Barátok Közt

Szerző: XFXFORCE, 2011. May 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Ilyen téma még nincs, és szerintem elfér :D


Ki hány éve nézi ? :D

Én kb: 4-5 éve
Hozzászólások: 239
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
VV-ben szerepelt (én is csak a google-ból tudtam meg 1-2 hónapja)

De ez már más tészta.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ki az a Christofel? (Már vagy 3 éve leszoktam a TV nézésről)
0
0
0
0
19ati93 avatar
még cristofelt jobban elnézném hülyülni mint ezeket 😆
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Azért ez egyáltalán nem igaz...semmi köze egy ValóságShow-nak egy Szappanoperához... 😀
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Tegnap nem tudtam megnézni :S :S
0
0
0
0
19ati93 avatar
amúgy nem tudom mit szeret benne mindenki... anyumék kb 7-8 éve nézik és ők azt mondják nem történik sose semmi ugyanott vannnak ahol kezdték csak csűrik csavarják a dolgokat...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Itt amúgy mindenki kavar mindenkivel,12év telt el de még mindig ugyan ott járnak,a fél ország megfordult benne de mind1 Egyik részről a másikra jön egy másik Timi? O.o Jézusom😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Mégis jobban szeretik mind a való világot és a nézettsége is majdnem megegyezik a vvjével...Kinek mi...Akinek nem unalmas annak nem,de akinek ez sem jó,akkor nézzen olyat ami jó neki...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nah Gabi is ott hagyta Lacit...😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
ComAndor írta:
Miki a király most húzta meg Zsófit 😃 😂


Kinga a soros! 😆

Csak az öregasszonyokat ne húzza meg. 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Juli túlélte a tüzet 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
Valaki nem tudja elküldni a lehetséges folytatást vagy kvíz vagy mit ami mindig szokott lenni?😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát ilyet én nem is hallotam benne 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én meg nem vettem észre semmi ilyet de ha felteszed lehet derengeni fog valami 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mostanában nem láttam, csak az összefoglalókat szoktam olvasni. 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Bakit?Milyen bakit?😲 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Az biztos 😆 Soha nem kéne olyan csaj de azért megnyomnám😃 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Zsolt az minidig is gyöngymadár volt. 😆 Mindig belecsöppen a rosszalkodásba. Mondjuk Zsófi se semmi. Megérdemlik egymást... 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jaja az nagy volt 😆 Szegény linda de sajnálom 😆 milyen szülei vannak neki 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De még ős se kapta rajta őket. Csak gyanakodik. Bár az volt az érdekes mikor Juli nyögdécselve beszélt a telefonba, hogy Attila nincs vele az irodában... 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Már le is buktak szinte...Gyanus amit csinálnak,Klaudiának igen jó a szimata,seperc alatt rájött 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kíváncsi leszek, hogy mikor fog Juli és Attila lebukni. 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én minden részit láttam 😆
0
0
0
0
BANK19990806 avatar
én nézném csak sosincs rá időm 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az milyen aranyos jelent volt mikor Timi elrejtette a kulcsokat azért, hogy Nóráék ne tudjanak autóba szállni. Ez nekem nagyon tetszett. 😀
0
0
0
0
banyai2000 avatar
hát tegnap azért kapott ádám Gézátol 😂
0
0
0
0
FR3DDY avatar
dzsola írta:
[url][/url]
FR3DDY írta:
Ha valaki eltudná nekem küldeni a legelső részt annak nagyon meg köszönném 😃

Kiváncsi vagyok ,hogy a szereplők mennyire változtak meg azóta 😜


[LINK]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=_CKNZ8nMvbY&feature=related[/url]


Hú nagyon szépen köszönöm 😃
0
0
0
0
no avatar
[url][/url]
FR3DDY írta:
Ha valaki eltudná nekem küldeni a legelső részt annak nagyon meg köszönném 😃

Kiváncsi vagyok ,hogy a szereplők mennyire változtak meg azóta 😜


[LINK]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=_CKNZ8nMvbY&feature=related[/url]
0
0
0
0
FR3DDY avatar
Ha valaki eltudná nekem küldeni a legelső részt annak nagyon meg köszönném 😃

Kiváncsi vagyok ,hogy a szereplők mennyire változtak meg azóta 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mort2195 írta:
Attila az egy nyomorék. Az első perctől nem bírtam őt. Bár néha azért bírtam. Mondjuk akkor amikor leütötték vagy a Miki jól elverte, akkor nagyon tetszett Attila szerepe 😀

Most a reklámban meg az volt, hogy a Géza bever egy párat Ádámnak azért mért Kingával és Alizzal is lefeküdt 😃


Azok jó jelenetek mikor verekednek. emlékszem mikor még András berohant egyszer az irodába, majd jól hasba térdelte Mikit. Az is nagy volt. 😆
0
0
0
0
Lord107 avatar
Ádám még a Magdi anyussal is lefeküdt 😃 igazi kurafi 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem 2 rémlik eddig. 😆

Régebben általános iskláskoromban néztem meg minden részt. Most már csak 1-2 részt ha megnézek.

Bár a szerelmi szálak elégé izgalmasak. 😜

Attila egyébként nekem egy szerencsétlennek tűnik, aki mindig is Miki árnyékában marad. Hiába a tekerés, nem megy neki... 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Harmadjára, ezt tegyük hozzá! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Nóra+Miki páros az jó volt régen, azerintem most is jó lenne. Ez az Attila sem különb a Mikinél. 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
dzsola írta:
Mort2195 írta:
Nóra már elég idős, már biztos a 30-as évei végén jár, vagy már a 40-es elején, de még mindig szép szerintem, régen meg főleg az volt 😀
Most ez itt egy érdekes kis viszony.

Attila: Jelenleg Nórával van de Julihoz már jobban vonzódik
Miklós: Jelenleg Ritával van de mint mindig, most is Nórához vonzódik
András: Jelenleg Julival van és... és Julihoz is vonzódik
Nóra: Jelenleg Attilával van, de Mikihez vonzódik
Juli: Jelenleg Andrással van, de Attilához vonzódik
Rita: Jelenleg Mikivel van, de Zsomborhoz (és még ki tudja hány más emberhez) vonzódik

Szóval magyarán mindenki mást szeret mint akivel együtt van, kivéve András... Én szeretem a barátok köztöt, de ez már kész vicc, nem tudnak mit kitalálni 😃

Remélem Juli és Attila össze jönnek ami miatt majd Nóri kidobja Attilát, András pedig Julit és Miki meg Nóra megint össze jön. Én már alig tudom követni a szálakat, hogy mi lesz itt 😃


Gabit és Lacit kihagytad 😀

Meg Vili bácsit és Gizikét😆
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
Nóra már elég idős, már biztos a 30-as évei végén jár, vagy már a 40-es elején, de még mindig szép szerintem, régen meg főleg az volt 😀
Most ez itt egy érdekes kis viszony.

Attila: Jelenleg Nórával van de Julihoz már jobban vonzódik
Miklós: Jelenleg Ritával van de mint mindig, most is Nórához vonzódik
András: Jelenleg Julival van és... és Julihoz is vonzódik
Nóra: Jelenleg Attilával van, de Mikihez vonzódik
Juli: Jelenleg Andrással van, de Attilához vonzódik
Rita: Jelenleg Mikivel van, de Zsomborhoz (és még ki tudja hány más emberhez) vonzódik

Szóval magyarán mindenki mást szeret mint akivel együtt van, kivéve András... Én szeretem a barátok köztöt, de ez már kész vicc, nem tudnak mit kitalálni 😃

Remélem Juli és Attila össze jönnek ami miatt majd Nóri kidobja Attilát, András pedig Julit és Miki meg Nóra megint össze jön. Én már alig tudom követni a szálakat, hogy mi lesz itt 😃


Gabit és Lacit kihagytad 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk nekem nem mond semmit se az a név, hogy Rita. 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Mort2195 írta:
Más helyzet? Mint ha én valamit is említettem volna a processzorról külön... Amúgy meg bármilyen gazdag is a Klaudia, kétlem, hogy egy lánynak netezéshez 64 magos processzor kéne.


Annak idején az ilyenek miatt lett betiltva a DragonBall, mert a sok kis okos gyerek nem tudta eldönteni, hogy valóság-e, amit látnak. Kiáltak a vonat elé és Kame-hame-ha!!! Vagy az ablakból kiugrottak, mert azt hitték, hogy majd jön egy varázsfelhő, ami elkapja őket! 😃

Megint bebizonyította a barátok közt rendezője és a stábja, hogy értenek a technikához. 😆

64 magos proci, az még rendbe van, mert ugye Klaudia a NASA-nál dolgozik másodállásban.
64 mb-os SSD, sok minden nem tudna rárakni...
Még egy kis bug, 0:12-nél belenéz a kamerába a szerencsétlen. -.-"
Barátok közt, én így szeretlek!
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Mort2195 írta:
Más helyzet? Mint ha én valamit is említettem volna a processzorról külön... Amúgy meg bármilyen gazdag is a Klaudia, kétlem, hogy egy lánynak netezéshez 64 magos processzor kéne.


Ez sorozat..miért ne lehetne..?!
0
0
0
0
Kornel77 avatar
gregorpgm írta:
Oké, tegyük fel hogy tényleg vettek egy Laptopot, aminek 64 magos procija van. És akkor az a 64 MB-ot SSD, az mi? 😆


Az már más helyzet 😃DD
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Oké, tegyük fel hogy tényleg vettek egy Laptopot, aminek 64 magos procija van. És akkor az a 64 MB-ot SSD, az mi? 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Mort2195 írta:
Ma néztem meg neten ezt a részt és hát csak néztem, hogy most komolyan ennyire idióta mindenki vagy m? Hát csak gratulálok Mindenkinek aki ezt a részt leadás előtt látta és nem szólt, hogy kib*szott nagy baromságot mondtak 😃




[LINK]
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Superlompos írta:
64 magos processzor! 😆 Ez azért odavág. Mondjuk néha itt is előfordulnak kisebb-nagyobb bugok! 😆


De van 64 magos proci.. 😉

tilepro64
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
64 magos processzor! 😆 Ez azért odavág. Mondjuk néha itt is előfordulnak kisebb-nagyobb bugok! 😆
0
0
0
0
meszes17 avatar
ezt latnotok kell

😆 ma ahogy a peti vezetett 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nembaj itt "Barátok Közt" vagytok.😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Magyarul nem tudsz érvelni. Csak hülyeséget hülyeségre halmozol! De mind1, hagyjuk, mert már át ment a dolog off-ba.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Kezdem úgy érezni, hogy hülyének nézel.
Mielőtt belekötnél utánanéztem, 5938-résznél lett abbahagyva tegnap. Akkor mihez van közelebb ez a szám? A 2000-hez? Még 1x mondom, mert látom nem vagy túl értelmes állapotban, utánanéztem, tehát nem szoktam nézni. De gondolj, amit akarsz. Ebből is látszik, hogy nem tudsz érvelni, hanem csak a saját hülyeségedet hajtogatod!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Mort: Jó tanács! Olvasd el a hozzászólást, mielőtt hozzáfűznél valamit: "közel 6000részt".
Mondom azt a részt pont láttam, nem vagyok fanatikus, nem nézem minden nap.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció