Milyen egérpadot vegyek??

Szerző: asdbence12, 2011. July 10., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 96
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MaximumGame avatar
Kikopik az egér 😃 + asztal is 😃 tanyán vannak ilyen körülmények 😃
0
0
0
0
Csatesz avatar
Én meg nem használok semmilyen egér padot, engem zavar! 😃
Egerem is HongKongból rendeltem és kiválóan működik! 😜 😃
0
0
0
0
bendeguz avatar
oksa köszi a válaszokat RAZER Goliathus Extended Speed mellett döntöttem 9300Ft megéri szerintem mert nagyon széles bőven ráfér a billentyűzet is
0
0
0
0
Lizard avatar
bendeguz írta:
hali kéne majd egy jó gamer egérpad a jövendőbeli logitech g500-omhoz valami razerra gondoltam de más márkákból is néztem pl sharkoon 1337, steelseries QcK vagy 9HD, RAZER goliathus (valamilyen ami jó mert nem tudtam eldönteni h control-os vagy speed-es legyen)szóval ezekre gondoltam tapasztalatokból jöhet jó sok és lécci ajánljatok másikat ha ezek nem jók a lényeg 10k felett ne legyen, nagy legyen min: 25mmX40mm, max:35mmX40mm fontos a minőség és a tartósság de pontos is legyen egy szóval vérbeli gamer egérpad max 10k-ért előre is köszi


Ha Razer Goliathus pad mellett döntessz akkor mindenképpen a speed változatot vedd!
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Roccat Alumic-ot nezd meg 😀
0
0
0
0
bendeguz avatar
hali kéne majd egy jó gamer egérpad a jövendőbeli logitech g500-omhoz valami razerra gondoltam de más márkákból is néztem pl sharkoon 1337, steelseries QcK vagy 9HD, RAZER goliathus (valamilyen ami jó mert nem tudtam eldönteni h control-os vagy speed-es legyen)szóval ezekre gondoltam tapasztalatokból jöhet jó sok és lécci ajánljatok másikat ha ezek nem jók a lényeg 10k felett ne legyen, nagy legyen min: 25mmX40mm, max:35mmX40mm fontos a minőség és a tartósság de pontos is legyen egy szóval vérbeli gamer egérpad max 10k-ért előre is köszi
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Én ROCCAT ALUMIC-ot tervezek venni, haveromnak az van, CSAK AJÁNLANI LEHET 😀
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Razer-Goliathus-standard-control-pad
Mennyire tartós illetve mennyire csúszik rajta az egér?
0
0
0
0
asdbence12 avatar
köszi a tanácsokat.
JackFeryll: pont Razer DeathAdder v2-t akarok venni 😃
és én is néztem a roccat taito-t meg a RAZER goliathus -t : D
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
haveromnak is roccat taito egérpadja van nagyon durván siklik rajta az egér
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Ami a gamer egérpadok közt olcsó és kitűnő az a Roccat Taito.
Ezt használom egy Razer DeathAdder v2-vel és kitűnő páros.
3500 forintért egy 400x320 mm-es egérpadod kapsz, tartja a formáját ha összetekered akkor teljesen laposra ki lehet teríteni stb... Az alja ilyen gumis cucc és nem csúszkál az asztalon. Csak ajánlani tudom.
Tapasztalatom nincs vele, de pl a Razer Goliathus padok is jók.
Illetve amivel tényleg semmi tapasztalatom nincs, de jó ára van az még a Steelseries QcK sorozat.
Ezek szövet padok és nem kopnak rajtuk az egér talpai.
(egy kemény padnál lehet venni rá a hyperglide-ot néhány havonta)

//amúgy egy 10-15-20 ezres egér mellé legyen az embernek egy jó padja, rossz paddal nem sokkal jobb mintha a recés asztalon játszana 😀 //
0
0
0
0
maniacc avatar
Az egérpad is sokat számít 😉 Steelseries qck-t nézzd meg, van 3500-től és nagyon jók.

Szerk: [LINK]
Steelseries QcK+ (400x450mm)
0
0
0
0
asdbence12 avatar
tudom hogy nem attol leszek pro gamer.
Csak inkább megveszek egy drágágábbat de nem kell cserélgetni állandóan.
0
0
0
0
no avatar
ezt most komoly???
hát vehetsz vagy 5000 forintosat is amin kb van 1 WOW os kép
de én 150 forintosat használom és nekem ez bőven megfelel
nem az egérpadtol leszel pro gamer
0
0
0
0
asdbence12 avatar
Valamilyen gamer egérpad kéne mert veszek egy gamer egeret is hozzá 😆 Szóval milyet kéne vennem? Tudtok segíteni?

Köszi
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció