Idegen nyelvek

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 29., téma
Fórum » Társalgó
Itt meg lehet beszélni, hogy kinek melyik a kedvenc nyelve és miért pont az.

Az angol és a német után belefogtam a koreai nyelvbe! :P

Ez egy olyan nyelv, ami magával ragadja az ambert. A sablonos monoton angol után, és a köpködő német után, egy igazi áldás. :D

Nem könnyű nyelv de nagyon szép! :D
Hozzászólások: 299
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Magyarból meg egy felső! 😜

3 a magyar igazság! 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
angol + német fail 😃

kéne angolbol egy közép németböl meg egy alap
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Eodiga apeuseyo?

Hol fáj?

😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gery14 írta:
Angol és komolyan rákéne hasalnom a munkám miat hogy külföldre kimessek moneyezni 😃


én angolt 9 éve tanulok.... most 16 vagyok
0
0
0
0
StYl3 avatar
gery14 írta:
Angol és komolyan rákéne hasalnom a munkám miat hogy külföldre kimessek moneyezni 😃


Hát akkor jó lesz nekiállni 😃 A pénz nagy úr mostanában.
0
0
0
0
gery14 avatar
Angol és komolyan rákéne hasalnom a munkám miat hogy külföldre kimessek moneyezni 😃
0
0
0
0
StYl3 avatar
Ez durva 😃 Azért ezeknek a billentyűzetüknek már legalább 2x nagyobbnak kell lenni mint az átlagnak 😃
Azért megnézném náluk milyen a Gamer billentyűzet 😃 (Logitech Korea G19😆😉
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Itt egy koreai 😜

[LINK]
0
0
0
0
StYl3 avatar
hát igen. De azt sose értettem, hogy a kínaiaknak milyen a billentyűzetük 😃 több száz gombkombinációt kell használniuk vagy nem tudom 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A távol-keleti nyelvek (koreai, kínai, japán stb.) ezek is nagyon nehezek! 😜

Mondjuk a koreaiban nincs annyi jel, mint akníaiban, ahol több ezer van. 😀
0
0
0
0
StYl3 avatar
Mi elmondhatjuk hogy mi tudjuk a világ legnehezebb nyelvét 😀😃
Nem is tudom, még azt hiszem a török vagy melyik nagyon nehéz. Mondjuk minden nyelv nehéz.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Valóban nehéz, de nekünk mákunk van vele. 😜
0
0
0
0
StYl3 avatar
a világ egyik legnehezebb nyelve is a magyar. Szerencse hogy mi tudunk 😆

Kioffoljuk a gépet 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Keompyuteo kkeuseyo!

Légyszíves offold a gépet! 😜
0
0
0
0
matyosowski avatar
nekem a kedvencem a magyar azért mert nekünk van a legbővebb szókincsünk 😃 értsd: a mi nyelvünkön lehet a legválasztékosabban tajtékozódni ;P Angolból megvan nyelvvizsga és szeretem is az angolt 😃 németet is tanulok de az szerintem sz*r de kinek a pap kinek a papné :😃 szigorúan szvsz 😆
0
0
0
0
StYl3 avatar
na ez az a nyelv, amit sose akarnák megtanulni 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudom, de találtam egy online russian billentyűzetet! 😜

[LINK]
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Jó dolog az, ha több nyelven tud az ember beszélni. 😜

Naeil gachi yeonghawgwane gayo!

Holnap menünk együtt moziba! 😆


hogy kéne oroszra változtatni a billentyűzetete? 😆
a fordított ez azt jelenti hogy én!
enyit tudok oroszul 😆
0
0
0
0
StYl3 avatar
Jó hát, eleinte nem akartam a horvátot megtanulni, de hát az ember Horvátországban lakik akkor illik megtanulni 😀
Viszont a spanyol az hobbi szint 😀

Holnap megyünk moziban 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jó dolog az, ha több nyelven tud az ember beszélni. 😜

Naeil gachi yeonghawgwane gayo!

Holnap menünk együtt moziba! 😆
0
0
0
0
StYl3 avatar
Én magyar-horvátot tudom folyamatosan beszélni. Az angol az kicsit gyengus még, de most lassan elkezdek Spanyolt tanulni 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na itt van egy kis koreai nyelv angol felirattal! 😜 (Park Eun-Hye)

0
0
0
0
JaniWalker avatar
Angolt tanulok.Szeretem is.Megvan a középfokú nyelvvizsgám is belőlle.De az a szar hogy angolórákra bekell járni.😞Oszt kicsit unalmas a sok I,You,He...... 8 ezerszer való ismétlése.A középsulis angoltanárom amúgy is elég xar.
0
0
0
0
niteforce avatar
en most igy suliba franciat tanulok (utalom, ruhellem)
de azt csinalom, hogy minden nap tanulok 1 szot spanyolul.
kb igy fogok igy beszelni 😃

en akarni menni wc. van hol? Meg tudni nekem mondani te?
Arra? Koszonom! Ha te nem segit, en befosni hamar 😃 😃
0
0
0
0
almos avatar
Superlompos írta:
almos írta:
angolt már 10-11 éve,kb perfekt tudok 😀 egyszer szeretnék kimenni UK-ba, hogy megtudjam tényleg olyan jól megy-e 😃


Az a baj, hohy más az az angol, amit itt nálunk a fejüknbe vernek, mint amit kint beszélnek. De nagyjából megfognak érteni. 😃

Ezt a "könyvet" koptatom mostanság! 😃

https://photo.goodreads.com/books/1182632540l/1305039.jpg

Jah tudom,hogy itt azért nem úgy tanitanak meg,hogy ott kinn egyből megértsd a többit 😀
Am tudok szerbül is kicsit,ciril betőket vágom,tudok németül is elég jól 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ki lehet következtetni valóban! Én is sokszor néztem a Cartoon Network-öt angolul. A Scooby-doo volt a legjobb! 😃
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Én 8 évig németet tanultam és csak annyit tudok, hogy Ich bin kutyánmajom! 😆 Kb. ennyi maradt meg bennem. Középsuliba kezdtem az angolt, szóval már 2 éve azt tanulom és már most sokkal jobban vágom. Még kis koromban a Cartoon Network-ön angolul ment a Dexter laboratóriuma és úgy kellett néznem, de furcsamód sokszor értettem, hogy miről van szó. Ha valaki csak egy kicsit tud angolul, akkor is ki lehet következtetni a dolgokat, úgyhogy egyszerű nyelv. Mást nem is akarok tanulni. Ha valaki angolul tud, akkor szinte mindenhol tud érvényesülni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem ez jön be! 😜 A japánnal együtt sok lenne! 😜
0
0
0
0
neuroflex avatar
😃 én nem vágom amit mond mindig de inkább maradok japánál: D
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én annyira nem vok profi benne! 😜

Minho, geureonde, naeil mwo haseyo? Naeildo bappayo?

Minho akkor holnap mit csinálsz? Holnap is elfoglalt vagy? 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem van olyan haverom aki vágja Korea nyelvet nagyon: )
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az szép! 😜

Nekem Korea mániám van! 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
én lehet 4 hónap múlva meg tanulok japánul😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az iskolai oktatás nem sokat ér, ha akarsz valamit tudni, akkor azt otthon kell elérned! 😜
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
ne is mond. 8.-ig olyan angoltanárom volt aki folyton ugyan azt ismételgette. Nem csoda hogy 9.-ben olyan sz*rul indultam, ezért is kezdtem el használni ilyen programokat. Elég jól használt és elég hamar fel is hoztam magam. jövőre vége lesz, jön az érettségi és utána spanyol tanulás 1000-el. ha tudom már az alapokat kimegyek unokatesómhoz spanyolba és ott tanulok tovább (bár marha sokat kellene ahhoz tanulnom hogy összejöjjön)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én most év eleje óta tanulok angolt (igazából 9 éve tanulom de hála az oktatás rendszernek egy kalap szar tanárjaim voltak) Ez alatt a 9 év alatt megtanítottak pár száz szót meg i am... meg 2-3 igeidőt 4-5 szabályt ez történt 9 év alatt. Most 10. be olyan tanárt kaptam akitől egy év alatt 5x annyit tanultam mint 9 év alatt csodás 😆 9. ben volt a legdurvább nem kellett tanulni mert kezdő tanár volt a témazáró olyan volt hogy a hátsó sorból kiabáltak elől az egyik okosnak hogy mi a válasz erre meg erre?
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
én még jelenleg angolt tanulok. de jövőre jön hozzá a spanyol. Régen még az angolt ilyen programokkal értelmeztem rendesen, de most már elég jól beszélek angolul. Ezért is szeretnék jövőre spanyolt tanulni.
0
0
0
0
Demoz avatar
Jah igen ismerem. Én az angolt úgy szoktam tanulgatni itthon,hogy filmeket nézek meg angolul felirat nélkül, vagy olyan könyvet olvasok (ez a ritkábbik eset).
Nameg vannak olyan "szerepjátokok" , mint például az Assassin's creed, amiben sok a párbeszéd. Ha nincs bekapcsolva a feliratozás, akkor nagyon kell figyelni ahoz,hogy tudd követni a történetet.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem van egy nyelv tanuló program kegyetlenül jó felér egy gyengébb nyelvtanárral nagyon részletes. Egy nyelvből 3 fokozat létezik én a level1 el kezdtem és kb 30 perc alatt teljesítettem durván az 1-2% át és rohadtsokat megtanultam 30 perc alatt is és ez kb egy hónapja volt és mindenre emlékszem ez a program pedig a Rosetta Stone itt egy nagyon részletes bemutató
[LINK]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én olaszt kezdtem tanulni de fél óra alatt meguntam 😆 De legalább tudok pár szót és néhány mondatot olaszul pl ilyeneket hogy a lány eszik meg fut meg ilyenek
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát énis azt hallottam,hogy mostanában kell 1-2 helyre az orosz. Egyik osztálytársam oroszt tanult általánosban is. 😲
0
0
0
0
niteforce avatar
en is szeretnek oroszt tanulni 😃 jo az 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gerdzso írta:
😀 nem tom, nekem valahogy bejön a stílusa, meg minden...


Nincs azzal baj! 😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Magyar, Angol s pár szláv nyelv (Szlovák, Cseh, Lengyel s az Orosz beszéd)
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😀 nem tom, nekem valahogy bejön a stílusa, meg minden...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Látom sokan szeretnének oroszt tanulni. Jó kis maffia nyelv az! 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 én angolt tanulok 2 éve, eddig németet tanultam 6 évig, de ha meglesz az angol közép, netán felsöfokum akkor szeretnék oroszul tanulni 😀 és egyszer elmenni oda 😃 meg amerikába is szivesen elmennék 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció