Anti Való Világ 6

Szerző: Northgate, 2011. February 19., téma
Fórum » Film, sorozat
Aki nem szereti a VV5-öt, mert szerinte egy manipulatív megjátszott műsor annak itt a helye!:)
Hozzászólások: 242
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Erik94 avatar
De ez az anti vv téma van vv 6 sima téma is 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát ugy látszik nem annyira lájkolják a témát 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
elégé el volt tünve...csönd volt😆senki nem irt...de most elöástad a topicot!😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Már mért lenne bezárva? 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
na még ez a téma is megy....azthittem be van zárva😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
nekem speciel tetszik 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Még hogy nem kamu. Már nem egyszer bizonyították be, sőt pont az RTL a bűnös. Csak sajnos a sok szűk látókörű nem veszi észre, vagy csak szimplán nem akarják.

És az is igaz, hogy inkább veszek belépőt állatkertbe, viszek egy széket leülök és nézem a majmokat mint ezt. Sőt ezzel még segítem az állatkertet is és nekem is jót tesz a friss levegő 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
de már nincs ott valamiért.


Hát igen, a hsz-ek csak úgy eltűnnek. 😆
0
0
0
0
no avatar
Az ő profiljánál volt, de már nincs ott valamiért. Én is olvastam és a párbaj napján reggel 11-kor írta ki azt a HSZ-t. Még jól emlékszem. Őt kérdezd meg szerintem ha érdekel.
0
0
0
0
Erik94 avatar
a szerzédés is leeht hamis 😂
0
0
0
0
no avatar
Pedig kamu, MaximumGame már előre megmondta egy párbaj eredményét, mivel egyik ismerőse az RTL-nél dolgozik, és az is lett az eredmény... 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
amugy nem lehet kamu a VV mert lehetetlen


Ezt jól megindokoltad! 😆😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
miket nem vesztek észre 😆 amugy nem lehet kamu a VV mert lehetetlen
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Inkább megnézném 10.000x a Big Rigs-es tolatást és szenvednék epilepszia rohamot, mint ilyen gagyiságot. (Ez azért nagy szó. De komolyan 😆 )
Eléggé szánalmas, hogy itt tarunk a Tv műsorok terén, hogy beküldenek pár embert egy házba, együtt élnek, hülyéskednek és kint meg dobják az sms-eket és a szíveket hogy így szeretlek (Kan Robi vagy mit tudjam én...)
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
A tizenévesek a gondolkodásuk miatt. Ebben a korban sokszor előjönnek az ilyen jellegű hullámok.


14 vagyok de eszembe sem jutott szavazni ezekre 😃 Ennyi erővel bedobok 500 forintot az állatkertben egy majomnak, kb ugyanott vagyok 😃
Hulladék ez a műsor. Csak azért van, hogy az RTL megszedje magát. Ráébreszt hogy mennyi hülye van ma Magyarországon. Egy két részbe belenézek, undorító... Volt az az alekosz az is egész nap fecskében italozott, ki az az ember, aki ezt élvezettel nézi? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk a szavazások tényleg rejtélyesek. Főleg a hirtelen megfordul az állás. De sokszor direkt rakják közel a százalékokat, hogy ezzel is még több sms-t csaljanak ki az emberből.

Mondjuk a VV1-nél egyszer én is küldtem egyet, sajnos voltam olyan ostoba. Bár akkor még csak 11 éves voltam. 😶
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Nekem érdekes módon soha nem jutott eszembe, hogy 1 sms-t is küldjek valakire. Nem tudom emlékeztek-e még a VV1-2-re, ott még ki voltak írva a szavazatok. Mit tudom én: Pisti: 342.000 szavazat Feri: 312.000 szavazat.
Ott még be merték vállalni, hogy hány féreg küldött sms-t egy emberre. De a mostaniban már nincs ilyen, csak %-ok. Szerintem 10-12.000nél több nem-igen megy be. Csak ezt már nem merik kiírni. Meg ilyet, hogy 70-30-ról fordít valaki? 5perc alatt?

Szerintem a nézettségből megszedik magukat, és párbajokon meg kiirkálnak valamit, hogy "izgalmas" legyen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A tizenévesek a gondolkodásuk miatt. Ebben a korban sokszor előjönnek az ilyen jellegű hullámok.

Aki meg felnőtt ésszel szavaz, annak elmentek otthonról végképp. Mondjuk az érdekelne, hogy a családtagok vajon mennyit szavaznak rájuk.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Egyébként nem értem ezt a fajta gondolkodást, hogy mi a büdös francért szavaz valaki egy vad idegen emberre??!! 😃
Még ha "megszeretem" azt az embert, akkor sem dobnék ki az ablakon 300+ forintot, azért, hogy később nyerjen egy villát, 12milliót, meg egy autót. (Meg persze hírnevet) Nem értem, hogy mi okból szavaznak az emberek.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Superlompos írta:
Sajnos amit én nézek, azt most adják le először, így nincs lehetőség a letöltésre. Bár a megaupload bezárásával a letöltés is kudarcba fulladna számomra.

Egyébként ezekből a szavazósdi élnek meg a csatornák. Fókuszban is szavazhat, sőt a Reggel zajló műsoroknál is tudsz küldnei sms-t az üzenőcsíkra, a Teletext-re is lehet, meg a "tehetség kutató" műsoroknál is ez van. Itt szépen eltapsolják az emberek a pénzüket. De főleg tizenévesek küldik tucat számra őket a szülők számlájára.

Így van!
Ez egy nagy hulladék az egész!
De most azért a TE saját pénzed pazarolni arra,hogy egy ismeretlen jól járjon.
Neked mi a hasznod belőle?
Nem fog az megkeresni,hogy te most telefonáltál,ezért adok pénzt.
Csak az jár jól,TE nem.
Ennyi.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sajnos amit én nézek, azt most adják le először, így nincs lehetőség a letöltésre. Bár a megaupload bezárásával a letöltés is kudarcba fulladna számomra.

Egyébként ezekből a szavazósdiból élnek meg a csatornák. Fókuszban is szavazhat, sőt a Reggel zajló műsoroknál is tudsz küldnei sms-t az üzenőcsíkra, a Teletext-re is lehet, meg a "tehetség kutató" műsoroknál is ez van. Itt szépen eltapsolják az emberek a pénzüket. De főleg tizenévesek küldik tucat számra őket a szülők számlájára.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Randy Orton írta:
Azt bírom, mikor egy fél órás sorozatba, filmbe raknak 2, 6-8 perces reklámot. 😆 Ezért nem nézek semmit TV-ben. Nálam csak éjjel megy a TV. Ha valamit meg akarok nézni, akkor inkább letöltöm...


Így van!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Azt bírom, mikor egy fél órás sorozatba, filmbe raknak 2, 6-8 perces reklámot. 😆 Ezért nem nézek semmit TV-ben. Nálam csak éjjel megy a TV. Ha valamit meg akarok nézni, akkor inkább letöltöm...
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Annyi normális filmet be lehetne rakni,de nem ilyen szarokat.....
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
VV. (Még jó hogy nem nézek nagyon TV-t, így ezt a (sz*rt) sem látom. Barátnőm is utálja szerencsére.
Úgy hogy ha rajtam múlana az hogy szavazzak rájuk, akkor bent halna meg az összes.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs, mert több a rekám, mint a műsor. Amúgy eddig nagyon kerültem a TV-t, de most van egy sorozat, ami megtetszett, s hát 2 reklámot is beraknak. Ez elég idefesítő, mert elszoktam ettől, hiszen játék közben nincs reklám. 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
ProMaXuS írta:
Superlompos írta:
ProMaXuS írta:
Attól mentsen meg az ég,hogy legyen még1 VV.


Pedig lesz.

Elég baj,ilyen szarságok a TV-be,egy normális műsor nincs.

Támogatom😎
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Superlompos írta:
ProMaXuS írta:
Attól mentsen meg az ég,hogy legyen még1 VV.


Pedig lesz.

Elég baj,ilyen szarságok a TV-be,egy normális műsor nincs.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na akkor ide is leírom, hogy 16 kilót hízott. 😆

Véletelenül láttam a Fókuszt, mert a nagymamámnál voltam, s ott csak tv van.

Akkor ti minek írtok ide, ha szeretitek? 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
sheri meg 54 kilo 😃 😂
0
0
0
0
KTM520 avatar
Én nem nézek vv sorozatokat mert szerintem fogymen műsor! csak gyenge gyerekeknek való! Ha állatokat akarok nézni elmegyek az állatkertbe!😎
0
0
0
0
Erik94 avatar
lesz alig várom a vv6-t és ráadásul újra nézhessük a kedves barátainkat is 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
ProMaXuS írta:
Attól mentsen meg az ég,hogy legyen még1 VV.


Pedig lesz.
0
0
0
0
gigazte avatar
Örülök neki, hogy vége lett a VV5-nek, mert most legalább egy darabig normális műsorok lesznek! Őszig legalább megszabadultunk a Való Világtól!
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Attól mentsen meg az ég,hogy legyen még1 VV.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Randy Orton írta:
Gerdzso: A híradó már amúgy sem a régi.
Olyan hülyeségek bekerülnek hírként, hogy csak nézek, hogy ez hír?! Újszülött mit tudom én milyen állat született a mit tudom én melyik állatkertben. Kit érdekel, de komolyan? -.-"


Hát igen ez is igaz 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Gerdzso: A híradó már amúgy sem a régi.
Olyan hülyeségek bekerülnek hírként, hogy csak nézek, hogy ez hír?! Újszülött mit tudom én milyen állat született a mit tudom én melyik állatkertben. Kit érdekel, de komolyan? -.-"
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Amúgy addig nem lenne gond a VV1-2-3-4-100-al amíg csak a műsoridőben menne, de mivel a fos híradó meg minden szar ezt nyomatja így rohadt idegesítő, és a legrosszabb az egészben hogy nagy részük még meg is él ebből...
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Én hálistennek megkímélem magam ezektől a műsoroktól azáltal, hogy TV-m sincs.
0
0
0
0
neuroflex avatar
őszel szokót mindig lenne való világ
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem sokáig lesz vidámság, mert ősztől retry mission (azaz kezdődik újból) van.
0
0
0
0
getcarter avatar
" a vv5 xar a vv4 jó volt"mi? csak a bent lakó senkiháziak változtak mitől lenne jobb vagy rosszabb
0
0
0
0
cseszka avatar
Gerdzso írta:
cseszka írta:



hát én 8k-t fizetek az 5 megás internetért... szóval ezek jobb árak... 😃 ennyi pénzért már 6Megás lenne 😆 amúgy 4gb bőven van 4-5 óra mire lejön... mivel most töltöttem le egy filmet ami 1 óra altt volt lent és azt hiszem 600mb volt...


Hát nekem a 700Mg 2 óra.😕
Simánn átálnék valami magyar netre ha megoldható lenne.
Pl valami nem kábeles,hanem antennával lehetne venni a jelet,mint wirelles,ha már csak 500Kb/s töltene maga a megváltás lenne.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hector maio írta:
https://www.idokapu.com/pic/1320363530.3838-172993galeriaanimalplanetorangutanszi-f.jpg

😃 szerintem a VV4 jó volt de az 5-öt már nem is nézem 😃


na ez a kép mindent elmond! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció