XP vs. Vista

Szerző: gibdj, 2008. August 21., téma
Fórum » Szoftver
Hello!
Gondoltam megnyitom ezt a témát, leginkább kíváncsiságból. Mindenki leírhatja hogy milyen oprendszert használ, és hogy miért. Szívesen várok érveket és ellenérveket az XP vagy Vista mellett/ellen.
Én még nem használtam Vistát csak XP-t, ezért kíváncsi vagyok hogy megéri-e az új oprendszer. Tudom hogy sokat "eszik" a Vista a gépből, kérdés hogy marad e elég kakaó a játékoknak, programoknak?!
(Tudom hogy egyik 32 bites oprendszer sem használ 4Gb memóriát, szóval ezekre nem kell kitérni....amúgy elég gáz hogy az ember hiába vesz 4 gigát....)
Hozzászólások: 390
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bewy avatar
amikor kijön a win7 én is szerintem lecserélem de amúgy jó ez a vista
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
a vista várható élettartam nem több mint egy év.
0
0
0
0
Bewy avatar
nekem 3évig xp volt vagy 4 nem tom most lecseréltem 1,5hónapja vistára és nekem nem hiányzik az xp, vista sokkal jobb
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
nekem is windows xp sp3am van vista ultimate ről váltottam vissza. de amint kijön a Windows 7 Ultimate teljes verzió az lesz.
0
0
0
0
szabo176 avatar
Hello all
Erre csak anyit tudok irni hogy
>>>Windows XP (Service Pack 3) FOR4EVER
0
0
0
0
no avatar
most még XP de késöbb ha kijön a win 7 magyarul akkor váltok arra😆
0
0
0
0
no avatar
Jaja nekem is Windows 7 volt fent nemrég 😀 Jóféle oprendszer, csak angol. Majd jön a magyar később, csak azzal az lesz a baj, hogy a magyar nyelv, vagyisha átírják magyarra az kicsit elbassza az egész windows-t. Összeomlik. Nem az eredeti lesz 😆. De mind1. Most VISTA van a gépemen. Erősebb gépekre mehet nyugodtan a vista, erős gépeken jó a vista. De viszont a gyengébb gépeken már XP mert eleve már a vistának is nagy az igénye és felhasználja a fél gépet 😃 játékra meg nem lesz szufla 😆
0
0
0
0
Herman avatar
Jaja az nekem is tetszik!
0
0
0
0
no avatar
Sztem az XP, de amúgy a Windows 7, a Vista is jó de nekem az XP jobban bejön mert azzal nincsen annyi baj sztem ,mint a Vistával, de a Windows 7 még béta verzió, de már most jobb mint a Vista vagy az XP.
0
0
0
0
Herman avatar
Bár a vista se jobb sokkal az xp-nél csak annyival hogy van aero meg dx10.
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Nekem mind1 melyik op rendszer van fennt bár most Windows 7 van a gépemen és Xp de inkább az xp-t használom sűrübben
0
0
0
0
Herman avatar
És jól néz ki vistán az üvegszerű felület!
0
0
0
0
Herman avatar
ÁÁÁ megvan!Meg az xp azért kullog hátul mert nincs Aero felület!
0
0
0
0
homerun avatar
de ugy kitörli amit mondtam
0
0
0
0
Herman avatar
De nincsen Törlés fungció!!!
0
0
0
0
homerun avatar
de tudom ám má megin 2X irtad

szerkesztés mindent kitörölsz es bejelölöd h hozzászólás törlése
0
0
0
0
Herman avatar
Csak hogy én ezt nem birom törölni😶Jah és a Win7-tel meg az a bajom hogy Csak RC-és verzió van!
0
0
0
0
Herman avatar
De elég csak 2x nyomtam le a gombot😶Boccs
0
0
0
0
Herman avatar
Énis meg a Vistát és az xp-vel a régi gépemen nem voltam megelégedva!
0
0
0
0
homerun avatar
én win 7-et használok
0
0
0
0
Herman avatar
Csak a vistának nagyob gép kell és igy nem mennek olyan jól a gamek.
0
0
0
0
homerun avatar
te mindent azért mondassz😆!
0
0
0
0
Herman avatar
Az xp-nél is jobb a Vista bár a Vista nem veszik fel a versenyt a Win7-tel!😶
0
0
0
0
homerun avatar
vistőánál nincs bénább!
0
0
0
0
homerun avatar
vista még mindig jobb mint a linux 😆
0
0
0
0
biggdogg avatar
window XP rulzz 😆 a vista az nem jo semmire ... ami meg jo lesz az a windows 7-es ... azert jobb mert kevesebbet foglal kisebb a gepigenye es ennek ellenere gyorsabb 😃 ... a linuxhoz annyit - nem osszekeverendo a windowssal .. nekem volt linuxom es hat nagyon kiralyul ment, nincs rajta virus es sokkal stabilabb mint a windows , hatranya h nem lehet rajta sok mindent jatszani 😀
0
0
0
0
no avatar
jah biztos vannak olyan mint a Soliteri meg ilyenek😆😆olyan kartyas game😆😆meg flash jatekok😆
0
0
0
0
no avatar
jah egyaltalan vannak gamek linuxra?😆😆
0
0
0
0
no avatar
mért a linux az sz*r?😆
0
0
0
0
no avatar
inkabb azt😆😆gondolom jo lehet a linuxon gamelni😆😆
0
0
0
0
homerun avatar
szarul....
mindjá visszarakom a win7-et
0
0
0
0
no avatar
homerun írta:
most linuxom van!😞
mid van?linux na ne hujeskedj mar,es hogy megy?😆😆
0
0
0
0
Herman avatar
Jó de nem úgy értettem!!!Hanem hogy 15%-kal jobban...
0
0
0
0
dave500 avatar
DX10 miatt jobban mennek a gamek? Nálad esetleg😆 Mert az ront a teljesítményen, mert sokkal részletesebb!
0
0
0
0
Herman avatar
Hát azért játéknál 15%-kal jobb a vista a dx10 miatt de még többet is kér a vista(rendszerkövetelményt)igy jobban mennek xp-n a gamek!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
hát kicsivel jobban a dx10 miatt
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció