Motorosok témája

Szerző: DarthRoni, 2011. February 22., téma
Fórum » Társalgó
Sziasztok, azért nyitottam ezt a témát, hogy akik szeretik a motorokat, vagy van is nekik, beszélgethessenek, megoszthassák egymással tapasztalataikat, és összehozzuk a motoros kockákat :D :)
Hozzászólások: 227
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Feki1991 avatar
DarthRoni írta:
hát a simó-k elvisznek bárhova csak tankolj beléjük 😃 jó gépek : ))

úúúúú Feki nem lehet semmi az az YZF.... Yamaha rajongóó vagyok, de én inkább az enduro- krossz kategóriában : ))

amúgy amit még nagyon szeretek az a Suzuki Banditok, sztem gyönyörűek *.* 😃


nyááááááron DT 125 <3 nagyon várom 😃


pakai: nagyon tuti a simód, gondolom odafigyelsz rá 😜


Nem is semm! 😃
90kW már 4 keréken sem annyira rossz, de 2en meg aztán egyenesen fergeteges élményt nyújt!!!!!!
a legjobb hogy 1esen túl tudom lépni az autópályák seb. korlátját 😃 😃 😃 😃 😃
0
0
0
0
NaVi avatar
én már próbáltam 1000-res Suzukit, de a legnagyobb az az 1400-es Kawasaki volt, hát az eszméletlen hogy mekkora motor😃
0
0
0
0
repfect avatar
nekem eddig 2db romet-em (9 évesen), 1 simson(11 évesen), 1 250-es MZ(másnéven hajó, 13 évesen)-m volt, most egy 125-ös pit bike-ot nyúzok (4 éve), nagíon szeretem a picikét😃 jah és bátyámnak van egy 80-as DT-je. Nagy mocik közül ismerős 450 SX-ét sikerült kiprobálnom meg egy honda CR-600-at
0
0
0
0
KTM520 avatar
Én KTM rajongó vagyok! na meg a honda is jó😎
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jó a simson csak nemárt egy zsák szerszám ha hosszabb útra mész 😆
0
0
0
0
DarthRoni avatar
hát a simó-k elvisznek bárhova csak tankolj beléjük 😃 jó gépek : ))

úúúúú Feki nem lehet semmi az az YZF.... Yamaha rajongóó vagyok, de én inkább az enduro- krossz kategóriában : ))

amúgy amit még nagyon szeretek az a Suzuki Banditok, sztem gyönyörűek *.* 😃


nyááááááron DT 125 <3 nagyon várom 😃


pakai: nagyon tuti a simód, gondolom odafigyelsz rá 😜
0
0
0
0
NaVi avatar
hát azt gondolom😃 azért volt már rossz érzésem a forró blokknál 😕
0
0
0
0
pakai93 avatar
a többi is tiszta hó volt csak a kipufogó és a blokk miatt leolvadt az egész 😃
0
0
0
0
NaVi avatar
ja látszik hogy adtál neki pakai 😆 a keréken főleg😃 ezért jók a Simsonok mert jól ellehet velük lenni és strapabíróak is😀 kát hogy az enyémet el kellet adnom pedig nagyon jó volt😞
0
0
0
0
Feki1991 avatar
1. mocim egy Jawa Babetta 210 (1987 - 1,75kW = 2,4Le) - használtam: 2006-2009
2. Jawa 350 639 (1991 - 17 kW = 23 Le) használtam: 2009-2010
Jelenleg egy Yamaha YZF 750ast (1994) gyűrök, vagyis gyűrnék ha jó idő lenne (25kW-s papirokkal, miközben igazából 91,2kW = 125 Le) - régebben dobtam is képeket s vidit a gépről a profilomban

várom már nagyon a jó időt hogy kerülhessek vele eggyet 😀 😀 de valahoyg nem akar jönni 😶 😶
0
0
0
0
pakai93 avatar
az enyém is egy elég régi tipus. konkrétan 1982-es évjárat. de még mindig nagyon veszi a lapot 😀 nyáron cseréltem ki rajta a lánckereket 13-asról egy 15-ösre. amig a 13-as volt rajta addig brutális gyorsulásokat produkált, csak hosszabb távú motorozáskor volt ez hátrány, mert túl gyorsan kipörögte a sebességeket, igy gyorsan elérte a végsebességet. igy a 15-ös lánckerékkel nem gyorsul ugy de tovább lehet huzatni és nem is eszik annyit. télen valóban jól lehet csapatni 😀 én is alkottam még december végén, de ez a képeken is látszik 😆
0
0
0
0
NaVi avatar
hát tudom, nekem is volt Simsonom😃 elég régi darab volt, de nagyon ment😀 főleg télen volt jó mikor csúszott az út aztán lehetett körbe körbe faraltatni 😆 mai napig jó motornak tartom a Simsont, és 1 rossz szót se lehet rá mondani😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
jaja 😀 télen, nyáron fagyban, szárazságban, mindig megy 😃 szinte megölhetetlen 😆
0
0
0
0
NaVi avatar
zsír kis motor a Simson😃 jól el lehet vele motorozgatni😀
0
0
0
0
NaVi avatar
én most teszem majd le a nagy motor vizsgámat, igaz motorom még nincs, de jövőre ha minden sikerül akkor az is meglesz😀
0
0
0
0
szabyy avatar
Az sem rossz jármű😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én pedig a szerelőtől hozom el nyáron a Babettám 😆
0
0
0
0
szabyy avatar
Apámmal fogjuk megcsinálni tavasszal a simót... de várom már😃
0
0
0
0
madchief avatar
haveromnak 1 50cm3as Simsonja van de még jogsi az nincs!😆
0
0
0
0
DarthRoni avatar
ejnye, a drága-jó etz-t hagyod rohadni? 😃 jobb motor az annál :S
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem meg hátul rohad egy etz 250ccm es
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok, azért nyitottam ezt a témát, hogy akik szeretik a motorokat, vagy van is nekik, beszélgethessenek, megoszthassák egymással tapasztalataikat, és összehozzuk a motoros kockákat 😃 : ))

nekem jelenleg még nincs motorom, március elején kezdem az A korl. jogsit, és nyáron ha minden igaz, lesz egy Yamaha DT 125-öm, nagyon várom már : ))
ti jöttök 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció