Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
cey85 avatar
nooel írta:
És akkor most mit csináljak vele hogy letudjam formázni?


nevezd át, formázd le, és ha nem lett a legjobb még akkor is vissza tudod majd nevezni de akkor már legalább a C le van formázva
0
0
0
0
nooel avatar
És akkor most mit csináljak vele hogy letudjam formázni?
0
0
0
0
cey85 avatar
nooel írta:
Ha itt megváltoztatom:
https://kephost.hu/image-7EC4_4D221C42.jpg

a "C"-t pl "D" re akkor nem rontok el semmit?😀


ilyenkor annyi lehet, hogy amik fel vannak telepítve az F-re azoknak az elérési útvonala megváltozik. mivel neked az F-en van az aktív rendszer ezért gondolom arra is telepíted a programokat. ha ezt meg változtatod akkor nem fogja megtalálni a program a megfelelő elérési útvonalat így majd azt fogja hinni, hogy nincs is. most 2 lehetőséged van az egyik az, hogy nem is engedi megváltoztatni a betűjelet, a másik, hogy majd mindennek meg mutatod, hogy igenis ott van a progi. én akkor csináltam amikor új volt a rendszer és nem kellett egy programot sem "tanítani".

szerk: nálad az a baj, hogy a C-ét látja elsődleges partíciónak és ezért nem engedi teljesen formázni
0
0
0
0
zaraki avatar
valaki le tudná írni részletesen, hogy kell hamachival. vagy akárhogy coopozni left 4 deaddel, mert már csomó megoldást néztem de egyik se működik, haverokkal szeretnénk coopban tolni, de nem tudunk csatlekozni egymáshoz

köszi
0
0
0
0
nooel avatar
Ha itt megváltoztatom:
https://kephost.hu/image-7EC4_4D221C42.jpg

a "C"-t pl "D" re akkor nem rontok el semmit?😀
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Na,nekem megoldodott az elveszett jatekommal a gondom szerencsere! 😆
0
0
0
0
twoKgames avatar
nekem is volt ilyen sajtos másik játékokkal...(ha letöltötted akk azért van)

Nekem az a problémám, hogy amikor fut egy játék 60-70 fps körül akkor egyszer csak leesik 9-re az fps, de semmi ok nélkül minden 20. másodpercben!
Szerintem vmi hiányosság az oka. Nem tudjátok mi lehet a baja?
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
Sziasztok.
A Dirt2 nem megy a gépemen:S:S
100%/96% mennie kellene.
A probléma:
Elindítom a játékot és bejön ugyebár h amd, intel, akkor utána a videó.És aztán bal fent irja egyik pilóta nevét(Ken Block) és inenstől fekete a kép. Alatta a menü és a hang megy.
Nyomtam entert megy tovább játék jön következő intró ahol pilótákat mutat be. Na ezzel ha megvagyok travis pastrana hív telón de onnantól fekete a kép és még beállításokba sem tudok bemenni:S Pedig csörög teló, zene is megy de kép nincsen:S:S
Már próbáltam friss driver, diretx de semmi.
3verziót próbáltam ki de egyik se:S:S
Pedig már nagyon szeretnék játszani játékkal legjobban ezt vártam hogy játszhassak.
Segítsetek ha tudtok..
Köszönöm előre is😀
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Sziasztok ! 😀

Kellene 1 kis segitseg, mert elhagytam 1 vadiuj jatekomat ! 😞

A jatek az uj NFS hot pursuit 1ebkent. A laptopomra felraktam, igy reggeltem is az EA oldalan vele.

Az a bajom viszont, h az EA-fiokommal letudtam tolteni netrol az asztali PC-emre is a jatekot, viszont telepiteskor keri a szera-szamot. A szeriaszamot viszont elhagytam a jatekkal eggyutt.

Valaki nem tudja esetleg, h hol tudnam megnezni a laptopomon, a mar telepitett NFS-hez megadott szeria-szamomat ???

Tudom, h vhol a registry-fajlokban van, de ehhez nem nagyon ertek, jol jonne 1 kis utmutatas, h hol es hogyan is talalhatom meg pontosan. Elore is THX ! 😉
0
0
0
0
R0x0r avatar
Letöltöttem az AC 2 SKIDROW-os verzióját és nem engedi kibontani mert hibát ír ki. 😞 Mi lehet vele a gond?
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
matyosowski írta:
Sziasztok!
Nekem lenne egy kicsike problémám és segítséget várok ha lehet. Annyi a probléma hogy le van töltve havernál egy játék ami 8 Gb-os tömörített mappa és ezt a fájlt hogyan tudnám kiírni dvd re (darabolással) ?A helpet előre is kösz!


Csinálhatod úgy, hogy fogod kicsomagolod a játékot, és ismét becsomagolod, de most úgy, hogy beállítod, hogy 2db 4GB-os formába csomagolja be, vagy úgy állítod be, hogy 100MB-os csomagokba csomagolja be, és akkor lesz belőle 80 rar és akkor szét osztod 40-40 arányban. A WinRAR progit használd hozzá.
A másik megoldás az az, hogy egy 8GB-os iso fájlt csinálsz belőle, majd azt a DAMON Tools Pro Agent nevű programmal két db 4GB-os képfájllá alakítod. Ha megvan a program, akkor a Tools menü alatt a legalsó, Convert Image nevű gombbal tudod beállítani, hogy hány MB-onként darabolja az iso-t meg ilyesmi.
Ha a másodikat választottad, akkor a játék teleptésénél a mountolást úgy kell csinálni, hogy a két 4 GB-os iso fájl (asszem *.mdf és *.md0 lesz a kiterjesztés) egymás mellett kell hogy legyen.
Ennyi. Hajrá!
0
0
0
0
Toma97 avatar
A Prototype és az Assassin's Creed mindig kilép de miér?
0
0
0
0
forestgreen avatar
Hali!

A Need for Speed Shift-hez a napokban jött ki a Prototype Le Mans Mod. Sajnos nem tudom hogy kell betenni a játékba. Ha valakinek sikerült, szóljon...

THX
0
0
0
0
matyosowski avatar
Sziasztok!
Nekem lenne egy kicsike problémám és segítséget várok ha lehet. Annyi a probléma hogy le van töltve havernál egy játék ami 8 Gb-os tömörített mappa és ezt a fájlt hogyan tudnám kiírni dvd re (darabolással) ?A helpet előre is kösz!
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ea-st-ar írta:
tibor560sec írta:
Segítséget szeretnék kérni !
Régebben leírtam a menetét a dolgoknak , de sajna nincs meg se a linkek se a nevek ! Próbáltam keresni is , de rengeteg a fake ...
A GTA 4 ről lenne szó :
-patchelése
-működő crack

Már feltelepítettem csak abban kéne segíteni , hogy linkeket adtok a patchekhez meg a crackhez és leírjátok a sorrendjét !

Előre is köszönöm


Én úgy csináltam, hogy feltelepítettemet a gammát, utána kellett ez:
http://www.filefront.com/12546340/gfwlivesetupmin.exe/
És még van hozzá két fájl, egy .nfo és egy .exe (a crack) amit most nem találok neten. Patch-et én nem használtam. Crack-et meg ha gondolod, tudok küldeni a v1.0.0.0-s verzióhoz. De szerintem ha patch-eled a játékot, attól függően, hogy milyen patchet használsz, valamilyen crack-oldalon (nem is tudom, mi a címe, az a kék hátterű 😃 ) biztos találsz.


ea-st-ar :Köszönöm a segítséget !
0
0
0
0
Cooley avatar
onlinegame18 írta:
asznomad írta:
Szeretném, ha segítenétek a problémám megoldásában: Van egy Creative Sound Blaster Audigy hangkártyám, 7.1-es (asszem SE). Rákötöttem egy 5.1-es jack csatlakozós hangfalszettet, amivel a régi beépített hangkártya működött (de recsegett már - ezért vettem új karit). Leszedtem a beépített kari szoftverét, letiltottam a BIOSban, beraktam az új karit, felraktam a szoftvert, beállítottam a vezérlőpultban, a Creative saját programjában, a lejátszóban, mindenhol, hogy 5.1. Erre csak a két front szól. De ha tesztelem, akkor körbe megy a zúgás szépen mindegyik hangfalon, ahogy kell. Tehát képes maghajtani mindegyik hangfalat, de egy lejátszóprogrammal sem szól a két front kivételével. Azóta próbálkoztam másik driverekkel, újraraktam rengetegszer, semmi változás. Mi lehet a gyógyír?


deh hogy van bedugva? 3 jack es csatival vagy pedig 1 el és a hangfal osztja szét magának? vagy pedig 3 jack el?
nah ha 1 jackel, akkor lehet h az a baj.
Nekem is volt creativem és az olyan volt, h csak akkor szólt mondjuk a sárga , ha a zöldbe ismeg a feketébe is volt dugva... dehát magának kapcsolgatta a be- és kimenetet 😆 ha lehet minden hangfalan külön bemenet akk próbáld meg azt amit mondtam tehát h az (elsőknek a zöld a hátsóknak a kék és a cen+bass nak a sárga) így


Szerintem csak annyi a gond, hogy sztereó csatornás zenét/filmet akar 5.1-en hallgatni. 😀 Ha a hangkártya támogatja a CMSS-t, akkor a vezérlőpaneljében be kell kapcsolni, és máris 5.1-ben szól a 2 csatornás hang is.
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
asznomad írta:
Szeretném, ha segítenétek a problémám megoldásában: Van egy Creative Sound Blaster Audigy hangkártyám, 7.1-es (asszem SE). Rákötöttem egy 5.1-es jack csatlakozós hangfalszettet, amivel a régi beépített hangkártya működött (de recsegett már - ezért vettem új karit). Leszedtem a beépített kari szoftverét, letiltottam a BIOSban, beraktam az új karit, felraktam a szoftvert, beállítottam a vezérlőpultban, a Creative saját programjában, a lejátszóban, mindenhol, hogy 5.1. Erre csak a két front szól. De ha tesztelem, akkor körbe megy a zúgás szépen mindegyik hangfalon, ahogy kell. Tehát képes maghajtani mindegyik hangfalat, de egy lejátszóprogrammal sem szól a két front kivételével. Azóta próbálkoztam másik driverekkel, újraraktam rengetegszer, semmi változás. Mi lehet a gyógyír?


deh hogy van bedugva? 3 jack es csatival vagy pedig 1 el és a hangfal osztja szét magának? vagy pedig 3 jack el?
nah ha 1 jackel, akkor lehet h az a baj.
Nekem is volt creativem és az olyan volt, h csak akkor szólt mondjuk a sárga , ha a zöldbe ismeg a feketébe is volt dugva... dehát magának kapcsolgatta a be- és kimenetet 😆 ha lehet minden hangfalan külön bemenet akk próbáld meg azt amit mondtam tehát h az (elsőknek a zöld a hátsóknak a kék és a cen+bass nak a sárga) így
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
tibor560sec írta:
Segítséget szeretnék kérni !
Régebben leírtam a menetét a dolgoknak , de sajna nincs meg se a linkek se a nevek ! Próbáltam keresni is , de rengeteg a fake ...
A GTA 4 ről lenne szó :
-patchelése
-működő crack

Már feltelepítettem csak abban kéne segíteni , hogy linkeket adtok a patchekhez meg a crackhez és leírjátok a sorrendjét !

Előre is köszönöm


Én úgy csináltam, hogy feltelepítettemet a gammát, utána kellett ez:
http://www.filefront.com/12546340/gfwlivesetupmin.exe/
És még van hozzá két fájl, egy .nfo és egy .exe (a crack) amit most nem találok neten. Patch-et én nem használtam. Crack-et meg ha gondolod, tudok küldeni a v1.0.0.0-s verzióhoz. De szerintem ha patch-eled a játékot, attól függően, hogy milyen patchet használsz, valamilyen crack-oldalon (nem is tudom, mi a címe, az a kék hátterű 😃 ) biztos találsz.
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Segítséget szeretnék kérni !
Régebben leírtam a menetét a dolgoknak , de sajna nincs meg se a linkek se a nevek ! Próbáltam keresni is , de rengeteg a fake ...
A GTA 4 ről lenne szó :
-patchelése
-működő crack

Már feltelepítettem csak abban kéne segíteni , hogy linkeket adtok a patchekhez meg a crackhez és leírjátok a sorrendjét !

Előre is köszönöm
0
0
0
0
asznomad avatar
Szeretném, ha segítenétek a problémám megoldásában: Van egy Creative Sound Blaster Audigy hangkártyám, 7.1-es (asszem SE). Rákötöttem egy 5.1-es jack csatlakozós hangfalszettet, amivel a régi beépített hangkártya működött (de recsegett már - ezért vettem új karit). Leszedtem a beépített kari szoftverét, letiltottam a BIOSban, beraktam az új karit, felraktam a szoftvert, beállítottam a vezérlőpultban, a Creative saját programjában, a lejátszóban, mindenhol, hogy 5.1. Erre csak a két front szól. De ha tesztelem, akkor körbe megy a zúgás szépen mindegyik hangfalon, ahogy kell. Tehát képes maghajtani mindegyik hangfalat, de egy lejátszóprogrammal sem szól a két front kivételével. Azóta próbálkoztam másik driverekkel, újraraktam rengetegszer, semmi változás. Mi lehet a gyógyír?
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
üdv! Bármilyen OpenGL-t használó programot elindítok, ezt írja ki: LoadLibrary failed with error 126: A modul nem található! Arra már rájöttem, h open GL error, viszont nem tudok vle mit csinálni! 10.10-es cata fent....
0
0
0
0
Cooley avatar
Először csak kicsomagol. Csinálj mondjuk egy dx nevű mappát a c meghajtóra, a kicsomagolást irányítsd oda, majd a mappában találni fog egy olyat, hogy dxsetup, azt futtasd! És kész. 😀
Ja és ha kész nyomd be ezt is: [url]http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en[/url]
0
0
0
0
ken7 avatar
Cooley írta:
[LINK]


THX man! 😀

és hova telepítsem !!! ?😶😕
0
0
0
0
ken7 avatar
sziasztok
segítséget kérnék!
az egyik játék nem indul( tegnap még elindult sőt még délelőtt is)
:
DirectX 9.0c kompatbilis videókártya felismerése sikertelen. Kérlek, ellenőrizd, hogy a videókártya DirectX 9.0c kompatbilis-e, illetve hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre. Az alkalmazás leáll.

valaki be tudná adni azt a linket ahol a legújjab DirectX 9.0c lelehet tölteni !! mert nem találom 😕😢
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Hello nekem a Continent of Ninthel van problémám. Nem bírok regelni és letölteni se tudom mert olyan szar irkafírkával tudták csak megcsinálni a weboldalt amit a normális ember nem ért meg csak ők . Már tiszta pipa vagyok, tud valaki segíteni ??
0
0
0
0
no avatar
hali egy olyan gondom van hogy cysis win 7 64bites verzion megyek a játékban és mindig lefagy a játék pedig fen van a 64 bites crack az miért van?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Tesla GoD írta:
Feki1991 írta:
Cooley írta:
Amennyire én tudom, ugyan úgy működik, mint a Civ5. DX11-ben indítva ha csak DX10-es kártyád van, akkor DX10-ben fog menni értelem szerűen.


Nem próbáltam még a Civ.5-öt így meglehet hogy úgy működik ahogy írtad de azt tudom hogy a DIRT 2 s az AVP 2 külön exe-t használ DX9-re s DX11-re, ha csak DX10es karid van akkor a DX11-es exe-re kattintva hiba üzenettel leáll (AVP) vagy nem reagál (DIRT 2).
az AVP2-be ha jól emlékszem csak Dx 8.0a van😂


Aliens vs. Predator (2010) így érthetőbb? 😀
0
0
0
0
no avatar
udv segitsegre lene szuksegem . Most probalom a f1 2010 jatekot es akar mit allitok a jatekba nem jelenik meg a volan.egy logitech momo racing volanrol van szo es hiaba megyek be a bealitasokba mert csak a keybord van es a volan nem jelenik meg. a legujab dreivceret is feltetem a volanak minden oke de a jatekba meg se megy . Mas jatekoknal megy a need for speed shift nel mukodik. valami tipp koszonom elore is
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Feki1991 írta:
Cooley írta:
Amennyire én tudom, ugyan úgy működik, mint a Civ5. DX11-ben indítva ha csak DX10-es kártyád van, akkor DX10-ben fog menni értelem szerűen.


Nem próbáltam még a Civ.5-öt így meglehet hogy úgy működik ahogy írtad de azt tudom hogy a DIRT 2 s az AVP 2 külön exe-t használ DX9-re s DX11-re, ha csak DX10es karid van akkor a DX11-es exe-re kattintva hiba üzenettel leáll (AVP) vagy nem reagál (DIRT 2).
az AVP2-be ha jól emlékszem csak Dx 8.0a van😂
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Cooley írta:
Amennyire én tudom, ugyan úgy működik, mint a Civ5. DX11-ben indítva ha csak DX10-es kártyád van, akkor DX10-ben fog menni értelem szerűen.


Nem próbáltam még a Civ.5-öt így meglehet hogy úgy működik ahogy írtad de azt tudom hogy a DIRT 2 s az AVP 2 külön exe-t használ DX9-re s DX11-re, ha csak DX10es karid van akkor a DX11-es exe-re kattintva hiba üzenettel leáll (AVP) vagy nem reagál (DIRT 2).
0
0
0
0
Cooley avatar
Amennyire én tudom, ugyan úgy működik, mint a Civ5. DX11-ben indítva ha csak DX10-es kártyád van, akkor DX10-ben fog menni értelem szerűen.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
pongi27 írta:
A lost planet 2 csak dx 9 és 11 ben inditható el! nem lehet beleépiteni a dx 10 et?


Sajnos nem, több játék is van amelyben "csak" 9 s 11-es DX-van.
0
0
0
0
no avatar
A lost planet 2 csak dx 9 és 11 ben inditható el! nem lehet beleépiteni a dx 10 et?
0
0
0
0
no avatar
LagMatyi írta:
attila82 írta:
Tag Üdv,
Nekem az lenne a problémám hogy én windows 7 64 bitet szeretnék feltelepíteni, de telepítésnél mindig végigmegy az első csík (valami olyasmi hogy ''windows is loading files''Wink utána megjelenik a windows 7-es háttér,az egér és kész,nem történik semmi,akárhányszor probálom, nem eredetivel csinálom de kb 4-5 verzióval próbáltam még olyannal is ami haveromnak felment és amikor windowsból próbálom felrakni(tudom,az úgy nem a legjobb) akkor pedig azt írja hogy nem kompatibilis a windows 7 32 bittel(ez van nekem most fenn).És igen,2 magos procim van úgyhogy állítólag fel kell mennie.Segítséget előre is köszi.


Udv en nem reg tetem fel egy ijen windows 64 bites rendszert es egy jo 15 percet kel varni en is neztem hogy lefagyot vagy mi de egyszer csak bejot hogy valaszam ki a rendszert amejiket szeretnem telepiteni es utana minden ment siman. Az en hangproblemamra nem tudsz semmit?amirol feneb irtam


Kösz,megpróbálom,hangproblémára viszont nem tudok megoldást mert nekem 7.1-es beépítettem van és semmi gond nincs vele.
Szerk.: Kösz,sikerül,felrakta egy idő várakozás után.


nincs mit maskoris segitek amibe tudok .nekem is egy 5.1 alaplapim van es csak 1 lejatszo mukodik 5.1 be atobit hiaba ia alitom rem mert csak stereoba megy
0
0
0
0
no avatar
attila82 írta:
Tag Üdv,
Nekem az lenne a problémám hogy én windows 7 64 bitet szeretnék feltelepíteni, de telepítésnél mindig végigmegy az első csík (valami olyasmi hogy ''windows is loading files''Wink utána megjelenik a windows 7-es háttér,az egér és kész,nem történik semmi,akárhányszor probálom, nem eredetivel csinálom de kb 4-5 verzióval próbáltam még olyannal is ami haveromnak felment és amikor windowsból próbálom felrakni(tudom,az úgy nem a legjobb) akkor pedig azt írja hogy nem kompatibilis a windows 7 32 bittel(ez van nekem most fenn).És igen,2 magos procim van úgyhogy állítólag fel kell mennie.Segítséget előre is köszi.


Udv en nem reg tetem fel egy ijen windows 64 bites rendszert es egy jo 15 percet kel varni en is neztem hogy lefagyot vagy mi de egyszer csak bejot hogy valaszam ki a rendszert amejiket szeretnem telepiteni es utana minden ment siman. Az en hangproblemamra nem tudsz semmit?amirol feneb irtam


Kösz,megpróbálom,hangproblémára viszont nem tudok megoldást mert nekem 7.1-es beépítettem van és semmi gond nincs vele.
Szerk.: Kösz,sikerül,felrakta egy idő várakozás után.
0
0
0
0
no avatar
Tag Üdv,
Nekem az lenne a problémám hogy én windows 7 64 bitet szeretnék feltelepíteni, de telepítésnél mindig végigmegy az első csík (valami olyasmi hogy ''windows is loading files''Wink utána megjelenik a windows 7-es háttér,az egér és kész,nem történik semmi,akárhányszor probálom, nem eredetivel csinálom de kb 4-5 verzióval próbáltam még olyannal is ami haveromnak felment és amikor windowsból próbálom felrakni(tudom,az úgy nem a legjobb) akkor pedig azt írja hogy nem kompatibilis a windows 7 32 bittel(ez van nekem most fenn).És igen,2 magos procim van úgyhogy állítólag fel kell mennie.Segítséget előre is köszi.


Udv en nem reg tetem fel egy ijen windows 64 bites rendszert es egy jo 15 percet kel varni en is neztem hogy lefagyot vagy mi de egyszer csak bejot hogy valaszam ki a rendszert amejiket szeretnem telepiteni es utana minden ment siman. Az en hangproblemamra nem tudsz semmit?amirol feneb irtam
0
0
0
0
no avatar
Üdv,
Nekem az lenne a problémám hogy én windows 7 64 bitet szeretnék feltelepíteni, de telepítésnél mindig végigmegy az első csík (valami olyasmi hogy ''windows is loading files'' ) utána megjelenik a windows 7-es háttér,az egér és kész,nem történik semmi,akárhányszor probálom, nem eredetivel csinálom de kb 4-5 verzióval próbáltam még olyannal is ami haveromnak felment és amikor windowsból próbálom felrakni(tudom,az úgy nem a legjobb) akkor pedig azt írja hogy nem kompatibilis a windows 7 32 bittel(ez van nekem most fenn).És igen,2 magos procim van úgyhogy állítólag fel kell mennie.Segítséget előre is köszi.
0
0
0
0
no avatar
hedzsooo írta:
attila82 írta:
Udv segitsegre lene szuksegem most probalom a windows 7-et es problemam van a a hangal . A a windows mediaplayer a Winap nem mennek 5.1-be pedig a hangkartyanal kivalasztom az 5.1 opciot es mindegyik programba is rea allitom de akkor is csak 2 hangfal megy. Egyedul csak a jet audio mukodik rendesen.Xp alat rendesen mukodot . Valami segitseg vagy otlet. Koszonom elore is


Ellenorizd, h a legujabb driver van-e letoltve, + telepitve a hangkaridhoz !
A W7 nekem is letoltotte automatikusan a driver-t, de nem a legjobbat hozza ! Eleinte nekem sem mukodott az 5.1 rendesen ! 😉
A gyarto olddalan nezd meg, keress ra a frissitesre, ha intagralt a hangkari, akkor az alaplapod gyartojanal kell megnezned !


Koszi szepen utana nezek lassuk mi lesz beloloe

sajnos nem sikerult megoldanom a problemat . levetem a legujab dreivert az asus oldalrol (egy asus P5Kpro nevu alalplapom van) es fel instalatam es csak ugyan ugy megy egyedul a jet audio megy 5.1-be a tobbi lejatszo meg nem csak stereoba
0
0
0
0
no avatar
Udv segitsegre lene szuksegem most probalom a windows 7-et es problemam van a a hangal . A a windows mediaplayer a Winap nem mennek 5.1-be pedig a hangkartyanal kivalasztom az 5.1 opciot es mindegyik programba is rea allitom de akkor is csak 2 hangfal megy. Egyedul csak a jet audio mukodik rendesen.Xp alat rendesen mukodot . Valami segitseg vagy otlet. Koszonom elore is
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok, nem tudtam hova írjam, így ide írom.

a Prototype-al van problémám, alapból van a játékban 40-50 fps-em, de amikor megyek a pályán, 10-15 másodpercenként lemegy az fps 4-5-re és ezzel játszhatatlanná téve a játékot :/ nem tudjátok mi lehet a baj? a többi játéknál nem csinál ilyet, valami tipp?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
mivel azt írja h fent van az 1.6, tedd fel az 1.7-et, ha meg nem nem megy akkor mindet az elejéről egyesével..
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó oké 17 van rajta de vmiért ez akkor is előjött 😃 lehet csak újra kellett inditani a gépet 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hellosztok !
letőltőtem a cod4et benne voltak lapból a patchek 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 oké 1.5ig megvan és 1.6 tlepeietőnél ezt irja ki :

https://kepfeltoltes.hu/100815/461894491n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
victim017 avatar
Tesla GoD írta:
hát akkor sajnálom h csak ennyit tutam segíteni, simsel utóljára az 1el volt dolgom.....😃


azt énis toltam régen 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát akkor sajnálom h csak ennyit tutam segíteni, simsel utóljára az 1el volt dolgom.....😃
0
0
0
0
victim017 avatar
Tesla GoD írta:
akk lehet h a crack a rossz, vagy a kiegszítő, próbáld meg külön-külön


megpróbáltam mindehogy de nem indul :S szerintem letörlöm a pontpontpontba :S
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akk lehet h a crack a rossz, vagy a kiegszítő, próbáld meg külön-külön
0
0
0
0
victim017 avatar
Tesla GoD írta:
simsben nem vagyok tapasztalt de lehet h segítene ha a többit is crackelnéd...


elvileg csak a legutolsót kell crackelni mindíg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció