Ajánljatok nekem filmet!

Szerző: almos, 2011. November 28., téma
Fórum » Film, sorozat
Üdv!
Mivel van játékajánló,ezért gondoltam,ugyanezt meg lehetne csinálni filmekkel is. Nekem kellene egy olyan film amit csajjal érdemes megnézni,meg egy jó horror,amitől igazán lehet félni :)
Hozzászólások: 409
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
lincoln_a_vandor avatar
Matt99: melyik a masik 4? oszd meg velunk
0
0
0
0
Matt99 avatar
Nagyon ritka az amikor egy tökéletes filmet látok, olyat amire csont és gondolkodás nélkül 10-est adok. Az elvárásaim általában annyiak, hogy amit bevállal a film, annak 100%-osan eleget tesz, esetleg valami komolyabb mondanivalóval rendelkezik, és nincsenek nagyobb hibái, vagy ami van, az elhanyagolhat/megbocsátható.

Egészen keddig csupán 4 film volt képes erre, de örömmel jelentem, hogy megjött az ötödik! 😃

Ez pedig nem más mint egy nem rég moziba került magyar mestermű, a Liza a rókatündér

IGEN MAGYAR, ÉS IGEN TÖKÉLETES!

Nem hibátlan, de tökéletes. Még soha nem láttam ennyire szórakoztató filmet. Ez a film ugyanis csak szórakoztatni akar, de azt a legmagasabb fokon teszi. Rengeteg poén, aminek hatalmasakat nevettem, bár néhány nem igazán volt hatásos (ezzel sztem mindenki így lesz, mert rengeteg fajta poén van benne), nagyon szimpatikus, szerethető karakterek, zseniálisan kreatív, és kidolgozott történet, izgalmas, csavaros, megható, és elképesztő tempót diktál, egy percre sem áll meg a film.

10/10, csont nélkül. Aki még megteheti mindenképpen nézze meg moziban, de ha nem tudja akkor is legális úton jusson hozzá, mert az ilyen filmeket muszáj támogatni. Nagyon remélem hogy külföldön is sikeres lesz a film, ha az Oscar-ra is kijut az csak hab lenne a tortán.
0
0
0
0
PRO_St4rS avatar
Ouija
Another Me
-2 horror filmet ajánlanék, amit mostanság megnéztem, az "Another Me"-be 1 18 éves csajszi szerepel, mint főszereplő, és egész jól alakít benne ... 😜
0
0
0
0
balikah21 avatar
kmetovics nagyon hasonló van 😀 és 2-részes mind a 2-t megnéztem 😃 grave encounters 1-2 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Üdv!
Milyen filmeket tudtok amit érdemes 3D-ben megnézni?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
YraY :
21 Jump Street
22 Jump Street
Argo (2004)
I Spy
Rush Hour részek
The Watch
Hangover részek
0
0
0
0
YraY avatar
Sziasztok! Tudtok olyan vigjátékot amin sírva lehet nevetni?😃 Rég nevettem jókat😃 (Testcsere,Adam Sandler filmek,Borat meg ilyeneket ne írjatok láttam már őket😀 )
0
0
0
0
kmetovics avatar
Lehet, h hü*e kérdés, de tudna valaki mondani olyan filmet, mint az Outlast? 😆 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
The Conversation jól néz ki, kösz.
0
0
0
0
Bronson avatar
Lássuk csak:

Mr.Nobody
The enemy
Spun
Singles
Eternal sunshine of the spotless mind
Taxi Driver
The conversation
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Listázni szoktam a filmeket, onnan választok, hogy miket nézzek meg mikor rám jön a filmezhetnék. Az általad írtak közül meg a The Majestic az amit nem ismertem.

Ezekkel is nagyjából úgy vagyok. Chloe és a Holy motorson kívül mind megvolt (Memento, The Road 2x-is). Requiem for a Dream, American Beauty , Jagten, One Flew Over the Cuckoo's Nest -hez hasonló filmeket tudsz?
0
0
0
0
Bronson avatar
nem gondoltam volna hogy csak egy lesz amit még nem néztél... 😃 azt amúgy hogy kell érteni hogy ezek közül láttál már filmeket meg a többit ismered...?

akkor itt van még pár:

Chloe
Moon
The soloist
The road
Memento
Disconnect
A single shot
Holy motors (az egyik legfurább film amit láttam...)
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én csak sorozatokat bírok megnézni angolul és felirattal, filmeknél nekem fontos a magyar szinkron. Na nézzük a filmeket, amiket írtál azok közül csak a The Majestic ami új, többit vagy láttam vagy ismerem már. Frank Darabont miatt azt hiszem ez kötelező lesz. Kösz.
0
0
0
0
Bronson avatar
a kung-fu filmekhez nem értek (őszintén szólva felét nem értettem annak amit írtál 😆 ) de itt van pár dráma ami nekem bejött (szinkronnak járj utána, nem tudom van-e mindegyikhez, eredeti szinkronnal nézem a filmeket...), többet írok, hátha láttad már valamelyiket :

Control (remek film, ha szereted a Joy Divisiont akkor meg pláne...)
Sleepers
Everything must go
Hesher
Chapter 27
Lost in translation
Babel
Spider
21 Grams
Blue Valentine
The bang bang club
Monster's ball
The majestic
The basketball diaries
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem szoktam fórumokon gyakran filmeket kérni mert jó formán amiket ajánlanak mind láttam vagy ismerem már. Ezúttal újra próbálkozok.

Harcművészeti filmek érdekelnének amik egyben történelmiek is, mind például az Yip Man 1-2 vagy a Huo Yuanjia. Megjegyzem ne olyan legyen mind a Wo hu cang long, ne repüljenek az emberek 😀
Persze attól írhattok olyant is mind például a Saat po long, Dou fo sin, Ong-bak, Tom yum goong.

Még érdekelnének drámák, lehet lelki bánat, veszteség etc. Legyen magyar szinkron a filmekhez.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bronson : Köszi szépen,régóta ilyet keresek 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
Na akkor ezt az alan wake-set is megnézem(épp most játszom vele 😃😉.
Ezt is köszi Bronson 😀
Mostanában nagyon rákaptam a horrorfilmekre -és játékokra 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
djwarp: In the mouth of madness! 😉 szinte egy az egyben az Alan Wake sztorija (rémtörténet ugyanúgy könyvből valósággá válik és elmossa a határokat a realitás és a fikció között!)

kmetovics : az fas*a 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Bronson: Kössz szépen, pont ilyeneket kerestem én is 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Olyan filmeket szeretnék megnézni ami hasonló az Alan Wake játékhoz 😀
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Bronson: Köszönöm! 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Itt van pár kedvencem :

The shining
House of 1000corpses
Martyrs (igencsak súlyos film...)
Identity
Silence of the lambs
The rite
The lords of salem
The factory

egyenlőre ennyi, talán megtetszik majd valamelyik... 😀
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Heló!
Tudtok mondani egy jó pár horror filmekt? Lehet Thriller Horror, lehet az a brutális véres fajta is. A lényeg hogy jó legyen. Előre is köszönöm!
0
0
0
0
Bronson avatar
nincs mit, remélem találsz olyat azok között ami tetszeni fog...
0
0
0
0
Bicike avatar
@Bronson
Köszönöm. 😀
0
0
0
0
jasko avatar
olyan filmek kellenének mint a túlélő,act of valor, geronimo hadművelet... ilyen speciális katonai egységekről szóló...
0
0
0
0
Bronson avatar
mivel nem egy stílus egyik sem, nem igazán tudom mi a közös... talán hogy mindegyik jó? 😆 itt van pár film ami nekem bejött :

Spun
The people vs Larry Flint
The mothman prophecies
Insomnia
Kalifornia
High crimes
The faculty

ha esetleg valamelyik tetszett, majd ajánlok még ha kell 😉
0
0
0
0
Bicike avatar
Valaki tud a Gran Torino, The Wrestler és a The Greyhez hasonló filmeket mondani?
0
0
0
0
Bronson avatar
itt találsz párat! [LINK]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bronson : Köszi szépen! 😀
A Lone Survivor-t már régóta meg szeretném nézni,hol találhatok feliratot hozzá? 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
djwarp : pár ami eszembe jut...

Lone Survivor
Full metal Jacket (nagy kedvenc 😀 )
We were soldiers
Valkyrie
Johnny got his gun
Deer Hunter
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Háborús filmeket keresek,amelyek legfőképpen igaz történetet dolgoznak fel.
Ezeket láttam :
Spoiler!
Defiance
Der Untergang
Apocalypse Now
Saving Private Ryan
Stalingrad
Enemy at the Gates
Platoon
Pearl Harbor
Tears of the Sun
Behind Enemy Lines
The Pianist
Inglourious Basterds
Schindler's List
0
0
0
0
Bronson avatar
akkor jó szórakozást hozzá, nekem tetszett az a 3 évad ami volt, nem az a totál dropkick angol, egész jól lehet érteni!
0
0
0
0
sudosu avatar
Jó hát megpróbálkozok vele 😀. Értek mindent angolul csak ha leharpja a szó felét akkor nem minden esetben sikerül.

Ja igen már láttam közbe írtad van Angol felirat. Szóval probléma így már biztos nem lesz 😀.
Úgyis kell gyakorlás a nyelvvizsgára.
0
0
0
0
Bronson avatar
ezért mondtam, hogy kéne hozzá az angoltudás, mert még felirat sincs hozzá 😆 nem egy elterjedt cucc, de gondoltam ha már láttad a nagy mainstream sorozatokat, ez megtenné... angol felirat van hozzá természetesen...
0
0
0
0
sudosu avatar
Bronson:
Először is köszi, Angol szinkronról tudsz valamit nyilatkozni 😀? Szépen artikulálnak a színészek?
Mert ha nem muszáj lesz Angol feliratot beszereznem 😜.
0
0
0
0
Bronson avatar
Ha csíped az angol humort (meg vágod is valamennyire az angolt...) ajánlom a Mighty Boosh-t, nekem bejött! 😉
0
0
0
0
sudosu avatar
Mivel sorozatot ajánló topic nincs ezért ide írok 😀.
Szóval kellene valami jó vígjáték sorozat, az ismertek nagy részét már láttam. (Hát elég hosszú lenne leírni hogy miket láttam meg nem is ugrik be mindegyik hirtelen)

A másik ami talán még fontosabb lenne (mert elég tanácstalan vagyok😀😉, kéne nekem jó Koreai dráma, ami nem feltétlenül románcról szól 😃. Olyanra gondolok mint Three Days (és ennyi mivel csak ezt láttam 😜). De bármilyen jó ajánlásba belekukkantok
Köszi!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy film címére lenne szükségem (nem találtam rá külön témát, ezért úgy gondoltam felteszem itt).

A történetből annyi van meg, hogy néhány amerikai fiatal az egyetem előtt szervez egy nagyszabású Európa-túrát. Bejárnak egy csomó nagyvárost, nudista strandot, Hollandiát, meg valamelyik kelet-európai várost is. Stoppolnak és a végén a csávó eljut "álmai szerelméhez", valami német csajhoz, akinek az öccse Hitlert játszik. Ennyi van meg belőle, remélem valaki tud segíteni 😃
0
0
0
0
Agent 47 avatar
TheWriter: Szerintem érdemes megnézni a Need for Speed-et, és ajánlom neked a Jack Ryan: Shadow Recruit-ot (Árnyékügynök), Homefront-ot (Jason Statham a főszereplő, 2013-as), meg a Raid Redemption-t, igaz, nem új, de az is nagyon állat film.
0
0
0
0
Bronson avatar
TheWriter : pár újabb film ami nekem bejött:
Pawn shop chronicles
A single shot
Out of the furnace
Prisoners
The details
0
0
0
0
Sicu33 avatar
TheWriter : Stathamnek majd csak nyáron lesz 2014-es filmje a Feláldozhatók 3 és majd november tájékán vagy még később a Wild Card című film. Ami 2014-es akció én ezeket ajánlanám:
3 Days To Kill
Captain America: The Winter Soldier
Divergent
Non Stop
Sabotage
0
0
0
0
Ayistion avatar
Valaki tudna nekem mondani új, vagyis 2014-es, akció, vígjáték, vagy Jason Statham filmeket? 😀 300 - Birodalom hajnala, Jogász, Harcban élve, Wall Street farkasa, Walter M. titkos élete, Szupercella, Last Vegas, Rush, Elpuskáza c. filmek kilőve, mivel ezeket már láttam. 😀 Valamint van-e olyan ember, aki tudna nyilatkozni a Need for Speed c. filmről? Érdemes megnézni moziban? Olyanokat hallottam, hogy elég gyenge film lett.... :/
0
0
0
0
PC GAMER avatar
Bronson:Na most kivancsiva tettel,szoval le is toltom.
0
0
0
0
Bronson avatar
A minap néztem meg a Man on fire-t (a Tűzben edzett férfi). Ajánlom mindenkinek mert észrevettem nem kis hasonlóságot benne egy játék sztorijával kapcsolatban... egy kiégett ex katona egy idegen országban (ami ugye velejéig korrupt) vállal testőrmunkát egy gazdag családnak, közben iszik mint az állat és kísérti a múlt. Miután nem sikerül megvédenie a rá bízott személyt vérszemet kap és kinyír mindenkit egy pisztollyal, felszámolja a korrupciót, kinyírja a fejest 😃 igen, ez nekem egy az egyben a Max Payne 3 sztorija 😃 Spoiler!
amikor meglőtték a végefelé és mintha misem történt volna rádobott egy fájdalomcsillapítót, na akkor tényleg azt mondtam hogy na ne már! 😆
remek film!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
The Exorcist (1973), Mama, The Woman in Black
0
0
0
0
dotta98 avatar
bukta2:köszönöm szépen 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció