A Windows XP-ről minden

2009. May 06., téma
Fórum » Szoftver
A-Z-ig a Windows Xp-ről, kérdések, válaszok, stb.
Hozzászólások: 219
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
milyen hangkártya panel?
0
0
0
0
LagerMaister avatar
hat ez a hangkartyanak a panelje:-?
0
0
0
0
no avatar
amikor bekapcsolom a gépet és belép a rendszerbe ez a hibaüzenet jön ki:

RTHDCPL.Exe
Az alkalmazás inicializáslása nem megfelelő. (0xc0000142). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra.


ez micsoda? hogy lehet megcsinálni?
kössz a help-et előre is.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
már mindegy mert újraraktam a windowst és már jó😆
0
0
0
0
levi27 avatar
kmisi99 szerzel egy eredeti winfos-t csak annyit lehet😕
0
0
0
0
LagerMaister avatar
kmisi99 probalj meg valami cracket feltenni, talan tudja jativani ezt a dolgot. De csak egy tipp...
0
0
0
0
no avatar
szerintetek az mi hogy netezek(opera böngésző), és egyszer csak az internet explorerben megnyílik a windowslive regisztrációs oldal ahol email címet lehet csinálni, és ki is voltak töltve a mezők mindenféle külföldi hülyewégekkel....
valaki tud segiteni?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello az xp rájött hogy nem eredeti ez nem is gond de nem enged berakni háttérképet mert minden újraindításnál eltűnik és fekete háttér és lenet kiírja hogy "előfordulhat hogy szoft. hamisítás áldozatává váltam" lehet ezellen tenni valamit az újratelepítésen kívül??
0
0
0
0
no avatar
kössz a sok *** választ😀
0
0
0
0
dave500 avatar
64bites😆 Semmilyen, ugyanolyan. Csak elvileg stabilabb, de nem annyira kompatibilis.
0
0
0
0
super88 avatar
64 bites xp amúgy milyen?
0
0
0
0
no avatar
a fraps miért nem rögzít hangot xp-n? minden bevan álíltva pedig...vistán rögzített hangot, ott teljesen jol működött....valaki tud segiteni?
0
0
0
0
dave500 avatar
Úgyvolt, azaz egy pletyka, hogy lehet , hogy beleteszik az SP3-ba de kacsa volt...
0
0
0
0
MBenjo avatar
Ezért kérdeztem. -,-

Tudom, hogy Vistán van, de gondoltam legalább SP3-ra átteszik... 😠
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
ezt most komolyan kérdezed? Csak Vistán van +a Win7en de a késöbb DX11 lesz a win7en
0
0
0
0
zelcsi avatar
MBenjo írta:
SP3-mon sincs DirectX 10? 😕
azon nincs!
0
0
0
0
MBenjo avatar
SP3-mon sincs DirectX 10? 😕
0
0
0
0
no avatar
hát nem most is rakom a windowsot csak nem a 64bitest hanem a 32-t ami azelott is fenn volt , és most C-t es D-t is formátoltam
0
0
0
0
thug85 avatar
Nagyon szívesen. Remélem, hogy sikerül valamit alkotni.
0
0
0
0
no avatar
oké, köszi szépen a segitséget
0
0
0
0
thug85 avatar
Telepíts egy codec pack-ot, mondjuk a K-Lite-t. Én az Ace Mega Codec Pack-ot használom. Nem mai, de viszont még nem volt vele gond. Lehet, hogy a lejátszóknak nincs megfelelő hang codec telepítve ahhoz, hogy normálisan vigye a Fraps által felvett videót.
0
0
0
0
no avatar
és azt hogy oldjam meg?
0
0
0
0
thug85 avatar
Akkor nem tudom. Talán codec probléma.
0
0
0
0
no avatar
a record sound kivan pipálva, meg van még 1-2 beállítás és akárhogy állítom be, sehogy sem vesz fel hangot.....és mondom vistára felraktam ezt a frapsot, játék közben elkezdtem rögziteni videot is és volt hang is rendesen
0
0
0
0
thug85 avatar
Nem tudom mi lehet a gond, nekem működött XP alatt is. Nem lehet, hogy beállítási probléma a Fraps-on belül. Én úgy emlékszem, hogy ott lehetett valamit állítani a hanggal kapcsolatban.
0
0
0
0
no avatar
és abban tudtok segiteni, hogy a fraps miért nem rögzít hangfot is? pedig bevan állítva....vistán jo volt, ott vett fel hangot is rendesen, de xp-n nemtudom mivan vele
0
0
0
0
Ferrari avatar
Olyat lehet csinálni vlhogy h az xp felismerje mind a 4gb ramot?
0
0
0
0
dave500 avatar
Gamecam, Hypermcam!😉😀
0
0
0
0
no avatar
valaki legyen szives ajánljon nekem egy olyasmi progit mint a fraps, mert a fraps az nekem xp alatt nem vesz fel hangot, hiába van beállítva. köszönöm
0
0
0
0
dave500 avatar
Ja igen mert támogatja az AMD64-et... de amúgy Intelnél csak 2magosokra lehet feltenni 64-biteset!
0
0
0
0
no avatar
nekem már volt fenn 64bites es ment ..
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a szerviz patchet jelenti az sp1 sp2 sp3 az javításokat jelenti az sp3 a legfrissebb és abban van elvileg a legkevesebb hiba
0
0
0
0
no avatar
de nekem már egyszer volt fenn 64bites windows mukodott is rendesen ami egyetlen egy 64Bites windows ami itthon van nekem az ez : Microsoft Windows XP X64 With SP2 -Xiso , és ami most fenn van az pedig 32bites:Windows XP PRO SP3 HUN 2009.02.11 by carlosca (nemmuxik a gepem most sztem a windows végett , tesom geperol irok) és ha vki eltudná magyarazni mire jo ez a SP1 , SP2 , SP3 annak nagyon megkoszonném..
0
0
0
0
dave500 avatar
Nem lehet feltenni! Megint beszélsz össze-vissza😆 Nem lehet, mert nem támogatja azt az arhitechurát(ez tuti nem így van😆😉Na a lényeg az, hogy nem lehet!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
fellehet azt csak nagyon lassú lesz
0
0
0
0
dave500 avatar
64Bitest nem tudsz feltenni mert 1 magos a procid....
0
0
0
0
no avatar
Hi all , énnekem Windows xp pro sp3 hun van de most nem muxik mert nemreg osszeszedtem NFS MW crackrol virust ujra kellett telepiteni a windowsot csak X-t formátoltam és 3-4 napig utanna hibatlanul ment , és megint elkezdte a gép azt csinalni h ha restartoltam vagy kapcsoltam be akkor amikor irta volna ki hogy üdv. akk restartolt es most sikerult megint ujra rakni csak most valami hibát ir ki és nemtudok bemenni a windowsba , csak csökentett móddal :S mi lehet a baj ? rakjak fel 64bites XP -t ??
0
0
0
0
rocka avatar
Oksa akk csak kinézetet teszem fel úgyis csak az kell nekem. thx 😃
0
0
0
0
pomrum avatar
nem teszi tönkre de én is csak a kinézetet javaslom az egyéb telepíthető alkalmazásokat nem, mert ha valaki nem ért hozzá akkor azok okozhatnak gondokat.
0
0
0
0
rocka avatar
Hy.
Nekem az lenne kérdésem h ha felteszem XP-re Vista kinézetet akk az nem teszi tömkre gépet? mer haverom aztmondta neki az vágta tönkre....
Mert nekem lényegébe csak kinézet kéne mer nem akarom ujratelepiteni 😃 csak kinézet miatt meg nem teszem felk vistat, mer nekem teljesen jó az xp 😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
Az Outlook Express, vagy Winows Live Mail-ben valószínűleg be van állítva egy e-mail profil, és azt mutatja, hogy hány darab leved van amit nem olvastál el! Ezt az e-mail profil törlésével megoldhatod, vagy egyszerűen kapcsold ki a levelező progit!
0
0
0
0
no avatar
amikor bekapcsol a gép és kijön az a képernyő ahol kiválasztom a felhasználót és beírom a jelszót, akkor ott kiírja hogy 535 olvasatlan üzenet, és ez egyik nap még nem volt ott.......ez micsoda? segitsetek lécci. köszi
0
0
0
0
Garadex avatar
sziasztok! Most rakom fel az sp3-at és azt szeretném kérdezni hogy milyen segédprogramok telepítése ajánlott?
0
0
0
0
Herman avatar
A Gép az nem látja csak a BIOS xp-n.
0
0
0
0
no avatar
nekem Windows Xp Service Pack3as Diablo Edition,egy nagyon jokis Xp,sot meg a drivereket is felpakolja neked,es meg progikat es tesz fel neked,de valasztasra,szal nagyon jol😃
0
0
0
0
Core2 avatar
azt hiszem, hogy egészen 4et nem ismer fel se a 32 se a 64 bites XP...de az egészet használja attól függetlenül, hogy mennyit mutat neked a rendszer
0
0
0
0
levi27 avatar
filecsko írta:
szerintetek a sp2 64bites felismeri a 4gb ramot??


Szerintem felkéne ismernie 4GB ramot
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció