Való Világ 6

2011. February 19., téma
Fórum » Film, sorozat
A műsor elég felkapott lett, imitt-amott beszéltek róla a gepigeny.hu-n is, ezért most megérdemelt egy külön témát.
Hozzászólások: 392
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DCMAN avatar
na még én vagyok igy vele hogy egy idegen akkit nem ismerek nem láttam csak tv-ben pénz küldjek az őő továbbjutására......😶 bár érdekes mert ha Vera megy vissza akor 2 lány 2 fiu..ha Attila akor 1 lány 3 fiu ...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Attilla a király 😃 én nem szavazok de szorítok neki 😃
0
0
0
0
Domfoz avatar
Mort2195 írta:
Domfoz írta:
hdavid írta:
Máma Szembesítés! és beköltöznek a menyasszony jelöltek!!!

Biztos hogy a tahóvilágot nézed?😆😆😆😆😆😆😆


Ez még régebben volt, amikor vége volt a VV4-nek és beköltöztek alekosz menyasszony jelöltjei.

Akkor mi a fa**nak írta ide és miért nem csinált neki új topicot?
0
0
0
0
Domfoz avatar
hdavid írta:
Máma Szembesítés! és beköltöznek a menyasszony jelöltek!!!

Biztos hogy a tahóvilágot nézed?😆😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
hdavid avatar
Máma Szembesítés! és beköltöznek a menyasszony jelöltek!!!
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
vmiből szegénynek megkell élnie.Amúgy már a végén sajnáltam 1 kicsit
0
0
0
0
MaximumGame avatar
jójó de ez az igazság 😃 amugy rendes srác 😀
0
0
0
0
Core2 avatar
csak moderáltan fiúk...
0
0
0
0
neuroflex avatar
MaximumGame írta:
Jerzsit azért sajnáltam 😃 de mehet vissza verni a faxt az üvegasztalra 😆

nem kell bántani szegényt/=
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Jerzsit azért sajnáltam 😃 de mehet vissza verni a faxt az üvegasztalra 😆
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
na nyert a spártai kamu volt vagy sem az szép volt a vége szép volt alekosz
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Alekosz a legjobb végre ö nyert 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Szép volt, jó volt! Alekosz a legfelsőbb szinteken!😎
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
én az 1 sö héten megmondtram már hogy ö fog nyerni! BRAVO, ALEKiNNYÓ!
0
0
0
0
neuroflex avatar
nagyon is várható volt hogy Alekosz fog nyerni 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Na alekinyo megnyerte 😃
ez mondjuk varhato volt 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
és Alekosz minden körülmények közt ö nyer 😃
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
EZ AZ!!! kiesett éva! és alekosz vezet ! yeah!
0
0
0
0
gigazte avatar
Nagyon kihalt itt a fórum😆 Azt hittem, hogy huzamosabb eszmecsere áradatot lehet itt majd tapasztalni.
0
0
0
0
niteforce avatar
en nem nagyon neztem a vv-t, de azert annyit lattam hogy tudjam hogy kik azok akik most a finaleban vannak. En nezem. Remelem alekosz nyer vagy eva. Jerzy nagyon nagykepu, nezzetek meg ahogy bemegy a studioba.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
ha kamu ha nem rem alek nyer
0
0
0
0
no avatar
Én nem hallgatok rapet 😃 én ilyet hallgatok:
0
0
0
0
gigazte avatar
Én is rap zenét hallgatok😆 Amúgy az összes filmet megrendezik, ennyi erővel minek a tv?😊 Örüljetek, hogy van. Régen áram sem volt mégis megvoltak az emberek. Ha nem tetszik nem nézed és nem kommentálod. Ha kamunak tartjátok legalább jó érveket tudnátok alátámasztani...
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nem tom ki más nevét akartad írni mert csak az én avimon van rapper . de m1 te tod
0
0
0
0
no avatar
MC MaRcI írta:
XFXFORCE
én egyáltalán nem utálom a való világot szerintem kamu és kész én véleményem.
De sztem én egy rossz szót nem szoltam hozzád.
Nem tom mi a bajod azzal hogy én rappet hallgatok nekem ez a kedvenc stílusom, és én azért nem szólnék le senkit sem mert nem olyan zenét szeret amilyet mondjuk te. Ja és elmondanám hogy a mai rappet ne hasonlítsd össze a régi nagy igazi rapperekkel mert az teljesen más volt. Az ilyen lil wayne buzikat én is utálom ,csak az igazi rappet hallgatom mint pl: tupac eazy e biggie stb.
Meg ezt nem értem mire irtad hogy az ilyen mc marciknak hiába ugatok rossz szót nem szoltam hozzád.


Sry, valamiért azt írtam 😃 Más nevét akartam pedig.

Gabesz: Megvan rendezve, de nem úgy ahogy sok VV ellenes mondja.
Valamilyen szinten megvan rendezve, mivel minden héten feladatot kapnak.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
nekem nincs a vv4 el semmi bajom,azon kívül hogy meg van rendezve
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
XFXFORCE
én egyáltalán nem utálom a való világot szerintem kamu és kész én véleményem.
De sztem én egy rossz szót nem szoltam hozzád.
Nem tom mi a bajod azzal hogy én rappet hallgatok nekem ez a kedvenc stílusom, és én azért nem szólnék le senkit sem mert nem olyan zenét szeret amilyet mondjuk te. Ja és elmondanám hogy a mai rappet ne hasonlítsd össze a régi nagy igazi rapperekkel mert az teljesen más volt. Az ilyen lil wayne buzikat én is utálom ,csak az igazi rappet hallgatom mint pl: tupac eazy e biggie stb.
Meg ezt nem értem mire irtad hogy az ilyen mc marciknak hiába ugatok rossz szót nem szoltam hozzád.
0
0
0
0
no avatar
Tisztázunk már valamit emberek.

Egyáltalán nem kamu, hanem maga a valóság. Ugyanis Valóság show, semmi kamu nincs benne.
Azért mert utáljátok, miért lenne kamu ?😀
Pár netes videóból azt állítjátok hogy kamu? a fenéket...
Ennyi erővel minden kamu, amiről felkerül a netre egy olyan videó, ahol azt állítják hogy kamu ?😃
Hiába szakítom itt a számat, úgyse fogjátok fel, mert nem fér bele az iciri-piciri agyatokba. Vagy bocsi, lehet nincs?😃

Mindenki kamu hírbe az szerepelt, hogy a Rácz testvérek nyerik, hát marhára nem 😃 ennyit a kamuról...
És húzatok az Antik VV 4 topicba... ugyanis itt a VV4 fanok vannak, és ahol fanok vannak, ott bajban vagy 😃 ha nem szereted azt amit ők 😀

Mellesleg, minket nagyon nem izgat mit gondoltok, menjetek azt verjétek magatokat máshol 😃

Ja és Éva azért mert földön fetrengett örömébe már disznó? -.-
Tudjátok itt nem csak egy nyamvadt PC meg retardált BMX-ről szól a világ... hanem 12.000.000 FT-ről, egy igazán szép lakásról, na meg persze kemény 5-6 hónap villa létről...
Azért az nem kis dolog, szóval jogosan fetrengett a földön...

De az ilyen RPCFAN meg az ilyenek menjenek a csudába.

De az ilyen Mc Marcinak hiába ugatok, nem érti... hallgassa inkább csak a mutógatos idióta RAP számait 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
kamu az egész
szerepeket kapnak és azokat eljátszák ennyi
annyi videó van a neten ami bebizonyítja hogy kamu
nézzétek meg.
0
0
0
0
gigazte avatar
gabesz1024 írta:
Nem vagyok valóvilág ellenes,én magam is nézem,de akkoris 1 kamu az egész


Na akkor meg ne reklamálj! Ők hozzák a formájukat mi meg szórakozunk rajtuk. Ameddig nem adsz ki pénzt a Való Világnak addig ne szidd őket.
0
0
0
0
hdavid avatar
Lehet de jó rajta röhögni
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
itt már bármi megtörténhet
0
0
0
0
bfrenk avatar
Osztom gigazte véleményét!
Amúgy nem vártam, hogy ez a három személy lesz a döntőben! 😃
Az nem jelent semmit szerintem hogy már Éva négyszer visszajött, meg hogy Jerzy legyőzte Bécit...Alek és Éva is ugyanúgy leverte volna. Aleket szeretik a legtöbben szerintem. 😃
Hajrá Alekinyó de Floresz!
0
0
0
0
neuroflex avatar
gigazte írta:
3.Jerzy, 2.Éva, 1.Alekosz szerintem így fog alakulni a finálé!


hát így legyen 😀
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Nem vagyok valóvilág ellenes,én magam is nézem,de akkoris 1 kamu az egész
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Sheriff írta:
Meg kell vallani az Alekosz nagy mókus viszont aki szavaz ezeken a parbajokon az jól át van baszva és nem veszik észre magukat h az egész műsor egy nagy üzlet!(Ami nem emgy jól mert mostanaban Steffl sört isznak a villaban! 😀 )



őőő nem tudom melyik szavazásnál volt hogy csak fantmkép és %.... ezelött vagy 2-3 szavazással en mtudom hogy kik voltak de akkor pedig az elejétöl a végéig kép és % volt... Na akkor hogy is van ez? Egyszer van kép amikor azt akarják hogy a másik maradjon bent mert azt elvileg szeretik, de csak azért maradnak bent mert lahuzzák a jónépet.... A másik pedig legyen már fair akor ez az egész... egyszer itt volt 51% egyszer amott.... de gyorsan tudnak átrakni 2%-ot egyik félre.... nem csodálom hogy Anikó veszített... sok baromarcú csak a pénzért tartja bent évát, hagy szavazzanak rá ha nem ő nyer nekik kurvasok pénzük lesz őmeg néz ki a fejéböl.... SZÁNALMAS AZ RTL KLUB
0
0
0
0
gigazte avatar
3.Jerzy, 2.Éva, 1.Alekosz szerintem így fog alakulni a finálé!
0
0
0
0
gigazte avatar
Jól van fejezzed be! Nem vagyunk itt kíváncsiak a Való Világ ellenes maszlagodra! Menj az Anti Való Világ fórumtémához! Nem kell itt felkavarni az állóvizet. BIG THANKS!
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
mind2 hisztis nőszemély,anikó bőg mindenért,Éva meg fetreng összevissza
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én csak akkor nézem, ha a mamámnál vok (2 hetente 2-szer). Tehát végülis mind1, hogy kinyeri. Csak azért akartam volna, hogy Anikó menjen vissza, mert legalább jobban néz ki, mint Éva. De egyik se szimpatikus.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
a sok hülye néző jól bevan etetve,köztük ezekszerint XFXFORCE is.. Ebből gyűjtik a pénzt hát nem érted? Amúgymeg ha igazi volna a szavazás és nem átcseszés,akkor Béci simán megnyerte volna Jerzy ellen a párbajt,csak azért esett ki Béci,hogy Aleknak könnyebb dolga legyen. Bár én már azon se csodálkoznék ha éva vagy Jerzy nyerné meg ezek után
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
XFXFORCE írta:
gabesz1024 írta:
az egesz valosagshow 1 csalas



Persze, már miért lenne az ?

Kakasu: nem volt csalás, csak megfordították a képeket, ennyi.


Hát ez elég kamu volt! Csak az elvakultak hiszik, hogy nem volt az.
0
0
0
0
no avatar
gabesz1024 írta:
az egesz valosagshow 1 csalas



Persze, már miért lenne az ?

Kakasu: nem volt csalás, csak megfordították a képeket, ennyi.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
az egesz valosagshow 1 csalas
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció