacagás. Majd megírni, átnézni többször, javítani, kiemelni ezt-azt, utánanézni esetleg ennek-annak, órák mennek el ezzel. Majd jön xy és beszól, hogy szar amit írtál, az nem is úgy van a játék annál sokkal jobb/rosszabb, zöldebb, fehérebb, kékebb, és különben is a f*sznak képzeled magad hogy az ő véleményével ellenkezőt merészeltél írni...ezek után megértem ha abbahagyták.

Másfelől: kismillió leírás van az ismertebb címekről szerte a neten, ismeretlenekről meg minek írnál, hacsak nem a saját szórakoztatásodra...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@Palanova: Én tudom milyen írni tesztet, mert mind mondtam én is elég sokat írtam, s ide be is küldtem őket. Igazából nem kell foglalkozni az ilyenekkel, akik csak okoskodnak. Sokan szerintem 3 mondatnál többet nem tudnának írni egy adott játékokról. A normális megfogalmazott véleményekkel kell foglalkozni, s nem a véres szájú 10 éves (vagy éppen idősebb) rajongókkal. Nem szabad nekik örömöt okozni azzal, hogy hagyjuk magunkat.
0
0
0
0
no avatar
@NTSC Jani: Lehet azt a 3-5 órát hasznosabbra is fordítani, mint egy megírni egy olyan tesztet aki senki sem olvas, vagy ha olvas, beleköt.

Régi újságokat meg ne keverjük ide: ott elvben hivatásos újságírók voltak, fizetésért, megvoltak a maguk kiváltságaik is, igaz egy némelyik végig sem játszotta az adott címet cikkírás előtt, de kb ugyanez van ma csak kisebben. Gyorsan megemlíteni a nézettségért és ugrani a következőre.
0
0
0
0
no avatar
@NTSC Jani: Nem feltétlen a köpködések miatt hagyták ott azok, akik írásokat küldtek be, szimplán nem volt rá vevő a többség. A negatív kritikák meg a legtöbb esetben jogosak voltak, mert a "tesztek" többsége elég semmitmondó volt, ha valamiről mindenképpen írásos tesztet kerestél könnyen találhattál máshol, ahol legalább volt érdemi tartalmuk. Talán ha egy user volt aki korrekt írásokat tudott itt prezentálni, persze pár éve a csekély megtekintési arány miatt szintén abbahagyta, de ő időközben elhelyezkedett egy olyan oldalnál ahol erre szakosodtak.
Hogy ki hogyan vélekedik egy adott játékról arról nem kell fölöslegesen elnyújtott szövegeket pötyögni, lényegre törően pár mondatban meg lehet fogalmazni az adott játék topikján belül.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@LordSzalko: Részletes leírást nem lehet pár mondatban összefoglalni. Az más dolog, hogy manapság az emberek nem szeretnek olvasni. De régebben az újságokban sem 3 mondatban voltak összefoglalva a játékokról készült tesztek.
0
0
0
0
no avatar
@NTSC Jani: Mintha az itteni tesztekben részletes leírást olvashattál volna az átlagtól... 😆 Túlnyomórészt nem volt bennük érdemi tartalom csak hosszan el voltak húzva, persze ha valaki ezeket szeret olvasni akkor hajrá.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@LordSzalko: Voltak azért itt jó tesztek. Csak sajnálom, hogy ez a dolog kikopott innen. Na de mindegy változnak az idők.
0
0
0
0
no avatar
Fel lehetne venni a listára:
Warpips
[LINK]

Leértékelve 7,91€ - annyit bőven megér.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
Késik, vagy a fene tudja, egyszer ott van egyszer nincs
0
0
0
0
no avatar
Valami elszabadulhatott a Titanfall 2 témában:
https://gepigeny.hu/jatek/titanfall-2
0
0
0
0
no avatar
Fel lehetne venni a listára:
Shop Titans
[LINK]

De lehet bele kellene írni hogy mikrotranzakciós!
0
0
0
0
xCube avatar
Szervusztok!

Esz szerintem megérne egy misét:

0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm, hogy jeleztétek!

Mk9_Jade: kérni nem lehet kitiltást.
Scorn Face: olvastam, nem szükséges többször kirakni.

Ha úgy érzitek, hogy valaki szemetel, akkor kérem, hogy csak jelentsétek be, a hozzászólásánál található bejelentés gombbal.
Az értelmetlen sértegetést, személyeskedést kérem, hogy kerüljétek.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Csak nekem nem tölti be a videókat telefonon az oldal?mármint a kommentelők videóit... gépen nincs baj de telón nem mindent tölt be, pedig pont hogy telefonon engedélyeztem a reklámokat is (támogatás miatt) tehát ez sem lehet a hiba forrása. 😕
0
0
0
0
💬 9
susguy avatar
@bukta2: Szerk.:
Android + chrome-on betölt. Milyen rendszert és milyen böngészőt használsz?

Lusta vagyok videót keresni, itt tesztelem neked:
0
0
0
0
bukta2 avatar
@susguy: Android és Chrome-ot használok. A ,,neked: " után semmit nem látok, kellene? 😃
0
0
0
0
susguy avatar
@bukta2: Yep, oda raktam a heti nyerő lottó számokat egy videót.

Nem tudom mi lehet a gond, esetleg android vagy chrome verzió, vagy valami chrome addon miatt (nem tudom mennyire vannak ilyenek telón).
0
0
0
0
bukta2 avatar
@susguy: Semmi nincs, vagyis én nem változtattam semmit, régen nem volt ilyen gond, egyszer csak előjött pár hónapja, igazából nagyon nem zavar csak mondom megkérdezem hogy masnál is van e hasonló, kösz azért! 😉
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Töröld le a Chromet, és az összes hozzátartozó adatot, sütit, gyorsítótárat és utána rakd fel újból, és jónak kell lennie.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@gigazte: Vagy ne chorme-ot használj, az az esetek 90%-ban megoldja a problémát 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Kösz mindenkinek! Utana nézek majd!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: A gyórsító tár volt a ludas! Köszönöm!
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Nincs mit. 😀
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Üdvözletem!

Vettem egy új laptopot amiben Intel® Core™ i5-1135G7 processzor van. be akartam állítani az eszközöknél az összehasonlításhoz, de a 11. generációt még nem ismeri az oldal, így ezzel együtt az Intel® Iris® Xe IGP-t sem.

Kérdezném, hogy előreláthatólag mikorra várható hogy ez a széria is bekerül, vagy legalábbis hogy be fog-e kerülni.
0
0
0
0
💬 3
Andor1997 avatar
@reszler112233: Mivel laptop kérdéses, de összehasonlítást így is találhatsz. Nézd azt meg és tudni fogod hogy mit állíts be, ami hasonló! Singleplayer vagy free to play játékoknál nem hinném, hogy bármi kevés lenne! Nagy átlagban szerintem valahol az i5 9400/10400 szintje körül lehet.
0
0
0
0
xCube avatar
@Andor1997: Gyanús, hogy itt elsősorban nem a CPU, hanem az IGP a lényeg, amiből még véletlenül sem ugyanaz van az említett prociban.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@xCube: Na igen, bár szerintem lehetne ahhoz is valami összehasonlítást találni YT-on.
0
0
0
0
xCube avatar
Nem vagyok reklámellenes, főleg nem az olyan oldalakon, akik ebből tartják el magukat, de ez az új agresszív, kattintásra megjelenő popup reklám szerintem már túlzás.
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@xCube: Akkor nem csak nálam jelenik meg...megnyugodtam, de persze ettől még ez a megoldás már zavaró.
így is alig látszik a tartalom a sok körbe közbe reklámoktól, még ez is.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@Palanova: Később nekem is előjöttek, de csak telefonon.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Aztán csodálkoznak, hogy a többség miért használ blokkolót… 😶
0
0
0
0
five-0 avatar
@xCube: Ez egyre jobb lesz! 😊
0
0
0
0
MoonW avatar
@xCube: Küldenél róla screenshot?
Nem állítottam be ilyesmit és a jövőbe sem lesz. Én is szeretném tudni mi lehet ez.

Frissítés:
Megvan a hiba. A google "akciózott". Kikapcsoltam.
0
0
0
0
no avatar
Másnál is előfordult a napokban, hogy fórum böngészése közben, témaváltáskor felbukkan egy reklám popup és vagy vársz 10 másodpercet vagy bezárod hogy továbbengedjen?

Ez a fajta agresszív reklám eléggé idegesítő...így is alig látszik a tartalom a sok körbe közbe reklámoktól, még ez is.
0
0
0
0
💬 2
zsiroslangos avatar
@Palanova: Nálam nem. Nem lehet,hogy valami szemét feltelepítődött a gépedre és beférkőzött a böngészőbe? Más oldalon nem csinálja ? Nálam akkor szokott ilyeneket csinálni.Első sorban nézd meg a feltelepitett bővítményeidet.
Szerk: Telefonon nálam is előjött.
0
0
0
0
no avatar
@zsiroslangos: Más oldalon nem csinálja.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Valaki tudja,hogy mi történt forzageorge nevú felhasználóval ?
0
0
0
0
💬 5
gigazte avatar
@zsiroslangos: Tegnap még kommentelt valahová. Nincs már az oldalon?
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@gigazte: Rámentem az adatlapjára, de azt írja, hogy a profil nem található.
0
0
0
0
PatkosXX avatar
@zsiroslangos: Biztos megint törölte magát.
0
0
0
0
no avatar
@zsiroslangos: Időnként törli magát, majd visszajön 😃
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@LordSzalko: Ja.Akkor várjuk vissza szeretettel. 😃
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Sziasztok. Az oldal a kommenteknél miért nem mutatja a youtube videokat?
0
0
0
0
💬 6
susguy avatar
@KrisztianRikardo:

Nekem látszanak. Ezt látod? Ha igen, hol máshol nem mutatta?
0
0
0
0
susguy avatar
@KrisztianRikardo: Akkor lehet a böngésző vagy egy plugin lövi ki neked őket. Mutat vagy ír valami mást helyette?
0
0
0
0
susguy avatar
@KrisztianRikardo: Fura. Próbáld megnézni egy másik böngészőben.
0
0
0
0
TRACERHD avatar
Tron 2.0 miért nincs fent az oldalon?
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Csak nekem van így az oldalon, vagy másnál is, de egyből a főmenübe, a cikkek, nem sorrendbe vannak. Úgy értem, (ugye írja mikor raktak ki egy egy cikket), de nekem néhány 4 napja kirakott cikk sokkal előrébb van mint pár 1 napja ki rakott, és mivel ezek a néhány 1 napja kirakott cikkek nem jelentek meg felül, így van amelyiket észre se veszem, utána meg értetlenkedve állok, hogy ez hogy került ide. Vagy ennek így kell lennie, és csak a népszerűek vannak feljebb?
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@Warlordcommander: Ugrálnak a cikkek, de eddig azt feltételeztem hogy szándékosan tolnak egyiket- másikat előre és nem random jelleggel ugrál.

Személy szerint zavaró, hogy nem időrendben vannak.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Palanova: Igen, engem is zavar, mert van amiről pl lemaradtam és csak most vettem észre hogy ilyen is volt.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Annyira nem dőlök a kardomba emiatt mert pl a legutóbbi cikk ahol ez feltűnt az lightos két héttel az adott cím megjelenése után került ide fel 😃

De egyébként hülyén néz ki nálam, hogy három hardver hír három napos és fent van alatta meg ott figyel 3 db 1 napos játékcikk.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Korábban is így volt, csak most a több cikk miatt még inkább előjön, annyira én sem tartom előnyösnek. Bár itt amilyen frissek a cikkek oly mindegy, mert napokkal hamarabb olvasom máshol, de van hogy egy héttel is 😜
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: vagy kettővel...
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Nem akartam olyan gonosznak tűnni 😆
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
susguy avatar
Csodálkozom hogy nincs fönt. Én lemaradtam róla, amúgy se volt xboxom, PC-s release nem hallottam, Munch's Oddysee pedig nagyon nem jött be, így amúgy se érdekelt a 3D-s Oddworld téma.

Pár éve viszont kipróbáltam és iszonyatosan tetszett. A gameplay, a fegyverek, a karakterek, a story és a world building mind jók voltak benne.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: A másik játékot a Wave of darknesst is jó volna feltenni az oldalra, régebben elküldtem az adatlapját is a steamről de azóta sincs fent. És a tutorialba toltam kb 50 órát és a küldikre kéne segítség.
0
0
0
0
xCube avatar
Újabb troll / flame reg:

https://gepigeny.hu/user/saltyboi69
0
0
0
0
💬 4
NTSC Jani avatar
@xCube: Csak 2-3 kommentjét láttam, de elég idegesítő.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@xCube: Unalmas egy ember lehet. 😃
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Az én profilomon visszajáró vendég, jól érzi magát 😆
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De sajnálom. Egy hülyével kevesebb van legalább. 😃 Régebben is voltak ilyen okos "tagok". Persze mindig is lesznek...
0
0
0
0
gigazte avatar
Hosszú idő után újra előjött az a probléma, ami régen napi rendszerességel jelen volt, hogy egyszerűen befagy a görgetés az oldalon! Semmi mást nem lehet csinálni ilyenkor, csak bal egérgombbal az oldalsávon legörgetni. Ez annó ki lett javítva, most is jó lenne, mert elég bosszantó!
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@gigazte: Én most végig pörgettem egy-két topikot, de nem jelentkezett a probléma.
0
0
0
0
gigazte avatar
@LordSzalko: A főoldalon szokott jelentkezni nálam, az is lehet, hogy valamelyik reklám kavar be. Eddig kétszer csinálta, remélem megjavul megint. Mondjuk azt se tudom, hogy anno hogyan oldódott meg a probléma. 😂
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Mondjuk én reklámok nélkül néztem 😜

Ui.: Megnéztem reklámokkal együtt is, de nem éreztem röccenést.
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk ezen az oldalon nem idegesítőek a reklámok, mert oldalra vannak kirakva. Picit nagyítasz az oldalon, s már nem is látszik egyik sem.
0
0
0
0
no avatar
Az oldalon ha rámegyek emberkére vagy fórumra, nem tudok a lap tetejére görgetni. Azaz nem tudom sem a címet elolvasni, sem az illető nevét, sem hogy mikor volt fent, sem a játék kiadást ilyesmik! Ezt csak én tapasztalom? Próbáltam F11-ben is, de ugyanaz.
(Chrome). Úgy szoktam megnézni hogy villám görgetéssel, mert akkor egy tized másodpercre látok pár infót, de a nevet akkor sem!
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Blade890: Reklámblokkoló okozza ezt általában, legalábbis nálam akkor lépett föl ilyesfajta probléma. Próbálj ki egy másikat mert valószínűleg rosszul szűri a fejléc alatt található reklámot, vagy add a kivételek közé az oldalt.
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Köszi, az okozta 😀
0
0
0
0
no avatar
Két napja nincs új hír. Mi történt? Remélem nem üldöztük el Pafry kollégát.

Azóta megjelent nem kevés új cím...többek között:




EGS tavaszi vásár...
0
0
0
0
💬 10
bukta2 avatar
@Palanova: Akkor nem csak nekem tűnt fel,bár előtte volt jó sok,lehet telenyomta az oldalt és elment pár nap szabira 😂
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Szabi alatt is jöhetnek ki cikkek: időzítés...
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova: Feltéve hogy nincs változás/új fejlemény az adott témában. Hacsak nem látnak a jövőbe és írják meg előre hogy mi fog történni, azok a cikkek nem igazán lesznek frissek. Enélkül is pár nap késéssel jelenik meg itt sok cikk, és olyan is volt már hogy fontos fejlemények amik közben történtek kimaradtak. Ezt fokozni már túlzás lenne.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Azért pár játékmegjelenést meg lehet előre írni, vagy érdekességeket amik nem időhöz kötöttek.
0
0
0
0
Pafry avatar
@Palanova: Minden okés velem 😆 jelenleg 18 cikkem várja hogy kikerüljön, az elmúlt 2 nap 12-t írtam, csak valamiért eddig nem kerültek ki :/ mindenesetre én is remélem, hogy minden visszazökken majd a rendes menetébe, én a részemről még fel is pörgetném kicsit a hírek mennyiségét
0
0
0
0
Pafry avatar
@susguy: Sajnos nem rajtam múlik, hogy mikor mennek ki a cikkek, volt például amit a legtöbb nagyobb hazai oldalnál előbb megírtam, mégis 2 napra rá került csak ki :/
0
0
0
0
susguy avatar
@Pafry: Ez előtted is jelen volt, nem kifejezetten ellened céloztam.
Persze amúgy sem panaszkodásból írom, csak a jelenség ott van, de egy kisebb méretű fórumnál szerintem ez elfogadható.
0
0
0
0
Pafry avatar
@bukta2: Szabira csak a hétvégéket szoktam használni, de előtte természetesen többet írok, hogy arra a két napra is jusson 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Pafry: Le a kalappal a munkád előtt!
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Üdv!
Az alábbi játékokat ajánlanám felvenni az adatbázisba
Az alábbiakat azért, mert az összes többi részük már fent van:
1.[LINK]
2.[LINK]
3.[url]https://store.steampowered.com/app/11050/Dracula_Origin/?utm_source=frogwares&utm_medium=referral&utm_campaign=game-catalogue[/url]

Illetve az alábbi játékot, mely nem rég jelent meg
[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció