Emulátor-zóna

Szerző: NTSC Jani, 2011. February 21., téma
Fórum » Szoftver
Minden jöhet ide, ami az emulátorokkal kapcsolatos! :D
Hozzászólások: 621
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ps3 emulátort várrom 😃 kb kell még 8 év mire megírják na meg mire lesz elég erős van ami majd el is bírja 😃 Már csak évek kérdése. de azis lehet hogy ugy lemegy a ps3 ára hogy nem is lesz ps3 emulátor 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Valakinek van tapasztalata a GTA Vice City Stories-al (PS2) kapcsolatba?
PCSX2-vel próbálkoztam még régebben de akármilyen beállításom volt, írja hogy van 200FPS-em. Valamelyik beállítással majdnem már játszható volt, de miután kimentem a forgalomba a hangok miatt bitangul elkezdett szaggatni.
Szóval valakinek van valami javaslata hogy milyen beállításokkal, BIOS-al kéne próbálkoznom? Esetleg egy linket is kérnék 😀!
Köszi előre is!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem kell kiírni semmit. Gondolom a PS2-es verziót akarod csapatni. Le kell töltened a ps2 emulátort a hivatalos oldaláról. [LINK]

A Bios fájlt viszont torrentről kell lekapni. Beírod, hogy PCSX2 bios, s letöltöd, amit legtöbben seedelnek.

Itt egy hasznos útmutató (hosszú verzió): [LINK]

Itt meg egy rövidített útmutató:

[LINK]
0
0
0
0
Furmann96 avatar
sziasztok! régebben belekóstoltam az emulátorokba de nem sok mindent csináltam de most szeretnék emulátorozni legfőképp a Fight Night Round 3-at szeretném tolni... Miket kell tennem letöltöm az emulátort és a játékot és a játékot ki kell írni vagy valami??? Miket érdemes megcsinálnom egyáltalán érdemes e a FNR miatt letölteni?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
DObnál képet? Gondolom van valami hibaüzenet. Nem?
0
0
0
0
Levi0903 avatar
Megcsináltam azt is, és semmi...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Be kell tallózni a Bios fájlt abból a mappából ahova letöltötted.
0
0
0
0
Levi0903 avatar
Sziasztok!

Letöltöttem a pcsx2 emulátort, de nem ismeri be a bios fájlt, hiába szedek le másikat. Miért?
Válaszokat előre is köszi! 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Azt hittem elírta. Hát én GTA IVnél azt olvastam, hogy hardveresen botrányos akármilyen kártyád is van és szofveresen jó. Spider-Man 2 meg csak szfoveresen jó mert hardveren villog meg egyszer gyors egyszer lassú meg a hudba belelógnak az épületek. Én a hack csúszkákat babráltam legfeljebb meg renderereket váltogattam. Te belenyúltál az EE/IOP és VU-k beállításokba is? Mert én azt inkább hagytam alapon😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem GTA IV-ről van szó, hanem GT4-ről.

Nem megy jobban szoftveres emulálással. A speedhackeket kell variálni. Minden gépénél másképpen kell. Én pl. nem használok ilyeneket, mert anélkül is jól mennek a játékok. Q9400-nál mindent használtam én is, de i5 mellett nem kell.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
pcsx2? Én mintha valami olyat olvastam volna, hogy a GTA IV szoftveres renderrel jobban fut mint hardveressel. Tiszta Spider-man 2. Szoftver rendernél bukod a felbontás felskálázást és még mást extrákat is sajnos szóval olyan szép lesz a játék mint ps2-ön a "szép" felbontásában. Beállítások-> Grafika(GS)-> PLugin beállítások és ezen belül a renderernél tedd dx9 vagy dx 10 szoftveresre. Nem tudom melyik a jobb.
Kár, hogy H67 a lapod mert itt most jól jönne a procituning mert szoftver rendernél mindent a processzor emulál szóval óriási lesz ilyenkor a processzor igény.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
GT4-et szeretném játszani emulátorral. Elvileg futnia kell, de mikor régebben leszedtem akkor akadozott picit, elvileg valamit át kell állítani hogy jól menjen, de nem igazán tudom mit/hol keressek.

Gépem:
Processzor: Intel Core i5-2500k 3.3GHz LGA1155
Memória: Corsair DDR3 Dominator 4GB kit i5 x2
Videókártya: SAPPHIRE HD6950 2GB GDDR5 PCI-E
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Egy Core 2 duo nem ártana hozzá.

De még azokkal sem megy minden játék szépen.

Nekem amióta i5-öm van, azóta megy minden PS2-es játék normálisan. Proci igénye az van bőven. Amióta meg kijött az 1.0-ás verzió, még a Ram igényes is megugrott.
0
0
0
0
forzabali89 avatar
kár, pedig jó lett volna
mi az a minimum proci amivel szépen menne?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Esélytelen. Gyenge a procid hozzá.
0
0
0
0
forzabali89 avatar
Helló mindenkinek.
Engem érdekelne egy ps2 emulátor.
Gépem:
- Intel P4 2.8GHz proci
- 2 GB DDR2 RAM
- ATI Radeon HD5450 ( 1 GB DDR3 ) videókártya

tudnám használni, van esély a jó működésre?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kevés a procid hozzá.

Esetleg a speedhack-kel szórakozz egy kicsit.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nekem tetszik a PS2 emulóator és én letöltöttem és letoltottem hozzá egy játékot a Def Jam Figh For NY és ment. Habár egy kiccsit lassabban mint egy igazi PS2 konzolon. 😃
0
0
0
0
Klaas avatar
Sziasztok! PPSSPP (PsP) emulátorral szeretnék játszani , és megy is vele szépen az FF 1- 2 remake , de nincs zene alatta csak hangok. PL. mikor ütök , csatában. Hivatalos fórumokat is bújkáltam , de ott is azt írják még nincs megoldva ez a probléma. Ti tudtok valamit esetleg segíteni ?
0
0
0
0
Snoopy19 avatar
Akadozik is, tehát olyayn lassú a mozgása, és iletve szarul jelenik meg a kép.Nem látszódnak a játékosok stb, teljesen olyan mintha a videokarim szart volna be, de nem az a bibi.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Milyen értelemben nem jó? Grafikus hibák lének fel, vagy lassú a játék? Nézted a PCSX2 hivatalos oldalát, hogy támogatja-e teljes mértékben a játékot?
0
0
0
0
Snoopy19 avatar
PS2 viszont jó. Töltöttem le hozzá játékot( Madden NFL 12) és valamiért szar..Miért?
0
0
0
0
Demoz avatar
Sajnos nincs működő xbox 3360 emu. Viszont PS3 emulátorból 2 éven belül lesz használható verzió (szerintem).
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Az kamu. Jártam én is azon az oldalon, és ha jól tudom le se lehet tölteni, vagy ha le lehet akkor valami baromságot kapsz ami nem is működik. Anno PSX emunak kellett kb ekkora gép! Egy Xbox360 emuhez minimumba kell kb 8 GB ram.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez tuti kamu. Egy PS2 emulátorhoz jobb gép kell. Pl. egy Gran turismo 4 még core 2 quad-nál is belassul. Most már i5-nél nincs lassulás nálam. Tehát az élvezhető sebességhez ennél jóval több kell.
0
0
0
0
no avatar
Azért baromi erős nem kell:
http://xbox360emulator.net/system-requirements.html
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Van találtam párat, de próbálni nem próbáltam mert baromi erős gép kell hozzá!
0
0
0
0
Snoopy19 avatar
Hy. Van már valami Xbox360 emulator?
0
0
0
0
vegita84 avatar
Hy szoval akkor ezen a gépen vinifogja a dragon ball z budokai tankaichi 2-öt? a proci óra jele 3x3200 mhz.
0
0
0
0
Klaas avatar
Sziasztok! PPSSPP (PsP) emulátorral szeretnék játszani , és megy is vele szépen az FF 1- 2 remake , de nincs zene alatta csak hangok. PL. mikor ütök , csatában. Hivatalos fórumokat is bújkáltam , de ott is azt írják még nincs megoldva ez a probléma. Ti tudtok valamit esetleg segíteni ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A processzor ereje számít leginkább. De menni fog jó néhány játék játszhatóan.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Szerintem el. Én ennél feleilyen jó gépen is játszottam valamennyit.
0
0
0
0
vegita84 avatar
Üdv egy ilyen konfigon vajon elindul a ps2-es emulátor :
alaplap:Asrock 960GM-GS3 FX
processzor:AMD Athlon II X3 450
ram:2x2x giga ddr3-as
videokártya:ati radeon hd 3000,512mb
és ezzel a játékal szeretnék majd emun jáccani😃ragon ball z budokai tenkaichi 2
0
0
0
0
UltimateGamer14 avatar
Sziasztok! eriklambing írta hogy :HOMEBREW játékokat viszi. Mivel én nem értek még ezekhez ezért mégkérdezném, mit jelenet a HOMEBREW szó?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs hozzá hivatalos gépigény, de szerintem nincs még olyan gép, ami normálisan tudná futtatni a PS3-as játékokat emulátor segítségével. Ráadásul ez az emulátor kb. semmilyen játékot nem visz.
0
0
0
0
no avatar
Ps3 emulátor-nak milyen a gép igénye???
jó lenne tudni
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok ps2 emulátorhoz aki nagyon ért az írjon nekem pls 😀
0
0
0
0
szalamispizza avatar
pcsx2-vel budokai 3-hoz milyen gép kellene?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A wine sok mindent elvisz, van hozzá egy support list, nézd meg benne e van. Google a barátod.
0
0
0
0
no avatar
Linuxon wine programmal menne az empire total war pontosabban ubuntun vagy mas emulatorral?
0
0
0
0
Erikusz avatar
galex írta:
Sztetek ez fake: http://hackingnation.org/ps3-emulator/ ?

EZ TUTI HOGY FAKE AMUGY MÁR MEGJELENT EGY PS3 EMULATOR DE CSAK A HOMEBREW JÁTÉKOKTAT VISZI
http://www.emulator-zone.com/doc.php/playstation3/rpcs3.html
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Sztetek ez fake: http://hackingnation.org/ps3-emulator/ ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Próbálj ki egy Gran Turismo 3/4-et.
0
0
0
0
sunray20 avatar
az hogy erős 4 mag erős túlzás. Egy erős 2 mag is bőven elég.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sok reményt nem fűznék hozzá. Mert a ps2 emulátorhoz is kell egy erős 4 magos proci.
0
0
0
0
Demoz avatar
Most majd a ps3 sdk-t próbálom ki, hátha...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Meg kell hozzá egy bika gép is, főleg processzor.
0
0
0
0
Demoz avatar
Sajnos nem. Legalább 1-2 év kell, mire olyan fázisba ér, hogy lehet futtatni rajta tetrisznél jobb játékot. 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció