Legfélelmetesebb játékok

Szerző: Minimal1993, 2011. February 08., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 142
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gerdzso avatar
tothricsi95: a magyarosítás sokat segít... én is sok helyen elakadtam 😃 de aztán mindig rájöttem mit és hogy 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Szerintem is az Amnesia...Én mikor játszok vele, mindig be vagyok f*sva.😆 A hangok, és az egész játékérzés borzasztó, és feélelmetes..😃 Egy baj van vele..hogy egyszerűen nem tudom, hogy hova kell menni.😆 Mindig csak bolyongok össze-vissza..😕😆
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Az amnesia ütős game,de nekem főleg azért volt félelmetes,mert egyszerűen teljesen tehetetlen voltál a szörnyek ellen,vagy elbújsz,vagy meghalsz.Sztem ez tette a játékot félelmetessé,meg persze a hangok is jók.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
háát azt kell mondanom hogy az AMNESIA 😀 de ami anno nagyon tetszett: Alone in the Dark 4, Resident Evil 2... és ami még nagyon fosatós volt anno talán a Civil Bakers Undying vagy mi meg a COLD FEAR-nek is van egy bizonyos hangulata, a The Thing is nagyon jó hangulatú játék! főleg ha megnézem a filmet mindig elöveszem utánna a játékot is 😃 éjszaka(mármint IN GAME) a STALKER is félelmetes, főleg a hangulata(szigorúan lámpával, nem éjjelátóval) akkor a BIOSHOCK is részben félelmetes, a Doom csak helyenként ijezget... a DEAD SPACE valahogy nem tudott megijeszteni, na jó az 1 talán kétszer, de a 2 egyáltalán nem... a LEFT 4 DEAD 2 meg nem tom hogy kerül ide 😀

amúgy kiskoromban még régen 😃 az Alone in the Dark 1 nagyon fosatós volt 😃

szerk.: a Comdemned kimaradt, azis nagyon brutális és félelmetes játék 😀
0
0
0
0
MobbDeepFan avatar
Régen a legjobb: Doom3
Mostani: Silent Hill: Shattered Memories
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Szerintem a Left 4 dead 2 a legjobb..😃..legnehezebb fokozaton azért már néhány hirtelen előugró zombitól befostam..😆
De az Amnesia is ***a lett...😃
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Doom 3?Ezt most komolyan gondolod?Ja van benne egy két rész ami fosatós,de azért tényleg az Amnesia a nyerő.😀
0
0
0
0
xerox avatar
Egyik sem, mert a Doom III ! (viccen kívül! ) 😃
0
0
0
0
no avatar
Dead Space sorozat, Bioshock sorozat
0
0
0
0
Lacee000 avatar
Szerintem az Amnesia:The Dark Descent a legfosatósabb game
0
0
0
0
SIC avatar
A Silent Hill részek, a Penumbra sorozat és az Amnesia igazi horror játékok, én nekem viszont pluszba megmaradtak olyan klasszikusokból is kedvenc momentumok, mint pl. a Thief első részében volt a Haunted Cathedral pályája...na annak az atmoszféráját a mai napig nem tudta visszaadni egyetlen horror játék sem...vagy a Vampire: The Masquerade - Bloodlines-ból az Ocean House Hotel helyszíne, ami szerintem nagyon hasonlít a Ragyogás című filmre. Én még szeretem a Clive Barker's Undying-ot is (az egész játék szerintem nagyon hangulatos), The Suffering is jó volt, Condemned úgyszintén és még sorolhatnám... 😃
0
0
0
0
Daenath avatar
Nalam a Silent Hill elso resze, anno meg PSX-en toltam vegig parszor, aztan ott a Resident Evil 2 es a mostaniakbol a Dead Space, de ne feledkezunk meg a Cold Fear-rol sem.
0
0
0
0
Palex2 avatar
Egyértelmű Amnesia.😃
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
igazából én a pennumbrával nem toltam,amnesiával játszottam,Condemned 1 et meg végigtoltam. Mind 3 félelmetes,bár én a Condemned 2 helyére betettem volna a silent hill 5-öt,mert az azért jóval ütősebb.vagy 4. helyre
0
0
0
0
Griffcomrade avatar
Minimal1993 írta:
1. Amnesia: The Dark Descent
2. Penumbra Black Plague
3. Condemned 2

És lehet irkálni a többi hülyeséget hogy húú dead space meg huu silent hil NEM, ez a 3 amit most leirtam ez nem csak az én véleményem hanem ez a fekete-fehér Igazság!




Az első kettő hellyel fullosan egyetértek 😃 A Codemned-el nem játszottam. Ugyanolyan mint az első kettő?
0
0
0
0
Jason avatar
Dead Space 2; Quake 4; Metro 2033 stb...
0
0
0
0
herbyke avatar
Nosferatu wrath of malachi

mai napig feláll a hátamon a szőr ha játszok vele

Land of the dead road the figler's green zenéja, a történet miatt

AVP- legelső amikor a sötétben csak az arctámadó csipogását hallod
meg a második meg mindegyik😃
0
0
0
0
iowa95 avatar
super mario forever....az is eleg fosatos
0
0
0
0
csatika avatar
Dead Space 2. Közepénél tartok, de már most látom, hogy jobb, mint az 1 volt (melyet most játszom másodszor). Primitívnek tűnhet a döntésem, de én irányításpárti vagyok. Persze ebből a a szempontból talán nem is horror a DS2, de én képtelen voltam az Amnesiát, vagy a Silent Hill-t játszani, mert annyira szar az irányításuk, hogy néha az volt az érzésem, nem is én viszem a figurát.

És érdekességképpen egy játék, mely még nem jelent meg: Eden. Magáról a megőrülésről fog szólni és Lars von Trier Antikrisztus c. filmjére épül majd. Ez fog majd érdekelni. 😶
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
1. Amnesia: The Dark Descent
2. Penumbra Black Plague
3. Condemned 2

És lehet irkálni a többi hülyeséget hogy húú dead space meg huu silent hil NEM, ez a 3 amit most leirtam ez nem csak az én véleményem hanem ez a fekete-fehér Igazság!
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Amnesia The Dark Descent egyértelmű.Frictional Games nagyot alkotott!
0
0
0
0
pukkancs avatar
dead space 2 😃 én befostam némelyik résznél.
0
0
0
0
Giovanni_Auditore avatar
1. Forbidden Siren (életemben 1x játszottam végig...pedig nem vagyok egy ijedős alkat)
2.Fatal Frame (leginkább a 3)
és végül 3.nak a Silent Hill

ez a 3 igazi horror játék!!!!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
amnesia the dark descent
a kritikusok szerint azért nem jo ez a játék mert túl félelmetes én is azért nem játszottam végig mert nem mertem 😆
soha egy horror játékban sem ilyedtem meg csak ebben
0
0
0
0
madchief avatar
az nem horror hanem hülyeség 😆
0
0
0
0
no avatar
saw 1-2 video game kiráj csak aza baj pc nem ojan jo de x-box on a legjobb meg city interactyvos :S
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Most találtam rá erre a Fatal Frame-re hát elég érdekes már-már közeleg az Amnesia-hoz, elég szaratós.
0
0
0
0
Gorre avatar
Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth
Silent Hill
Fahrenheit
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Doom 3 jó játék de szerintem köze sincs a horrorhoz, régen hatalmas doom rajongó voltam emléxem még az 1et meg a 2őt toltam és mikor kijött a 3 úristen mekkora bomba siker volt 😃
Penumbrák közül meg annyit hogy egyedül a Black Plague a horror, a Requiem és az Overture el lett cseszve 😞
0
0
0
0
Lizard avatar
Penumbra összesz része, szerintem kiemelekedő, aztán természetesen az Amnesia is odab.sz😀
nagyon ott voltak még számomra a régi Silent Hill-ek, főleg az 1 és a 2!aztán volt még resident evil 1,2, bár annyira nem voltak parásak,de annak idején olyan 11,12 évesen azért voltak részek benne ahol bef..tam😃
Doom 3 is igen jól sikerült horror téren szerintem, meg azért a dead space-ben is voltak részek ahol megütött a guta!
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
shattered memories uh az tényleg elég jó az amugy veri a az Amnesia-t az Amnesia az csak PC-n a legdurvább játék.

Kmisi: Én végig vittem

Szabolaci:

Meg kéne mondani miért is egyébként azt is kivittem már és sztem köze sincs a horror-hoz inkább akció egy nagyon pici para beütéssel
0
0
0
0
m4rt1n avatar
Amnesia valóban télleg nagyon ijesztö de az én örök kedvenc horrorjátékom a silent hill játékok 😀
Főleg psp-n a shattered memories az nagyon jó 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem a legjobb az amnesia the dark descent kb egy órát vittem mert félek tovább menni 😆 Azért a legjobb mert szó szerint a világ legijesztőbb játéka😆 Ahhoz képest pl a fear 2 egy nyugodt akció játék
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Szerintem nem kell elmagyaráznom a téma lényegét úgy gondolom elég egyértelmű a téma neve 😃 De a gyengébbek kedvéért:
Leirni a szerinted legjobb horror játék nevét, meddig vitted el, és miért az a legjobb.

Hát akkor kezdeném is, nekem amik eddig a legjobban bejöttek az a Silent Hill sorozat (főleg a 2) megfogott a benne a Story az atmoszféra bár az irányitással voltak ám gondok
Penumbra Black Plague mivel magyar szinkron is van hozzá ezért zseniális is + az a történet az a játékmenet az a gondolkodás, fejtörők rejtélyek.
És ami a legjobban bejött az nem más mint a Amnesia the Dark Descent csak ugyanazt tudom elmondani róla mint a Penumbráról kivéve azt hogy nincs magyar szinkron de ezis egy ***a játék volt.

Mind a 3 játékot végig vittem.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció