Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Masterthief avatar
Ahogy ezt a topikot olvasom, előtör bennem a hangos röhögés, amely könnyekkel társul. 😂 Én utoljára 12 évesen istápoltam a gagyi piaci, kínai Terminator konzol joystick-ját. A padlóhoz vertem, vagy erőteljes és határozott ökölbeszorítással recsegtettem, amíg el nem repedt. 😆 Néhányszor cserére szorult. Na meg mikor az első komolyabb gépünk megvolt, amit tesómmal közösen nyúztunk. (Intel Celeron ...) Ekkor már 20 éves voltam asszem. Néha bele-belerúgtam a ház oldalába, mert hangos volt a táp ventije. (felső tápos volt) Csak is kontakt hiba lehetett, mert egy oldalba rúgástól, vagy egy kimért és határozott tetőre ütéssel sikerült eltompítani a berregő hangot. 😆
Egyébként már nem emelek kezet a gépeimre, inkább törődöm velük, és vigyázok rá. Játék közben szoktam néha hangosan szitkozódni. -arohadtkurvaanyádbasszamszájbate***! kijelentést szoktam általában használni. 😃 Ez legutóbb egy pár GTA V missziónál fordult elő, ahol repülővel kell végigvinni egy küldetést.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Még a régi gagyi laptopon, nagyon szaggatott valami autós játék (már nem emlékszem a nevére) és idegességemben kiszedtem az "ü" betűt 😎 8 évesen az nagy rage-nek számított 😃
0
0
0
0
GeRaR avatar
Régen az 500 forintos egereket bántottam(szinte már élveztem), manapság csak a billentyűn ragelek 😀
0
0
0
0
NE0NFACE avatar
Sajna előfordult!Billentyűzetek, egérek, ház... Sőt egyszer már az asztalt is cserélnem kellett!
Amúgy nyugodt ember vagyok, de ha nem megy a játék az valahogy nagyon felidegesít.
0
0
0
0
no avatar
Soha a büdös életben nem verném a gépemet,inkább vigyázok rá,mint egy barátnőre. 😀 Engem nem szoktak fel idegelni a játékok,sőt inkább örülök neki,ha kihívás van az adott játékban. 😀
0
0
0
0
Nexuska avatar
Soha semmimet nem bántottam! 😃
5 konzolom van, egy rossz mozdulatot nem tettem feléjük, én szavakkal fejezem ki nem tetszésem. (azaz beszélek a játékhoz, volt hogy anyám bejött érdeklődni, kivel csevegek ily' indulatosan, mondtam áh, csak ez a nyomorék nem oda megy, ahová én akarom, őt szidom 😆😉 Kontrollerek, memóriakártyák, minden tökéletesen szép állapotban :3

Gépem eddig 5 volt szintén, mind megvan még és működik, a laposok anyumnál, ő használja őket. Egér, billzet sem lett soha szétcsapva 😃
A mostanit egy kedvencemről neveztem el, Sir Alistair... 😃 Max simogatni szoktam, ütni nem.
0
0
0
0
winrar avatar
Doge489: Tudod, hogy a videokártyák a gyengéim 😊

Piero: Azért 25K-s billentyűre jobb vigyázni 😆
Én billentyűmet hulladékgyűjtésről szereztem ingyen, szóval azért nem kár 😆
0
0
0
0
Puffin avatar
Régen a billentyűzetem bánta közben ha kiidegelt valami... 😆 De most már vigyázok a cuccaimra. A 25ezres billentyűt már nem ütlegelem... 😆
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Doge489: Spoiler!
Ő nem verte szét a gépét, hanem a gépére verte... 😊
0
0
0
0
rtitusz avatar
Nincs annyi pénzem, hogy szétverjem. Ezt a baromságot...
0
0
0
0
no avatar
https://kepfeltoltes.hu/151024/IMG_20150830_165607_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/151024/12177919_1013750552020918_1904271537_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

egy kis ideglevezetés 😀 a monitor még működik 😆D
0
0
0
0
FekaRap avatar
Van önkontrollom, nem volt még rá példa. 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
Régen csak a táp venti rácsos résznél basztam rá akkorát,mert idegesített a hangja és passzív tápot csináltam és úgy ment vele a gép. 😆
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Amikor a Xeon proci nem akart működni már majdnem eljutottam odáig, hogy az alaplapot szét b*szom... De egyébként csak 1-2 billentyűt/egeret ütögettem meg kicsit, csak hogy érezze a törődést... 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Nem, soha. Legalább annyira vigyázok a gépemre, mintha egy barátnő lenne. Ezért is hívom a kicsikémnek. Ha véletlen meglököm egy kicsit a lábammal, rögtön megsimogatom 😀
Egyedül a billentyűzetet szoktam verni ököllel, de azt is csak párszor, mert utána megfájdul a kezem, annyira kemény 😆
0
0
0
0
Joker avatar
Volt egy alaplapom.Sehogy em akarta elfogadni a procit ami bele való volt pedig.Ezért frizbi dobással a szekrényhez vágtam,és már bele is fért a kis szobai kukámba.😆
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
volt olyan, hogy a régi gépemet még annó elvittük szervízbe, mert nem kapcsolt be.. ott 2 nap után hívtak, hogy nem tudják mi a baja, és felajánlották, hogy beszámítják a mostanit, ha veszünk náluk egy másikat (érdekes... o.O).. apám makacs, hazahozta, ***ta a falhoz (ha láttatok már totálkáros autót, valami olyasmit képzeljetek el a gépházzal is).. röhögött egyet, összedugta, és működött..
én nem vagyok ilyen idegbeteg, egyszer-kétszer oldalba rugtam, amikor lefagyott (asztalon volt, földön landolt)
viszont CRT monitort törtem párat, sok még megvan belőlük 😃
0
0
0
0
macibogyo avatar
he? Én is ütöttem már szét a gépem. Azt mondták hogy menjek dokihoz hogy majd ő segít. Neki is volt gépe. 😞
0
0
0
0
Karrigan avatar
Régebb nekem is voltak idegbeteg szokásaim mikor üttem a gépet mert felmérgesített egy játék vagy lassu volt a gép,de mostanra már felnőttem és rájöttem hogy milyen kis *** voltam hogy nem tudtam meg becsűlni azt amit a szüleim vettek nekem,de amint mondtam mostanra már tökre beérett az eszem és most nincs gáz,egyébként aki üti a gépét,mert felidegesíti egy játék vagy túlságosan lassu a gép vagy mittomén az ne üsse hanem legyen türelemmel vagy ahogy jó neki.(Most mindent megbecsülök😃😉
0
0
0
0
At Il La avatar
én gépet nem verek általában multiplayer hackerek *** fel.......de ritkán hoznak ki teljesen a sodromból, akkor se a gépet piszkálom, az erkélyen van egy kosár mindig tartok benne 20-24 almát, ha f*** valami elhajítok párat a ***be vagy csak ne***om valaminek, nagyrészt szomszéd kertjében landolnak😊 ( mára már egyre kevesebbet fordul elő ez😃 )
0
0
0
0
szabo176 avatar
Többször is kaptak az előző billentyűzetek. Na ez ellen úgy tettem hogy megajándékoztam magam egy 12 ezer forintos belépőszintű gamer billentyűzettel, azóta úgy bánok vele mint ha nem létezne más billentyűzet a világon.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Soha azt mindenki tudja hogy egy baromság..sokba kerül. max az 1K huf-os Tescos bill-t...
1K-t ér hogy kiereszd a gőzt és ne kapj infarktust... 😀

Amúgy viccet félre téve, tényleg hülyeség:
-régen azért nem tettem mert becsültem amit kaptam...
-most keményen megdolgozom minden fillérért és becsülöm amit veszek rajta...
0
0
0
0
hemihehe avatar
Legalsó kép a youtube-ról van,samsung winchester gagyi üzemképtelen(kattog,nem lehet rá másolni semmit,használhatatlan)a monitor képernyője elfolyt hol javítják ki,nincsen gari?Normál esetben ha tönkre megy valami akkor kuka,hát én a széttörést választottam,kifejezzem ezen termékekre a nem tetszésemet ill a buta reklámaikra.
https://kepkezelo.com/images/gh0qc9y9wojuo9njeus3.jpghttps://kepkezelo.com/images/7cfwvkq7pfrjf4hl00gz.jpghttps://kepkezelo.com/images/4b6162y4acb2uxlpu5d.jpg
[url]https://www.youtube.com/watch?v=cgDQXfSbPsY&feature=c4-overview&list=UUuD86uLuwehLlmaqY-4pMOw[/url]

0
0
0
0
xXMrSanXx avatar
Ha jól emlékszem annó a maffia első része úgy szaggatott, hogy nem tudtasm megcsinálni sehogy se egy bizonyos versenyes részt. Komolyan több napig szenvedtem vele a kis csöves pentium 2 gépemmel valami 200mhz környékén lehetett.Dobos tudásom réven előkaptam a dobverőm és eljátszottam rajta egy jó kis jazz alapot
0
0
0
0
19ati93 avatar
valamelyik nap az iskolai gépbe belekúrtam egy széket 😆 de nem direkt volt😆😆😆
0
0
0
0
Ermac avatar
Csak az elkényeztetett, vagy idegbeteg ember szokott ilyet csinálni. Normális ember meg becsüli azt ami-e van!
0
0
0
0
Forje avatar
Ajánlom a küzdősportot feszültség levezetésnek, higgyétek el beválik😃
0
0
0
0
hemihehe avatar
Háhogyneee...éééég a ónitórtis....alap.
https://kepfeltoltes.hu/131115/hemipc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
soneX ZED avatar
én szerencsére csak a monitort bántom 😆 fal is leduvadt már 😆
0
0
0
0
kaizinger avatar
és onnantól gondolom fekete halál lett?:
0
0
0
0
szabi96 avatar
Én a régi gépemnek rúgtam be az elejét a kékhalál miatt 😂
0
0
0
0
kaizinger avatar
😀 áhh utálom a sört és azt pusztitom hogy éjjelre kiüssem magam😃
0
0
0
0
xoki avatar
kaizinger: akkor saját magad ütöd, mert te vagy a hibás hogy nem sikerült megcsinálni valamit? 😆
0
0
0
0
kaizinger avatar
egér meg egyébb nálam is halt meg de ezek fogyó eszközök!
viszont sose üttötem sose vertem semmi cucomat szét azért mert egy játék felhuzótt persze énis idegeskedtem néha hogy 1000 edszere se sikerül de azért nem a magas pénzbe kerülő gépemet fogom hibáztatni meg egyébb!
ezzekel nem felvágni kéne meg egyébb mert ettől nem leszel keményebb csupán egy szánalmas játékos aki nem hogy a sajátját de még a kapott cucokat se tudja értékelni!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nálam pár PS1-es kontroller végezte a kukában. Most már inkább csak káromkodok egy sort. 😆
0
0
0
0
Pc Game1994 avatar
Soha semmit nem vertem szet,nem vagyok en elmebeteg.😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem mindenki addig veri szét a cuccait, amíg nem a saját pénzéből veszi (ez saját tapasztalat, s nem vagyok büszke rá.).
0
0
0
0
kaizinger avatar
remélem azért ezekre nem vagytok olyan büszkék😊
0
0
0
0
xoki avatar
csak 2 bill és 3 egér 😆 (ezért van mindkettőből tartalék is a polcon 😆😉
0
0
0
0
no avatar
Már többször volt ház meg billentyűzet csere...😆
De mostanában már nem szokásom..
0
0
0
0
Conoren avatar
Az egeret 1x én is, amikor Amnesia Custom storyban jött egy iszonyatosan durva jumpscare, azt vettem észre, hogy valami szúrja a kezem..hát az egér atomjaira hullott.
0
0
0
0
nlacka13 avatar
GÉpház Billentyüzet és monitor csere is volt! 😃
Cod meg a battlefield-ek kihozták belölem az állatot! D
0
0
0
0
CreativeD avatar
Csak annyit mondok hogy: NEM KÍMÉLEM A GÉPEM! (kb. 4x volt már ház csere és minimum 10x cseréltem már egeret.. igen és egyszer gépasztalt is kellet cserélni 😃😉
0
0
0
0
Bicike avatar
Haverom szétverte a számológépet (volt vagy 6k) 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
1 gépház,1egér + monitor 😆
0
0
0
0
megaone6 avatar
Én még csak a gépház oldalát, de a 4 éves öcsém már 2 egeret szétvert 😃
0
0
0
0
QuickTurle avatar
Még vagy 4 éve codozáz közben olyat rárúgtam a monitorra hogy betört a kijelzője, a lábam pedig alig tudtam kiszedni a monitorból. Még szerencse hogy nem ba**ott meg az áram😃
0
0
0
0
beni97 avatar
Igen az egeret és az Xbox kontrollert.😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció