Kinek mi a hobbija, hóbortja?

Szerző: apetit1989, 2012. September 22., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 230
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BenjaminHun avatar
A fene sem tudja hogy mennyit megy mert sajnos nincs rajta kilométer óra. De majd valamikor be mérjük valami androidos alkalmazással! Hát az a baj sajnos ha nincs mit rajzolni. Én is így vagyok vele.
0
0
0
0
Dooma avatar
100-110 is viszik szerintem (olvastam)
0
0
0
0
SuperPuma avatar
6 sebességes? Azt hittem, csak 3 meg 4 sebességesek ezek. Haverom Suzuki SV650je is 5 sebességes.
Mennyit megy így? 80-90kilót?
Általában akkor rajzolok, ha van jó ötletem, ami meg most nem igen van.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
intelIA32: Folytatnod kellene! igen 80-as versenygép 6 sebességes az 55 kilómmal csak úgy repül. De szerintem ha nehezebb lennék akkor is menne mint állat mert van benne kakaó! 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Már egy ideje nem rajzoltam. A fekete-fehér is szerintem 2-3 hetes. Meg van egy-két vázlat pár füzetemben.
80köbis krossz?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
intelIA32: Jól rajzolsz! Régebben szoktam én is de mostanában már nincs hozzá kedvem türelmen sajnos.
Közben meg húzattam tesóm motorját. Sajnos a szél és a por be zavart mert így eléggé csúszik a porban. :3
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Ha már linkeltek ki dolgokat, én sem maradok ki
https://img09.deviantart.net/710d/i/2015/091/a/e/ryuu___stand_by_by_gergely0201-d8nyqi9.jpghttps://fc07.deviantart.net/fs70/i/2014/266/8/6/safe_zone_by_gergely0201-d808k4c.jpg
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Elsősorban sportolás és a rajzolás 😃.
https://kepfeltoltes.hu/150429/DSC_0316_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/150429/DSC_0315_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Motorozás,kocsikázás,Kockulás,Boxolás(sima box semmi kick-box meg thai-box csak a sima),és ennyi kb! 😃
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Eredeti pc-s játékok gyűjtése.. 😀
0
0
0
0
Thor155 avatar
Az én hobbim a testépités persze amatör szinten,imádom a vasat,minnél nehezebb annál jobb😀a másik hobbim pedig a játszás imádom a jó játékokat😆ami sajna egyre kevesebb😞Továbbá még a rappet szeretem jómagam is irok eszt aszt,bár még Eminemtől messze álok 😜És még ha van ezekmelett idöm második világháborus könyveket olvasok,vagy doc filmet nézek roluk😀
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
szeretek fúrni,szerelni,festeni. Mondhatni hogy mindenhez értek ami nem számítógép. Szobafestő szakmám van,de csak hobbinak használom a festést, nem evvel keresem a pénzt.
0
0
0
0
joey0119 avatar
A hobbim a játék, fotóztás... 😀 Bár most ezek háttérbe szorulnak a 7 hónapos kislányom miatt (ami nem gond) 😀 Most Ő a hobbim 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Egyértelmű, hogy a nő a férfi legjobb hobbija, addig ameddig lenem állapodsz.. utána már lvl50 szintű harcosnak kell lenned, hogy legyőzd a házi sárkányod. 😃 😃
0
1
0
0
SuperPuma avatar
Inkább a rajzolgatás. Sárkányból konkrétan egy flottám van 😜
Mostanában még a gépházat alakítgatom.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Első a Motorozás,néha napján rajzolok és RC-zek és természetesen játszok PC-n,telefonon, PS vitán is csak keveset.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szoktam teszteket írni nagyon ritkán 😀
0
0
0
0
Tibi Atya avatar
Dícsértessék!
Látván ezt a fórumot, gondoltam két fröccs között leírom én is, hogy mit szoktam csinálni. Egyeseknek lehet kissé kiabranditó, ha többszöri alkalommal írom le hogy iszok, ezért inkább ahányszor azt írnám, inkább azt fogom írni, hogy olvasok. Nos, minden reggel amiután felktltem, olvasok egy-két oldalt. Azután reggelit készítek, és mielőtt nekikezdenék enni azelőtt még egy kicsit olvasok. Miután ettem folytatom az olvasást, majd elmegyek a Tátika könyvtárba, ahol tovább olvasok a jó öreg barátommal, Kazán Bélával. Miután kiolvastuk magunkat, átmegyünk Bükköny Leventéhez, mert neki van egy nyomdája.
Nagyrészt így telik minden harmadik napom.
0
0
0
0
pupehap avatar
Kockulás, Kőbányai 3😀 És még a kettő együtt....
0
0
0
0
Matt99 avatar
Írás, most egy SW könyvet írok amit trilógiának tervezek. Megfogalmazódott a fejemben egy nagyon kemény karakterdráma is, de ezt későbbre tervezem. Még egy nagyon jó krimi-thrillert is megálmodtam, azt majd valószínűleg az SW történetek után kezdem el.
0
0
0
0
Bicike avatar
Energiaitalos doboz gyűjtés, zene, videók készítése., futball és kosárlabda.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Mountainbike,energia italos dobozok gyűjtése,hangosítás 😀
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
tenisz, meg minden sport
illetve a bűvészkedés, elsősorban kártyával 😃
0
0
0
0
Creelien avatar
Nekem az írás a hobbim. 2011.11.11. óta - halál komoly - írom az első regényem és már csak 5 és fél fejezet, meg egy Epilógus választ el a végétől. Dan Cree írói álnéven kezdtem ez írni a D.A.W.N. első kötetét melynek a "Káin" alcímet adtam. Műfajra Dark-Fantasy. 😃
0
0
0
0
YraY avatar
Foci,mountain bike,workout<3😀
0
0
0
0
ViewSonicHD avatar
Számítástechnika, Football, Futás
0
0
0
0
Csepo avatar
Minecraft Extrém Hardcore FAIL :I
Egy eléggé érdekesre sikeredett sorozat! 😃



Nekem a videózás 😀
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Sorozatfüggő vagyok... Elég sokat nézem őket. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Heti 2-3 alkalom 1/másfél óra kondi,persze csak hobbi szinten mikor hogy sikerül,és motorozás! az felső fokon!! 😉
0
0
0
0
szabi96 avatar
Nekem a Hip-hop tánc és a gördeszkázás 😀
0
0
0
0
griff55 avatar
😆 Robot +1 hát igen végülis ezt is lehet hobbinak hívni
0
0
0
0
kaizinger avatar
Robot egyébként 1 lányal is jó😀 tapasztalat😀 én már 3 éve üzöm azt a hobbit vele😃 és egész jól megy😆
0
0
0
0
griff55 avatar
hát... kb mindent gyűjtök ami régi (régi ezüstpénzek, a legrégebbi egy 1869-es 20 krajcáros aztán régi papírpénzek is, régi kitüntetések, van 2db 1.vh-s fotóm, régi magyar bélyegek 1850-től kezdve, 80-100 éves könyvek) szóval szinte bármi 😃 ja ezenkívül még a horgászatot nagyon szeretem, bár mostanában már szinte semmi időm nincs rá
0
0
0
0
kaizinger avatar
hát remélem nem tiltanak ki miatta de 2 vh us témában utazom a 3adik birodalom gépeit😀!
előtte autokat rakosgattam őssze meg hajó modeleket de azokról sajnos nincs képem:/
egyről maradt meg talán képem

Fontosnak érzem megjegyezni hogy 1:72 -1:76 ban dolgozom mert nem vagyok egy profi!
https://kepfeltoltes.hu/131023/1188670219_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A következő meg ő lesz😀
ahogy sikerül befejeznem😀

https://www.modelcars.com/model-kit-zoom/revell-panzer-ii-ausf-f-battle-tank.jpg
0
0
0
0
Robot avatar
Szex. De csak akkor jó hobbi ha minden héten más csajjal vagy
0
0
0
0
no avatar
Én szabad időm, nagy részében sa-mp RP-s szerveren játszok, illetve teremtek rendet superadminként 😀 Ha akartok jönni, jöhettek IP: 91.82.84.215:7808
Engem Brian Cold vagy Bryan Cold névvel találtok meg 😃 (most nagyon kéne a játékos, mert jött a suli és kemély 3-an vagyunk :/ )
0
0
0
0
Andy avatar
Gamelés (az keményen). De nagyon nagy hobbim a lövöldözés. 5000ft-os légpuskával (távcső nélkül, semmi belső tuning) elég távolról egyetlen egy gyufásdobozra lövök, és az esetek többségében eltalálom! Most pedig Airsoft-tal lőttem volna, de az nem elég pontos. (az is ilyen legalja-kategóriás 6000ft-os semmi)
0
0
0
0
no avatar
Modellezés ahogy a profilomon is láthatjátok 😀
0
0
0
0
szakii6666 avatar
Nekem ottvan a bicajozás valamint a foci(6 éves korom óta,ami talán már nem is hobbi),valamint gyűjtöm a Coca colas dobozokat 😃 Amik ún. egyediek. Pl:Euro 2012,jegesmedvék,névvel ellátott
0
0
0
0
Tikoo avatar
Dcman-hez hasonlóan én is gyűjtöttem sörös/energeitalos dobozokat.Kb 120 külömbözőm van, de sajnos ezek a padláson vannak, behorpadva.Ezen kívül, szeretek horgászni, gamelni.
0
0
0
0
no avatar
nekem a tánc 😀 Vagyis a Shuffle 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Még 1-maximum 2 év és a Motorozás lessz a Hobbim/Hóbortom/Mániám/Életem
😀
0
0
0
0
barnav avatar
niteforce : jók azok a képek 😀
az én hobbyaim szintén gép szerelés, tisztogatás (szeretem hogyha tiszta a gépem)
ha kint vagyok akkor biciklizés, szeretek futni, és nagyon kezdő szinten szoktam parkour-ozni (nincs a közelben ilyenre lehetőség 😢 ) 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció