Emulátor-zóna

Szerző: NTSC Jani, 2011. February 21., téma
Fórum » Szoftver
Minden jöhet ide, ami az emulátorokkal kapcsolatos! :D
Hozzászólások: 621
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
mit tudok azzal csinálni hogy ne melegedjen tul a gép? a proci az zárt házba 50 fokos, a VGA 65 a táp az forró. nyitottan hidegebb lesz vajon vagy tudok vele kezdeni valamit?

amúgy akkor nincs box emu?
0
0
0
0
Davenator avatar
Hát nem úgy mennek a dolgok ahogy reméltem. A God of War úgy laggol mint az állat pedig teljesen le van butítva...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak azért, hogy szívassanak néhány embert. Jobb esetben nem működik, rosszabbik esetben pedig vírusos a cucc.
0
0
0
0
Davenator avatar
De találtam amúgy néhány ps3 emut, meg azt az xbox360-at amit már mutattam, de hát egyik se működik. Nem értem hogy tényleg az e ami "rá van írva" vagy minek csinálnak ilyeneket...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát a PS3 emulátorra várhtunk egy darabig. Annak nagyon erős gép kellene, hogy egy pár mb-os programmal helyettesíteni tudjuk. 😕 😃
0
0
0
0
Davenator avatar
Hát az autós nem az én műfajom. Most inkább a dc és marvel játékok érdekelnek amiket nem adtak ki pc-re például a thor. Csak az a baj hogy az újabbakat meg csak ps3-ra és xbox360-ra csinálják :-/
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Biztos lehet állítani rajta. Van több grafikus plugin is. Már régen toltam, tehá az újakat nem ismerem. 😃

Gran Turismo 4-et ajánlom, ha szereted az autós játékokat. Burnout Revenge (PAL, Európai régiós), Killzone (NTSC-U amerikai régiós). Hirtelen ennyi. 😃

Én most a Gran Turismo 2-őt tolom ePSXe-vel. 😃
0
0
0
0
Davenator avatar
Marvel vs Capcom 2 eddig még csak ezt szedtem le, de a God of War 1-2, SW Ep. 3. Csak azok még nem jöttek le. Meg még ha valami eszembe jut, vagy ha tudsz ajánlani valami jó játékot 😀 De lenne itt még valami: a kép enyhén vibrál, vagyis fel-le mozog. Miért? Lehet állítani rajta?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk kontrollerrel az igazi! 😃

Milyen játékokkal tolod? 😃
0
0
0
0
Davenator avatar
Már rájöttem, am kontrollerrel nyomom, azért köszi 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Billentyűzeten általában így szokott lenni:

w - felfelé nyíl
a - balra nyíl
s - lefelé nyíl
d- jobbra nyíl

i - háromszög
k - X
j - négyzet
l - kör

u - r1
o - r2
e - l1
q - l2

v - select
b- start


Persze átalakíthatod randomba, ahogy neked jó! 😉
0
0
0
0
Davenator avatar
Na még azt szeretném kérdezni, hogy az irányítást hogy kell beállítani? Billentyűzet + egér, illetve van egy ps2 kontrollerem is.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs mit4 😃

Remélem a PCSX2 0.9.8 jobb, mint az elődje volt. 😃
0
0
0
0
Davenator avatar
Ezek szerint akkor nincs. Sebaj, van még pár jó játék ami csak ps2 re készült, kipróbálom azokat. Köszi a segítséget!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem találtam róla semmit se a ps2 emulátor hivatalos oldalán:

[url]http://pcsx2.net/compat.php?&c=m&s1=1&s2=1&s3=1&s4=1&s5=1&p=4[/url]
0
0
0
0
Davenator avatar
Nekem eset smart security van és nem jelzi vírusnak. Azt nem tudjátok, hogy a mk vs dc van-é ps2-re?
0
0
0
0
Galex1995 avatar
nekem az avast virusnak jelzi. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem se elég hozzá a gépem, még a ps2 emulátor is csak eldöcög. 😃

Érdekes a videó! 😜
0
0
0
0
Davenator avatar
Nem egy fájlba jött le, hanem többe. Nem lemez kép fájlba, hanem csak úgy simán a játékfájlok vannak meg. Mint amikor a képfájlt berakod daemonba és a virtuális meghajtóba ott vannak a fájlok...
És találtam egy videót:
http://www.youtube.com/watch?v=9vjZ1oDo6zs
Szeretném ha valaki kipróbálná, én ki akartam, de azt írja hogy a gépem túl lassú. Nyugi nem vírusos, meg semmi ilyesmi. A leírásnál ott van a letöltés meg minden.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hogy hogy nem ISO-ba? Úgy érted nem cd képfájl egyáltalán? Mi a fájl típusa?
0
0
0
0
Davenator avatar
Na még annyi kérdésem lenne, hogy leszedtem a ps2 játékot, de nem isoba van. Hogy kell isoba kiírni úgy, hogy az emulátornak jó legyen, mert ha csak simán isoba rakom, nem ismeri fel. Valami speciális beállítás kell neki?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sima egy magos 4 GHZ-re értettem! 😉 De a ps2 emulátor, nem annyira jó még, mint a ps1 emulátor. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudom, hogy hol találtad azokat, de szerintem fake! 😃

Persze, hogy fut 64-bites op.rendszeren! 😃
0
0
0
0
Davenator avatar
Aha értem. Ez is jó nekem, ha van ps2re MK vs DC. És amúgy 64 bites rendszeren is fut?
Egyébként találtam xbox 360 ra és ps3 ra is emulátort.
0
0
0
0
cseszka avatar
Én probáltam jópár ps2 emut,de nem okésak,van ameikkel elindul a game,de akad meg laggol mint állat,viszont psx emuval tok nyomni ps1 játékokat,tekken 3 toltam,itt annyivaé jobb,h birom korlátozni az FPS-t igy nem rohan a játék,de viszont tudsz kombot csinálni.
0
0
0
0
Davenator avatar
Én pc-n szeretnék játszani a Mortal Kombat vs Dc Universe játékkal, xbox360 vagy ps3 emulátorral. Már leszedtem ar xbox360 játékot, kerestem pár emulátort, de fogalmam sincs hogy kell használni. A progi valami .xbe fájlt kér, de amit leszedtem, nincs ilyen, csak video ts meg audio ts mappa, a video ts-en belül meg bup, ifo és vob fájlok. Mint egy dvd film😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Itt egy saját gameplay:

[movie=youtube]5JmZsRvaSPQ
[/movie]
0
0
0
0
Gorre avatar
Hát azt nem tudom mi célja vele, de az tényleg nem rossz ötlet, hogy itt valaki leírja részletesebben honnan lehet leszedni, meg hogy lehet használni
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
ÉS mi a célod ezzel a témával? 😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Minden jöhet ide, ami az emulátorokkal kapcsolatos! 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció