F1 2012 - Időmérős bajnokság

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 30., téma
Fórum » Játékokról általában
Miután a Lan nem jött össze arra gondoltam, hogy akkor csinálhatnánk egy ilyen időmérős bajnokságot. Ennek az lenne a lényege, hogy van egy adott pálya (az első randomba lesz kiválasztva), amin mért köröket kell teljesíteni, majd az eredményt kép formájában kell bemutatni. 1 hét áll rendelkezésre, hogy köröket menjetek az adott pályán.

KAMU KÉPEK NEM KELLENEK!

A versenynaptár szerint megyünk!

Az első pálya Melbourne lesz!

A képeket 2011.05.30-tól 2011.06.06-ig lehet beszúrni délután 4-ig.

Pontverseny!

Pontverseny:

1. villamdavid: 111 P

2. Lizard: 83 P

3. sisko: 60 p


4. bark187: 56 p

5. Synda: 49 P

6. silk97: 39 P

7. bigahu14: 34 P

8. Dirtnavigator: 30 P

9. atec91: 30 p

10. Achileuss: 18 p

11. zsolo: 14 p

12. hector maio: 14 p

13. bigdave174: 12 p

14. pistikalosa: 12 p

15. Czene: 11 p

16. iGyuri: 10 p

17. Habor: 8 P

18. silk97: 8 p

19. Pureibanez: 6 P

20. xXHecsaXx: 2 P

21. Superlompos: 2 P

22. tubatibi: 2 P

23. Demoz: 2 p

24. attila421: 0 p

25. jls4: 0 p

26. Cenation: 0 p

27. Bioritmus: 0 p

28. anycika73: 0 p

29. niteforce: 0 p

30. attila421: 0 p

31. dlaci93: 0 p
Hozzászólások: 3 245
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Halamadrid0827 avatar
Újra kezdtük a vb-t aki még nem kapcsolt volna! 😀 Így már nem bírjátok a kocsikra fogni a lassú időitek!
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Istenem te most komolyan szidsz ?A mai embereket nem értem rohadtul, fáj az igazság hogy a tört egy csaló sz*r?Annyi hiba van benne még az 1 -es updatedtől is mint állat.Te meg , hogy mered lenagyképűzni a másikat?Én nem kezdtem volna ezt a vitát mikor feltűnő volt, hogy bocs én és zsoltaba aki nálad sokkal jobban ment mindig lenyomott hiába van 5 tized kb a ferrari és a mclaren között érdekes, hogy most egyikünk se tudja hozni első helyet 4 pálya óta.Ennyi.Ink fogd be és lépj ki mert rohadtul nem szidtalak csak azt , hogy ne vedd nagyra magad olyan autóval(Williamsal időnket se közelítenéd meg kb)Erről ennyit
0
0
0
0
czene avatar
Szerintem nem én vagyok az egyedüli aki tört játékkal játszik.Nem csalok.
Te 1 igen nagy képű ember vagy w1n1x.
Én itt befejeztem.Bocsánat az offokért.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
czene:az régen volt befejeztem és az igazság miatt robbant ki mert egy ketten nem értették, hogy a tört verzió amivel te nyomod egy kalap sz*r már bocsáss meg.A patchek fél mp-t fogtak le időkböl nem beszélve a super grip hacket amit ha letöltesz olyan könnyen vered leaderboard időket mint a sicc.Szerencsére eredetin nem menti el azokat az időket.Ennyi, én nem veszekszek elfogadom , hogy nem megy ezzel, de nem úgy , hogy a ferrari potenciálja százszor jobb mint a williams-é.Legalább 1 szer,2 szer nyerni szeretnék meg zsolt is.Meg ameddig nem voltam itt minden simán ment?Megmondtam azért mert értek a játékhoz te meg sz*rt se attól nem én vagyok a hibás a vitákért ennyi.Ink nyomjuk le azt végeztem ezzel.Úgyis van jobb dolgom ennél.

Robinho nem kell mert akkor meg megint rossz lenne jó ez csak más autó kéne.Meg am is igaza van annak aki írta, hogy csalhatnak mert lehet!Láttam videót is róla szal ki tudja, hogy ki megyi a tisztességes köröket és ki nem!
Száraz, hülyeség lenne főleg , hogy eddig is az volt.Full esős kéne vagy ezt folytatni más autókkal mert a williams szörnyű😞
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Akkor ma 4óra-tól indul előröl a bajnokság! Azzal a kocsival mentek amelyikkel akartok. Ausztrália,Melbourne! Száraz körülmények között. Most mutassátok meg akkor,h mit tudtok! 😆
0
0
0
0
czene avatar
w1n1x:nem szidnálak ha normálisan tudnál viselkedni,már nem az első alkalom volt,hogy miattad robbant ki veszekedés.Amíg nem voltál itt minden simán ment.
Én benne lennék 1 új bajnokságban.
0
0
0
0
jumbo avatar
meg az a probléma,hogy már van csalás is a játékra...és ki tudja hogy ki használja...
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Ez az pár ember mindig jelentkezik, 2-3 pályán tesz időt az eltűnik 😀 már nekem is elment a kedvem az egész bajnokságtól mert mindig van valami veszekedés vagy 3 ember megy valamelyik pályán többi meg *** az egészre 😕
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem ez tetszik 😃 nem tudok normális idő menni red bullal vmért szal jobb lesz ez így mindenkinek 😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Ok, rendben. Csak az a gond h sokan már nem akarják folytatni, mert megunták. Így semmi haszna se a csapatoknak, akkor lenne értelme ha lenne 8-10 ember aki mindig rakna fel időt. Ha azt akarjuk, h ne legyen a vége a bajnokságnak, cselekednünk kell. Akkor ha benne vagytok ezt a jelenlegi bajnokságot befejezzük és kezdünk előröl egy másikat. Nem lesznek csapatok, mindenki azzal a kocsival megy amivel csak akar. Így már nem lesznek olyan problémák, h kocsi végett nem lehet kiautózni a legjobb időt!
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Zsoltaba.Elnézést hallod nem szidlak , megbeszéltük tisztellek mert jó magam is az első játékot bill-el nyomtam és tudom mennyire iszonyat nehéz😀, de te is tudod , hogy a williams és a ferrari ég és föld, nem beszélve a mclaren-ről.Ennyi.Te is írtad, hogy lassú nem panaszkodok csak nagyon lassú.Ez kb olyan dolog mint Massa helyzete.Dobogókért tud harcolni de győzelemért nem.Ez van.
Nem akarok első lenni mindig de egyszer kétszer jól esne nekem is meg zsoltnak is.Ez csak egy bajnokság szórakozásból meg egy sz*os játék tudom.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Nem folytatom a vitát, czene te meg milyen jogon szids másokat?Ink fogd be, én elviselem a veszítést, beletörődtem, csak pár oldallal elöbb Alonso001 nevű felhasználó is leírta, hogy mért nem kezdi el a a tört verzió és a eredeti közti különbség miatt.Jó én ezt elnéztem zsoltnak elfogadtam, végülis billentyűvel nagyon nehéz menni és tehetség is kell hozá de williams túl lassú ferrarihoz képest ennyi, ennyit írtam.Ez a topic mindenkinek van nem csak a törteseknek.Nem akarok vitát csak autót cserélni mert ez borzasztó a kettő közti különbség.Tudtam , hogyha ezzel megyek akkor jobb lessz a kihívás , így is lett.Csak már úgy érzem, hogy ink a dobogókért kell nekem és zsoltnak is harcolni mintsem a győzelemért mert a kocsiból ennyi tellet😞
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Mi legyen most srácok, folytatjuk vagy hagyjuk a francba? Mert látom a vita az megy köztetek, meg ahogy nézem menni is fog egy darabig! Én mit szóljak ha egy williams jobb időt fut mint én, semmit! Próbálok jobb és jobb lenni, eltudom azt is viselni ha utolsó vagyok. pl. ez a pálya nem megy nekem, főleg h esőben kell körözgetni. Ez csak egy játék, nem vérre megy! Szórakozásból csináljuk, nem vagyunk állatok h nem lehetne ezt normálisan megbeszélni. Nem hanem fogjuk magunkat oszt kilépünk a bajnokságból mert nem első vagyok meg ilyenek, pedig az elején meg minden jó volt!😞
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Édes ***om, hihetetlenek vagytok. Azért kezdtük el így a bajnokságot, hogy valamelyest egyensúlyozzuk az erőviszonyokat. Ennyire nem bírnak veszíteni azok akik eddig a mclaren-el gyorsabbak voltak nálunk, hogy most, hogy már nem ők mindig az elsők már csipognak???

EZ CSAK EGY JÁTÉK!
0
0
0
0
czene avatar
w1n1x,szerintem nem normális
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Most ilyen hülyeségen veszekedtek ? 😕
0
0
0
0
czene avatar
Ti akartátok,hogy így legyen.
Most meg te is itt rinyálsz.
Meg ha eredetiben megvan akkor minek vagy itt?????
Mert szerintem ez a topic jobban a tört verziósoknak jött létre.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Semmi csak az , hogy jobb az autód ami nem fer. De sokkal.
0
0
0
0
czene avatar
Neked meg most mi bajod van?
Azt a 100kört képletesen értettem.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Am se érdekel ez engemet nem te vagyok, hogy 100 kört lemegyek egy sima vetélkedés miatt.Én nekem 4. re sikerült az ami neked 100.jára tört verzióval*.Nincs olyan, hogy valaki a legjobb csak ne keménykedj ennyi mikor tudod , hogy a ferrari sokkal jobb will-nél
0
0
0
0
V1VOnX avatar
czene írta:
Csak akkor vertek rám annyit ha közben ligában is versenyzek,mert akkor erre nincs időm.De lehet az lenne a legjobb ha mindenki mclarennel menne.Akkor derülne ki,hogy ki a legjobb.

Egyáltalán nem derülne ki nem vitázok jó ez így csak a williams helyett más kéne.Az unpatchelt warez tört verzióddal ahol 5 mp-vel gyorsabb vagy ink nem mondanám.Majd ha eredetiben nyomod akkor elhiszem😀.
0
0
0
0
Demoz avatar
Szerintem én kilépek, ez nekem nem nyújt akkora élvezetet, mint anno a 2010-nél...
0
0
0
0
czene avatar
Csak akkor vertek rám annyit ha közben ligában is versenyzek,mert akkor erre nincs időm.De lehet az lenne a legjobb ha mindenki mclarennel menne.Akkor derülne ki,hogy ki a legjobb.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Mer ha visszanézem zsoltaba , meg én kb 1 mp-t vagy 8 tizedet vertünk rád mclarennel, valahol ennél is sokkal többet szval érdekes.A williams elég lassú.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Mennyen mindenki mclarennel , vagy cseréljünk csapatot ketten legyünk mercedessel , vagy esetleg redbullal😀
0
0
0
0
czene avatar
Akkor mit csináljunk,hagyjuk az egészet?
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Engem is kezd idegesíteni a Williams 😃 nem lehet vele menni egy normális kört 😃 soha se leszek első 😀
0
0
0
0
V1VOnX avatar
És itt a jön a két autó között lévő különbség..De azért már kezd kicsit irritálóvá válni , hogy se én se zsoltaba nem tudjuk elcsípni az első helyet mert a williams lassú többihez képest (pld ferrari)legalább mercedes kéne az még jobb.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Bahreini Nagydíj részeredmények:

1. w1n1x: 1:39.546
2. czene: 1:40.587
3. Garnett94: 1:40.751
4. robinho89: 1:41.970
0
0
0
0
V1VOnX avatar
https://kepfeltoltes.hu/121217/8130175972012-12-17_00003_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/121217/952363162012-12-17_00004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez konkrét 7. hely leadeboardon williamsel😃.Akkor a 6 tized különbség alapján most a top 3 ba lennék😃.Pedig azt hittem, hogy ez az idő közepes kb.

4. próbálkozásra jött össze ez.
0
0
0
0
czene avatar
Monaco szárazon is nehéz,legalább is nekem,amikor bajnokságban megyek akkor azt a pályát szinte mindig kihagyom.
De még az elején kellett volna gondolkodni,most már mindegy.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
zsoltaba írta:
Czene: Jól mondod! úgy volt 1 pálya eső 1 pálya száraz de most
megint száraz! Monaco meg legyen szépen csak esős 😃

w1n1x: Most neked mér baj ha Monaco esős ? eddig mindig azt akartad hogy minden pálya esős legyen 😀 😕

Azért mert monaco iszonyat nehéz esősen😀
0
0
0
0
czene avatar
Nagy hirtelen,ezt még tuti kevés lesz,de felteszem.
https://kepfeltoltes.hu/121217/f1_2012_2012-12-17_10-33-25-44_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kis javulás:
https://kepfeltoltes.hu/121217/f1_2012_2012-12-17_10-45-11-98_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Bahreini Nagydíj, Szahír: ESŐS! 😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Czene: Jól mondod! úgy volt 1 pálya eső 1 pálya száraz de most
megint száraz! Monaco meg legyen szépen csak esős 😃

w1n1x: Most neked mér baj ha Monaco esős ? eddig mindig azt akartad hogy minden pálya esős legyen 😀 😕
0
0
0
0
czene avatar
Szerintem ne variáljuk.Jó lesz Monaco esőben is .
Esőt akartatok vagy nem?????
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Minden pont számít, ha nem is tudsz nagyon jót futni. Attól függetlenül feldobhatod az idődet!😉
0
0
0
0
ceni98 avatar
köszi 😃
https://www.kephost.com/images4/2012/12/16/a1_2012_12_16_1cpsncs9pk.jpg
hát ilyen időt kár kirakni 😆 modnjuk így max 2 pontot kapok megint az istöbb mint a semmi
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nem nagyon szabadna, de most kivételt teszek! Próbálj meg pontosabb lenni valamennyivel ha lehet majd a következőkben! 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
bocsi ma unokaöcsém beállított aztán most emnt el kb 20 perce és nem sikerült megfutni az időet 😞 mostmár nem fogadjátok el ha felrakom?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Ha most esőben mennénk akkor Monaco-ban is esne az eső. Így jött ki, hogy most száraz lesz az idő, kövi esős (spanyoloknál) így száraz lesz Monaco. 😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Most megint száraz lesz ? 😀 eső jobb lett volna 😕
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Monaco száraz lesz, spanyoloknál esni fog az eső!😀 Az előző időmérős bajnokságban Monaco-ban esett, nagyon durva volt úgy menni. Közel voltak a falak nagyon, mikor egy kicsit megcsúsztál már repültél is rögtön a falnak!😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció