Ha nem tudod egy játék nevét, itt segítünk!

Szerző: lagder, 2013. October 21., téma
Fórum » Játékokról általában
Egy játék, ami megőrjít, mert nem tudod a címét és sehol sem találod, a segítség közeleg!!

(Ha van, már ilyen téma előre is elnézést, hogy nem találtam.)
Hozzászólások: 583
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
matany001,az bizony!😀 az Istenért nem jutott az eszembe.. köszönöm szépen a válaszodat!😀
0
0
0
0
matany001 avatar
Szerintem Albion a Dark Messiah of Might and Magic nagyszerű játékra gondolsz, nem? 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Pár évvel ezelőtt volt egy játék a gépemen,ami sajnos elveszett,miután a gépem megadta magát.. A lényege a játéknak: adott férfi karakter,aki kard,íj ill. mágiára is képes,azaz 3 irányba fejlődhetünk játék közben.. menet közben csatlakozik hozzánk egy női szörnyszerű lény,aki segít nekünk a játékban,miközben bennünk él,és akár használhatjuk az erejét is,ami viszont vesz le az életerőnkből,amolyan "őrjöngő" mód.. a végén egy mágust kell legyőzni,aki egy csont sárkányt használ a legyőzésünkre.. és ha legyőzzük,akkor megszerezzük azt a koponyát,amivel a pokolból kiszabadíthatjuk apánkat,aki elhozza az apokalipszist a földre újra,ehhez csak be kell dobni a koponyát egy tüzes lyukba..vagy választhatjuk azt,hogy megtartjuk a koponyát,és mi leszünk a föld ura..vagy ilyesmi.. a játék közben sok ellenséggel kell megküzdeni pl.: orkok,koboldok,élőholtak,óriáspókok,mágusok stb.. dióhéjban ennyi.😀 és az Istennek nem jut eszembe a játék neve.. Kérem szépen aki ráismer,az legyen szíves írja meg a játék nevét.
0
0
0
0
Andris18 avatar
deakzsolt2001 köszönöm 😀
0
0
0
0
zolek17 avatar
melyik az a játék ami a marson játszódott és vörös robotokkal kellett menni anyit tudok hogy régi már 😃 társaink is voltak benne asszem
0
0
0
0
Andris18 avatar
Szisztok!
Annyit tudok hogy egy lánnyal vagy a játékban aki fotózik, először egy nagy hurrikánt lát álmában aztán az osztályteremben ébred, majd kimegy a mosdóba óra után és látja hogy lelőnek valakit, az a lényeg hogy ezután vissza tudja pörgetni az időt az osztálytermes részig. Van ötletetek?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Andris18: Lehet, hogy így 6 év után késő már erre válaszolni, de a játék neve: Life is Strange
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Köszi utána nézek hátha. 😀
0
0
0
0
matany001 avatar
kistiko07a

Nézd végig itt, lehet köztük van amit keresel, mert rengeteg régi hasonló játékot sorolnak fel. 😀

http://www.racketboy.com/retro/the-best-undiscovered-beat-em-ups
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Nagyon régóta keresek egy elég régi játékot. 2D-s Beat Em Up volt. Talán japános beütéssel. 3 karakter küzöl lehetett választani: lány, fiú, robot. A robi tudott kardal aratni, és kombózni is lehetett. Egy vonat tetején kezdődött és helik jöttek. Valaki esetleg? Évek óta próbálok rábukkanni.
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Teljesen is meglehetsz elégedve magaddal, megengedem! 😀
0
0
0
0
matany001 avatar
repulomajom-legikoz
Akkor megvagyok elégedve magammal részben. 😀
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Igazad van! Viszont aki játszott azzal a játékkal biztos tudná a nevét ennyi info alapján is, aki meg nem az meg több infó alapján sem tudna semmit, úgy hogy ennyi. Egyébként amiket írtál a maguk idején biztos nagy játékok voltak, sőt még most is szívesebben kezdenék beléjük mint sok más mostani alkotásba, úgy hogy válaszod kipipálva! 😀
0
0
0
0
matany001 avatar
repulomajom-legikoz

Nagyon nehéz kérdés, de talán hátha köztük lehet amit keresel, bár nem biztos. Próbáltam utána járni, bár szerintem egyik se lesz az a játék, de hátha ezektől beugrik majd a neve. 😀

~ GTA I
~ Postal I
~ Harvester
~ Dark Seed
~ Gabriel Knight: Sins of the Fathers
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Egy 90-es évek közepe körüli játék lehet amire én gondolok, még egész kisgyerek voltam. Az unokabátyáim játszottak egy játékkal, amiben ha loptál a boltból az eladó lelőtt, ha olyan helyre mentél be ahova nem voltál bejáratos vagy csináltál valami olyat (ez már nem olyan tiszta) bele tettek a turmixgépbe és fölturmixoltak, ha lementél a járdáról az autó elütött, de lehetett stoppolni is. Kíváncsi lennék hogy mi volt annak a játéknak a neve. Amikor ezeket elmondtam néhány évvel később az unokabátyámnak a (2000-res évek elején) azt mondta hogy Jack Orlando volt a neve, de az meg jóval komolyabb volt annál mint hogy lopni lehessen a boltból és azáltal lelövetni magad, vagy hogy földaráljanak a turmixgépben, szó szerint.
0
0
0
0
matany001 avatar
HUNRobee

Lehet, hogy a Swarm Assault nevezetű játékra gondolsz. 😀
0
0
0
0
Ebort avatar
Hali!


Én egy elég régi játékot keresek, ilyen felülnézetes stratégiai rts, mint az AOE sorozat, csak ebben bogarakat kellett irányítani egy adott pályán. Tehát fajokra volt osztva, pl katicák más bogarak ellen, és hasonlók. Nagyon érdekelne, köszönöm a segítséget előre is!
0
0
0
0
Bukta avatar
Azt hiszem, hogy az a Phantom Pain
0
0
0
0
no avatar
Matt99: csak nem a Stunt GP-re gondolsz? régen milyen sokat játszottam vele, pedig csak a demo volt meg. 😃
0
0
0
0
OtasRm avatar
krezyy : Képek alapján nekem Stronghold-ra emlékeztet...
És idén a Stronghold Crusader 2 jelent meg...
vagy [LINK]
0
0
0
0
krezyy avatar
Keressek egy játékot. Nem rég jelent meg ilyen rts-eses típusú játék volt. Gazdálkodni kellet stb. Hasonlít a Céh 2 höz😀 Idén jelent meg ez fix.😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Noresz999: A nemzetek játéka (The Nations)
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok van egy nagyon régi játék aminek nem tudom a címét.
Kb 2005 körüli lehet Stratégiai játék
Amire emlékszem belőlle:
Ha jól emlékszem egy nővel voltam valahol fent a hegyekben (a havas tájról gondolom)
Majd egy medve el kezdett üldőzni én meg befutottam egy házba (szerintem halász ház volt)
Ha az ajtóra kattintottam akkor jött egy kis bejátszás, hogy a medve benyúl értem én meg felkiáltok és becsukom az ajtót.

Ennyire emlékszem remélem megtalálom a rég elveszett játékot.
0
0
0
0
no avatar
Keresek egy játékot 3d-s társasjáték többen is lehet játszani felváltva ennyire emlékszem
0
0
0
0
kmetovics avatar
Másodszor is szívesen 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
majaharcos: Ha nem írtad volna le ezt a kis minigunos dolgot, akkor a serious sam first vagy second encounter-t mondtam volna, de így nemtom, h melyik lehet az a játék. Bocsi 😀
0
0
0
0
no avatar
Keresek 1 játékot.
FPS játék a borítóján ha jól emlékszem 1 manus volt minigunnnal.
Rengeteg fegyver volt benne és a legutolsó bossnál kaptál a kezedre kis minigunt.
0
0
0
0
milan23 avatar
Régen kb 2000 körül.. volt egy játék. Sivatagban kellett versenyezni egy kocsival ilyen dakar stílus. A menüben volt egy kerék és ha nyomtad a W-t akkor mozgott... ennyit tudok róla 😆 4 éves voltam.
0
0
0
0
niteforce avatar
Régen még kb 5-6 éves lehettem amikor volt egy olyan játék hogy egy kacsával kellett ugrálni ilyen nehézségi pályán, jöttek madarak, meg stb. ilyen mario szerű grafika, annak az a címe hogy Charlie 2. És volt egy másik aminek viszont nem tudom a nevét. Nagyjából ugyanez, csak sokkal nehezebb volt, és egy kutyával kellett menni. Annak ha valaki meg tudná mondani a címét annak hálás lennék 😃
0
0
0
0
no avatar
Kéne segítség
Régen játszottam ezzel a játékkal, egy ilyen tipikus városépítős volt, csak itt nem emberek voltak, hanem kék emberutánzatok, ha jól emlékszem csak demójával játszottam, de ennyi a lényeg
Emlékszem vmi olyasmire, hogy volt benne favágó, meg olyan lény is akinek nincs otthona, annak építeni kellett házat
Jah, és voltak éjszakák, tehát ha a játékban elértél sötétedésig, nem csinálhattál semmit reggelig, pár mp alatt átváltott oda
Lehet, hogy sok mindent elferdítettem!!! Ha bármi csak hasonló játékra ráismertetek, és leírnátok, azt nagyon megköszönném...
0
0
0
0
sudosu avatar
Dono:
Akkor logikusan Red Alert 3 😃.
0
0
0
0
no avatar
nirvana67 hasonlít, de valamivel újabb játékra emlékszek (jobb grafika). Nincs valami újabb része a sorozatnak?
0
0
0
0
nirvana67 avatar
Dono: Lehet már megtaláltad azóta, de a Command & Conquer: Red Alert 2 a játék amit keresel. 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Matt99: RC Cars az hasonlít Re-volt-ra bár amit mondtál "enrgiaalagút" nem emlékszek hogy lenne benne. Azért remélem segítettem 😀.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Egy elég régi autós játékot keresek, a Re-Volt-ra hasonlít, és biztos, hogy 2005 előtt jelent meg. Nem emlékszek sok mindenre, ami nagyon megmaradt, azok a hatalmas ugratók, és hogy tankolni úgy lehetett verseny közbe, hogy egy lila "energiaalagúton" átmegyünk.
0
0
0
0
no avatar
Üdv!
Én egy olyan háborús stratégia játék nevét keresem, ha jól emlékszem kristályokat (vagy valamilyen hasonló anyagot) kell gyűjteni és abból lehet épületeket, egységeket fejleszteni/építeni. És ha minden igaz az egységek között volt delfin és kutya is ha ez segít valamit.
0
0
0
0
sachme avatar
Sziasztok.Megtudnátok mondani ezeknek a játékoknak a nevét?Rég volt egy olyan játék, ami 2d-s volt, és egy négszögletű pályán mentek a kicsi köröcskék , és elkellett keríteni őket minél kissebb területre.
Egy másik meg az volt,hogy ,kellett menni egy vadászgéppel, és jöttek ellenséges járművek.Ez ilyen cicken invaders szerű volt, csak reális, és elég régi.A háttér mintha egy óceán szerűség lett volna ami szürke, vagy ég,csillagok.Ez a játék szintúgy 2d-s volt.
A választ előre is köszönöm.
0
0
0
0
srii avatar
gigazte: szia! igen igen erre gondoltam, hatalmas köszönet a fáradozásodért! köszönöm szépen!
0
0
0
0
gigazte avatar
srii: Nem erre gondoltál?

Dreamkiller (PC)
0
0
0
0
LightLeach avatar
Emlékszem ezer évvel ezelőttről egy játékra, amiről pontosan annyit tudok felidézni, hogy FPS, lőfegyverrel mész benne, és amikor odaérsz a bossokhoz, megmutatja, hogy hol van a gyenge pontja, és azt kell lőni ahhoz, hogy sebződjön. Valakinek ötlete? 😃
0
0
0
0
srii avatar
hali! nekem van egy olyan játékról emlékem ,hogy egy lánnyal kell menni , van benne pók meg miegymás, fps a játék stílusa, a kezével is tud egyéb dolgokat csinálni, az istenért sem akadok össze vele, még régen láttam havernál(talán elfutna nálam is)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
The Neverhood (PC)

The Skullmonkeys (PS1)


Ebben a kettőben van gyurmaember. 😆

Bár akkor inkább az első, mert a második nem logikai, hanem platform játék. Mindkettőben ugyanaz a karakter van.
0
0
0
0
Andy avatar
Ez naon hasznos téma lesz ha beindul! Leszek az első páciens:
Van egy játék, naon naon régi, logikai, egy gyurma emberkével vagy. Mindenféle puzzle-okat kell megoldani, és egész vicces. A végén kiesel az univerzumból. Van egy olyan érzésem van több vége is. (nem biztos h van, de van pár szoba amit nem értettem, szal...) ÖÖÖ van egy olyan kis "érdekesség", h ha megállsz akk beszélget a két kezével és aztán leveszi a saját fejét és azzal is beszélget.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció