Jó fizikájú játékok

Szerző: , 2009. June 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 188
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GordonFreeman avatar
LittleBigPlanet 1-2, BloodRayne 2, PAIN, Bully: Scholarship Edition
0
0
0
0
oroszka avatar
GTA IV-nek jó a fizikája 😃
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Maffia II 😂, jól le is bőgött a jó fizikájával
0
0
0
0
Feki1991 avatar
nemkrisz11 írta:
Robikah írta:
Ha már jó fizikáról beszélünk akkor Fallout 3, Half-Life 2, GTA 4, World of Goo, Assassin's Creed.... és még sok más.


Assassin's Creedben hol van jó fizika? 😃


Én most játszom az AC-t s megkell vallani a ruhák fizikája viszonylag jónak mondható.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Robikah írta:
Ha már jó fizikáról beszélünk akkor Fallout 3, Half-Life 2, GTA 4, World of Goo, Assassin's Creed.... és még sok más.


Assassin's Creedben hol van jó fizika? 😃
0
0
0
0
danhey avatar
Plusz most (szept 24) jön az F1 2010, aminek brutálisan jó fizikája van a szakértők szerint is
0
0
0
0
no avatar
Ha már jó fizikáról beszélünk akkor Fallout 3, Half-Life 2, GTA 4, World of Goo, Assassin's Creed.... és még sok más.
0
0
0
0
madchief avatar
Nem borzalmas de azért eléggé rossz
0
0
0
0
danhey avatar
madchief írta:
a fuelnek nem jó a fizikája már bocs

ezzel egyetértek, sőt egyenesen borzalmas szerintem...
0
0
0
0
madchief avatar
a fuelnek nem jó a fizikája már bocs
0
0
0
0
edward28 avatar
just cause 1,2 😆 (vicceltem)

APB
gta 4
crysis
Red Faction Guerrilla
FUEL
tony hawk
0
0
0
0
madchief avatar
Én annyit mondok hogy a GTA 4-ben a legélethűbb a fizika de a Just Cause 2-be pedig vicces élvezetes
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Protein írta:
Feki1991 írta:
Protein írta:
Cooley írta:
a Havok motoros játékok, na azok a jó fizikájúak: HL2 stb.

Mi van? HL2 Havok motoros? Te valahol nagyon eltévedtél. VALVe már mióta a Source motort használja az összes játékánál? 😆 Nekik van a legjobb motorjuk.


Igen, az Engine Source, de a fizika az Havok alapú! 😉


"Sávszélesség-hatékony fizika motor. A Havok fizika motort jelentősen módosított változatát használja."


Azért én meghagyom a dícséretemet a VALVe-nak ha nem haragszotok 😉
Azért a Havok-nak én is szeretem egy játékát: Painkiller 😆


Én csak annyit mondtam hogy az alap Havok s az igaz is! 😉..amúgy jelen helyzetben a Havok nagyon jól áll, szinte már azt lehet mondani hogy jobb a fizikája mint az nVidiáé!
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Half-Life 2, SW:The Force Unleashed és még jó pár game
0
0
0
0
battyan avatar
Nálam a Poject I.G.I. a BEST!
0
0
0
0
skincube avatar
kitartok a just cause 2 es fizika mellet.... legalábbis a gravitációt ***án megcsinálták
0
0
0
0
sCUBA avatar
Mirrors Edge...esetleg Kane and Lynch Dead Men
GTA IV nem maradhat ki...
0
0
0
0
susguy avatar
Feki1991 írta:
Protein írta:
Cooley írta:
a Havok motoros játékok, na azok a jó fizikájúak: HL2 stb.

Mi van? HL2 Havok motoros? Te valahol nagyon eltévedtél. VALVe már mióta a Source motort használja az összes játékánál? 😆 Nekik van a legjobb motorjuk.


Igen, az Engine Source, de a fizika az Havok alapú! 😉


"Sávszélesség-hatékony fizika motor. A Havok fizika motort jelentősen módosított változatát használja."


Azért én meghagyom a dícséretemet a VALVe-nak ha nem haragszotok 😉
Azért a Havok-nak én is szeretem egy játékát: Painkiller 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Protein írta:
Cooley írta:
a Havok motoros játékok, na azok a jó fizikájúak: HL2 stb.

Mi van? HL2 Havok motoros? Te valahol nagyon eltévedtél. VALVe már mióta a Source motort használja az összes játékánál? 😆 Nekik van a legjobb motorjuk.


Igen, az Engine Source, de a fizika az Havok alapú! 😉
0
0
0
0
Demoz avatar
Cooley írta:
Na hát a Just Causeban aztán marhajó fizika van... a Havok motoros játékok, na azok a jó fizikájúak: Force Unleashed, Wolfenstein, HL2 stb.

Vagy Avatar,Mercenaries 2.
0
0
0
0
utahl2 avatar
Nálam eddig a hl2 a nyerő 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
am szerintem a crysis is jó😀
0
0
0
0
susguy avatar
Cooley írta:
a Havok motoros játékok, na azok a jó fizikájúak: HL2 stb.

Mi van? HL2 Havok motoros? Te valahol nagyon eltévedtél. VALVe már mióta a Source motort használja az összes játékánál? 😆 Nekik van a legjobb motorjuk.
0
0
0
0
Cooley avatar
Na hát a Just Causeban aztán marhajó fizika van... a Havok motoros játékok, na azok a jó fizikájúak: Force Unleashed, Wolfenstein, HL2 stb.
0
0
0
0
skincube avatar
kapásból mondok egy Just Cause 2-t😃
0
0
0
0
villamdavid avatar
PES 10 , a Dirt 2 is szép, de szerintem a WSC real 09 ,is szépen ki van dolgozva,nemsokan ismerik úgy se... 😆
0
0
0
0
AxlZoli avatar
GTA IV a menő nálam ), de van egy játék amit kevesen ismertek iszonyatosan jó fizikával, ez pedig a Street Legal Racing Redline
0
0
0
0
dan_73 avatar
Company of Heroes , Crysis , Battlefield Bad Company 2
0
0
0
0
bayernschweini avatar
Pro Evolution Soccer 9,10 😃
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Tudod azért nem kéne lefikázni egy olyan játékot amivel TE nem tudsz játszani!!!
0
0
0
0
aknakukac avatar
Gabor200 írta:
Company of Heroes GOld Edition

II. Világháborús Stratégiai játék nekem nagyon bejött főleg hogy nagyon szép fizikája és grafikája van.

szerintem az egy nagy szar!!!
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Company of Heroes GOld Edition

II. Világháborús Stratégiai játék nekem nagyon bejött főleg hogy nagyon szép fizikája és grafikája van.
0
0
0
0
janekk44 avatar
Conviction de vannak jobbak is pl:crysis,crysis2
0
0
0
0
susguy avatar
aknakukac írta:
mesterlövész😃


Azaz, A Mesterlövész 😆

Amúgy meg: HL2 (és társai 😉) ; BBC2
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Prince of Persia Warrior Within
0
0
0
0
Kempeti avatar
Mirror's Edge...Most töltöm, 56%-on van, de itt szinte csak jót olvastamróla😀
0
0
0
0
rappit4 avatar
a gta iv nek a legjobb az euphoria miatt
0
0
0
0
bumblebee avatar
postal 2 ?? 😆 😆 😆 😆 ne viccelj esetleg még a far cry 2-nek meg a crysis-nak van.. de már postal 2.. én eddig a legnagyobb fizikát a RFG-ban meg a F.E.A.R. 2-ben tapasztaltam 😜
0
0
0
0
bumblebee avatar
a crysis-ban is van az elég fizika.. csak én errol a játékrol nem szeretek beszélni mert nem megy maxon .. és az engem kegyetlenul IDEGESIT! 😞
0
0
0
0
Davezorrr avatar
a F.E.A.R 2 ténleg jó játék 😃 am. nem tudom de crysis-ba nekem volt olyan h rámdölt egy pöcök és meghaltam 😆
0
0
0
0
bumblebee avatar
ja az .. végig toltam 2x .. kiba***** eggy gém.. naon nagy játék .. majd ha jol fog esni felrakom a Reborn Stand-et is és azt is végig tolom 😆

Ferrari a RFG nagy baromság.. csak azért írtám mert abban van fizika még hozzá nem is kicsi!! .. de amúgy nkem nem jott be végképp .. ja az a kalapácsos dolog .. neki mész érted egy nagy épuletnek versz rája párat azt ledol 😆 .. kiakaszt e má
0
0
0
0
susguy avatar
Half-Life 2 (ami ugyanúgy a CS:S is, meg a többi valve-s játék 😉)
0
0
0
0
Ferrari avatar
Red Faction az tutti, az nekem is tetszik, főleg mikkor nekimegyek a háznak jó gyorsan és összedől az egész, igen teccik, bár 1 kicsit hülyeség benne h 1 kalapáccsal szét tudsz szedni bármilyen nagy építményt 😆, de annak ellenére is jó még, nekem az is a kedvenceim közé tartozott 2009-be 😃
0
0
0
0
bumblebee avatar
jó fizikájú gém kellene ?? .. amiket itt olvastam háááát .. mittomén.. ha már fizika akkor F.E.A.R. 2 , Red Faction Guerilla , Mirrors Edge ... ezekben van fizika!!!
0
0
0
0
krisztian122 avatar
Counter Strike SOURCE (ütős játék)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció