Gameplay Bechmark

Szerző: FoLey, 2015. November 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt Gameplay Benchmark videókat lehet megosztani a népnek és meg is lehet vitatni. Monitorózás pl. MSI Afterburner is jól jöhetne mellé.

Első videót mint témanyitó szeretném megosztani.

Hozzászólások: 159
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FoLey avatar
winrar Úgyan úgy nem érzékeli. 😕
0
0
0
0
winrar avatar
FoLey: Próbáld ki az én módszeremet, remélhetőleg működni fog.
0
0
0
0
FoLey avatar
Így sem jó hihetetlen,hogy videofelvétel alatt nem érzékeli az MSI AB-t ha újraindítom a programot akkor az alkalmazás hibát észlel és bezár lesz.

Piero Köszönöm kipróbálom.
0
0
0
0
winrar avatar
Azt nem tudom, Aida64-el használtam régebben.

1. Megnyitod az Aida64-et, azon belül is a beállításokat:
https://i.imgur.com/QxJskl0.png
2. Bepipálod a következőket: Szenzor értékek Rivatuner OSD Server-re írása lehetőséget és alatt bepipálsz mindent, amit ki akarsz monitorozni:
https://i.imgur.com/5cmeAYq.png
3. Beállítod a Rivatuner Statistics Server-ben, hogy érzékelje az Aida64-et. Vagyis high-ra állítod az Application detection level-t. És bekapcsolod a Show On-Screen Display lehetőséget:
https://i.imgur.com/IqETTLF.png
És ezek után már játékok alatt is működnie kell Spoiler!
mielőtt valaki idetévedne, hogy okoskodjon, hogy az i5 nem hajcsa ki a 750 Ti-t, annak üzenem, hogy a kép még a Pentium G3420+750 Ti-vel készült, ahol valóban volt egy "kis" cpu limit
:
https://i.imgur.com/99CRbGr.png
0
0
0
0
FoLey avatar
zsoltdeak17 No 😆
Liptik No 😆
winrar Érdekelne és HWinfo64+Rivatuner-el is működik?
0
0
0
0
winrar avatar
FoLey: Aida 64+Rivatuner. Ugyanazt tudja, mint az Afterburner. Ha érdekel, írok egy rövid kis tutorial-t, hogy hogyan állítsd be.
0
0
0
0
Liptik avatar
Spoiler!
Webkamera? 😆
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Spoiler!
Telefon? 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
nem akar együtt működni se Bandicam-al se Fraps-al ...
0
0
0
0
FoLey avatar
Kajak már agy***t kapok,hogy MSI Afterburner nem akar együtt működni se Bandicam-al se Fraps-al most mivel vegyem fel? Akkora okádék lett ez a MSI AB program és nincs más program amivel kijelezné...
0
0
0
0
SuperPuma avatar
GTA5 is sokáig úgy volt, hogy az AMD Gaming Evolved programban van, aztán végén Nvidiás lett az is.
0
0
0
0
winrar avatar
Persze én nem fogom egyik oldal pártát sem, csak azt veszem észre, hogy itt az oldalon és máshol is sok a panasz arra, hogy az új játékok a megjelenéskor akadoznak vagy nem futnak úgy AMD kártyákon, ahogy annak a rendje volna.
Én meg már kezdem megszokni, hogy amint kijön egy nagyobb új cím, jön is a hivatalos megjelenés napján egy Nvidia Game Ready driver és tökéletesen futnak a játékok.
0
0
0
0
no avatar
Winrar: épp én is ezért akarok majd Nvidia kártyát a jövőben! 😃
0
0
0
0
winrar avatar
AC-hoz képest szerintem nagyon szép lett a játék. Jó látni, hogy azért pár évente ki tud adni az Ubisoft is egy optimalizált címet 😆
Zsoltinak meg szerintem erősebb proci kell csak (meg jó lenne, ha nem az lenne, hogy sok új játék jobban fut Nvidia kártyán).
0
0
0
0
no avatar
Winrar: nagyon szépen fút ! 😃 Van itt grafika aztán! 😀
Zsoltdeak jobban kéne futnia mint 10 fps 😀
0
0
0
0
Liptik avatar
zsoltdeak17: 😆 nekem 720p/lowon 30 fps városban. Szerintem ram gondjai vannak.
0
0
0
0
FoLey avatar
winrar Persze majd odabiggyesztünk N betűt. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
2GB VRAM nálam ezekhez a beállításokhoz pont elég. 6GB ramot azért megeszik.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Nekem a városban 10FPS volt... 😆 4GB RAM és az 1GB VRAM is kevéske... 😕
0
0
0
0
winrar avatar
Jelentkeznék újra itt a Bechmarkban (n betűt nem tudja senki sem odaírni? 😂 😆😉.
Kipróbáltam az AC: Syndicate-t és szerintem elég jól van optimalizálva, Unity-hoz képest mindenképp.
0
0
0
0
FoLey avatar
Pixx Hát igen a vga-k sem sokat gyorsultak,némelyik meg csak átnevezések.
0
0
0
0
Pixx avatar
Na kb ennyit a gtx960ról meg erről az új 380x-ről is gta5 ben egy gtx 680 szint 😃

[LINK]
0
0
0
0
winrar avatar
Én is vagyok még benne profi

Fáradt voltál? 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Nvidia Shadowplay pls 😜
0
0
0
0
Yezi_ avatar
winrar: PowerDirector pls...
0
0
0
0
winrar avatar
Lassan itt az AC Syndicate, lássuk mennyire lesz optimalizált! 😆
Azt már most tudom, hogy 5:4-es képarány csak fekete csíkkal lesz 😜
carl18: Én tegnap akartam egyszerre futtatni Mad Max-et és Armored Warfare-t, de nem bírta a proci 😂
Spoiler!
Azt a fránya Vegas-t is meg kéne tanulni kezelni, kicsit ciki, hogy Movie Maker-en kívül nem tudok videót szerkeszteni 😆
0
0
0
0
no avatar
Most renderelek videót Sony vegassal! 😃 ilyen helyzetekbe jól jön az Koráj 7 😆 😃 95-99%-on tekeri a processzoromat! 40 perces videót
0
0
0
0
FoLey avatar
Tegnap késő estére hazagyüttem! 😆

winrar Az én karimmal is meglesz a fix 60 fps ha eget bámulom. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Megcsináltam a kis Fallout 4 tesztemet 😃
Ha Liptik módra az eget bámulom, akkor megvan a stabil 60fps 😆

Eddig az jött le, hogy jól van optimalizálva és nem túlzottan cpu igényes alkotás.
0
0
0
0
ShadowWarrior avatar
Sziasztok!

Akkor be is csatlakoznék a témába 2 vidivel. MSI GTX 970 teszttel és annak tuning tesztjével.


tuning


a kártya egyébként I5 4690 és 8gb ram mellett ment.
0
0
0
0
Pixx avatar
lol ez a kép 😆dd

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Hát na 😀 5-10 fps semmi se már , akkor még is miért válaszák vásárlásnál azr amelyik többet nyujt. Akkor a hd 7770 és hd 7750 is Ugyan azt tudja csak más a neve. A gtx 660 kicsit erősebb mint a 750ti , de a utobbi 60 wattot fogyaszt. A 660 meg 140 wattos kategoria, de hát na 😆 20 fps gamer 😃 😆
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Doge489: Biztosan több FPS-ed lenne... Nekem e5400, 4GB RAM és GT 630-cal volt 1280x1024 Medium beállításokkal 40-50FPS körül.
0
0
0
0
Pixx avatar
Én cs:goba 200-300 fpsel veretem 😃 De tegnap annyira nemadta vagy is de csak szar volt a netem mire jó lett elment a kedvem a játéktól 😆
cs:gohoz inkább proci kell egy hd7770 bőven elég a 200 fpshez meg több is van vele picit ez inkább proci függő játék de abból is 2 szál legyen és az erős dinnye maggal könnyen be esik az fps komolyabb lövöldözés kor 😃
0
0
0
0
Pixx avatar
Liptik: 10fps semmi igen attól függ hol nézzük mer ha van 30 fps helyette lesz 40 az megváltás 😃
De ha van tegyük fel 70fps-ed akkor ott tényleg m1 (mondjuk ez is játék függő).

Most én is le leszedtem ezt a híres Fallout 4-et felraktam mer én még soha nem játszottam ezzel a sorozattal.Spoiler!
nem is fogok így az első fél óra után...
De a lényeg felraktam 1080p ultra és hát jól viszi a gtx 960 de néhol le megy az fps 35 körülire így az átlag 45/50 megvan kb és engem ez zavar nekem a 60 fps min kell 😃 mer 45 fele már olyan darabosan látom hogy ah nagyon zavar ezért vissza vettem kb 2/3 beállítást így már jól megy.
0
0
0
0
Liptik avatar
Jó nem mindegy, hogy 10 vagy 20 fps-em van, de ha az új kártyám csak 10 fpssel nyújtana többet, akkor nem cserélném be, akkor cserélnék, ha minimum 30 fpssel több lenne.
0
0
0
0
winrar avatar
carl18: Nem sokkal erősebb a GTX660, mint a én 750 Ti kártyám. Jó, nyilván erősebb, de nem eget rengetően. Szóval ha megnézel pár videót a csatornámon, amelyik játék érdekel (nem reklám 😆😉, hozzáadsz 5-10fps-t, akkor kb. azt a teljesítményt hozhatja a GTX660.
0
0
0
0
no avatar
Hát azért az átlag 60 fps nem árt ha meg van 😆 Azért 50-55-60 nem árt ha meg van! 😀 hát tökre beleéltem magam a monitorba erre fel nem igazán sikerül :S
Hát amíg 1280X1024-be nyomulok szerintem egy GTX 660-as nem árthat ez biztos elég lesz nyilván nem 4X MSAA-t fogok felrakni, de FXAA élsimitás mellet biztosan elég lesz játékra.
Crysis3-ban 1280X1024-ben FXAA és közepes részletesség és textura mellet 45-60 fps között fut. De például vannak részek ahol a videókártya 35-38 fps produkál. GTX 660 biztos elbírná 1280-ba a crysis 3-t 50-60 fps-el ! Én úgy már elégedett lennék.
0
0
0
0
Ajax avatar
Szóval gondolom minimum cél sincs....
0
0
0
0
Pixx avatar
liptik: Az fpsnél nincs cél mi azt szeretjük minél több van nem carl?xd
0
0
0
0
Liptik avatar
Szerintem elég lesz 1-2 gigás is abból, ha 1280X1024-nél akarsz. Hány FPS lenne a cél?
0
0
0
0
no avatar
Milyen kártyát vegyek 1280X1024-re átmantileg, gondoltam egy GTX 650Ti boost-ra ami 25E körül már szokott lenni és nem sokkal marad le egy GTX 660-tól! 😀 Egész jó vétel volna. 😆 Ha monitort nem találok másikat akkor meg főleg, mert már 4. emberre írok hp-n monitor ügybe és senki se ír vissza 😆 Ez így már kezd unalmas lenni. Ha valaki visszaír mert írja hogy nincs posta. Egyenlőre a kártya a legfontosabb az a limitáló tényező most 😆 AC 3-t biztos jobban vinné vele ! 😀
Hát ez gyerekek K@rvára zavaró....Magamba beszélgettek 😆
https://www.kepfeltoltes.hu/151114/abadszaloki_nyar_lead_nagy_www.kepfeltoltes.hu_.gif
0
0
0
0
FoLey avatar
Bandicam tökéletes lenne,de lehet,hogy régebbi verziójú AB-t fogom kipróbálni.
0
0
0
0
winrar avatar
Ha jól emlékszem, én is próbáltam Win10-en az Action-t, de nem akart sehogy sem menni.
Fraps meg ugye nagyon fogja a gépet.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció