Ajánljatok nekem filmet!

Szerző: almos, 2011. November 28., téma
Fórum » Film, sorozat
Üdv!
Mivel van játékajánló,ezért gondoltam,ugyanezt meg lehetne csinálni filmekkel is. Nekem kellene egy olyan film amit csajjal érdemes megnézni,meg egy jó horror,amitől igazán lehet félni :)
Hozzászólások: 409
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bukta2 avatar
dotta98' Kmisi jól beszél. ha még nem láttad ajánlom figyelmedbe a "Démonok Között" Című filmet, vagy ott van még a 'Sinister" ez a 2 biztos elnyeri a tetszésed! 😉
0
0
0
0
dotta98 avatar
Tudnátok nekem mondani így estére valami jó horror filmet,de ami tényleg fosatós 😃 De,ha lehet,akkor nem olyat,hogy az benne a félelmetes,hogy az embereket darabokra fűrészelik...stb,hanem inkább ilyen nyomasztó,feszültségkeltőt.Ha így nézzük,akkor lehet thriller is,csak az a lényeg,hogy izgalmas legyen,és félelmetes is. 😃 Előre köszi! 😀
0
0
0
0
delveccio avatar
Köszi szépen😃 Milyen thai filmekre gondolsz??😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
horrorban ott az insidious sajnos annál 1-2 thai filmet kivéve nincs beszaratósabb horror már mindet végig nézegettem és az volt a befutó.

Vígjátékot nem ismerek. A nagy gatsby vagy mi ami most jött ki elvileg nagyon jó film. Ami még személyes kedvencem az a 7 élet és a boldogság nyomában. Mind kettő ilyen dráma szerű. Tudod az aminek a legvégén áll össze, hogy akkor mit és miért tett.
0
0
0
0
delveccio avatar
Sziasztok😃
Mondjatok már pár újabb filmet😃 Szempontok:

Horror: amin besz*rtatok kb és tényleg nem ez a gagyi ijesztgetni próbálós szellemes baromságok, hanem tényleg valami durva horror😃

Vígjáték: amin tényleg sokat lehet nevetni és nem azok az unalmas poénok vannak benne😃

Jöhet még akár dráma, romantikus, akció is, mindenre vevő vagyok ami jó😃 Kurva sok filmet láttam már és mostanság már nem nagyon tudok mit nézni😞
Köszi mindenkinek😃😃
0
0
0
0
jasko avatar
nem, de bejövős, már szedem is lefelé 😀
0
0
0
0
jasko avatar
éli könyve megvolt, pandórum meg a többi nem 😀 köszii jöhet még 😃
0
0
0
0
Pc Game1994 avatar
Bronson Az nagyon kiraly film!
jasko Pandorum-ot lattad?
0
0
0
0
Bronson avatar
jasko: Eli könyve c. film megvolt?
0
0
0
0
no avatar
New world

Kóreai, ügynökös gengszteres. Jó a story!
0
0
0
0
griff55 avatar
A zodiákus (egyik kedvenc filmem, nagyon jó thriller sorozatgyilkosos sztori megtörtént esemény alapján)
0
0
0
0
jasko avatar
olyan kalandfilm kellene mint a hobbit,gyűrűk ura, ilyen kitalált világban való a legjobb de jöhet földes is pl föld után meg még olyan amiben a túlélésért küzdenek pl valami természeti katasztrófa után
0
0
0
0
szalamispizza avatar
köszi 😃 kaizinger: ha van kedved írhatsz 😃
0
0
0
0
kaizinger avatar
Savaxel:Hitler elit katonái,A bukás,Hitler-a sátán felemelkedése,ha kell még írok pü be
0
0
0
0
andreew avatar
Savaxel: Lovagok Háborúja ami most hirtelen jött.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
középkorban, vagy a második világháborúban játszódó filmet tudtok mondani?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
TheWriter:
Valaki esetleg tudna nekem mondani valami jó akció filmet? Vagy egy olyan vígjátékot, amiben tényleg sok a poén? Sajnos kifogytam a filmekből : (

Pár olyan vígjáték amin én tudtam nevetni, ami elég ritka.

The Bucket List
Intouchables
Hot Fuzz
Tucker and Dale vs Evil
Hot Shots!
Hot Shots! Part Deux
Shaun of the Dead
Tropic Thunder
The Other Guys
Cop Out
Tower Heist
A Thousand Words
+ az összes Leslie Nielsen film.

xoki:
Ja és én pedig olyan sorozatot keresek mint az Egy rém rendes család, Modern család


The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
Two and a Half Men
Rules of Engagement
Community
How Not to Live Your Life
0
0
0
0
Ayistion avatar
A Fél-Profit ha jól emlékszem már láttam. 😜 Jason Statham filmekből pedig mindent láttam, kedvenc színészem! 😆
xoki: A "filmparódia vígjáték"-nál felsoroltakból nem láttam egyet sem, szóval azokat lehet hogy megnézem 😃
0
0
0
0
xoki avatar
TheWriter:

Lehet hogy neked meg nekem más az akciófilm/vígjáték ezért listázom egy kicsit.

normal vígjáték: jay és néma bob visszavág, másnaposok, ne szórakozz zohannal, kegyenc fegyenc, másnaposok(inkább csak az 1.), legénybúcsú, norbit....
filmparódia vigjáték: zűrhajó, katasztrófafilm, eszement freddy
akciófilm: halálos iramban, red, feláldozhatók, szállító


Aki ezek közül valamelyiket nem látta az gyorsan kezdjen bele valamelyikbe 😂


Ja és én pedig olyan sorozatot keresek mint az Egy rém rendes család, Modern család (jóbarátokat nem szeretem szóval azt ne írjátok 😀 )
0
0
0
0
Bronson avatar
Örülök ha tetszett,nem mindenki vevő az ilyen humorra!a Fél-profit láttad már?Az is nagy kedvencem,szintén vígjáték.Ha bírod Jason Stathemet akkor meg a Mechanic című filmet ajánlom ha még nem láttad volna... 😉
0
0
0
0
Ayistion avatar
Bronson Megfogadtam az ajánlatod, és meg néztem! Szerény véleményem szerint elég Hardcore film 😆 A pulykás rész mindent visz, de az a rész is a topon van, mikor kinyírják azt a godzilla szerűséget. 😆 Ha esetleg tud még valaki jó filmeket, vevő vagyok rá 😆 Lényeg hogy akció, vagy vígjáték legyen 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Nekem az egyik kedvenc vígjátékom a Vadbarmok.Ha még nem láttad ajánlom! 😉
0
0
0
0
Ayistion avatar
Valaki esetleg tudna nekem mondani valami jó akció filmet? Vagy egy olyan vígjátékot, amiben tényleg sok a poén? Sajnos kifogytam a filmekből : (
0
0
0
0
no avatar
Síri találkozások 1-2,Evil Dead 2013,Vészjósló
0
0
0
0
FL1XxY avatar
ami izgalmas fosatós nem uncsi sablonos lehet véres is de ne nevetségesen 😀
0
0
0
0
no avatar
Milyen horror kéne?Véres?
0
0
0
0
FL1XxY avatar
Vki tud mondani vmi jó horror/thriller filmet címeket? fűrész meg társai megvoltak..
0
0
0
0
no avatar
nagy klasszikus kb 20x láttam, más valaki esetleg?
0
0
0
0
Bicike avatar
Utolsó szamuráj (Tom Cruise)
0
0
0
0
no avatar
tudnátok a feudális japán korában játszódó filmeket mondani?
0
0
0
0
no avatar
A Tökéletes Trükk
Csak sexre kellesz
Szerelem és más Drogok
Lopott idő
Social Network (faceről)
Hullámtörők
0
0
0
0
ricsirics3 avatar
Zombieland, Horda, Holtak hajnala, Hullajó, Z világháború
Amúgy Google a barátod.
0
0
0
0
barnav avatar
valami jó akció film érdekelne: halálos iramban 5-6, vasember 3 ezekhez hasonló, ha nincs akkor mindegy mi csak jó legyen 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
battlestar galactica 😃 az hasonlít rá sztem 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Mivel olyan témát nem találtam,ahol sorozatra lehet ajánlást kérni. Ezért beteszem ide.

Olyan sorozatot keresek ami hasonlít a Csillagkapura.

Star Trek-ből már mindent láttam szóval az ki van lőve.
0
0
0
0
beni97 avatar
A remény rabjait és a forrest gumpot nézzd meg mindenképp.
0
0
0
0
beni97 avatar
A remény rabjai,Halálsoron,HANNIBAL.
0
0
0
0
Bicike avatar
Best filmek: A pankrátor (Thie wrestler)
Napos oldal: Ez most jelent meg, jó kis vígjáték szerintem.

Watchmen - Az őrzők: Elég nagy társadalomkritikát vonultat fel.

V, mint vérbosszú: Társadalomkritika+szarkasztika, amely az elnyomás ellen küzd.

Gran Torino: Ha nem is klasszikus, de Clint Eastwood játszik benne, egyébként dráma, nagyon jó alkotás.

Requiem egy álomért: Aronofsky film, sokan dícsérik, hogy milyen tragikus, engem nem fogott meg, unlmasnak találtam, a végén indulnak be az események, drogosokról szól, a zenéje sokaknak ismerős lehet.

Goal: 3 része van, a 3. részoe már böszmeség...egy mexikói szegény fiúoról, Santiago José Munezről szól, akinek álmai vannak, s hamar szerződést kap a Newcastle-nél.
0
0
0
0
Miyako-san avatar
Éppen tegnap láttam egy filmet, a címe: Gattaca. Egy ilyen alternatív-jelenben... esetleg kicsit a jövőben játszódó film. Inkább elgondolkodtató semmit akciófilm... DE mindenféleképpen egyszer érdemes megnézni. Ha egy mondatban kellene leírnom a lényegét akkor ez lenne az: Soha ne add fel az álmaidat!

Vígjáték-kedvelőknek ajánlanék párat amiket mostanában néztem és TÉNYLEG viccesek:
1. Eleven Testek (Warm Bodies)
IMDB: 7.1
PORT.hu: 7.9
Még moziban nyomják, de komolyan meg kell nézni. Én konkrétan az egész filmet végig röhögtem, már a pofák látványa is rákényszerít hogy nevess. 😃
2. 21 Jump Street
IMDB: 7.2
PORT.hu: 7.7
Aki ismeri Jonah Hill-t, az tudja milyen filmekben játszik. Jó ez a filmje is, popcorn-t hozzá csak félre ne nyeld. 😃
3. Vakrandi (Blind Dating)
IMDB: 6.0 *ki érti miért...*
PORT.hu: 8.2 *ez sokkal logikusabb értékelés...*
Konkrétan egy drámának hittem a fimet mikor utána olvastam, de ez egy nagyon jó vígjáték. A főszereplő srác bátyja viszi a pálmát, hihetetlen amit mvel szegény öccsével. 😆 Nézzd meg és megtudod. 😃

4. Hogyan lopjunk felhőkarcolót (Tower Heist)
IMDB: 6.2 *hmm...*
PORT.hu: 7.6 😎
Ben Stiller-t mindig is bírtam, ebben a filmben is jó a szerepe. 😃 Érdemes megnézni!

Horror-filmek terén az idei év nem valami kifizetődő. Amit igazán vártam, hogy nálunk bemutatják az az új Evil Dead (Gonosz Halottak) volt. Aki nem látta a régi verziót azt is mindenféleképpen ajánlom. Nem egy mai darab, és inkább morbid semmint hátborzongató... DE veszíteni nem veszítesz semmit. Az új verzió viszont igazán figyelemre méltó azoknak, akik a 'véresen'-hátborzongató horrorokat csípik. Sztem kötelező az előzetesek alapján. 😀

Nos, mivel idén nincsenek jók, de régebbi horrorokból is tudok ajánlani párat ha valakit azok érdekelnek, csak szóljatok. 😀
0
0
0
0
jasko avatar
fuuu ezek nagyon jók nagyon szépen köszönömmm 😀
0
0
0
0
atstuff07 avatar
atstuff07 írta:
jasko írta:
újabb katonás-kommandós film kellene mint pl:
zöld zóna, bombák földjén, a rajtaütés, geronimo hadművelet, swat firefight... hasonlók, kb 2006-tól újabbak,


The Kingdom (Királyság), ha esetleg ezt még nem láttad volna 😀


ami még eszembe jutott:
Battle: Los Angeles, nekem nagyon bejött tudom ajánlani
0
0
0
0
Nogitsune avatar
jasko írta:
újabb katonás-kommandós film kellene mint pl:
zöld zóna, bombák földjén, a rajtaütés, geronimo hadművelet, swat firefight... hasonlók, kb 2006-tól újabbak,


Black Hawk Down
Jarhead
Home of the Brave
Generation Kill (igaz 7 részes mini sorozat de illik ide, nagyon is)
Stop-Loss
Kurtlar vadisi - Irak (Farkasok völgye: Irak)
Over There (szintén rövidebb sorozat, 13 rész)
Route Irish
Three Kings
Act of Valor
Tears of the Sun

Ennyit sikerült ki préselnem magamból ilyen feltételek között. Ezek között is van pár 2006-nál régebbi de nem sokkal, nem 2 VH korúak.

Ha érdekel régebbi jó háborús film is akkor jelezd.
0
0
0
0
jasko avatar
köszi. valaki tud még?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
jasko írta:
újabb katonás-kommandós film kellene mint pl:
zöld zóna, bombák földjén, a rajtaütés, geronimo hadművelet, swat firefight... hasonlók, kb 2006-tól újabbak,


The Kingdom (Királyság), ha esetleg ezt még nem láttad volna 😀
0
0
0
0
jasko avatar
újabb katonás-kommandós film kellene mint pl:
zöld zóna, bombák földjén, a rajtaütés, geronimo hadművelet, swat firefight... hasonlók, kb 2006-tól újabbak,
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
valami durva horror filmet mondjatok már.. lehetőleg ami már kijött 😃 köszi.
0
0
0
0
zsolo avatar
F1 fanoknak! Fincsi lesz nagyon a film!

0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció