Ingyenes játékok (Free-to-play)

2012. August 22., téma
Fórum » Játékokról általában
Az ingyenes játékok témája!
Hozzászólások: 136
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Mizushio avatar
Az a két hét túlzás még.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Liam Neeson le vagy maradva, már lassan 2 hete hogy ingyenes 😀
0
0
0
0
no avatar
Ingyenes lett az Evolve.

Steam: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Ehhez mit szóltok [LINK] mindenkinek, akik szeretik az online játékokat.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Én még nem játszottam vele, de steam-en azt írják jó game, bár még van mit rajta javítani (de hát még csak béta). Ha szereted a Pokemont akkor ezt is szeretni fogod. Én is gondolkozok rajta hogy neki állok.
0
0
0
0
no avatar
Ez a legújabb mmo a riders of icarus milyen lett?
0
0
0
0
no avatar
Ajánlom mindenki figyelmébe, hogy uplay-en minden hónapban lesz egy ingyenes játék. Ha még erről nem volt szó itt. 😀
0
0
0
0
no avatar
Vass Gabor nekem nem jött be
aki játszik a brawlhalla-val és van kedve csapatba ranked-ezni az irjon nyugodtan privátot! 😀😉
0
0
0
0
no avatar
Milyen ez a wildstar?, érdemes nyomni?
0
0
0
0
OtasRm avatar
Nekem amik szimpik, és most nyomatom őket a Heroes & Generals, és a warthunder.
0
0
0
0
no avatar
Wildstart lehet végre nyomni.
0
0
0
0
Krissz avatar
Felkerült Steamre a Shakes & Fidget is, és F2P 😀
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Elindult a béta csak belépni nem tudtam rossz jelszót adtam meg azt zárolták egy időre a fiókot😞😞
De a menüje is eléggé szaggat.
Ez játszhatatlan szar ide is kell rendesen a vas, hogy rendesen menjen, úgy szaggat mint az állat játszhatatlan.
0
0
0
0
matany001 avatar
Meglestem a "Hawken" nevezetű robotos aprítos játékot, hát vegyes érzelmeim vannak vele sajnos. A legnagyobb gond, hogy majdnem kb, esélytelen a harc ha már 1-el több ellenféllel kell szembe nézni, és ez nagyon gyakori, hogy csoportosan mozognak, jó lehetne ezt a taktikát követni a saját csapatunkba is, de szerintem ennek a játéknak nem ez az egy lényege kéne, hogy legyen.

Utána nekiugrottam a "Loadout" című TPS multira kihegyező játéknak, ami aránylag jó lenne, de mint itt is, ha jól akarod magad érezni, akkor fizess.
0
0
0
0
no avatar
Március 2-től lesz nyilt béta az astrába.
0
0
0
0
no avatar
Combat Arms:Lövöldözős,fps 😃 nagyonjó 😃FREE
0
0
0
0
no avatar
Asta mmorpg-vel mivan most?
0
0
0
0
ShadowWarrior avatar
Ha már ráakadtam erre a topic-ra megragadom az alkalmat arra, hogy kicsit népszerűsítsem az én kedvenc ingyenes játékaimat. 😀

Az Első lenne a RENEGADE X. Unreal Engine 3-mal készült (annak is a szebb változatával). A játék multi alapú (de lehet benne bot harcot is vívni), lényege, hogy két bázis közül az győz, aki elpusztítja a másikét. Ezt rengetegféle gyalogos és páncélos egységgel, és megannyi lehetőséggel is meg lehet tenni. Nem csak az a fontos, ki milyen jól lő, hanem, hogy melyik csapat mennyire tud összedolgozni a végső cél érdekében. Viszont sok esetben még sincs elveszve az egyén sem. Sokszor alakul úgy, hogy a győzelmet egyetlen ötletgazdag játékos vívja ki.

Itt az oldala Link:
[LINK]
Hivatalos trailer:


A másik egy ugyanezen az elven működő játékcsomag lenne, ami eddig 2 elkészült játékot tartalmaz. Tiberian Sun Reborn és Red Alert a Path Beyond. Ebből az első a kedvencem. Ezeknél elsőre mindenkinek az öreg grafikus motor tűnik fel (sajnos nem néz ki úgy, mint a Renegade X), és lehet ezért nem próbálják ki sokan. Egyébként a játék sokszínű lehetőségeket tartalmaz, és a kivitelezés pl a Tiberian Sun Rebornnál tetszik a legjobban.
Link:
[LINK]
A telepítéshez a W3D Launchert kell letölteni
0
0
0
0
no avatar
Ki játszott már ezzel a 2 játékkal amit beírtam?
0
0
0
0
Omis avatar
nfs most wanted(2012) is ingyenes.
0
0
0
0
no avatar
szone-online ez milyen?
No More Room In Hell ezt egyedül is lehet nyomni?, mert nem látom értelmét amilyen gyorsan megölik a játékost.
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz nemvágom énsem, hozzáadni könyvtáramhoz engedte, meg írja is hogy 2 órám van benne, meg hogy DLC elérhető.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Akkor lehet hogy még működik, de hamarosan lelövik, ez biztos. Még pár hónapja olvastam, hogy meg fog szűnni.

Szerk.: Nem, októberben le is zárták már aszervereket, itt az értesítés: [LINK] Nem tudom miért lehet még fönt a store-ban.
0
0
0
0
Krissz avatar
Még fennvan a storeban. Van hozzá gift cuccom is, pont ma adtam hozzá saját könyvtáramhoz szal..
Sztem még tölthető, ingyen.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Krissz Dead Islandet lelőtték, nem? Vagy hamarosan lelövik.
0
0
0
0
Krissz avatar
Warmode: egy nagyon jó, multis, FPS játék. 😀
Dead Island: Epidemic: multis, zombiölős, ingyenes
DOTA 2: ... valakinek tuti bejön

Spoiler!
BundleStars-on soktak ingyen adni játékokat, nem nagy címeket, de ingyen van. és nemkeel érte semmit csinálni, küldik emailbe. pl most karira is volt egy X Blades
0
0
0
0
no avatar
Mondjatok nekem jó fps, shooter, competitive, CS:GO-hoz is hasonló játékokat.
De igazából mondjatok annyi f2p játékot nekem, amennyit tudtok 😃
0
0
0
0
no avatar
Nruhtas, Mivel Nem ismétlem, Nem tudtam hogy hogyan meg hogy hol kell csinálni ezzel kapcsolatosan új témakört azért voltam oly bájos hogy ide írtam, És elnézésedet kérem hogy nem tudom mit jelenthet a free to play mivel én inkább az a fajta vagyok aki segít a másiknak megszerezni a felajánlható és kapható esélyeket egy bizonyos játék megszerzéséhez. és nem csak játszani azokat a játékokat amelyek ingyenesen elérhető a nagy közönség felé mivel ezáltal hogy free to playes vagyok jó magam is mivel cash az nincs még jobb gépre se (egyelöre) Ezért számomra eléggé kellemetlen hogy egy ilyen free to play kategóriába vagyok beskatujázva hogy te csak ezt és csak is ezt játszhatod mert ha torrentezel azért feljelentés jár meg a többi kecskemacska. Úgyhogy ha nem haraguszol. Én ahogy tudom megosztom azokat az információkat a többiekkel hogy nehogy úgy járjanak mint én anno mikor a left 4 dead-ot osztották karácsonykor és a kutya se értesített rolla hogy mizuvan.

És ezt az üzenetet nem csak Nruhtas nak küldöm hanem a többi utálkozó embernek aki nem tudja eltürni azt hogy Akár free to playes akár nem Az ingyér játékokat mindenki szereti 😃

És ne vedd lecseszésnek csak tájékoztattalak 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
lalo009: A free-to-play nem egyenlő a free-vel.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Kösz, hogy szóltál, utána is nézek gyorsan 😀
0
0
0
0
no avatar
Hellósztok, Ma találtam egy két játékot amit meg lehet szerezni ingyen (az angol nyelvel jobban jártasabb embereknek most egy picit sok hasznát vesszük, ugyan is Ez a weboldal csak is angol : \ Nos de mindegy ez ne szegje kedvünket mert, Hé Mindenki szereti az ingyér játékokat 😃😉

Nos én linkeket találtam meg, Hát tessék itt is volnának.

[LINK]

[LINK]

[LINK]

[LINK]

És mielött mindenki mondja hogy fújj lejárt meg ilyenek, Ma azaz 2015, Szeptember, 16-odika Van mámma, eme szép napon, Nos úgyhogy Remélem hogy ezeknek a kicsiny híreknek mindenki vegyesen fog örülni ^^ Van aki *** rá és van aki nem. De viszont én ha kell ha nem posztolni fogom ide, mivel nem tom hogy hogyan kell új tropikot nyitni, (Majd ahogy tőlem telik úgy posztolom kifele majd az újabbnál Újabb Játékokat amiket megszerezhettek, (Nekem már mind megvan 😜) Úgyhogy ha valakinek valami kö csak szoljon 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Kedvenc free to play játékaim: World of Tanks, Team Fortress 2. Na meg a Battlefield 3, amit ingyen szereztem meg 😃
0
0
0
0
GaboC avatar
Dota 2 ami nekem bejött az ingyenesek közül. Az f2p-ek többségében csak pénzzel lehet kibontakozni... Dotában a prémium dolgok pedig nem adnak előnyt ami nekem tetszik. Anno a magyar gf-es metint nyomtam évekig és relatíve sok pénzt belenyomtam, amit már kicsit bánok, de tanultam belöle.
0
0
0
0
blackjack45 avatar
War thunder, WoT, Planetside 2
0
0
0
0
no avatar
A heroes online 22-én lesz nyílt béta onnantól lehet nyomni ezerrel
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Cheese Path of Exile-ra mondhatjuk hogy D3 copy, de jobban illik rá a: Az a játék amilyennek D3-nak lennie kellett volna. cím. De ezen kívül tényleg jó játék.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Én kimondom eddig csak a Diablo 3 at vettem meg. az öszes cod meg batlefield hedal of honor nfs Colin Mcre. mimd torrentes!

Mert nem fogok érte fizetni
1. nincs rápénzem
2. 2 óra game ért (cod) nem fogok 10 ezret kiadni.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
nem azért de a Bulletrun közel se fizess és nyersz stílusú... egy fillért se fizettem érte, még is (szinte)mindig én vagyok a legjobb... pedig nem sokat játszok "reflex" fps-el...

kedvenc F2P játékaim:
World of Tanks
Airmech
STALKER ONLINE

ezek mellett még ezeket fogom kipróbálni:
COD Online(a COD széria nagyon gagyi szintre süllyedt, talán ez hoz valami újat, de az actit ismerve ez nagyon durván pay4win-es lesz)
Warface
Memoir Online
Simeraceway
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
a bulletrun nagyon jó kis lövölde én azzal szoktam játszogatni
am nekem nincs bajom az ilyen mikrotranzakciós cuccokkal ha akarsz fizetsz ha nem meg nem 😆 bár a fejlődés nehézkes fizetés nélkül de engem ez nem zavar

ja és a közeljövőben milyen f2p játékok jönnek ki?
olyanokat is olvasgattam már hogy lehet a secret world is majd átáll de ez nem tuti
0
0
0
0
no avatar
Bear Grylls a brother in arms hell's highway-t jatszotad?
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Számomra az America's Army 2 volt a legjobb ingyenesen játszató játék.
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem most a BF P4F nagy kedvencem 😀 jó kis game bár sok a láma 😀 aki játszik vele annak ajánlom h kerülje el ezt a srácot: .xxXSNIPERXxx. és az xxx minden nevén van csak van ahol engineer van ahol assault meg van ahol medic szal kaszt szerint nevezte el őket 😀 mindenkivel kötekedik de ettől független nagyon jó kis game 😀 főleg ha klánod is van 😃 (én cask tag vok de a nevünk elárul mindent 😃 MegacsíterNoobLámák 😃😉 nah szal ajánlom mindenkinek 😀
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Team Fortress 2-t ajánlom !
Protein : Nem ! ezek csak azok a gémek amiket steam-en lehet leszedni ingyen
0
0
0
0
susguy avatar
Azt hiszem Hagrid egymaga kivesézte az egész témát 😆
Minden esetre én nagy szívvel ajánlom a Team Fortress 2-t, főleg azért, mert ugyan azt a játékot (sőt, sokkal többet) kapja meg az ember ingyen, ami 5 éve 10.000 ft-ba került, és már akkor is bőven megérte a pénzét.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció