Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Speck avatar
thug85 írta:
Speck írta:
Sziasztok... nekem valami gondom akadt a GTA IV-el ha játszok vele akkor akadt a cucc... de csak akkor akad mikor kanyarodok szal nem értem mi a hiba pedig a gépen tökéletes jó hozzá...valaki tudna segíteni mi lehet a hiba ?? a választ előre is köszönöm 😀

Próbáltad már a patcheket?


na most hogy be raktam a Patchet igy most tökéletes de viszont most meg az árnyék ilyen szar... :S lehetséges hogy a video karim nem bírja el ? :S a választ köszi és a segítséged is
0
0
0
0
thug85 avatar
Speck írta:
Sziasztok... nekem valami gondom akadt a GTA IV-el ha játszok vele akkor akadt a cucc... de csak akkor akad mikor kanyarodok szal nem értem mi a hiba pedig a gépen tökéletes jó hozzá...valaki tudna segíteni mi lehet a hiba ?? a választ előre is köszönöm 😀

Próbáltad már a patcheket?
0
0
0
0
Speck avatar
Sziasztok... nekem valami gondom akadt a GTA IV-el ha játszok vele akkor akadt a cucc... de csak akkor akad mikor kanyarodok szal nem értem mi a hiba pedig a gépen tökéletes jó hozzá...valaki tudna segíteni mi lehet a hiba ?? a választ előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
1. valaki tudja e hol lehet megnézni hogy a gépen milyen szervíz pack van , a vezérlőpult -> rendszerben nem mutatja hogy milyen SP van szóval azzon kívül 😀

2. hogy tudja mindenki hogy futattás-->regedit-ben van ez : (HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows-nál CSDVersion értékét

de sehol nem találom a CSD értékett amit átkénne írni !

valaki (K) segítsen 😀 HellllP
0
0
0
0
BiGame avatar
van egy kis gondom a CrimeCraft-al, game is "currentli offline please try again" mi a baja?
0
0
0
0
jumbo avatar
Th3KiD írta:
A rippelt verzió se megy .. nm szereti a gépemet ez a játék ... 😞


ha te voltál az utolsó hozzászóló,akkor használd a szerkesztés gombot😉
0
0
0
0
Th3KiD avatar
A rippelt verzió se megy .. nm szereti a gépemet ez a játék ... 😞




U.I.: 1000 bocs, elnézem a szerk. dolgot. Sry. 😀
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Scribble írta:
lehet hogy crack baja van:S


Hát csk Reloaded cracket találtam a neten, leszedtem vagy 3 félét, azt 1ikkel se megy. 😢
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Hali. Feltettem a DiRT-et, azt már egy fél órája kinlódok h elinduljon, d nm akar. 😞 Ráklikkelek, bejon 1 nagy fekete smmi full screenben, azt kijön, h DiRT Executable has stopped working és kész. 😞 Próbáltam kompatibilitással, Run as Administrátorral, feltettem az összes patchet lépésenként. Kezdtem az 1.1től, avval nm ment, aztán 1.21, avval se indult el, csk bejött h le kell töltsek vmi protectionnmtoommit, azt mst az 1.22vel se indul. 😞 Heeelppp. 😳
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja nekem is jó mert a re 5 ez előzővel full maxon akadt és egy másik driverrel a videókon nem volt kép De mot megy full maxon full hdban dx 10 el 50-60Fps el
0
0
0
0
Athesz avatar
Kmisi99 írta:
Na mos nem tom hogy de már nekem is jobb lett 😆


Akkor jó! Mert nekem az előzőnél akadt a Shift... De már jól fut!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na mos nem tom hogy de már nekem is jobb lett 😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Kmisi99 írta:
Mivel nem volt ehhwez normális téma ezért itt kérdezem meg most raktam fel az 9.10 es ati driver és néhol elég homályos a kép főleg itt a gépigényen szembetűnő


Nem tudom hogy lehet ez nálad! Nálam normálisan működik!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mivel nem volt ehhwez normális téma ezért itt kérdezem meg most raktam fel az 9.10 es ati driver és néhol elég homályos a kép főleg itt a gépigényen szembetűnő
0
0
0
0
rocka avatar
Tudom... de procinál sem kell sztem
0
0
0
0
jumbo avatar
freeride182 írta:
jumbo írta:
köszi mindenkinek.ja igen
és procinál???
mert akkor már érdemes egyszerre kicserélnem.....😕

Annál se kell sztem, mint ahogy videokari cserénél sem, de azért én alkatrész cserék után újraszoktam tenni mindig 😃


azért egy vga más mint egy proci😉
0
0
0
0
rocka avatar
jumbo írta:
köszi mindenkinek.ja igen
és procinál???
mert akkor már érdemes egyszerre kicserélnem.....😕

Annál se kell sztem, mint ahogy videokari cserénél sem, de azért én alkatrész cserék után újraszoktam tenni mindig 😃
0
0
0
0
jumbo avatar
köszi mindenkinek.ja igen
és procinál???
mert akkor már érdemes egyszerre kicserélnem.....😕
0
0
0
0
rocka avatar
Mondom nekem nem kellet újra tennem alaplap csere után, de viszont sztem is jobb, ha újrateszed.
0
0
0
0
thug85 avatar
Akkor ahogy gondolod! Ha megy, akkor szerencséd van.😀
0
0
0
0
jumbo avatar
thug85 írta:
Megkérdeztem az unokatesómat, Ő számítógép szerelő. Azt mondta, hogy nem minden esetben kell újrarakni, de Ő azt javasolja, hogy rakd újra. Okot nem mondott, mert gyorsan le kellett raknia!

az a baj,hogy ha újra kell raknom,akkor a kedvenc játékomra kell várnom 1 hónapot,hogy újra játszak vele online!!
és azért ennyit kibirni......😉
csak ezért volt a kérdés
0
0
0
0
thug85 avatar
Megkérdeztem az unokatesómat, Ő számítógép szerelő. Azt mondta, hogy nem minden esetben kell újrarakni, de Ő azt javasolja, hogy rakd újra. Okot nem mondott, mert gyorsan le kellett raknia!
0
0
0
0
rocka avatar
jumbo írta:
thug85 írta:
Szerintem alaplap csere után újra kell, mert más alaplap, más csipkészlettel, más drivereket használ. De majd kiderül bootoláskor!


én is így gondolom,bár mikor öcsémnek raktam fel az op rendszert akkor az én gépemben volt a winyoja,és tökéletessen elindult és müxik a mai napig./De viszont ugyanaz az alaplapunk,és a többi alkatrész is hasonlít.ugyanaz a driver mindenhez/

Nem kell feltétlen újra tenni... nekem volt alaplap cserém és ugyanúgy működött, csak az új alaplap drivereit kell feltenni és már jó is😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
na akor ugylátszik jó tudom! 😀
0
0
0
0
jumbo avatar
thug85 írta:
Szerintem alaplap csere után újra kell, mert más alaplap, más csipkészlettel, más drivereket használ. De majd kiderül bootoláskor!


én is így gondolom,bár mikor öcsémnek raktam fel az op rendszert akkor az én gépemben volt a winyoja,és tökéletessen elindult és müxik a mai napig./De viszont ugyanaz az alaplapunk,és a többi alkatrész is hasonlít.ugyanaz a driver mindenhez/
0
0
0
0
BiGame avatar
ha alaplapot elveg igen, me haveromnak is újrakellett rakni a gépet!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
ha alaplapot cserélsz sztem igen, bár nemvagyok ben biztos😀, ha csak ramot, akor nemkell, azt tudom is 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Szerintem alaplap csere után újra kell, mert más alaplap, más csipkészlettel, más drivereket használ. De majd kiderül bootoláskor!
0
0
0
0
jumbo avatar
egy láma kérdésem lenne
ha alaplapot illetve ramot cserélek,újra kell rakni az op rendszert?😳
0
0
0
0
thug85 avatar
Próbálj hangkártyafrissítéssel! Nekem is volt régebben hasonló problémám, és az megoldotta!
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok

Lehet hogy ez nem pont ide illik

valaki tudna segíteni miért van az hogy nekem elveileg 100%-kal fut agépemen viszont a hang szarakodik mindig késik és mikor megszólal akkor akadozik meg késik???
van valakinek ötlete ez miért van és mi a megoldás???
előre is köszi
0
0
0
0
jumbo avatar
csasa94 írta:
jumbo írta:
csasa94 írta:
Nekem olyan gondom van, hogy a tűzfal (Comodo Firewall) az uTorrentet (1.8.5) állandóan letiltja, arra hivatkozva, hogy "gyanús viselkedés!" Most újra feloldottam a tiltást, de nem indul a feltöltés bármit is csinálok a tűzfallal! Gondolom, hogy most a Router tűzfala tiltotta le, de kihúztam a Routert, majd újra üzembe helyeztem, és még mindig semmi! Aki tud, segítsem! 😞
U.i.: Próbáltam más, új portot nyitni, de megint csak semmi!


hát nem tudom,de ha én frissítek az 1.8.4-re,nekem azt írja hogy nincs frissítési lehetőség😕
azaz vagy nincs 1.8.5 vagy még csak béta,és ugye azokkal probléma szokott lenni.
javaslatom:rakd vissza az 1.8.4-est😉


Elvileg nem béta. Azthiszem a 2.0 a béta. De amire rájöttem, az összes port, amit nyitok, hibás!
"Egy hiba történt!
46.456 nyitott port nem látszanak.

Kérjük, olvassa el www.portforward.com további információért, ha meg kell térkép a kikötő

Kérjük, győződjön meg róla, hogy teljesen PeerGuardian 2 vagy Protowall is, amely lehetővé teszi utorrent.com (IP Cím) sem az adott programok. Akik ezt használja ipfilter.dat kell tenni róla, hogy a lista nem tartalmazza a honlap VI. Miután ügyelve erre, újra futtatni ezt a tesztet az üdítő az oldalt (F5)." Google Fordító.

Szóval minden porttal ez a hiba van! Mit csináljak? Már at 1.8.4-es is voltak problémáim! 😕



http://www.utorrent.com/downloads
µTorrent Release Candidate (1.8.5 build 16977)
ez bizony béta,ha ez van meg......
És itt pedig a 2.1 esről írnak:http://utorrent.hu/
ezt: elérhető a 2.1 első alfa verziója. A kliens nem működik megfelelően, ezért szigorúan csak tesztelés céljából próbáljátok ki, valamit az összes újítás sincs még benne.
0
0
0
0
no avatar
jumbo írta:
csasa94 írta:
Nekem olyan gondom van, hogy a tűzfal (Comodo Firewall) az uTorrentet (1.8.5) állandóan letiltja, arra hivatkozva, hogy "gyanús viselkedés!" Most újra feloldottam a tiltást, de nem indul a feltöltés bármit is csinálok a tűzfallal! Gondolom, hogy most a Router tűzfala tiltotta le, de kihúztam a Routert, majd újra üzembe helyeztem, és még mindig semmi! Aki tud, segítsem! 😞
U.i.: Próbáltam más, új portot nyitni, de megint csak semmi!


hát nem tudom,de ha én frissítek az 1.8.4-re,nekem azt írja hogy nincs frissítési lehetőség😕
azaz vagy nincs 1.8.5 vagy még csak béta,és ugye azokkal probléma szokott lenni.
javaslatom:rakd vissza az 1.8.4-est😉


Elvileg nem béta. Azthiszem a 2.0 a béta. De amire rájöttem, az összes port, amit nyitok, hibás!
"Egy hiba történt!
46.456 nyitott port nem látszanak.

Kérjük, olvassa el www.portforward.com további információért, ha meg kell térkép a kikötő

Kérjük, győződjön meg róla, hogy teljesen PeerGuardian 2 vagy Protowall is, amely lehetővé teszi utorrent.com (IP Cím) sem az adott programok. Akik ezt használja ipfilter.dat kell tenni róla, hogy a lista nem tartalmazza a honlap VI. Miután ügyelve erre, újra futtatni ezt a tesztet az üdítő az oldalt (F5)." Google Fordító.

Szóval minden porttal ez a hiba van! Mit csináljak? Már at 1.8.4-es is voltak problémáim! 😕
0
0
0
0
FeRR avatar
csasa, fogalmam sincs!😞 nemtudom, talán uTorrent-nél próbáld meg beállítani a feltöltési korlátot, vagy tölts le új verziót! Más ötletem sajnos nincs!😕
0
0
0
0
jumbo avatar
csasa94 írta:
Nekem olyan gondom van, hogy a tűzfal (Comodo Firewall) az uTorrentet (1.8.5) állandóan letiltja, arra hivatkozva, hogy "gyanús viselkedés!" Most újra feloldottam a tiltást, de nem indul a feltöltés bármit is csinálok a tűzfallal! Gondolom, hogy most a Router tűzfala tiltotta le, de kihúztam a Routert, majd újra üzembe helyeztem, és még mindig semmi! Aki tud, segítsem! 😞
U.i.: Próbáltam más, új portot nyitni, de megint csak semmi!


hát nem tudom,de ha én frissítek az 1.8.4-re,nekem azt írja hogy nincs frissítési lehetőség😕
azaz vagy nincs 1.8.5 vagy még csak béta,és ugye azokkal probléma szokott lenni.
javaslatom:rakd vissza az 1.8.4-est😉
0
0
0
0
no avatar
Nekem olyan gondom van, hogy a tűzfal (Comodo Firewall) az uTorrentet (1.8.5) állandóan letiltja, arra hivatkozva, hogy "gyanús viselkedés!" Most újra feloldottam a tiltást, de nem indul a feltöltés bármit is csinálok a tűzfallal! Gondolom, hogy most a Router tűzfala tiltotta le, de kihúztam a Routert, majd újra üzembe helyeztem, és még mindig semmi! Aki tud, segítsem! 😞
U.i.: Próbáltam más, új portot nyitni, de megint csak semmi!
0
0
0
0
super88 avatar
miért van az hogyha el kezdek játszani egy idő után le csukódik asztalra állandóan xp sp3 mam van de nagyon be szoktam rágni rá 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
de ugy tudom hogy lehet letőlteni valamilyen ereetiség crackett valaki más segítsen !! ááá
0
0
0
0
FeRR avatar
Nincs ötlet! Win7, vagypedig szerezz be egy eredeti termék kulcsot!😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nah letőlőttem a sp-2tt mégegyszer és kiirja hogy A(z) xp sp 2 nem telepithető.
Lehet hogy a microsoft windows telpitéséhez használt termékazonosító kulcs érvénytelen.
További info arról hogy miért jelent meg ez a hibaüzenet, és arról hogy hogyan lehet megoldani a próblémátt a www.howtotell.com webhelyen található.
valaki segítsen helllp 😞
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
de az a baj hogy tettem tegnap az sp2-tt és valamit kiirt hogy érvénytelen a kulcsom 😆 de most akkor sp1em van fenn ! szerintem valaki nem tud egy jó sp2 linkett ?
0
0
0
0
Core2 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
akkor most mit csináljak 😃 😀 ??? most nem akarom újra rakni az xp-tt 😃


Start menü - Futtatás... - regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE - System - CurrentControlSet - Control - Windows - itt a CSDVersion értékét 100-ról 200-ra írod át - restart
(ez SP2-nél működik, ha SP3-at akarsz csinálni belőle.)
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
akkor most mit csináljak 😃 😀 ??? most nem akarom újra rakni az xp-tt 😃
0
0
0
0
jumbo avatar
LewisHamiltonF1 írta:
nah azt akarom mondani hogy SP1EM van fenn és a msn 9hez sp2kell letőltőem az sp2tt oasmit ir kihogy érvénytelen vmi 😃 gondoom az hogy nem eredeti a xp-m és nem tudja igy feltenni aztán letőltőm a sp3at és azt irja ki hogy : telptő azt észlelte hogy rendszere telpitett szervíz csomag verziószáma kisebb mint a javishoz szükséges szervizcsomag verizószáma legalább a sp1 szervizcsomagra van szükség 😆DD mit csináljak hellllp 😀


a win7-es ötletet támogatom😉

csak megjegyzem hogy lehet az xp-khez legalizáló "reg.fájlt" is leszedni./vagy egy kis programocska/
0
0
0
0
Flash avatar
Szedj le egy SP3-as buherálatlan XP-t, ami átmegy az ellenőrzésen. 😉
Ezt bármelyik nagyobb torrent oldalról megteheted. 😀
Vagy válts Win7-re. 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nah azt akarom mondani hogy SP1EM van fenn és a msn 9hez sp2kell letőltőem az sp2tt oasmit ir kihogy érvénytelen vmi 😃 gondoom az hogy nem eredeti a xp-m és nem tudja igy feltenni aztán letőltőm a sp3at és azt irja ki hogy : telptő azt észlelte hogy rendszere telpitett szervíz csomag verziószáma kisebb mint a javishoz szükséges szervizcsomag verizószáma legalább a sp1 szervizcsomagra van szükség 😆DD mit csináljak hellllp 😀
0
0
0
0
no avatar
Ui.: azt a választ nem szeretem mikor azt irjátok hogy játékon kivül configoljam át mert rohattul nem tom hogyan kell 😆
0
0
0
0
no avatar
Hello Nekem Egyéb játékoknál van hogy mikor feltelepitek egy játékot akkor Nem indul el hanem a monitor kiirja hogy No Support, Lehet hogy az Mhz (Vagy Fps nem tom)az oka hogy tul magas és a monitor nem birja, pl a Prototype, Feltelepitettem, nem ment, és rá egy hétre beindult (Szaggatva de az azért mert kicsi a gép😃😉 Pls segitsetek hogy mikor ez van ne keljen 1 hetet vagy hónapot várnom, van mikor késöbb se megy. (Válaszokat PM-be kérem köszi)
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
valaki nem tudja hogy miaz hogy (CheckRemoteDebuggerPresent) nem található a DLL.ben (KERNEL 32.dll).???
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció