Való Világ 6

2011. February 19., téma
Fórum » Film, sorozat
A műsor elég felkapott lett, imitt-amott beszéltek róla a gepigeny.hu-n is, ezért most megérdemelt egy külön témát.
Hozzászólások: 392
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Nekem ki is van húzva a konnektorból a Tv. Még a híradót se nézem, amiről az ember nem tud, az nem fáj. 😆
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
hát azért néha én is úgy vagyok vele hogy inkább nem nézek semmit se a TV-be mert ki tudják mikor hazudnak. a Tv-is már kezd olyan lenni mint a politikusok. mindent ígérnek, de a végén fele se lesz belőle.
ja hát azokon én csak röhögök amiket ajánlanak a TV-ben😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az a baj, hogy én mindenhol a korrupciót és a csalást látom. A Tv szereti az embereket irányítani, maniplulálni és már a butítás felé is haladnak. 😆 Pl. csodacipő, izmos lesz a hátad, a karod, a s*gged meg mindened, ha felveszed. Meg a csodakarkötő és az összes ilyen tv shopos cucc egy nagy kamu. 😆
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
hát lehet volt néhány megdumált veszekedés, de azért szerintem a többségben más váltotta ki a veszekedést és nem megjátszásból😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az lehet, de a Győzikét biztos megcsinálták csak azért, hogy nézzék az emberek. Nem hiszem, hogy olyan sokat veszekedtek volna, mert akkor már rég nem lennének együtt. csak azért kellett oda a sok veszekedés, hogy a nép azt nézze mindig. 😆
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
hát én sem vagyok az, de barátnőm nagyon is az 😆
hát én szerintem nem játszák meg mert azért ilyen sok időre forgatókönyvet írni elég durva lenne.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szrencsére én nem vok a függője a korábbiakat még én is néztem, de akkor még taknyos voltam. Most már jobban átlátom az egészet és rájöttem, hogy az egész egy nagy színház. 😆
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
mindenhol csak VV4-megy, de hát meg is lehet érteni minek😃
sok izgalom, veszekedések,hülyeségek, stb...😃
barátnőm az VV függő, folyamat csak azt nézi 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Még a csapból is a Való Világ folyik. A facebookon is mindig ez van mindig kiírva mindenkinek. Minden ismerősöm, hol ezt, hol azt anyázza. 😆
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
ez a téma jó hogy lett nyitva, biztos sokan fognak ideírni mivel tényleg elég felkapott a VV4😃
én személyembe mindig szoktam nézni és vannak meglepetések benne bőven.😃
még annyit hogy hajrá ALEKOSZ😎
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerencsére én ezt nem nézem. Nincs időm a sok kockulás mellett. Max a mamámnál látom 2 hetente 2 öszefoglalót, mert nála nincs ps, de elég fárasztó egy műsor. 😆 Igazi agyleépítő, csak arra jó, hogy az embereket manipulálja. 😆
0
0
0
0
MoonW avatar
A műsor elég felkapott lett, imitt-amott beszéltek róla a gepigeny.hu-n is, ezért most megérdemelt egy külön témát.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció