Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
masterthief...monsterből nekem kedvencem a ripper(sàrga),piros(assault),vr46,a zőldet is szeretem de ha tuttis edrinket iszok akkor inkàbb veszek wattot àrba hatalmas kűlőnbség van köztűk!
bombàbol a mojitos mellet nekem is a kék űveges a kedvencem,hasonlo ize van mint a burn blue refresh drinknek,de sajnos màr egy jò ideje nem làttam sehol,pedig vennék pàr darabot!
taurinos monstert magyarorszàgon szerintem màr csak a british storeba kapni sajnos![img][/img]
0
0
0
0
Masterthief avatar
Nekem a Monster a kedvencem, abból is a zöld áll az első helyen, aztán a piros. Érződik a hatása az tuti. Bár ebben a nagy hőségben, amilyenek vannak mostanság, ritkábban fogyasztom. Nagy melegben majd kiugrik a szívem tőle. 😃
Aki szereti a Monster-t, az kifoghat néhányat az eredetiből, ami Taurin-t tartalmaz.
Még a Bomba is kedvencem, de abból az üvegest fogyasztom, a kék színűt.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
Nagykállóba/Nyíregyházán csak én nem találok mostanában Rockstart? Régebben elég sok helyen volt, de ma is Nyíregyen 4 boltba voltam és semmi.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Mondhatni le vagyok döbbenve! 😲 Nem gondoltam volna, hogy ebben a témában érkezik még hozzászólás, főleg azok után, hogy március óta nem érkezett semmi. De félreértés ne essék én személy szerint nagyon örülök, hogy újra beindult egy kicsit, régen elég sok időt töltöttem itt, ebben a topicban. 😀
0
0
0
0
no avatar
Yeti001...nem vagyok nyiregyi igy nem tudom,de szerintem kisboltokba keresd,én ott mindig szoktam talàlni,vagy nézz be britishstore-ba(pest) de lehet màshol is van,ott van rockstar 0,5l-es asszem 630 ft és van nagyon sok fajta(punched,guava,stb) sőt külföldi monsterek is kaphatoak ott(khaos 800 ft),java-kàvés monsterek(2000 ft-on felűl vannak).
[img][/img]
0
0
0
0
no avatar
Skacok, lehet Nyíregyen Rockstart kapni?
0
0
0
0
no avatar
winrar...x act-ot én is szeretem,kedvencem a lila😀
hellből mostanàba a nyàri limitàlt vàltozatokat iszogatom,ha talàlok és nem kérnek érte pofàtlan àrat,ilyenkor nyàron jéghidegre lehűtve rohadt jol esik,nem régiben kostoltam a 0,5 l-es hell magnumot(tescoba vettem)az kerűlt 250 ft-ba,nem volt rossz de érezhetően kevés volt benne a szénsav,plusz 250 ft-bol màr majdnem egy monstert veszek😀[img][/img]
0
0
0
0
winrar avatar
Én maradok az alap Hellnél. Mondjuk már azt se ittam vagy egy éve, átszoktam az olcsó X-actra 😜
0
0
0
0
no avatar
na gyerekek kiprobàltam ezt az uj cukormentes epres hellt,egy kisboltba vettem 189 ft volt,rossznak nem volt rossz,és tényleg nem érződik rajta hogy cukormentes,egyszeri kipròbàlàsra mindenkinek ajànlom,de annyira finom,én maradok a monsternél mindenesetre😀
TOM950606...a monsternek asszem.szokott lenni néha fekete nyitòfűles drinkje(szokott lenni valami nyereményjàték vagy mi)de csak ideiglenesen,utàna ùjra sima nyitofűlet kap,asszem minden évbe van ilyen de nem vagyok benne biztos szerintem nézz utàna a monster hivatalos oldalàn ott tuti van szò ròla😀
[img][/img]
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Én a nyitókat gyűjtöm. 😃 Egynap megiszok vagy 3 dobozzal mindig.
0
0
0
0
no avatar
Hali.Nem tudom ki merre felé lakik,de nálunk Deathreczenbe 200Ft a Monster(mindegyik),a Hell 139Ft,a Red Bull pedig 350-370 között mozog.A rehabos és a kék(cukormentes) Monsteren kívűl mindegyik bika,főleg a piros,ami még ráadásul érezhetően fel is pörget.Nos a Red Bullok azért olyan drágák,mert tényleg szétpörgetnek.Ennyi 😃 Ezen a 3 márkán kívűl mást nem szabad megvenni,nem magyarázom el miért nem,majd ha vérzik később gyakrabban az orrotok majd megtudjátok 😉 Béke
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
https://i.imgur.com/6o1nSPa.jpg Komáromban(Szlovákiában) 1 euró volt ez a szépség!
https://i.imgur.com/fSRF3HP.jpg Ugyanott volt ez is de nem tom már ez mennyibe került.
energyfan : Tudom hogy van több féle de nem hiszem hogy ittam olyat 😀
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...oxxobol tudtomal 3 van(lehet tőbb de én mégcsak 3-at ittam,làttam)van a zöld(bodza-menta)kék(kékszőlő-szeder)és a sima,nekem mind izlik,amugy tényleg nagyon kevés helyen kaphatò màr,szerintem màr nem gyàrtjàk,ha olcsot akarsz és finomat is szerintem wattot vegyél,olcsò is,finom is,és nagyon sok helyen kapni,nekem wattbol a cherry,a alma-körte,és a legujabb guavàs izlik a legjobban,na meg a sima tutti fruttis is finom,epres energiaitalt még nem ittam,de majd a uj epres zero hellt tuti megkostolom,nem szeretem a cukormenteseket de sokak szerint nem is érezni rajta hogy cukormentes,és finom,egy pròbàt megér😀
savaxel...igen,még mindig😀[img][/img]
0
0
0
0
szalamispizza avatar
Nekem is. 😆 Pedig napi 2-t letolok. Ha mindet meghagytam volna már 2-300db lenne. 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Bizony ám 😃
Bár nekem nem szokásom gyűjteni, inkább összenyomom és kidobom.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
úúú ez a téma még mindig él?😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
oxxobol még csak simában láttam. mást nem sajnos. Am kisboltba nézem falun lakom szal csak ez van nem nagyon járok tescoba. egyszer ittam cukormentest azóta megfogadtam soha többet. epres dolgokat is kerülöm. csak a sima eper ízlik amit én szedek. se csokiba nem eszem se üdítőbe stb. azoknak számomra nem hasonlít az eper izére egyik sem..
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...bocs,kékszőlő,szeder izű oxxo wild,most olvastam el a dobozàt,pedig tényleg feketeribizli szerű ize van,de mindegy is,szerintem kisboltokba keresd ne tescoba meg ilyen helyeken,kisbolta vettem 169 ft/db,3 kékszőlöset és 2 simàt vettem,5 db volt ősszesen,elhoztam mind,nem tudom mi lett ezekkel az oxxokal,nagyon kevés helyen làtni,lehetséges hogy befejezték a gyàrtàsàt vagy csak m.o-rol vontàk ki?
a cukormentes edrinkek nekem se a kedvenceim,a legtőbb ihatatlan,a monster ab.zero és a burn cukormentese teljesen vàllalhato,szerintem,a hellnek is van,az nem izlik,de ezt a epreset tuti megkostolom,sokan mondtàk màr nekem hogy nem lehet rajta érezni hogy cukormentes,meg àllitolag savanyu nem édes,mindegy,egy pròbàt teszek vele hàtha jò,ha ittam majd leirom nektek hogy milyen😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
energyfan: Igen? jó tetted! Innék és is csak már nem látok erre fele oxxot. fekete ribizlis oxxot meg még szerintem még nem is láttam. :/ Hát én valahogy kerülöm a cukormenteseket mert egyszer ittam olyat és baromira nem ízlett.
0
0
0
0
no avatar
bejaminhun...annyit beszéltünk a oxxo-rol hogy tegnap vettem feketeribizliset,meg simàt,még mindig nagyon finomak,szerintem a feketeribizlis edrinkjűk jobb mint a hellé,jéghidegre behütve nagyon jol esnek,valamelyik nap az uj hell zero epret szerzem be,sokan mondtàk màr nekem hogy nemis lehet rajta érezni hogy cukormentes,valaki kostolta màr esetleg?vélemény?
valamelyik nap keresek énis majd leirom nektek milyen😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
winrar: Nekem is tetszik. 😀
energyfan: oxxo-t már én sem látok.
0
0
0
0
winrar avatar
Az de jól néz ki a füles mellett 😃
Most itthon sajnos nincs energiaital, de sör van 😃
0
0
0
0
no avatar
winrar...igen,a blackurrent,nekem is izlik a tuttis x act is,a mojitos x act is bejőn,a cukormentest meg még nem kostoltam,a bombànak a uj meggyes edrinkje is bejőn de az hivatalosan csak koffeintartalmu üditőital mert a chipsadò vagy mi miatt lecsökentették 32mg ről 15/mg re a kofffeintartalmàt,de ha akciòs pl 200-on alul van akkor szoktam venni bombàt is pàr dobozzal!
az oxxo energiaitalok is finomak de nagyon kevés helyen làtok😀
benjaminhun...én ma egy monster assaultot toltam le😀[img][/img]
0
0
0
0
winrar avatar
A watt az elején szénsavas, utána nagyon finom 😃
A lila az a Blackurrent, ugye? Kóstoltam már, nem rossz, de nekem az alap tutti-frutti ízlik a legjobban.
De a Hell a kedvencem, majd ősz fele veszek is valamikor 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Én is csak nagyon ritkán veszek max egy évben 4et iszok.. De szerintem Monster 4ever 😃 Jó az érték aránya 0,5L/300Ft
Amiket meg iszok az meg a Bomba,Watt,Burn,Hell,Oxxo meg az ezekhez hasonló.
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...burnből nekem az ősszes izlik még a cukormentes burn is finom,szerintem,bàr tényleg dràga,redbull nem szoktam inni mert egy 0,25 l-es edrink szerintem nem ér meg 400-500 ft-ot,egyetlen egyszer ittam sima redbullt szerintem nem finomabb mint pl a tuttis hell,szerintem csak a hypot fizettetik meg redbullnàl nem màsabb mint egy 200 ft-os hell hiàba adjàk 400-500 ft ért😀
winrar....a lidl-s x actbol a lila a legfinomabb,aztàn a mojitos,én is szoktam inni szerintem semmivel se rosszab mint egy hell,olcsò edrinkek közűl a x actok jönnek be meg a wattok😀
[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Burn-ból a gyümölcsös a legfinomabb. 😀 A sima Burn nekem nagyon édes.
0
0
0
0
winrar avatar
A legdrágább (mennyiség/ár szempontjából), amit ittam, az a Burn. Az eléggé gyümölcsös.
De van nálam itthon néhány X-act, nem mintha gyűjteném...
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Red Bull tény, hogy finom de szerintem annyival nem jobb hogy 400ft ért vegyem.. csak héha napján.. Bár már régen ittam..
0
0
0
0
winrar avatar
Én maradok a Lidl-is X-act nál, nem a legfinomabb, de olcsó. Néhanapján Hell.
Esetleg aki ivott már Red Bull-t, mitől jobb? Ha már olyan drága...
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
300vettem én is 😀 Már most nem most iszom sajnos pár napos kép csak most jutott eszembe hogy fel tegyem. Sajnos falun nem tudok ilyet venni. :/
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun....most ènis épp vr46 monstert kortyolgatok,szerintem is nagyon finom,én 300ft-ért szoktam venni,az összes monster 400 ft kivéve a vr46 az màr jò ideje csak 300 ft,remélem ennyi is marad,nem hiànyzik hogy felvigyék 400 ft-ra eztis😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
energyfanja értelek. 😀 végül is engem nem zavar.

Valami isten finom 😜 https://i.imgur.com/f7SIbiF.jpg
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...nem vàgom énse,mielőtt elküldöm a hozzàszolàst nincs ott,szerintem vmi miatt automatikusan a hozzàszolàsaimhoz iròdik vagy nem tudom,de mindegy is😀
valaki ivott mostanàba lila hell ice coolt(feketeribizli)a boltban nem volt a nyàri summer cool verziòbol csak ez volt,màr ittam régebben is ilyet és akkor jò volt,de most olyan fura ize volt,nem tudom,màs is tapasztalt ilyesmit mostanàba a lila hell ice cool-al?[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
energyfan: Ezt márt irod a hozzászolásaid végére? "[img][/img]"
0
0
0
0
no avatar
djwarp...nem szokott szerintem akciò lenni a bs-be,a monsterek(vr46,khaos,rehab)eddig 800 ft-ért mentek,màr egy ideje880 ft-ra felvitték,a rockstarok 600 ft-ért mentek,azt meg 650 ft-ra emelték,szerintem nézz körűl kisboltokba ott akadnak 0,25 l-es rockstarok és 300 ft alatt mennek,nagyon jo edrinkek vannak a bs-be de dràgàk,én kb 1 hònaponta vagy màsfél hònaponta lesek be,leggtöbször egy monster khaost veszek vagy esetleg vaniliàs coca colàt(0,33 ml-es 300ft-on felül)vagy rockstarokat,az 650 ft-ért nem olyan vészes😀
monster javàt egyetlen egyszer vettem(kàvés) nagyon finom edrink de 1600 ft,annyit azért nem ér meg😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
djwarp: igen még nekem linkelted csak hát a BS "szóból" nem esett le.. hát igen én is drágának tarom..
0
0
0
0
Sicu33 avatar
BenjaminHun: Egyszer nem is olyan régen,volt egy hozzászólásom amiben ez a link szerepelt.
[LINK]
De igen lényegében energyfan leírta,hogy mi az 😆
A BS-n szokott lenni akció? Nem rendeltem már kb 1 éve,és még mindig magasaknak tartom az energiaitalok árát.
0
0
0
0
no avatar
djwarp...van akinek izlik a monster rossi van akinek nem,nekem az összes hazai monster izlik a rehab kivételével,kedvencem a ripper(sàrga monster,gyümölcsös)aztàn az assault(cherrys kòla izű) aztàn most a vr46 amit iszogatok mostanàba,a legtöbb boltba a vr46 olcsobb mint a többi monster szoval plusz egy pont,külföldi mosterek közűl meg a khaos a kedvencem(narancs izű)a javàk is finomak de 1600 ft-ot szerintem nem ér ugyhogy azt nem szoktam venni!

benjaminhum:bs=britishstore,külföldi rockstarok,monsterek és sok màs is kaphato ott,kedvenc😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
djwarp: Rossi féle monster nekem nagyon be jön 😃 BS az melyik? (Bocs ha hülye kérdés 😃😉
0
0
0
0
no avatar
sachme: én 300 ft körül szoktam venni,olcsobb helyen annyi a 0,5 literes monster,bàr 400-ért is megveszem ha épp annyi,a külföldi monsterek kerűlnek 800 ft-ba sőt a kàvés monster javàt 1600 ft körűl vesztegetik a british storeba,a külföldiek nekem jobban bejönnek plusz taurint is tartalmaznak igy nyilvàn jobban pörgetnek,de magas àruk miatt ritkàn szoktam külföldieket inni,inkàbb 300 ft-ért leguritok egy magyar monstert,taurin bàr nincs benne de legalàbb a koffeintartalma 32mg/100 ml és nem 15mg/100 ml mint a bombànak(ami igy igazàbol csak koffein tartalmu üditőital),monster mellet még a hellt is szoktam venni most nyàron pl a nyàri limitàlt verziokat)hidegen,jol behütve😀
[img][/img]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én olaszból hoztam a Rossi féle monstert,itthon még nem is vettem,1 korty után dobtam is el mert nem ízlet. Csak a BS 😃
0
0
0
0
sachme avatar
Nálunk a boltban kb 100 ft 1db fél literes monster. 😆
0
0
0
0
no avatar
üdv!
valaki ivott màr külföldi monster rossit?szerintem sokkal jobb a külföldi verziò mint a magyar izben is màsabb na meg persze van benne taurin is amit m.o-n kivontak minden edrinkből!én british storeba szoktam venni inkàbb rockstarokat 600 ft a 0,5 literes asszem,és taurint is tartalmaz,a monsterek meg olyan 800 ft körül lehetnek szintén tartalmaznak taurint!
màs is tapasztalta hogy a külföldi rossinak édeskésebb az ize mint a magyarnak?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Innen szoktunk rendelgetni:
[LINK]
Itt lehet találni igazi kincseket is 😀
0
0
0
0
no avatar
Tud valaki olyan energiaitalt ami nem gyakori és hol lehet beszerezni vagy beszereztetni?
0
0
0
0
bukta2 avatar
thepatrick Nem semmi!! van látom mindenből jó sok!
Én nem gyűjtöm őket csak a jobbakat veszem meg pl Cod ghost-os monster meg ez a valentio rossi-s nagyon jó! 😃 ennek a valentinos-nak tiszta fanta narancs íze van 😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
djwarp: Köszi ! 😀 Igen, egy része onnan van.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
thepatrick: A Monsterek a BS-ról vannak? 😀 nagyon király 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció