Mely játékokkal töltötted el a legtöbb időt?

2011. March 28., téma
Fórum » Játékokról általában
Írd meg nekünk a mely játékokkal töltötted el a legtöbb időt és kb mennyi órát!
Hozzászólások: 177
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
styleR avatar
Operation Flashpoint
Dungeon Siege 2
Titan Quest
Batman: Arkham City
The Elder Scrolls III: Morrowind
The Elder Scrolls V Skyrim
stb...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
GTA részek,Just Cause 1,2,Far Cry 1,2
(Szerintem ami hosszú játék😀😉
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Synda: Jah, bocs 😆 Akk tényleg nem hosszú 😆
0
0
0
0
FaLchioN avatar
A skyrim is hosszú nem?
0
0
0
0
sily avatar
Én csak FPS játékokat játszok éppen azért hogy ne töltsek esetleg hónapokat egy játék végigvitelével (mint a taktikai játékok legtöbbjével), főleg hogy már nem töltök napi csak napi 1-2 órát max a gép előtt.
De ezek között is van egy két hosszú játék mint a Farcry 2 (amit az összes küldetéssel és az összes gyémánt összegyűjtésével együtt, napi átlag 1,5-2 órával több mint 3 hétig játszottam és érdekes módon nem untam) vagy a Borderland, úgy általában a kötetlen (vagy csak részben kötött) menetű játékok
0
0
0
0
DCMAN avatar
supermario forever😂
0
0
0
0
Hagrid avatar
Skyrim: 80+h-nál járok és még csak 44-es szint,hihetetlen részletes a terület.
Alapjában a főszál nem olyan hosszú de rengeteg mellékküldetés ,barlangok stb...
0
0
0
0
Toma97 avatar
Hát ha nem elsőre nyerik meg versenyeket és milestones(nemtudom fejből hogyírják)gyüjtése!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
valaki elmondaná nekem hogy a Need for Speed Most Wanted miért hosszú játék? 😲
0
0
0
0
Atec91 avatar
Need for Speed Most Wanted
Command & Conquer Generals Zero Hour
0
0
0
0
Master Killer avatar
Fallout 3 + DLC-k
Dead Island
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Fallout 3+összes DLC simán 35-40 óra ha belemerülsz.Én most csinálom a Broken Stell DLC-t (5 közül az 1-ik) és 28 óránál vagyok😃
0
0
0
0
dennis63 avatar
Star wars the force unleashed 1-2(remélem jól írtam) 😆
csak vicc volt, a Dragon Age 2-vel, meg a Mass Effect 2-vel voltam el a legtöbbet.😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
7.62 High Calibre is nagyon hosszú(60+ óra és még nem tartok felénél sem, bár lehet hogy ez a játék nehézsége miatt van...) vagy ott van a Jagged Aliance 2 ami szintén több hétbe tellett... Hired Guns The Jagged Edge ez is nagyon hosszú....

The Sims széria se rövid 😃 sőt ha úgy intézed nincs is vége 😃
Enemy Engaged 1-2 (időgyorsítás nélkül egy küldetés úgy 3-4 vagy akár több hét...)
Silent Hunter 3 (időgyorsítás nélkül 1 küldetés akár lehet 2 hét is 😃😉

Amúgy autós játékok közül a leghosszabbak:

Gran Turismo széria
Test Drive Unlimited 1-2
Juiced 1-2
0
0
0
0
DarkSpy avatar
F1 2011 😃
AZ összes GTA
Meg nekem az Assassin'S Creed összes részi mind nagyon jóó 😃
Crysis Nekem ezek a hosszúak (nem ülök sokat a gépelőtt..)
0
0
0
0
no avatar
Mass effect 1-2 remélem a 3 D):
És a Stronghold crusader Ötven térképes mód + a warcehst amibem ég 50 térkép van LOOL 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
djwarp írta:
Medal Of Honor Pacific Assault Nekem olyan 50 óra volt😃
Az tisztán max 5-6 óra, legnehezebb fokozaton mondjuk már tud szívatni, de nemtom hogy sikerült az az 50 óra.
0
0
0
0
CrucioIsAwesome avatar
Oblivion az összes küldetéssel együtt. Nem rövid.

+

minecraft, ha bejön, hónapokig el tudsz vele szórakozni napi több óra játékkal!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Medal Of Honor Pacific Assault Nekem olyan 50 óra volt😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
L.A. Noire. Ha csak a főszálat nézzük, akkor 20 óra. De a mellékküldetésekkel együtt több mint 30 óra.
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Mass Effect 2.Másodjára DLC-kel,Medium,Lehetetlen küldetés összes ember életben maradt,bányászat-38 óra
Turok 2máig nem végeztem vele.
0
0
0
0
edom789 avatar
ceni98: Az átvezetők összeségébe nagyon hosszúak és összetettek az MGS kikell nyitnod a szemed meg a füled a történethez mert külömben egy szót nem fogsz érteni belőle 😃

Amúgy az intró kb 20 perces! De én nagyon szeretem ezt a játétok az én listámon az legjobbak között van! aki ezt játékot szidja az hülye hozzá vagy nem tud angolul vagy még fiatal hozzá! Ez az én véleményem 😜
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
lapartman997 írta:
BiGame írta:
GTA San Andreas, vagy fél évembe telt kivinni😆!


A GTA: SA hosszú? 😂. 5 nap alatt végigvittem. Kódok nélkül.


Mindennel együtt nagyon macerás 100%ra + olyan küldik is amik nem számítanak a 100%ba bele (pl triatlonok na én ott akármit csináltam nem tudom olyan gyorsaságot elérni hogy azokat lefussam,biciklizzem+usszam).

Amúgy a GTA-k,Dragon Age 1 (nagyon jó kis játék =) ) , prototype mindennel együtt azokkal a kis biz-b@szokkal együtt (abból megtalálni mind a 250-et nem semmi😃😉,hmm meg még talán valamelyik prince of persia amikor elsőre visszük ki.
0
0
0
0
no avatar
dcsabika a prince of persia the forgotten sand hosszú ?😃 2 óra volt...
0
0
0
0
ceni98 avatar
edom: ha jól tudom vmi 1 órás az introja 😆
0
0
0
0
edom789 avatar
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots ez még egy hosszú játék! egyik kedvencem 😜
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Dragon Age
Gothic 3
Two worlds 2
Warhammer 40k space marine
gta-k
just cause 1-2
dead rising 2 (egy idő után unalmas)
far cry 2 (egy idő után nagyon unalmas)
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Gothic 2

kicsit régi játék viszont ku*** jó és nagyon hosszú 😃
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Gta 4,sab andreas,meg ha valaki kiviszi 100% a lego játékokat
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
DiRT 2, DiRT 3. Kb. 20 óra mindkettő.
0
0
0
0
ceni98 avatar
final fantasy X..ha ez vki kitolja 100%ra 2 nap alatt megcsókolom 😆
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Witcher 1 na az tényleg hosszú . + a Prince of Persia egyáltalán nem hosszú sztem.
0
0
0
0
stalker41 avatar
STALKER összes része
Just cause 2
0
0
0
0
ceni98 avatar
1 biztos h final fantasy sorozatnál nincs hosszabb !!!
0
0
0
0
LightLeach avatar
Prince of Persia 4 és a The Forgotten Sands
0
0
0
0
Toma97 avatar
Szerintem Assassin's Creed-eknek van történetük kivéve az 1 nek ami unalmas azér nemvittem végig.
A Brotherhood-al az a problem h 4 nap nemis játszotttam sokat +2 óra és kivittem 47% írt i hát ez mégis mi?
Amúgy nagyon jó game
0
0
0
0
no avatar
Persona 3. Egy jó 60-70 óra az első végigjátszás, és azzal még korántsem lehet megnyitni minden tartalmat.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Synda írta:
Tdu 1 csak akkor hosszú ha meg akarsz szerezni minden kocsit,főleg ha felrakod a Mega Pack-ot,úgy valóban van vagy 300-350h(tapasztalat 😀 )

Superlompos,Gt 4 rettenet hosszú,2-t nem játszottam,Gt 4 miatt vettem Ps 2-t,fél évembe telt végigjátszani,napi kb 4-5h nyomattam 😉


Az összes GT elég hosszú! A 4-ben ráadásul rengeteg 24 órás verseny is van, amit még gyorsítva is 9 óra alatt lehet letudni. Nekem a 4-ben nem tetszett ez a sok 24 órás dolog, meg ez b-spec mód se. De ettől függetlenül mindegyik Gran Turismo nagyon hosszú és jó is! 😜
0
0
0
0
phenomx4 avatar
Assassin's Creed Brotherhood+ a 2,GTA 4, Mass Effect 1-2,Fallout 3 + New Vegas,Prototype
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Gerdzso írta:
Bartos666: NFS MW???? 😃 nemár 6-7óra a karrier + a kihívás az még + 2 óra... 😀

amúgy: STALKER, JUST CAUSE 2, Operation Flashpoint GOTY EDITION, BORDERLANDS, TDU 1-2... Serius Sam




A Borderlands valóban nagyon hosszú játék, de jó is. Pont most játszom.
0
0
0
0
pukkancs avatar
a Just Cause 2 tényleg hosszú 😃 bár én csak 25% nál járok, de főleg csak hülyülök a játékban
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gran Turismo 2

Ezt a játékot nem lehet 5 óra alatt kipörgetni ezt garantálom! 😃 Rengeteg verseny van, és sokszor kell gyűjteni a pénzt, hogy az adott autót megvehessük. Ezenkívül van az arcade disc, ahol lehet menni Time Trial módban és osztott képernyős módban.

Persze PS1-en és PC-n is lehet tolni. PC-n való játékhoz szükség van egy Playstation emulátorra (ePSXe vagy PSXFin ETC.)
0
0
0
0
Lacee000 avatar
Gothic sorozat, nagyon imádom...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Bartos666: NFS MW???? 😃 nemár 6-7óra a karrier + a kihívás az még + 2 óra... 😀

amúgy: STALKER, JUST CAUSE 2, Operation Flashpoint GOTY EDITION, BORDERLANDS, TDU 1-2... Serius Sam
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció