Öltözködés, hajviselet, divat, stb.

Szerző: NTSC Jani, 2011. November 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide minden jöhet az öltözködési szokásokról, hajviseletről a divatról. Ki mennyire követi, vagy éppen tesz az egészre magasról.
Hozzászólások: 204
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Rózsaszín cuccokat én sem vennék fel, mert nem tudnám magamat elképzelni benne. De ha másnak tetszik az, s hordani akarja, akkor áldásomat adom rá. Én nem szólok be senkinek, mert nekem most pont be lehetne szólni azért, mert nem hordok semmi extrém ruhát.
0
0
0
0
no avatar
robot fiu írta:
Én ilyenekben szoktam lenni,a piros nadrág nállam alap!https://rockpince.hu/uploads/shop/rockpince.hu/termek/811909_big.jpg


Ez most komoly ? 😞
0
0
0
0
rafferd avatar
Én tavaly télen -20°C-ban a vasútállomáson láttam egy csávót rövidnadrágban és pólóban 😆
0
0
0
0
Szykla avatar
Én nálam csak is a bő, nagy cuccok jöhetnek szoba.
Nekem egy normál napi viseletem az, póló, rövid nadrág és kondi cipő, egyszerű de kényelmes.
És ez majd nem egész évre értendő, 2-3 éve úgy megszeretem a rövid nadrágokat hogy évszaktol függően mindig abba vagyok ha tehetem.
PL:. tavaly január közepén mentem valahova, és volt rajtam egy rövidnadrág, kondi cipő, póló, csuklyás pulóver és mivel mégis télvolt egy kötött sapka combo.
És erre mindenki úgy nézet, mintha nem is tudom mi lenne.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én egyszer vettem egy dc úgymond rapper sapkát és kifakúlt(fekete,fehér)
am nem tudja valaki a színét vissza lehet e hozni valahogy természetesen a fekete színre gondolok mert inkább már ilyen rozsda színű sajnos
0
0
0
0
rafferd avatar
Kb. 1 éve vettem, nagyon jól bírja, és nagyon kényelmes 😀[img]http://i.ebayimg.com/t/DC-KEN-BLOCK-KB-CHARACTER-WHITE-ARMOR-UK-SIZE-13-ONLY-/00/s/MjE1WDMwOA==/$(KGrHqEOKi8E5fYbpcNPBOZ2uU6Rsg~~60_35.JPG[/img]
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát felénk meg csúnyán néznek az ilyenek az emberre múltkor rám is csúnyán nézett egy én meg kinevettem 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát ha kifejezetten az ilyen pávák kötekednek akkor le kell őt ütni a fenébe. Igen abban igazad lehet hogy normális tizen éves normális átlagos gondolkodással nem kötekedik stb. Errefelé nem nagyon van ilyen fajd csak ritka de akit ismerek is az is nagyon jó fej és szórakoztató vicces egyéniség igaz az csak részben ilyen.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
engem sem érdekel csak abba is gondolj bele hogy az ilyen csávók is előszeretettel kötekednek meg ugyan úgy szidják a buzika miközben úgy öltözködnek mint ők
pl nekem semmi bajom rapper-ként az olyanokkal akik pl full rokkernek öltözve mászkálnak de csak azért mert azt most a menő meg justin bieber rózsaszínbe jár én tutira nem fogok de lehet én vagyok maradi és ma már a férfiak sem igazi férfiak na m1
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Úgy van kötekedni kell. De ez minden korban így volt 30 éve ha egy fiatal bakkancsot vett fel meg bőr ruhát az vandál volt. 20 éve aki befestette a haját vandál volt hippi stb. 10 éve és ma meg buzi. Komolyan nem bír a rohadt emberi faj csukott pofával megmaradni. Én is jót röhögök meg háta mögött poénkodok a rózsaszín hímneműeken de rohadtul nem érdekel ki mit vesz fel. Én azt veszek föl ami jól áll hozzám és tetszik nekem pl sötét farmer meg only fekete póló valami mintával.
Nem feltétlen titeket szidlak hanem az a népességet
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én férfiként soha nem vennék fel csőnadrágot sem pedig rózsaszín vagy piros színű cuccot nálunk pl a sulib jár olyan srác akin rózsaszín atléta van hát mit ne mondjak apám meglátna olyan szerelésben nyakon is vágna
na meg a V nyakú póló de érdekes pont azok hordják akiknek semmi mellizma vagy karja nincs na m1 elbuzul szépen lassan a világ sajnos
0
0
0
0
Xavi001 avatar
Hát a mai divat, szerintem szörnyű :S

A sok srác , aki cicafiúnak hiszi magát :S Csőnadrág, ami full feszül, V-nyakú póló...
De ez nem is a legrosszabb, hanem, hogy menőnek hiszik magukat, régen a melegeket elítélték, mára divattá tették, szörnyű :S

Most lehet mondani, hogy ízléstelen vagyok vagy nem haladok a korral, de inkább veszek fel 1 remek öltönyt mint egy csőnadrágot, ami mindenkin van... Nem akarok tömeggyártmánnyá válni.

Amit én hordok , mert remek márka szerintem.

Harcos, Tisza és Lonsdale.
Nem szeretem támogatni a külföldi gyártókat, cégeket, meg a sok zsidót 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
az itthoni ruhám az egyszerű de azt nem írom le 😆
a nem itthoni az olyan h
sport csuka
terepmintás nadrág
zöld kapucnispulóver (olyan sötét zöld)
de a terepgatya helyett sokszor farmer van 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
Tessék ez a te cipőd😆https://www.cipoexpress.hu/favat/cipok/909811024/nagyok/elso.jpg
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sötétkék farmert hordok, szürke vagy barna pulóverrel. Semmi extra. A cipőmről még képet se találtam a neten. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát én ezzel a vans márkával jól befürödtem a benne lévő talpbetét úgy megemeli a lábam mint a szar aztán fáj pár perc gyaloglás után is. Lehet hogy tökéletesre korrigálja de rohadt kényelmetlen 😆 Na meg állandóan kijár belőle a sarkam és nem lehet normálisan bekötni. Ennyit 17k forintról a 7000 res noname fossal nem volt ilyen. Bár később a Vansnak is kijöhet az előnye hogy rendberakja a lábam de most nem a legjobb.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Szexi lehetsz lapartman! 😆😂

Rajtam most csak egy szál gumicsizma van! 😀

https://3.bp.blogspot.com/_DgfLAXR6mZU/TKX2-QiWlII/AAAAAAAAABs/ENdiMnFrqL0/s1600/rozsaszin-gumicsizma.jpg
0
0
0
0
Gerdzso avatar
osztálytársam a VANS márkára hogy gyök alatt ANS 😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
apetit1989 írta:
Bl0ck írta:
apetit1989: első képen bomber van? hm

Nekem halál mind1, csak jó legyen(túl kis méret kell 😆D)....most is vettem 7-ért cipőt 2,5 nap keresgélés után, februárig jó lesz....


Nem bomber. Azom is van, de a kérdésedre a válasz az egy Harrington dzskei, átmeneti "kabát", két béléses.


Értem. Kicsit kába fejjel, meg kis képen annak tűnt, most már jobban látom.
0
0
0
0
xlife avatar
Volt 6.0 Nike cipőm az még mindig patika állapotban van 2éves, csak kinőttem, utána vettem egy Vans No Skool 2-t, ami jól nézett ki, de hamar szarrá kopott.Dekline-t vettem utána, az korrekt, és olcsó, bringázni megfelelő.Utána vettem meg a Fallen-t nagyon ***a csak ajánlani tudom, és most augusztusban egy Vans-Old School-t ami szintén nagyon jól bírja, és az ára se magas (12k)
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Személyesen ismerem, Magyar Szigeten beszélgettünk. Jó arc, ahhoz, hogy nem lett polgármester, közöm nincs, de nyilvánvalóan azért nem szavaztak rá, mert a hazafiakon kívül egyszerűen nem ismerték a nevét.
Becsületes, jó ember.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
apetit1989 írta:
Hogyne. Egy ottani férfi találta fel.


ja, igencsak indulni is akart hogy polgármester legyen a jobbik oldalán, kemény 3 ezer szavazattal kb utolsó elötti lett. és én is itt lakom 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hogyne. Egy ottani férfi találta fel.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
apetit1989 írta:
Nekem nem jön be ez a cipő, bár nyilvánvalóan nem nekem akarsz tetszeni 😃
Ha már itt van ez a téma, én így tolom:
https://www.music-streetwear.de/images/jacken/118027.jpghttps://magyarharcos.hu/site/termekek/2011_01_01/warrior.gall.fekete.jpg[img]http://2.bp.blogspot.com/_9ILsJJZhS00/SzuWO_oBUQI/AAAAAAAAA-c/UYPnTjh1cGY/s400/Lee%C3%97WAREHOUSE+WHITE+LABEL%E3%80%801940%27s+COWBOY+PANTS.jpg[/img]


hamár it tartunk hogy Harcos, a Balmazújváros mond valamit?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Bl0ck írta:
apetit1989: első képen bomber van? hm

Nekem halál mind1, csak jó legyen(túl kis méret kell 😆D)....most is vettem 7-ért cipőt 2,5 nap keresgélés után, februárig jó lesz....


Nem bomber. Azom is van, de a kérdésedre a válasz az egy Harrington dzskei, átmeneti "kabát", két béléses.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szilvexter írta:
Amugy attól a deckától a lábatokon a lábatok nem megy tönkre?

mitől? deszkától? Gondolom a deszkás ciprőre gondolsz. Csak egy párszáz ft os talpbetét kell és meg van oldva a gond de a jobb cipők alapból olyanok hogy nem simák alul vagyis tartják a talpat
0
0
0
0
Bl0ck avatar
apetit1989: első képen bomber van? hm

Nekem halál mind1, csak jó legyen(túl kis méret kell 😆D)....most is vettem 7-ért cipőt 2,5 nap keresgélés után, februárig jó lesz....
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Amugy attól a deckától a lábatokon a lábatok nem megy tönkre?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
berki_zsolt írta:
NA én az ilyen kihívó, márkás cuccokat viszont utálom. 😶

Azért nem veszek meg egy pólót, kabátot, pulóvert vagy valamit, mert van rajta egy kva nagy pipa, vagy három ferde vonal, és rajoljak vele, hogy nekem nájk vagy adidas cuccom van, közbe tök gáz a kinézete. 😲

Nekem oszt társam vett 9 azaz kilenc ezer forintért DC pólót amin egy szimpla fehér DC felirat áll és azal rajolt hogy dí szí pólója van. De mi durva már póló 500ft nyomtatás 100ft márka 8400ft

SyndaHát az jó 😃 nem sűrűn találkoztam még ilyennel.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Synda írta:
apetit1989 írta:
Nálunk (úgynezvezett "Szlovákia"😉 kifejezetten olcsók a Lonsdale, Everlast, Pit Bull márkák. Én konkrétan 50 euróért vettem, ami igazán nem drága. Sok skinhead vagy neonáci jár át hozzánk ilyen ruhákat vásárolni, mert olcsóbb mint nálatok.


😲 Everlast ruhám van egy kupaccal,nő vagyok,van hajam is,nem vagyok neonáci,Angliában még olcsóbb,akkor hogy is van ez? 😊 😆

Hogy nőőőőő? Az informatikai hozzáértésedből sose gondoltam volna hogy nő vagy.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nálunk (úgynezvezett "Szlovákia"😉 kifejezetten olcsók a Lonsdale, Everlast, Pit Bull márkák. Én konkrétan 50 euróért vettem, ami igazán nem drága. Sok skinhead vagy neonáci jár át hozzánk ilyen ruhákat vásárolni, mert olcsóbb mint nálatok.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
D4V1D írta:
szerintem meg nagyon jó cipő....

Hát igen ennyi pénzért csak jó lehet 😆 Eddig egy szar fos noname cipőbe jártam ami pár hónap alatt szétkopott végül betelt a pohár és úgy voltam vele inkább veszek egy drága de minőségi és kényelmes cipőt mintsem olcsó szarokat hordjak.

apetit1989
Látom szép ára van nekem dzsekiből egy noname van de tök jól néz ki 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Lonsdale Harrington. Nekem kékben van.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az első képen az a pulóver vagy kabát vagy nemtom mi rohadt jól néz ki
0
0
0
0
no avatar
szerintem meg nagyon jó cipő....
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem nem jön be ez a cipő, bár nyilvánvalóan nem nekem akarsz tetszeni 😃
Ha már itt van ez a téma, én így tolom:
https://www.music-streetwear.de/images/jacken/118027.jpghttps://magyarharcos.hu/site/termekek/2011_01_01/warrior.gall.fekete.jpg[img]http://2.bp.blogspot.com/_9ILsJJZhS00/SzuWO_oBUQI/AAAAAAAAA-c/UYPnTjh1cGY/s400/Lee%C3%97WAREHOUSE+WHITE+LABEL%E3%80%801940%27s+COWBOY+PANTS.jpg[/img]
0
0
0
0
no avatar
Kmisi nekem a Vans cipőmbe ugyvan hogy fekete fehér a másik Vans omban meg kék és fekete nekem tetszik....ha másnak nem leszarom
0
0
0
0
corde avatar
hát én is voltam már így, nem csak ruhavásárlásnál, hangfalvételnél is így voltam. Kb 15 percet gondolkodtam mire kigondoltam melyiket is akarom 😃 de hát ez van, ha sok jó cucc van egy helyen, olyankor a legnehezebb a döntés.

Szerintem jól nézne ki, főleg neon zöld/sötétkék párosítással.
Ez a felemás cipőfűző stílus már kezd bejönni ide Magyarba is, de most még főképp Amerikában nagyon menő. Bár ott van, hogy felemás cipőben is mennek, ugyan olyan a formája csak a színek különböznek.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én is hallottam róla jókat és már épp indultam haza a plaza ból amikor benéztem még egy boltba és ott voltak vansok csomó tetszett vagy 10 percen át gondolkoztam mi legyen 😆

amúgy szerintetek az jól nézne ki hogy az egyik cipőbe zöld fűzőt fűznék a párjába pedig feketét? Vagy ez a felemás nem néz ki jól?
0
0
0
0
corde avatar
a vans az jó márka, az nekem nagyon tetszik
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én nekem Nike stoplis cipőm van 2 hónapja már, semmi baja nincsen, pedig rendesen használtam hetente legalább 3-szor. Egy évig szerintem nekem sem kell majd újat venni. Most egy kicsit pihentetem (a törésem miatt nem sportolok egy ideig), lehet hogy kapok az alkalmon és letakarítom. 😃
(Ez nem a divathoz szólt, hanem hogy a márkás termékek beszélgetési témához😀😉
https://www.kephost.com/images4/2011/11/12/wfgkbrkmej76dsxf03oc.jpg
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az én Nike chip cipőmmel sem volt semmi gond, csak egyszer spicces állapotban megfeletkeztem magamról és fociztam benne jó sokat. 😃

ÉS megkopott az orra. 😞
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
xlife írta:
Amúgy azt látjátok hogy rohadt drága meg minden, de pl nekem a 20ezer forintos Fallen cipőm több mint egy éve bírja, és makulátlan, és ugyanezt tudom elmondani az általad buzisnak titulált DC csőnadrágokról is.Minőségi cucc=prémium ár, ez mindig is így volt


van a mezei nike cipőm amiröl még mindig beszélek az 3 éves és csak a talpával van probléma mert a berúgókar a motoron megfente
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Haaa 😆 Vannak olcsón is márkás cuccok 😀
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Gazdagéknál már csak így működik.. :Ð
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Én is inkább a márkás cuccokra adok,ha van rá lehetőségem 😀
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Ez azért egyénfüggő is, ki mennyire vigyáz rá. Egyébként nem azért buz*s mert drága, hanem mert ritka szarul néz ki egy férfin..mint egy galamb úgy néz ki benne az ember.
0
0
0
0
xlife avatar
Amúgy azt látjátok hogy rohadt drága meg minden, de pl nekem a 20ezer forintos Fallen cipőm több mint egy éve bírja, és makulátlan, és ugyanezt tudom elmondani az általad buzisnak titulált DC csőnadrágokról is.Minőségi cucc=prémium ár, ez mindig is így volt
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
utsza.. lol
Egy normális ember azt vesz föl ami neki kényelmes, jól áll, és l*szarja hogy milyen a márkája..
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció