Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BenjaminHun avatar
Sajnos nem az enyém :/ de el fogadnám elférne a polcomom. 😀
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...köszi,most làtom miket raktàl ki,az mw2-s assaultot honnan szerezted?mert ma keresgéltem de zöld monsteren kivűl egyiken se làttam ilyen nyereményjàtékot![img][/img][img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
energyfan: sok Monster volt coll of dutys keinézetü 😉 lejebb be raktam egyet én is de találtam mást is ami CoD meg Monser 😀
0
0
0
0
no avatar
ma vettem egy zöld monstert màr ùgyis régen ittam,és csak most làtom hogy fekete a nyitòfüle és valami call of dutys ps jàtékot lehet vele nyerni,ilyen màr régebben is volt asszem,csak a nyeremény volt màs tudtommal,holnap körűlnézek hogy a zöld monsteren kivűl màs monsteren is van e ilyen nyereményjàték,a full fekete nyitòfül amugy nagyon komoly😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sajnos nem sajnos nem az enyémek. :/ Bár el fogadnám őket! Jó gyűjtést! Délután teszek fel képet mik vannak nekem itthon.
0
0
0
0
Krissz avatar
Mostmár énis belefogok kezdeni gyűjteni ilyeneket, amin játék található, vagy zöld színű 😃
Teszkó nemigazán 😞 Max ha mek suliba szerdán, akkor ott a városban megnézem sparban hátha 😀 Egyszerűen ilyenekk kellenek 😃

Ezek sajátjaid? Szépek. Pac-Man 😃 ok 😆 Uhh, gears of war olyan is kell 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Tesco van a környékeden? Én onnan hozattam unokatesómmal 300Ft volt!
Más játékos itallal még nem találkoztam. 😃 De ahogy nézem van más féle is.
https://netdna.walyou.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/06/modern-warfare-energy-drink.jpghttps://farm5.static.flickr.com/4108/5046375680_8e0f67cea0.jpg
Az a CoD MW az nagyon jól néz ki!
0
0
0
0
Krissz avatar
Más játékbol is készült ilyen?
Ezt feltétlen megnézem boltban, kb 350FT ? rég vettem már monstert

Köszi
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Persze hogy lehet kapni! Nem régóta van!
0
0
0
0
Krissz avatar
Olyan CoD os Monstert sokfele lehet kapni/(mondhogy lehetmég kapni) egyáltalán lehet még? Megtetszett, lehet veszek.
Esetleg van még ilyen játékos energiaital?
Köszi 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Ha veszek akkor 300-350 körzt van az áfa ez a CoD monster tescoból volt 300Ft a rockstart neg let irtam hogy mennyi volt 😀
0
0
0
0
Masterthief avatar
Egyébként, ki menyiért szokta venni a Monster-t? Én 350Ft-ért szoktam. Tegnap megkóstoltam a Rehab-ot. Többet nem is veszek ilyen jeges teásat. 😀
Tesóm a hónapban jön haza látogatóba Ausztriából, majd szólok neki, hozzon pár különlegességet kintről.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Régen néztem azt az oldalt elég húzós árak vannak sajnos. rockstart Szlovákiába vettem 300 forintért. 😀
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...én is rég ittam taurinos energiaitalt,sajnos magyarorszàgon kivontàk mindből,british storeba kapni taurinos külföldről behozott monstereket,rockstarokat,bàr elég dràgàk,khaos 800ft-on felűl van példàul mig a kàvés monsterek(java) 1600-on felül vannak ha jòl tudom,rockstarok 600 ft körűl,de egyszer egyszer megéri venni😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
energyfan: Sehol nem írja hogy taurinos lenne! Am Én olyat nagyon rég ittam amibe volt! Bár nem tudom Annyira mi az a Taurin.. 😃 Szerk: Már utána olvastam. 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Ha minden igaz ma jön meg a Call of Duty: Black Ops III az Monsterem. 😀
Meg jött! 😀 https://i.imgur.com/BaMMSjc.jpg
0
0
0
0
no avatar
thepatrick...igen,csak hellel is az a baj hogy amik a kedvenceim kevés helyen talàlok,a legtöbb boltba csak sima van,cukormentes,meg néha hell strong,multivitaminos mellet kedvencem még a lila dobozos guavàs meg a zöld dobozos(limeos) ice cool is![img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
Nincs mit ! 😀
Az is jó és igen, rendszerint elfogadható árban szokott lenni.
0
0
0
0
no avatar
thepatrick...igen,ez elég valòszinű,de a lényeg hogy még gyàrtjàk,és még egyszer köszi!
ma vettem multivitaminos hellt,jò rég ittam màr,ràadàsul csak 180 ft volt![img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
energyfan. Örülök, ha "segíthettem". 😀 Valószínű eddig csak azért nem találtál, mert esetleg pont olyan helyeken kerested, ahol éppen nem volt egyáltalán és volt jogos, hogy azt hitted, hogy megszűnt. De szerencsére nem... Még akkor is, ha nem a kedvencem, de annak ellenére örülök, hogy marad bármiről is legyen szó. 😀
0
0
0
0
no avatar
https://kepfeltoltes.hu/151028/12179905_1015404201855553_789355551_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ami jól is néz ki azokat megtartom..az összes közül a CoD-os a kedvencem :3
0
0
0
0
no avatar
thepatrick...ma talàltam is vr46-ot a spàrba,volt kint vagy 2-3 karton,ùgy làtszik nem hagytàk abba tényleg a gyàrtàsàt,vettem is rögtön 4 darabot😀[img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
Nincs mit ! Egy próbát megér, hátha szerencsével jársz. 😀 Egyébként pont ma a Tesco-ban is láttam VR46-ot.
0
0
0
0
no avatar
masterthief..igen?egészségedre cimbora,holnap megnézem spàrba akkor ha lesz veszek én is pàr darabot,én ma csak egy almàs körtés wattot ittam amugy![img][/img]
0
0
0
0
Masterthief avatar
thepatrick
energyfan
Én ma már a 2.-at iszom. 😀
[img][LINK]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [LINK][/img]
0
0
0
0
no avatar
thepatrick....köszönöm,holnap megnézem spàrba van e,akkor ùgy tűnik nem hagytàk abba a gyàrtàsàt!
ma egy almàs körtés wattot ittam,àràhoz képest finom,bàr wattbol az összes izlik egyébként,de ritkàn veszek,olcso edrinkek közűl kedvencem még az x act is![img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
Én az utóbbi időben a Spar-ban folyamatosan, minden alkalommal látok VR46-ot. Éppenséggel ma is láttam... 😀
0
0
0
0
no avatar
Már ezzel is kereskedni lehet? 200 hell doboz csere csgo acc skinekkel
0
0
0
0
no avatar
thepatrick....remélem igazad van,de kicsit azért furcsàlom hogy màr egy jò ideje nem làttam sehol vr46-ot!
ma vettem 330 ml-es hellt,0,5 l-es t akartam de az nem volt,jò ez is![img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
Én egy kicsit ellent mondanék az előttem szólóknak, mert az én tudomásom szerint a VR46 nem lett kivonva a forgalomból, nem limitált italként került a boltok polcaira, hanem állandó termékként. Legalább is én így tudom. 😀
COD BO III-as Monstert talált már valaki ? Szerintem egész jól néz ki. Komolyan mondom én az utóbbi években, csak is azért várok egy újabb COD megjelenésre, hogy vele együtt jöjjön a limitált Monster is. 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nem sokat ittam mostanában,van 1-2 új valamikor csinálok róla képet és megosztom veletek,van 1-2 ami igazi ritkaság,hisz Cyprusról van 😃
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...ezt szomorùan hallom😞
ma vettem 1 literes kx energiaitalt a tescoba,szerintem finom,a szokàsos tutti frutti iz,kicsit édeskésebb talàn mint mondjuk a hell,de nem zavaròan,plusz 300 ft körűl volt asszem,és a koffein tartalma is a szokàsos 32mg/100 ml,nagy kiszerelésben eddig ez jön be legjobban![img][/img]
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Nekem rengeteg van, az a baj egy időben igen rákattantam és nehéz volt leállni az ivásával 😃 és hamár ennyire szerettem próbáltam, mindig olyant venni, amilyen dobozom még nincs. Tele 3 szekrény + rengeteg van elfekvőben, amiket már sehová nem tudok kirakni. Még kisgyerek koromban a 0.33-as üdítős dobozokat is gyűjtöttem, nemrég a padláson leltem rájuk nagyon sok van belőle, csak több is meg van horpadva már.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
energyfan: vr46ot már nem kapni! Ha jól tudom limitált darabszámba volt csak. kár érte! most iszok egy 9MM energyet elég jó íze van mondjuk eléggé édes de nem rossz. 😃 doboz miatt vettem elsősorban mert ilyen még nincs illetve még nem is ittam ilyet.
0
0
0
0
no avatar
én mostanàba monstert iszogatok(ripper,assault,energy) még ezekbe a hideg,esős napokba is jòl esik halljàtok😀 a vr46-ot is szeretem de sajnos màr egy ideje nem làtok sehol,erről van valakinek valami infoja?lehetséges hogy màr nem kapni magyarorszàgon? [img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Nekem valami polc kéne ahova fel tudnám csapni a dobozokat 😃 Aztán valami pénz is kell majd rendelni valamit amit még nem ittam.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Nah.. nyomjuk fel a dolgokat.. ma dobtam ki vagy 6 energiaitalos dobozt :'D
De 1-et meghagytam.. egy Monstert (ráadásul a The Doctor-t)... amint lesz pénz rá, feltankolok ismét, valami újakkal 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Régen vettem már energiaitalt 😜
Pedig jó lenne kipróbálni valami újat 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Hát igen lassan két hónap. :/
0
0
0
0
thepatrick avatar
Sziasztok gyűjtő társak! 😀
Mi a helyzet veletek ? Egy ideje már megint inaktív a csoport... Lendítsük újra fel, szóval kivel mi a helyzet ? Augusztusban olyan szépen beindult, próbáljuk meg újra hozni a szintet. 😀
0
0
0
0
no avatar
masterthief...jò neked,én szoktam sok helyen edrinket venni,kisboltok,piacok,tesco,de taurinossal még nem talàlkoztam màr egy jò ideje sehol,ha taurinosat akarok inni én bs-ből szoktam venni kűlfőldi rockstar(600ft/0,5l) és külföldi monstereket pl khaos(800 ft),sajnos nem tudok olyan helyet bs-en kivűl ahol van még taurinos monster,te pesten tudsz olyan boltot esetleg ahol van taurinos monster?mert ha igen,az engem is érdekelne,főleg 350-ért,ha nem titok leirnàd nekem a pontos helyet ahol van taurinos monster? előre is köszi!
winrar...inozitol asszem a bombàba is van,szerintem nem helyettesiti a taurint,mert a taurinos monster szerintem jobban pörget mint amibe inozitol van taurin helyett,tapasztalat!
[img][/img]
0
0
0
0
winrar avatar
Én úgy tudom, hogy valamilyen szinten helyettesíti az inozitol a taurint. Külföldön meg biztosan van Taurinos, de még itthon is ritkán veszek energiaitalt 😜
0
0
0
0
Masterthief avatar
winrar:
Az inozitol egy B vitamin fajta. A Taurin pedig aminosav. Az igazi, hamisítatlan eredeti energiaitalokban található hatóanyag a Taurin. De ez már nagyon ritka sajnos, mivel már Arginin-al helyettesítik a Taurin-t. Így már csak azok vannak, amiket felhalmoztak anno. Bár lehet hogy némelyik országban még mindig Taurin-t használnak összetevőként, de úgy tudom, ezt már mellőzik, mint összetevőt.
0
0
0
0
winrar avatar
Mai szerzeményem 😀
https://i.imgur.com/eDvIocv.jpg
Amúgy Taurinos-t én eddig csak egy boltban láttam, egy keleti fűszeres boltban. Amúgy mennyivel rosszabb az inozitol a taurinnál?
0
0
0
0
Masterthief avatar
energyfan:
Itthon lehet több helyen is kapni taurinosat. Szerintem ez nem az áruházi láncoktól függ csak. Gondolom több helyen is van raktáron felhalmozva. Kiskereskedők is szokták felvásárolni.
Itt ahol élek, 2 helyen futottam vele össze. Egyik egy Nemzetközi Dohánybolt a másik egy pékség. 😀 + 1-szer egy kis maszek boltban. 300-350 Ft között van az ára. Mindjárt megyek is veszek egyet. 😀
0
0
0
0
no avatar
Mindegyik tutti frutti volt 😀 Mivel gondolom Albánia kis városa közel volt Montenegró Ulcinj városához azt tippelem onnan viszik át 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Guarana... ez nálunk a szegény ember red bullja 😆
0
0
0
0
no avatar
hyperxplus...szépek,olyan guaranàt màr ittam én is,citromos edrink,de nagyon finom😀
az a 0,5 l-es ronin az sima tuttis vagy izesitett?[img][/img]
0
0
0
0
no avatar
Miket szerváltam Albániába 😀

http://kepfeltoltes.hu/150819/20150819_223606_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció