Mely játékokkal töltötted el a legtöbb időt?

2011. March 28., téma
Fórum » Játékokról általában
Írd meg nekünk a mely játékokkal töltötted el a legtöbb időt és kb mennyi órát!
Hozzászólások: 177
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Far cry 3: 67 óra teljesen kijátszva hardon 😃
0
0
0
0
no avatar
Call of Juarez 1-2 😀
0
0
0
0
no avatar
Skyrim ~ 170-180 óra eddig
GTA SA ~ 70-80 óra
GTA IV ~ kb 45 (nekem az SA jobban tetszett, főleg mert nagyobb a pálya, és mert van TANK 😃 )
AC II nagy kedvencem, 70 óra környéke ha belevesszük a kismillió baromkodást is
Titan Quest ~ 150 óra, + kieg (alapjáték három nehézségen, kiegészítőben pedig benn az alapjáték végig meg egy nagyjából ugyanekkora rész rádobva, szintén 3 nehézségi szinten, és az alapjátékból konvertálható a karakter a kiegbe)
FIFA 08,11 neten rengeteget, alapból a menedzser mód is 15 szezon, ha végig játszod a meccseket is min szezononként 35 meccs, 35*6 perc * 15 szezon kb 50 óra
Stronghold Crusader ~ 35 óra az alapküldik, csirkézés nélkül
Fable Lost Chapters ~ nagykedvenc, saccom sincs mennyi lehet, de jó hosszú és élvezetes, jó történettel
Throne of Darkness - elég régi játék, még a p2n nyomtam vele az elején, olyan jó 50 óra a minimum
0
0
0
0
B1-es avatar
Half Life 1 tudod amelyik 1998-ban készült azzal ellehet lenni egy ideig
0
0
0
0
Balint95 avatar
Oblivion 80-100 óra
Diablo II 100-120 óra
FIFA 2004 meg nem mondom, rengeteget
Heroes 4 40-50 óra
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: végül is attól függ mikor kezdtél el vele játszani 😃 Bár nem tom meglehet e nézni de szerintem nekem olyan 20-30 óra van benne kb eddig 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Dragon Age Origins: 60-80 óra plusz Awakening +15 óra
The Witcher 80-120 óra
Mount & Blade 30-40 óra
Fallout 3 30-50 óra
GTA részek

I'm sorry for blaming you for everything I just couldn't do and I've hurt myself by hurting you.
0
0
0
0
szabi96 avatar
Assassin's creed
GTA Sanandreas,IV
Final Fantasy XIII
0
0
0
0
sudosu avatar
xoki: Nem olyan sok az 😀!
0
0
0
0
xoki avatar
Domfoz: óóó tényleg nekem is van egy 50-60 mindkettőben...Jó game 😀
0
0
0
0
Domfoz avatar
Mount & Blade ~150 óra
Mount & Blade Warband ~100 óra
0
0
0
0
xoki avatar
Fallout 3 - kb 50 óra volt
gta san andreas - ugy két-háromhavonta egyszer végigviszem de ha nem rakom ujra a gépet akkor mindig fenn van 😀
borderlands 2 - kb 100 óra van benne
tortchligh 2 - kb 100
gothic 2 - olyan 25 óra
gothic 3 olyan 30-35 óra
risen - olyan 15-20 óra

A többi elenyésző, vagy nem jut eszembe 😆

sudosu: atya ég mennyit játszottál osu! val 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
GTA SA, TES V Skyrim, Fallout 3, AC 2, AC BH, AC III, GTA 4,
0
0
0
0
Serious Hero avatar
Összes GTA, Fable , Star Wars Republic Commando
0
0
0
0
eagle999hun avatar
A Gothic 2-t négyszer játszottam végig, Leghamarabb 24 óra alatt, leghosszabban 32 óra alatt.
0
0
0
0
ceni98 avatar
emberek...SINGLE..nem mmo és nem multi...SINGLE 😆DD imádom az ilyeneket... 😜
0
0
0
0
sunray20 avatar
Igaz, hogy ez nem single player, de azért elmondom 😆. Cod 2 be van single-ba 350 órám megközelítöleg, míg multiban 1111 azthiszem. Itt is a link :[LINK]
0
0
0
0
sudosu avatar
Top 5 😀:
1. Silkroad Online: Azóta játszok vele amióta megjelent. (2005)
2. Age of empires 2: olyan 300-400 óra közt lehet
3. Osu! 312 óra
4. Wolfenstein Enemy Territory: 2xx óra
5. Gothic 2: ezt nem tudom megsaccolni, kb 5-6-szor játszottam ki az összes kaszttal

Mostanság legjobban az Osu! köt le.
Mivel a régi Xfire-s profilomat törölték ezért kevesebb óra van kint!
[LINK]
0
0
0
0
szalamispizza avatar
World of Warcraft 68 day played 😃

régi Metin2 karimon is van 84k perc + nagyon sok kari 4-5k+ perccel
0
0
0
0
Matt99 avatar
Amikkel játszottam:
Fable: The lost chapters
Far Cry, Far Cry 3
összes GTA
Mafia
Medieval II: Total War
SW:KotOR I, II
The Godfather: The game
The Sims 3
Assassin's creed
0
0
0
0
beni97 avatar
Gta 4,Max payne3,Assassins creed,La noire.
0
0
0
0
megaone6 avatar
ez mehetett volna spoilerbe is
0
0
0
0
bybeni avatar
Hogy őszinte legyen (bár ez nézőpont kérdése s azé kinek mi jön be) Far Cry 2!
Ha már itt tartunk, ti hogy tudjátok? Hány féle befejezése van?
Egyszer volt az a verzió amikor a sakállal találkozol s felmászol egy dombtetőre s te magad (öngyilkos jelleggel) robbantasz!
Vol. 2.: Te magad viszed a határátkelőig a gyémántokkal teli táskát, átadod, majd kilépve a házból jön az outro ahogy sokan nézik a robbantást s közben menekültek elhúzzák a csíkot!
Tán van még máshogy is?
0
0
0
0
rafferd avatar
ceni98 írta:
Skyrimbe belelehet ölni 500 órákat
Gothic 3
The Lord of the Rings The third age is asszem vmi 50 órás game
mass effectek rohadt jók és hosszúak
Batman Arkham City is eléggé sokáig letudott kötni 😃
Final Fantasy széria amit már csak azért is végigtolja az ember mert érdekli h mi lesz a szereplővel 😃
Dragon Age 1 nagyon jó és hosszú a 2ről nem tudok nyilatkozni
assassin's creed 2-brotherhood és a 3 (tudom h kimaradt a revelations az nekem nem jött be annyira 😀😉
ezeket szeretem nagyon ami úgy lekötött/leköt órákra és észre se veszem h hogyan megy az idő 😃

A Mass Effect-ek és az Assassin's Creed-ek nekem is nagy kedvenceim, bár a Revelations valóban lehetett volna jobb is. :/
0
0
0
0
ceni98 avatar
Skyrimbe belelehet ölni 500 órákat
Gothic 3
The Lord of the Rings The third age is asszem vmi 50 órás game
mass effectek rohadt jók és hosszúak
Batman Arkham City is eléggé sokáig letudott kötni 😃
Final Fantasy széria amit már csak azért is végigtolja az ember mert érdekli h mi lesz a szereplővel 😃
Dragon Age 1 nagyon jó és hosszú a 2ről nem tudok nyilatkozni
assassin's creed 2-brotherhood és a 3 (tudom h kimaradt a revelations az nekem nem jött be annyira 😀😉
ezeket szeretem nagyon ami úgy lekötött/leköt órákra és észre se veszem h hogyan megy az idő 😃
0
0
0
0
Kylo Ren avatar
Nálam favorit a Baldur's Gate II kieggel együtt 😀 Jó hosszú,de sosem unalmas a történet,sokszor egyszerűen beszippantott és nehéz volt abbahagyni.

Aztán ott van az Elder Scrolls sorozat is,szintén jó sztorival,számtalan mellékküldetéssel.Közülük én kiemelném a Morrowindet kiegészítőivel együtt,igen sok időt bele lehet ölni.

És...még sorolhatnám,hogy milyen játékok vannak,amik hosszúak,és nem lehet megunni őket,de akkor már könyvet is írhatnék. 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Dragon Age Vérvonalak+Eszmélés= 60-70 óra
The Witcher=90 óra
Skyrim= sok az is, ismerősöm 1 karakterrel 400 órát játszott 😆
0
0
0
0
Klaas avatar
Norbi777 írta:
Aliens vs. Predator 2. A három campaign együtt kitesz egy szép nagy történetet.


Na azt végigviszem , nem most játszottam már vele 😀
0
0
0
0
gabi86 avatar
Batman Archam city az se rövid 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
A The Elder Scrolls sorozat is jöhet ide nyugodtan, és én még Mass Effect trilógiát is idesorolnám, mert ha minden rész minden DLC-jét, minden feladatát megcsinálja az ember, akkor bele lehet ölni jópár órát.
0
0
0
0
no avatar
Nekem a Fallout III volt a leghosszabb játék az egész életemben 😀 Körül-belül 1500 órát játszottam vele, igazából 40-50 óra alatt végiglehet játszani, de én teljesen RPG stílusban játszottam végig. 😀 Nem futottam, hanem sétáltam. Éjszaka pedig lopakodtam. El voltam vele 😜
0
0
0
0
no avatar
Aliens vs. Predator 2. A három campaign együtt kitesz egy szép nagy történetet.
0
0
0
0
megaone6 avatar
Bioware összes játéka 😆
0
0
0
0
Klaas avatar
Nekem a Mass Effect 1 32 órányi élveztet adott első végigjátszásra , a 2. része meg 43 at (kiegészítők nélkül ) 😃

De a Stalkerek a kedvenceim , azok is irdatlan hosszúak tudnak lennnii ha minden egyes pontot felakarsz fedezni rajta 😀
0
0
0
0
MatthiasTizedes avatar
GTA-k, AC3 (többivel nem toltam), Maffia 1-2, NFS: Carbon nem tudom, nekem sok idő után se sikerült kijátszanom...
0
0
0
0
no avatar
50 pályás stronghold crusader 😆 meg még a halo1-is ami 10 pályás de eyg pálya van vagy 4 óra
0
0
0
0
Feherlo avatar
Word of Warcraft 😀 kb 7 éve játszom vele kisebb, nagyobb megszakításokkal és nem unom. Tudom kocka vagyok 😀
0
0
0
0
Sezx avatar
A mostani single játékhosszúságokhoz képest szerintem a Deus Ex: Human rev. eléggé hosszúnak mondható, nekem nagyon bejött.
0
0
0
0
tibor560sec avatar
The Elder Scrolls III
The Elder Scrolls IV
The Elder Scrolls V (ezzel még nem játszottam , de minden bizonnyal marad a vérvonalnál : játékidő)
0
0
0
0
adta avatar
A GTA Vice City nem hosszú. Egy nap alatt simán ki lehet akasztani. (A küldetés részére gondolok.) 😀 A Mafia 2 is elég rövid. Hát talán a GTA San Andreas és a GTA IV ami még hosszú. 😉
0
0
0
0
no avatar
GTA San Andreas - ezt 3-szor végig vittem és kb 2 évig toltam,tolom
és még két év után is találok benne újat.
GTA 4 ezt 2-szer vittem végig és 1,5 éve tolom
NFS Pro Street ezt majdnem végigvittem. Evvel is elszórakoztam 1,5 évet
Ja és most a FlatOut 2-t tolom ezzel is elleszek egy darabig 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
a ratchet and clank sorozat
a 2be most van 39 órám és még nem gyűjtöttem össze mindent de alapvetően már végigjátszottam 😀 az 1 is nagyon jó az is tartalmas 😃
socom 2 is meg úgy szinte minden ps2 game bitang hosszú aminek van rendes storyja 😀
0
0
0
0
LanBoy avatar
Gamer125 írta:
A skyrim is hosszú nem?


Eléggé. Főleg azoknak hosszú, akik nem tudják annyira, mit hogyan kell csinálni. Mondjuk ha a rekordot nézzük, akkor nem hosszú 😃 A Bethesda csapat kivégezte a játékot 2 óra 16 perc 10 másodperc alatt 😃 ami egy átlag játékosnak legalább 200-300 óra lenne.
0
0
0
0
no avatar
A Morrowind és a Baldur's Gate elég hosszú játékok...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció