AMD vs. INTEL

Szerző: Tamas76, 2009. January 23., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 11 471
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bazsa94 avatar
nekem 4.5évig amd athlon 2800+om volt.hát a mai játékokhoz nem tudok mérni.volt intel e5200am is.jo volt😃.most intel quad procim van.ez is jó.ha összeeresztenénk egy egy kétmagos 3000mhz-s amd-t és egy ugyanilyen intelt,az intel győzne.
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
[quote][b]mddani573 írta:[/b]
intelből nehezen találsz 4magosat 40ezer forinton alul😜
0
0
0
0
Rottweiler avatar
épp ez az. az ár/érték arány. amd 32.000 ft-ért 4 magos procit kínál, az intel 34-ért 2 magosat. egyebet nem tudok hozzáfűzni, mert amióta az eszemet tudom, mindig intelem volt, az amd-t nem ismerem.
0
0
0
0
Szamp avatar
Intel a most a legjobb és ez tény ezt senki nem mondhatja h nem igaz! De viszont ár/érték ben az amd szerintem jobb! Én is amd -s vok és az is maradok mert nem vagyok milliomos. 😀
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
de akor is az Intel a legjobb.az AMD meg nem tud fejeb kerekedni s szerintem nem is fog.
0
0
0
0
plakat2 avatar
De azt is nézzétek, hogy az Intel azonos árkategóriában nem tud teljesítménybeli fölényt mutatni.
És ezért is jobb az AMD.😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
na és majdnem elfelejtettem hogy ha kell majd jóbban lehet húzni!
0
0
0
0
zelcsi avatar
mert annyival jóbb nállam az intel.gyorsaság,konvertálás,ki be csomagolás,telepítés na és persze a játékokban ami nállam fontos!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
zelcsi írta:
nekem is volt amd-m de mostmár nem cserélném le rá a procimat!

mért nem?
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Lenne egy kérdésem.
A 478-as P4 3Ghz-s proci az nagyon hőtermelő??
0
0
0
0
xxx3 avatar
hampi írta:
Szerintetek jó procim van?
Amd Phenom X3 8450


De jó ám!
0
0
0
0
zelcsi avatar
nekem is volt amd-m de mostmár nem cserélném le rá a procimat!
0
0
0
0
Laci92 avatar
Intel,igaz h drágább de jobb
0
0
0
0
no avatar
Valaki meg tudja mondani mekkora az ideális OC az én procimnál?
Mert én eddig 10%-ot tettem rá, de a hőérzékelők a procin meg gyárilag szarok, ezért nem tudom nézni a hőmérsékletét.
2700-ról 2970-re húztam most...
0
0
0
0
no avatar
valaki tud mondani nekem egy adm x2 drivert? hogy honnantudom letölteni?B)
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Én az Intel-re szavazok. Az első gépemtől kezdve az van. Nekem jól bevált. AMD-t nem igazán ismerem.
1 kérdés: Havernak AMD Athon X2 6000+ os proci-ja van 1Gb Ram Hd2600XT 512MB. Mért lehet az hogy az Unreal Tournament 1 illetve Painkiller full grafikai beállítással gyorsított felvétel a játék? De nagyon!!!

Hogy egy kicsit fokozzam a hangulatot itt egy videó:
http://www.youtube.com/watch?v=XgOmMAasqto
0
0
0
0
no avatar
ezt már énis hallottam egy inteles gyerrektől egy másik fórumban h ő azért használ intelt mert az AMD-ben nincs hűtővédelem😆:Ð
ez egy nagyon nagy hülyeség sztem
B)AMDB)
0
0
0
0
pomrum avatar
ScooterRicsi írta:
Szerintem mindenki így van ezzel 😃 Az Intel is jó, de szerintem azoknak lett kitalálva akik ezt meg tudják fizetni, aki nem, azoké az AMD és amúgy sincs sok teljesítmény különbség😃:Ð



A teljesítményt-re vonatkozóan egyetértek de ma már az AMD procikban is van hővédelem így azt sem lehet megsütni.
0
0
0
0
ScooterRicsi avatar
rolcsi0326 írta:
intel core 2 duo forever!!!!!!!!!!!!!!😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆


Látom van egy elszánt Inteles rajongónk 😃😃😃😃:Ð
0
0
0
0
no avatar
intel core 2 duo forever!!!!!!!!!!!!!!😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
ScooterRicsi avatar
Szerintem mindenki így van ezzel 😃 Az Intel is jó, de szerintem azoknak lett kitalálva akik ezt meg tudják fizetni, aki nem, azoké az AMD és amúgy sincs sok teljesítmény különbség😃:Ð
0
0
0
0
Vietcong avatar
Én is AMD párti vagyok mert nekem is ez van és meg vagyok vele elégedve.😊
0
0
0
0
no avatar
ScooterRicsi írta:
Skinny írta:
szerintem AMD ,azt használom, jólműködik és olcsóbb ugyanolyan teljesítményü AMD mint egy intel.
de azé egy Core i7 965 is jólenneB)😉
de most nekem az AMD a nyerő😉



Na ez a beszéd 😃




kössz😆
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Skinny írta:
😆


Minek válaszolsz egy 😆-vel? Nem leugatni akarlak de máskor írj legalább néhány szót, hogy: ez jó, Sirály! Ilyesmi.
0
0
0
0
ScooterRicsi avatar
Skinny írta:
szerintem AMD ,azt használom, jólműködik és olcsóbb ugyanolyan teljesítményü AMD mint egy intel.
de azé egy Core i7 965 is jólenneB)😉
de most nekem az AMD a nyerő😉



Na ez a beszéd 😃
0
0
0
0
no avatar
szerintem AMD ,azt használom, jólműködik és olcsóbb ugyanolyan teljesítményü AMD mint egy intel.
de azé egy Core i7 965 is jólenneB)😉
de most nekem az AMD a nyerő😉
0
0
0
0
ScooterRicsi avatar
Én is AMD páti vagyok. Sosem volt vele semmi gond. Hülyeségnek hangzik de a játékok jobban szeretik az AMD-t. 😃😉
0
0
0
0
Keratesz avatar
Az egy dolog de én jobban oda vok az AMD ért😃 😜
0
0
0
0
no avatar
több game támogat intelt
0
0
0
0
no avatar
ha ha!!!! INTEL a jó egy kétmagos erősebb egy PHENON-NÁL pl:a core 2 duo E8500 3100-3300mhz nem tom meik csak onnan h láttam egy tesztet
0
0
0
0
Lizard avatar
Szerintem ez is játékfüggű,bár az tény hogy sokkal több játékot gyártanak Nvidia vs Intelre így elvileg azokon a konfigokon jobban fut, de pont ezt próbálja az AMDvs Ati kompenzálni, nem is rossz mutatókkal😀
Prociban Intel valóban előbbre jár,(ez árban is látható) de videókariban jelenlegi állás szerint inkább Ati.
0
0
0
0
no avatar
En mindig az Intelt szerettem,szerintem egy Intel es nVidia parositas veri az AMD\Ati-kat ! ! !
0
0
0
0
Lizard avatar
pomrum írta:
Lizard írta:
Sziasztok!
egy 4850 es karit kéne rendesen kihasználni, ti melyik procihoz nyúlnátok?
AMD phenom x4 9850
Intel Core2dou E8400
Intel core2 Quad q8200
főleg játékhoz kéne:
köszi


Javasolnám ebben az esetben a AMD 9850-et de csakis egy hozzávaló chipsetü alaplappal.( DE a felsorolt procik bármelyike képes kihajtani egész jól)


No nekem is az AMD volt a legszimpatikusabb, úgyhogy akkor ez el is dőlt.
viszont tudnál nekem ajánlani hozzá alaplapot is mert ahoz egyáltalán nme értek😞ja és persze nem valami fullos lapra gondoltam, csak amivel tökéletesen működne.
0
0
0
0
pomrum avatar
Lizard írta:
Sziasztok!
egy 4850 es karit kéne rendesen kihasználni, ti melyik procihoz nyúlnátok?
AMD phenom x4 9850
Intel Core2dou E8400
Intel core2 Quad q8200
főleg játékhoz kéne:
köszi


Javasolnám ebben az esetben a AMD 9850-et de csakis egy hozzávaló chipsetü alaplappal.( DE a felsorolt procik bármelyike képes kihajtani egész jól)
0
0
0
0
Lizard avatar
Sziasztok!
egy 4850 es karit kéne rendesen kihasználni, ti melyik procihoz nyúlnátok?
AMD phenom x4 9850
Intel Core2dou E8400
Intel core2 Quad q8200
főleg játékhoz kéne:
köszi
0
0
0
0
ahbar avatar
ár/érték miatt az amd-re szavazok. nekem mindig az volt de semmi gondom soha nem volt vele😀
0
0
0
0
dave500 avatar
mddani573 írta:
vegyél intelből 4 magosat.. ha jó emlékszek 2.4 GHZ 4magos intel olyan 24 000ft körül mozog.. Én Intelt ajánlok.

Na ezze nem értek egyet! A legocslóbb c2q az ez :NTEL Core2 Quad Q8200 2.33GHz 775 BOX 41ezer! És olcsó helyen!
0
0
0
0
vmate241 avatar
Szerintem AMD jobb mert majdnem ugyan ojan a teljesítménye de mégis sokkal olcsóbb.
0
0
0
0
Szamp avatar
Ha játékra kell és az árt is figyelembe veszed akkor amd ha viszont a pénz az nem lényeges akkor intel.
Nekem amd van. És nálam bevált ezelött is amd volt!!
0
0
0
0
smasszer avatar
Én AMD+Ati párti vagyok 😀
nekem bejött mind2
0
0
0
0
zelcsi avatar
a játékra<meg minden másra >jóbb most az intel,bár az árra húzósabb!
0
0
0
0
no avatar
én egyértelműen INTEL párti vagyok, de lehet túl sok tesztet néztem😀 és nem sok olyat láttam amiben az amd jobb lett volna...

mddani- te hol láttál 4 magos intelt 24kér?😃 sztm inkább 44 az a 24 nem?😲
0
0
0
0
tigriseledel avatar
az attól függ 😀
game-re inkább AMD a jobb! én azt tudom ajánlani, ha arra kéne, inkább Phenom! persze nehogy mi döntsünk helyetted, de így legalább 2 vélemény van, 2 oldal felé 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hello én nem tudok dönteni hogy melyik a jobb a amd 4 magosakról sok rossz teszteket olvastam
AMD Phenom X4 9850 2.5 ghz 34000ft
Intel Core 2 Duo E8400 2x 3.00GHz 34000ft
0
0
0
0
taki10 avatar
Szerintem AMD. Veri az intelt még chipsetben is!

És még szerintem az ATI jobb, mint az nvidia
0
0
0
0
tomtiraz avatar
Nekem is mindig amd volt, sose volt gondom vele.Most dual core 4800+ ami hajtja a vasat!Bár szerintem az intel is tökéletes!tom
0
0
0
0
eleminator avatar
Szerintem ez mára már teljesen szuverén dolog! Kinek melyik tetszik, mi felel meg! Mindegyik családnak van előnye és hétránya! Én AMD párti vagyok az ár/érték arány miatt!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció