Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Segítség nem megy
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bybeni avatar
2017. 02. 11. 14:59:30
#
Wayne888

GeForce driver ami fennvan Manual Driver Search alatt Nvidia bácsiéknál ott a legfrissebbel gond van, a 378.49
Viszont van HotFix :D ami mindent helyrerakott nálam is, 378.57, megszűntek azok a hibák amiket a korábbi okozott
Wayne888 avatar
2017. 02. 10. 12:24:36
#
reszler112233
De igen az volt felrakva, de vissza tettem a kártyához kapott lemezről a drivert, és most már oké. Megy szépen minden. Köszi!
reszler112233 avatar
2017. 02. 09. 22:25:46
#
Wayne888
Nem tetted fel véletlen a legújabb Nvidia drivert? Arról hallottam már, hogy érdekes dolgot művel megint. Ha igen tedd vissza a régebbit amivel még jól ment.
Piero avatar
2017. 02. 09. 22:10:16
#
Lehet kaptál valami bányász progit.
Wayne888 avatar
2017. 02. 09. 22:03:15
#
manyikati: Eddig semmi probléma nem volt. Három napja jelentkezett ez, szépen futott minden eddig. Most meg játszhatatlan minden, annyira szaggat.
visor261 avatar
2017. 02. 09. 19:52:25
#
Feladatkezelő és hwinfo kezdetnek jó.
manyikati avatar
2017. 02. 09. 19:37:54
#
A gtx 950-en nem egy erős vga, FullHD-ban max low beállítások al bír el.
Wayne888 avatar
2017. 02. 09. 19:22:48
#
Sziasztok. Nem tudom írhatok e ide ilyet? Valószínű videókártya probléma. FOLYAMATOS JÁTÉK SZAGGATÁS, minden játéknál. Két hónapos a gépem(i5-6400 2,7Ghz, GTX950 2GB GDDR5, 8GB 1866MHz DDR3).
Elsősorban mik a teendők ilyenkor?
bybeni avatar
2017. 02. 08. 09:55:21
#
alex13

Ha nem a radeon beállításaiban, hanem összességében a gép "Energiagazdálkodási lehetőségek"-ben átállítod mondjuk "Teljsítménycentrikusra" akkoris ez a helyzet?
Energiatakarékoson nekem is csak az integrált VGA megy, a GT555M nem
alex13 avatar
2017. 02. 02. 18:06:17
#
Sziasztok :)
Olyan jellegű problémám lenne, adott egy lenovo laptop 2 db videókártyával és a böngészőknél nem engedi egyszerűen átváltani teljesítményre,mert energiatakarékoson van és így sok dolog nem fut úgy ahogy kellene rajta. Egy ilyen kis fekete lakat van benne a radeon speciális beállításainál és nem tudom kivenni. Valakinek esetleg valami tipp?
Segítségeteket előre is köszönöm.
kepkezelo.com/images/2gg4r2g7i3dox7gz1k8i.jpg
Piero avatar
2017. 01. 17. 17:46:49
#
Valószínű, hogy nem lesz jobb! Az enyémen se jó a kép, max filmezésre használom néha gépről. Gondolom nem egy hiper szuper TV az sem.
legrand avatar
2017. 01. 17. 17:42:45
#
Sziasztok! Van egy blaupunkt tvm ami össze van kötve a videókártyával (r7 260x) hdmivel. 1920*1080 felbontás (max) viszont nagyon pixeles.. Bármit állítok windows 10 alatt, radeon driver alatt nem változik.. Ötletek?
sisko avatar
2017. 01. 05. 20:44:00
#
A drivert ténylegfel kéne tenni,anélkül nem igazán fog futni...pl innen : http://support.am…ows+7+-+64
no avatar
2017. 01. 05. 20:13:18
#
i3 6100 3.7GHz Proci
Sapphire RX 460 4GB Nitro GDDR5
Asus B150M-K Alaplap
Kingston HyperX Fury 8GB RAM
WD 1TB 64MB WD10EZEX Merevlemez
FSP 500W Hyper M Táp
Win7 64BIT Home Premium
Ez a gépem :) Elvileg bőven vinnie kéne mind a 2 játékot!

VGA Driver mondjuk nem tudom hogy jó e, mert ha rámegyek hogy Radeon beállítások, ezt írja ki: No AMD graphics driver is installed, or the AMD driver is not functioning properly. Please install the AMD driver appropriate for your AMD hardware.

Ez lehet a baj?
HakuDragon avatar
2017. 01. 05. 18:14:00
#
Keretrendszereket frissítsd. Az miatt szoktak ilyenek lenni.
sisko avatar
2017. 01. 05. 17:47:48
#
Blade890 : egyrészt az uplay mindig frissíti magát,másrészt a szükséges driverek - programok legyenek naprakészek (pl. directx,framework,visualc++,és vga driver),harmadrészt meg jó lenne tudni,milyen gépről is van szó ? (legfőképp proci-ram-vga ? )
no avatar
2017. 01. 05. 15:17:24
#
Uplayt hogyan kell frissíteni???
Letöltöttem, de nem indul el se az FC3, se a Siege!
Bejön a játékok "indítóképernyője" és lefagy (pl. Far Cry 3 működése leállt, a windows megoldást keres bla bla bla :D)
Kértem egy informatikai áruháztól segítséget, de ők azt ajánlották hogy frissíteni kell, de azt meg nem tudom hogy hogyan kell, plusz eleve most lett letöltve a uplay, akkor gondolom az eleve a legfrissebb verzió nem??
De tényleg nem tudom hogy miért nem indulnak el a játékok!! (Win7 64BIT os em van)
Pls. valaki segítsen. :)
meszes17 avatar
2016. 08. 30. 18:13:24
#
Helotok,nezzetek meg ezt a videot,ez sajat...
Ilyen problemaim vannak mint amilyen a videoba,nem minden jateknal,de 70%ba igen...
Ellegge idegesito,legujabb driver van fenn,vsync adaptiven van...mindent probaltam tul melegedes nincs,
hddnek semmi baja,virus nincs rajta...
Mitol lehet ez??????
spleenszuru avatar
2016. 07. 01. 21:02:32
#
Sziasztok !
olyan gondom lenne, hogy mióta megvan az új routerem, (persze nem biztos, hogy az okozza, de most tűnt fel a dolog ...)
néhány weboldal kiírja nekem hogy: szerzői jogok miatt műsorunk kizárólag magyarország területén nézhető.
pl. most a meccset szerettem volna nézni, ebből kifolyólag nem is tudom .. más vetítő oldal is írta már ezt ki.
a router egyébként egy Tenda F3 N300. (előző egy TP-LINK WR 740 volt)
a beállításai között kutattam, nem-e valami külföldi fake IP vagy stb. kavar be nekem, de nem találtam országra vagy régióra vonatkozó beállítást.
megköszönnék pár okos ötletet :)
SuperSaiyanGotto avatar
2016. 06. 19. 10:30:03
#
Sziasztok! Tudtok valami jó játék rögzítőt? jelenleg bandicam van,de megy a játék 120fpsel és leviszi 40re kb pedig be van állítva rendesen ,mitől lehet? Esetleg lenne valami más program?
Andris18 avatar
2016. 06. 11. 12:33:19
#
Piero: sikerült felrakni a játékot daemon tools-szal csak az utána lévő directx-eket nem tudta feltelepíteni. :)
no avatar
2016. 06. 10. 19:32:50
#
Sziasztok, Legendary problémám van nem lehet elindítani a játékot, valamiért összeomlik vmi mod hibát üzen.
tud valaki segíteni benne???
Piero avatar
2016. 06. 10. 09:55:09
#
Andris18: szerintem nem jó a játék verzió. Próbálj meg egy másikat leszedni!
Andris18 avatar
2016. 06. 10. 09:49:58
#
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy kéne megoldani ezt a képen látható problémát.
A gép oprendszere win 7 ultimate, Service Pack 1, 64 bit úgyhogy nem értem mi a baj. 32bites és 64 bites programot is futtatnia kéne...

itt a kép:
http://kepfeltolt…es.hu_.png
csuz-li avatar
2016. 06. 10. 08:42:44
#
meszes17: CD-ről futtatod az ubuntut és lemented az adataidat. Amúgy úgy érdemes két rendszert felrakni, hogy létrehozod a két partíciót, majd felteszed az elsőre a Wint, másodikra a Linuxot. Akkor a linux bootmanaggere tud működni. Forditott esetben a win felülír mindent, amit lát és "egyeduralomra" tör.
meszes17 avatar
2016. 06. 09. 20:36:05
#
Helótok,légyszi segítsetek...
Linuxot(Ubuntu) rendszert használtam,de megakartam csinálni, azt,hogy legyen egy windowsom és legyen egy linuxom is egyszerre két particion...Nem sikerült...Feltelepitettem a windows 10et,de eltűnt illetve elérhetetlenné vált a linux rendszerem,nem bootol...
PEdig kellenének onnan az adatok a linux rendszeremről,na most akkor hogy hozzam vissza windows alatt azokat az adatokat amik linuxon és a linuxra(EX4) formátumra formázott particion vannak nekem? Segitsetek
csuz-li avatar
2016. 05. 23. 07:55:27
#
carl18: Hát ha a Linuxhoz nem tesznek fel grafikus felületet, akkor alapértelmezetten egy parancssor fogad. De lehet rá tenni KDE-t, vagy mást, amit csak szeretnél...
danee23 avatar
2016. 05. 23. 07:24:35
#
De ha már parancssor fogad akkor csak volt rajta valami. Lehet freedos vagy hasonló. Annak is q r va sok értelme van.
carl18 avatar
2016. 05. 23. 05:50:30
#
Ezen a gépen nem volt linux pedig állitolag azt tettek rá.. XD
Üres volt merevlemez utána raktam rá a windowst. De ha nincs rajta minek írják oda? Van aki odahaza ugy várja a gépet hogy megjött és lehet is bekapcsolni. Megjött a gép mondtam tesomnak van rajta linux csak be kell kapcsolni XD. @nyád egy parancsor fogad...
visor261 avatar
2016. 05. 18. 14:44:41
#
Hát én is lecseréltem volna a Solaris egy kde/lXDe-re de az ootb érzés hiányzot... :/
csuz-li avatar
2016. 05. 18. 14:37:20
#
visor261: Gyanítom tisztában vannak azzal, hogy mennyi ideig is fog az a Linux ott rajta lenni és pont ennyit foglalkoznak a telepítésével...
visor261 avatar
2016. 05. 18. 14:32:39
#
Nekem egy lemez formázás alapból úgy kezdődik kogy törlök mindent majd új kötet :) Viszont ha fel is megy akkor is érdemes megnézni egy partíció kezelővel hátha vannak lefoglalatlan területek(laptop hdd-nél volt hogy 14gb nem volt lefoglalva(valami biztonsági mentésnek vagy minek hagyták meg))

Azért azt még mindíg nem értem hogy az a 4 laptop amit beszereztem mindegyikre az volt írva hogy van rajta linux telepítve viszot csak a konzolt kozta fel valamilyen hibával... és én nem értem hogy direkt rosszul teszik fel rá őket?
csuz-li avatar
2016. 05. 18. 14:14:55
#
visor261: ha nem állítgatsz semmit, alapértelmezetten NTFS-t csinál a telepítő.

szerk: ott van a gond, hogy szerintem csak formázta a Linuxos partíciót, csak ugye ott vannak rejtett partíciók is. Ha törlöd az összes partíciót a telepítőben a HDD-ről szépen sorban, majd azt mondod neki, hogy hozza létre a win a partíciókat az immár üresre jelölt lemezen, akkor a win létre is hozza, beleértve a saját rejtett partícióját is.
visor261 avatar
2016. 05. 18. 14:05:56
#
de formázásnál át kellett volna dobnia ntfs-re nem? :o
csuz-li avatar
2016. 05. 18. 14:00:18
#
carl18: telepítéskor töröld a partíciót és csináltass a telepítővel újat.
visor261 avatar
2016. 05. 18. 13:50:00
#
Én futtatnám az http://www.geteas…-n belül a gparted-et, de ha már egy másik distro ki van írva akkor azzal is jó ha nincs rajta a gparted akkor a usc-ből le tudod kapni de már egy ideje tartalmazzák alapból.
carl18 avatar
2016. 05. 17. 20:04:25
#
Üdv Mindenki! :)
Volna egy sürgős kérdésem! :) Nővéremnek lett véve egy új laptop szóval eredetileg linux lett volna rajta, próbáltam rá win 7-et rakni le lett formázva de nem enged telepíteni mert azt írja nem megfelelő a fájlrendszer!
Milyen program létezik amit rá lehet rakni pendrivre és azon keresztül fájlrendszert változtatni?
Adamhun97 avatar
2016. 05. 16. 13:21:55
#
Hoppá itt elfelejtettem updatelni, a probléma már megszűnt, valami rejtett fájlt nem sikerült törölni ami a profil beállításaira volt hatással így folyton ugyan at csinálta újratelepítés után is.

De végleg kitöröltem mindent ami Logitech-el kapcsolatos dolog volt és 1 héttel ez előtt került a gépre és most tökéletesen megy, még azt is beállítottam neki, hogy automatikusan induljon a Win10-el nehogy nekem megint szemétkedjen.

Most még azt is csináltam, hogy az előlapi bővítő 5,25'-ös egységből (USB 2.0) kihúztam és az alaplapiba dugtam be, és mondjuk így azt is érzem, hogy kicsit gyorsabban reagál a dolgokra, valamint az input lagg is csökkent, de ez még mindig a jelenlegi "monitorom" miatt van.

De azért köszi a segítséget!
Dono avatar
2016. 05. 15. 12:55:44
#
Adamhun97: Nekem még ennél is régebbi kormányom van (Driving Force EX), nekem az ETS 2-vel Windows 10 alatt normálisan működött, igaz ez csak kicsivel engedélyez többet 180°-os elfordulásnál. Az LGS-t én is rühellem, de egyszer megéri megcsinálni a profilokat minden játékhoz.

Ahogy én most utánaolvastam, azt javasolják, hogy próbálj régebbi drivereket telepíteni (LGS 8.58, LGS 8.45), illetve próbálj másik USB-portba csatlakozni, esetleg a billentyűzetet is próbáld máshova csatlakoztatni, cserélgetni vagy hasonlók.
Adamhun97 avatar
2016. 05. 14. 21:30:31
#
Igen, de kb 1 hete használom aztán egyszer csak jelentkezett az említett probléma, most egy kicsit mélyebbre hatóan bele turkáltam a gépbe és minden ma módosított fájlt aminek köze van a LGS-hez (Logitech gaming software) azt töröltem, rejtett fájlokból is, 100%-ig letakarítottam a szemetét, aztán most megint felraktam, most eljutunk odáig, hogy ha rendszergazdaként akarom indítani akkor elkezd valamit gondolkodni a gép de aztán még se csinál semmit.

A supportnál találtam egy hasonló problémát, ott azt írták, hogy ahová feltelepül a progi ott töröljem ki az "LWPGames.dat" fájlt de ilyen nem létezik egyik könyvtárban se, rejtett fájlként se.

http://forums.logitech.com/t5/Logitech-G-Controllers/Driving-force-gt-problem-with-logitech-profiler/td-p/1004509

Olyan ideges vagyok emiatt, hogy a sírás kerülget lassan, és nem ez az első eset, hogy ilyet csinál a gép, általában ilyenkor egy reset meg szokta oldani a dolgokat, de most már tényleg nem tudom mit kellene tennem.
reszler112233 avatar
2016. 05. 14. 20:55:10
#
Legújabb Windows 10-hez kiadott program van hozzá? Csak mert utánanézve találtam hogy win 10-el nehézkesen megy.
Adamhun97 avatar
2016. 05. 14. 20:37:27
#
Sziasztok, egy olyan problémával küzdök kb 20 perce, hogy Grideztem az új Logitech DFGT kormányommal, na most tudni illik, én a programját azt hagytam futni ablakban, na most mikor kiléptem a játékból eltűnt az ablak, jó mondom lehet véletlen becsuktam vagy valami, de nem még a háttérben sem fut, jó mondom akkor újraindítjuk a drivert, de nem hajlandó csinálni semmit, újratelepítem, minden jó, mindent megtalál erre megint nem akar elindulni a tetű.

Most ez milyen jelenség akar lenni?
Mivel lehet ezt orvosolni?

Ja és a legjobb az egészben az, hogy én 180°-ra állítottam Gridre a kormányt, ennek ellenére a probléma létezése óta 220°-ot lehet forgatni rajta.
És jó lenne azért mert ETS2-t elég nehéz lenne 220°-os forgathatósággal játszani.

Win 10 64bit

Ha a Win 10 miatt van reggel nekiesek és visszarakom a 8.1-et az szent isten....

Aki tud segíteni annak nagyon szépen köszönöm előre is!
alpyka2 avatar
2016. 01. 17. 12:25:49
#
sziasztok ! nekem az lenne a problemam hogy csomo jateknal kidobja ezt a hibauzenetet: "The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click ok to close the application." Erre nem tudnatok valami megoldast ? Windows 10 Pro-t hasznalok.
DonTuros avatar
2016. 01. 16. 20:18:11
#
Sziasztok! :)

Az lenne a gondom (a mai nap merült fel), hogy a Letöltések mappa csak töltődik és töltődik de nem hoz be semmit sem...
illetve a Google Chrome lefagyott, vagyis be sem hozza, hanem egy 1 óra után.
Valami ötlet?
Letörölni sem engedi, mert az a része is le van fagyva, vagyis szintúgy nem hoz be semmi uninstaller-t a Chrome-hoz, ha a "Programok törlése és módosításánál" megpróbálom kitörölni.
Bronson avatar
2016. 01. 02. 15:41:50
#
vcredist és directx frissítést csinálj! ;)
Approx avatar
2016. 01. 02. 15:34:46
#
Sziasztok !
Az lenne a gondom hogy mostanában kaptam egy csomó játékot és minden második valamilyen dll File hiánya miatt nem indul.. leggyakrabban ezt az mvscr100 vagy mit nem talál.
Leszedtem de nem tudom hova kell beilleszteni.
Illetve feltelepítettem valami dll fix-ert az végig ment de utána sem találta.
Mi lehet a gond vagy mi ez? miért hiányoznak dll file-ok?
Bronson avatar
2015. 12. 25. 15:45:03
#
ezt a kézikönyvben keresd meg, google a barátod... valószínűleg nem támogatja az srt fájlokat a tv.
Andris18 avatar
2015. 12. 25. 15:32:11
#
Sziasztok!
Következő van pár problémám az okostévénkkel.
1. Berakom a pendrivot, megjelenik a bemeneti listánál. Rákattintok a filmre ami mkv fájl és el is indu...Viszont a felirat nem megy a filmmel együtt sőt abban a mappában a tv-n amin a filmet találom a felirat nincs. A pendrivon rajta van a film és a felirat mellette, de a tv csak a filmet mutatja a fájlok között a feliratot nem (ami srt fájl). A beállításoknál meg le van zárolva a feliratos menüpont a tvben.
Szóval az a kérdésem hogy tudom rárakni az srt feliratot az mkv fájlra a tvben. Mert a gépen csak ráhúzom ugye és megy.
2. Milyen típusú fájlokat játszik le az okos tv még pendriveról?
ndaver69 avatar
2015. 12. 21. 19:25:45
#
Na oké megint van egy kis gondom: a Dead Space 3 azt írja ki hogy gyengébb a videokártyám mint a minimum és nem indul el és hát nem nagyon értem hogy miért amikor a játék is eredeti meg GTX 860M kártya van a gépben és direkt külön probáltam hogy akkor mi van indításnál külön állítom hogy ezzel induljon ne az integrálttal és akkor is ez van, bárkinek bármi ötlet?
no avatar
2015. 12. 12. 22:52:50
#
Sziasztok néha gondol egyet a Resident evil 5 és lefagy nem válaszol a progi... Apphang hibával.. ötlet?? ujratettem windowst de ugy is... gépet ujrainditom utánna jó egy darabig.. ott hal meg amikor adatokat kéne betöltenie kezdésnél, meg játék pálya elején..
ötlet??
"Problémaesemény neve: AppHangB1
Alkalmazásnév: RE5DX10.EXE
Alkalmazás verziója: 1.0.0.129
Alkalmazás időbélyegzője: 4a531c50
Lefagyási aláírás: 9a24"

régen ilyet nem csinált, nemtom mit kéne megkutyulnom....
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni