F1 2012 - Időmérős bajnokság

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 30., téma
Fórum » Játékokról általában
Miután a Lan nem jött össze arra gondoltam, hogy akkor csinálhatnánk egy ilyen időmérős bajnokságot. Ennek az lenne a lényege, hogy van egy adott pálya (az első randomba lesz kiválasztva), amin mért köröket kell teljesíteni, majd az eredményt kép formájában kell bemutatni. 1 hét áll rendelkezésre, hogy köröket menjetek az adott pályán.

KAMU KÉPEK NEM KELLENEK!

A versenynaptár szerint megyünk!

Az első pálya Melbourne lesz!

A képeket 2011.05.30-tól 2011.06.06-ig lehet beszúrni délután 4-ig.

Pontverseny!

Pontverseny:

1. villamdavid: 111 P

2. Lizard: 83 P

3. sisko: 60 p


4. bark187: 56 p

5. Synda: 49 P

6. silk97: 39 P

7. bigahu14: 34 P

8. Dirtnavigator: 30 P

9. atec91: 30 p

10. Achileuss: 18 p

11. zsolo: 14 p

12. hector maio: 14 p

13. bigdave174: 12 p

14. pistikalosa: 12 p

15. Czene: 11 p

16. iGyuri: 10 p

17. Habor: 8 P

18. silk97: 8 p

19. Pureibanez: 6 P

20. xXHecsaXx: 2 P

21. Superlompos: 2 P

22. tubatibi: 2 P

23. Demoz: 2 p

24. attila421: 0 p

25. jls4: 0 p

26. Cenation: 0 p

27. Bioritmus: 0 p

28. anycika73: 0 p

29. niteforce: 0 p

30. attila421: 0 p

31. dlaci93: 0 p
Hozzászólások: 3 245
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DCMAN avatar
https://www.kephost.com/images4/2013/3/20/a1_2013_3_20_hmt7ikv42f.jpg

majd probálok javítani
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Na akkor kezdek 😀 Egyenlőre ennyi

https://maffiozok.szunyi.com/images/y29987q7w87112yqqy7.jpg
0
0
0
0
Garnett94 avatar
nankacu írta:
Ez az egséges beállítás akkora ***ság már bocs.. Ebből a játékból nem tudok kiindulni, de még challenge-re én is gyártok modokat és szerepelek ligákban.. A csapatársammal szoktunk beállítást küldözgetni néha, de ami neki jó nekem nem, mert más a vezetési stílusunk.. Elő példa: Button és Hamilton..
Lehet valaki gyengébb tapadású autóval is jól betud venni egy kanyart, más meg még ha pillanatragasztó van a keréken akkor sem..

Van benne igazság is, amit írtál, de szerintem csak nagyon kevés. Valódi példát hülyeség felhozni mert ez játék, a challenge-t se hasonlítanám össze ezzel a játékkal mert az inkább szimulátor volt ez pedig szinte teljesen árkád, ezért nem hiszem, hogy a beállítások valakinek nagyon feküdnének, másnak pedig nagyon nem.

Na mind1, csak egy ötlet volt.
0
0
0
0
PoPet avatar
Ez az egséges beállítás akkora ***ság már bocs.. Ebből a játékból nem tudok kiindulni, de még challenge-re én is gyártok modokat és szerepelek ligákban.. A csapatársammal szoktunk beállítást küldözgetni néha, de ami neki jó nekem nem, mert más a vezetési stílusunk.. Elő példa: Button és Hamilton..
Lehet valaki gyengébb tapadású autóval is jól betud venni egy kanyart, más meg még ha pillanatragasztó van a keréken akkor sem..
0
0
0
0
DCMAN avatar
na elő vele srácok 😆
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Ez is igaz 😀 Akkor úgy megy mindenki ahogy akar! Lassan jöhetnek az idők 😉
0
0
0
0
DCMAN avatar
na de azt nem lehet ellenőrizni h valoban utána ugy-e megy az illető
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Garnett94: Jó ötlet én benne vagyok 😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Itt is megköszönöm zsoltaba-nak, hogy szólt, jövök én is.

Lenne egy ötletem: mi lenne ha minden pályán mindenki ugyanazzal a beállítással menne? PL valaki néz egy beállítást youtube-on, bemásolja ide és azt állítja be mindenki. Ezzel még inkább kiegyensúlyozottat lennének az erőviszonyok elvileg.

Mit gondoltok?
0
0
0
0
DCMAN avatar
az jó, okés😀 csak legyen ember😆
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Igen! Szerintem 3 nap legyen 1 pályára 😀 és akkor lesz időnk javítani
0
0
0
0
DCMAN avatar
na addig meg kis gyakorlás😆

hülye kérdés de akor Melbourne igaz?😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Akkor ma kezdünk 16:00 kor 😃 , aztán remélem még jön pár ember 😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
én azthittem h legalább azok jönnek aki tippelnek is😀

de még végülis nemkéső
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Ne aggódj, majd jönnek a többiek is lassacskán. Vagyis remélem!😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
okés mostmár akor világos😀

eddig 3 ember😆 mi ez a nagy tolongás😆
0
0
0
0
zsoltaba avatar
robinho89: így van kellene még ember 😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Én benne vagyok, csak ahhoz kellene még egy-két ember h érdekesebb legyen! 😃
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Nem úgy értetem 😀 Nekem holnap is jó de ketten unalmas lesz 😃 Kellene még pár ember! az nekem is ki van kapcsolva de úgy megy az ember ahogy akar 😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
magyarul akor ugyan ugy van mint a legelső oldalon leirtakban😀

azthittem azóta változott.

én mennék de most nem jó mert el kell mennem meg már így este nem ugy megy az ember😆

holnap nem jó? 😀

milyen kritérium van? mert pl én ugy megyek h az ideális iv segítő ki van kapcsolva 😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Látom senki nem akar jönni 😞
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Bármelyik autóval mehetsz,Aztán ugye ahol egyedül tudsz menni időfutam vagy mi, 😃 meg csinálod a legjobb körödet le fényképezed azt ki teszed 😀 És sorba megyünk a pályákon 😀 Remélem érthetően leírtam 😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
én jönnék szívesen de hogyan is müködik ez?
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Na akkor ma kezdhetnénk egy új bajnokságot! Csak kellene pár ember 😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Van már valakinek kedve egy új bajnoksághoz ? 😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Háááát nekem már nem sok kedvem van hozzá......
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Most már jó lenne elkezdeni megint!!
0
0
0
0
Garnett94 avatar
w1n1x írta:
Sikerült megnyerni a liga selejtezőt .Kaptam egy áthajtásost de végülis a további tempón nagyon merev és tartós és gyors volt😀.Nagyon jó verseny volt kivéve az első kanyar😲

ISTEN vagy!
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Sikerült megnyerni a liga selejtezőt .Kaptam egy áthajtásost de végülis a további tempón nagyon merev és tartós és gyors volt😀.Nagyon jó verseny volt kivéve az első kanyar😲
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Én most ligázni fogok mától szval nem biztos, hogy ráérek de majd megpróbálom😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Jó lenne már folytatni! Aki jön az írjon! 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Igen lesz folytatás, csak éljük túl az újévet! 😆
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Nem aggódok ,de én már túl vagyok az ünnepeken😀.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Ünnepek után lesz a folytatás, ne aggódjál!😀
0
0
0
0
V1VOnX avatar
De kihalt ez a topic na mi lesz?Semmi?😃DDD
0
0
0
0
jumbo avatar
Szasztok...
valaki megdobhatna egy Karrier mentéssel itthonra...újra kellett raknom az op. és nincs kedvem elöröl kezdeni az egészet...
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Nem mondtam, hogy csalsz hallod csak mondtam , hogy van ilyen és kész.Csak feltételeztem.Az nem vádolás.
0
0
0
0
czene avatar
Én sem haragszom senkire,rád sem.De te sem fogod fel,hogy nem csak én megyek tört verzióval,meg amíg nem tudják rendesen megcsinálni addig nem is fogom megvenni,pedig meg akartam.Ha nem fogtad volna rám először,hogy csalok semmi gond nem lett volna.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
czene írta:
Nekem nem fáj,hogy gyorsabb vagy,én el viselem,nem úgy mint te.
Igen én tuti csalok.
Azért egyszer találkozhatnánk,hogy akkor is ilyen kemény legény lennél e.Vagy néznél 1 nagyot.Te kezdted ezt a csalós dolgot.OKOSKA


A különbség annyi, hogy nem haragszom rád mint te rám.Én csak a tört verzió hibája miatt nem viselem el, ha eredetibe nyomnád egy szót nem szólnék, én azért vagyok ideges mert nem értesz semmit a modokhoz meg ehhez a játékhoz akkor maradj csöndbe.Csak kitettem időmet te meg egyből elkezdted , hogy csalok holott téged egy szóval se említettelek.Élőbe keménykedsz?😲.Megijedtem.
0
0
0
0
czene avatar
Nekem nem fáj,hogy gyorsabb vagy,én el viselem,nem úgy mint te.
Igen én tuti csalok.
Azért egyszer találkozhatnánk,hogy akkor is ilyen kemény legény lennél e.Vagy néznél 1 nagyot.Te kezdted ezt a csalós dolgot.OKOSKA
0
0
0
0
V1VOnX avatar
czene írta:
w1n1x írta:
https://kepfeltoltes.hu/121225/9864094792012-12-25_00002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Talán mégis megpróbálom.Ennyi tellett.Leaderboardon nincs fent mert modok vannak a játékba és nem tölti fel.Lusta voltam kivenni őket😃.


Talán mert csalsz.
És még nekem mondtad ezt.

Ki csal te szerencsétlen?Annyi van benn a játékba , hogy realisztikus AI mod, amitől a database más és elfelejtettem visszarakni eredetire.Pont te beszélsz?Nagyobb az esély ,hogy te csalsz.Am is erre a játékra csak grip mod csalás van de azzal meg simán bemennél 1:18 alá szval maradj csöndbe?Fáj talán, hogy lassabb vagy ?Ink maradj csöndbe és játsz enyi.
Database egyáltalán nem ad semmi csalást te tudatlan ......had ne mondjam mi.Ez csak megváltoztatta a autók viselkedését career-re.Time trialhoz semmi köze.
Hadd mondjam el, hogy az összes mod ami benne van az a kocsi skinek, a pálya updatek, safety car mod amivel a safety car több helyen jön ki(emiatt is nem töltötte fel), realism mod(emiatt is mert átírja database-t), kormány skinek ,electronikus zászlók,debuggin mod(emiatt is),és még folytathatnám mert sok van de nincs kedvem.És hol van ezek között csalás okoska?
0
0
0
0
czene avatar
w1n1x írta:
https://kepfeltoltes.hu/121225/9864094792012-12-25_00002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Talán mégis megpróbálom.Ennyi tellett.Leaderboardon nincs fent mert modok vannak a játékba és nem tölti fel.Lusta voltam kivenni őket😃.


Talán mert csalsz.
És még nekem mondtad ezt.
0
0
0
0
attila421 avatar
nem tudom hogy most itt a dolog mert eléggé kesze kusza itt minden de itt az én időm is https://kepkezelo.com/images/rlfi628i6hrdols6kmfu.jpg
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Azért nem tudod beállítani mert a 2011 kell hozzá nem a 2012 😃 (De lehet hülyeséget beszélek) 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció