Betegek témája

Szerző: XFXFORCE, 2011. January 25., téma
Fórum » Társalgó
Azért, kell ez a téma, hogy a "sok beteg kocka" aki éppen betegállományban van a munkahelyéről, esetleg az iskolából :D

Mindenki leírhatja, mi baja van, meddig lesz otthon stb:D!
Hozzászólások: 169
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Tudok tippeket adni, de nem életveszélyeseket! amúgy szerintem nagy butaság betegnek lenni. Mármint szándékosan megbetegedni. 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nehéz használni a szerkesztés gombot?

Így jártál akkor. 😀
0
0
0
0
styleR avatar
molfer98 írta:
nem tok belázasodni 😞


hajszárítóval melegítsd meg a hónaljad vagy egy pohár vízbe rakjál krétaport. Garantált lesz a láz. És a krétapor után egy legalább 3 napos erős láz.
0
0
0
0
molfer98 avatar
azbizony írta:
Én úgy csináltam hogy kimentem és egy kis meleg vizet engedtem a lázmérőre, és egyből 39 fokos lázam lett 😆 de az benne a poén hogy másnapra komolyan megbetegedtem és 39 es lázam lett 😂


Az széép 😃

Na de akkor ha most iszok sós kávét az mikor érződik reggel??

nem tok belázasodni 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igyál kakaós kólát, hátha bejön!
0
0
0
0
azbizony avatar
Én úgy csináltam hogy kimentem és egy kis meleg vizet engedtem a lázmérőre, és egyből 39 fokos lázam lett 😆 de az benne a poén hogy másnapra komolyan megbetegedtem és 39 es lázam lett 😂
0
0
0
0
molfer98 avatar
az nem jó mert anyám nem hagy egyedül egy lázmérővel 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Inkább dörzsöld meg a lázmérőt! 😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
de ha most iszok kávét akkor annak reggel jön elő a hatása?? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A céklalé az egészséges! 😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
egy hideg zuhany negyed óráig ?? Vagy nemtom 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Attól nagyon rosszul lennél, úgyhogy tényleg ne próbáld ki!

Inkább egyél olyat amitől hasmenésed lesz. Magyarul zabáld tele magad! 😜
0
0
0
0
molfer98 avatar
ilyenkor este necces kávét innom. És teába nem jó? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kávéba teszel egy kanál sót. (ettől tényleg rosszul leszel!) Ne próbáld ki!

De szimulálás szempontjából elég ha sokáig valami forró dolgot teszel a fejedhez, és voálá lázas a gyermek. 😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
Hogy tudnék holnapra belázasodni?? kréta nélkül 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én nehezen tudnám elviselni ezt az állapotot. A filmnézés számomra unalmas dolog. 😕
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
A fejfájás meg különös rossz, hiszen koncentrálni is kell játék közben. Ilyenkor max a filmnézés marad. 😀

Támogatom😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A fejfájás meg különös rossz, hiszen koncentrálni is kell játék közben. Ilyenkor max a filmnézés marad. 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Superlompos írta:
Annyira nem jó betegnek lenni. Betegen még a kockulás se az igazi! 😕 😆


Támogatom... és pont most nem jó annak lenni... fáj a fejem, kisebb hőemelkedésem is van... és holnap meg szilveszter... de f*sza... -.-"
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Annyira nem jó betegnek lenni. Betegen még a kockulás se az igazi! 😕 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Én sem voltam már régóta beteg 😀
Pedig ha éhes vagyok, mindent megeszek amit találok, akármióta van is az ott 😃
0
0
0
0
Devis avatar
3 éve nem voltam beteg.... pedig 1 hét szünet jól esne 😃😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lusta vagyok iskolába menni?😆 Én amikor régebben 39 fokos lázzal szédelegtem az ágyban meg már félig álmodtam ami képzelődésbe ment át még mindig amiatt aggódtam hogy vajon menjek e iskolába. Más meg fosik egyet azt rögtön könyörög a szüleinek hogy ne kelljen menni.
0
0
0
0
csele008 avatar
Kmisi99 írta:
38 fokos lázam lett kb 1 órája. Ha reggelig leverem akkor megyek iskolába. Bár furcsa egyik pillanatról a másikra megfájdult a torkom majd már éreztem is a lázat. Az a baj hogy én sose figyelek a kezem tisztaságára és nem mosok gyakran kezet. Volt oszt társam olyan szinten ügyelt a kezére hogy buszon két ujjal kapaszkodott és kb óránként lefertőtlenítette a kezét. Nem is volt beteg már jó ideje😆


lusta vagy suliba menni volt velem is igy h utolso nap nem akarópdzott
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
38 fokos lázam lett kb 1 órája. Ha reggelig leverem akkor megyek iskolába. Bár furcsa egyik pillanatról a másikra megfájdult a torkom majd már éreztem is a lázat. Az a baj hogy én sose figyelek a kezem tisztaságára és nem mosok gyakran kezet. Volt oszt társam olyan szinten ügyelt a kezére hogy buszon két ujjal kapaszkodott és kb óránként lefertőtlenítette a kezét. Nem is volt beteg már jó ideje😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Toma97 írta:
Bl0ck írta:
De
Beletörődsz 😃
Nekem is recseg-ropog mindenem...van, hogy percekig kattog a mutató újjam, ha behajlítom-kinyújtom...térdem is...
Meg ilyen "ideg rángásaim"(el kezd remegni tricepszem, arcomon 1 izom, vállamon, karomon...) szoktak lenni, de az csak vitamin hiány, de elfér... 😃

csak feleljek meg orvosi alkalmatosságon 😃


Akkor én se kaptam volna meg jogsihoz, hogy recsegek-ropogok....
0
0
0
0
Toma97 avatar
Bl0ck írta:
De
Beletörődsz 😃
Nekem is recseg-ropog mindenem...van, hogy percekig kattog a mutató újjam, ha behajlítom-kinyújtom...térdem is...
Meg ilyen "ideg rángásaim"(el kezd remegni tricepszem, arcomon 1 izom, vállamon, karomon...) szoktak lenni, de az csak vitamin hiány, de elfér... 😃

csak feleljek meg orvosi alkalmatosságon 😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
De
Beletörődsz 😃
Nekem is recseg-ropog mindenem...van, hogy percekig kattog a mutató újjam, ha behajlítom-kinyújtom...térdem is...
Meg ilyen "ideg rángásaim"(el kezd remegni tricepszem, arcomon 1 izom, vállamon, karomon...) szoktak lenni, de az csak vitamin hiány, de elfér... 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
És szóval ezzel semmit nemlehet csinálni?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem kopott meg a porc a ropogás az az ízületi folyadékban felgyűlő gázoktól van de lényegében még mindig nincs rá pontos válasz.
Nekem az állkapcsomtól kezdve kis lábujjamig mindenem ropog
0
0
0
0
Toma97 avatar
Én nekem lehet porckopás van a térdemben mer ropog 😞
De tesiben én vagyok 1 ik legjobb 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Itthon vagyok egész héten, törött kulcscsonttal. Aztán ebben az évben már szerintem nem is mehetek edzésre és tesiórán se dolgozhatok. Álnok dolog a csonttörés.😕
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
szerintem az a 2 gilr one cup volt... ennek van egy rekaciós videója... na azon szakadni lehet
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kitöröltem akkor... végig sem bírtam nézni
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
LOL mennyé már ezzel pont emiatt a marhaság miatt bannoltak 1x valakit. Ilyet miért linkelsz be? Még ha figyelmeztetsz is akkor is súlyos szabályszegés ilyet betenni.
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
Mandulagyulladásom van meg fáj a fogam 😞 tegnap meg ma nem mentem iskolába de holnap már mehetek pedig egész hétre kaptam orvosi igazolást
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
SwitcX írta:
Itt lehet hogy a mentális felkészülésről van szó. Ha te fejben tudod hogy már könnyen törik és kétszer nekiütöd izomból valaminek, vagy te magad töröd el, akkor kevesebbet fogsz fel a fájdalomból.


én röhögtem mint inkább fájt.... hát érted 3szor ugyan abban ugyan ott 1 percen belül....
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
SwitcX írta:
Nem hinném, hogy ez igaz is. Meg most szigetelő szalaggal felragasztod a retkes krumplit 3 napra? Mert egy-két óra alatt semmi nem lesz belőle.
Ecetbe áztasd akkor mondjuk a kezed, igaz, többet nem lesz épp csont, de ha xy-nak megéri 😂

Most olvasom, hogy lábtörés kéne? Még durvább lenne a lábujjadra ráragasztani a kolompért 😆


hát szerintem hülyeség mert mire átmegy a francba a bőrön megmindennen a klacium addigra el is szárad a krumpli, bár aki bírta addig az ***a....
Én 3szor rugtam bele egy helyre ugyan azzal a lábammal... szerintem a porcnak annyi a kislábujjamnál....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kipróbáltad már ezt a módszert valakin? 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Amúgy elvileg ha egy krumpliba dugjuk az ujjunkat pár órára akkor az kiszívja a kalciumot a csontból és így egy kis mozdulattal eltörik a csont 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem igazán lehet szándékosan normálisan megcsinálni. Ha van önuralma az embernek, akkor nem tesz magában kárt. Én se direkt szoktam elvágni az ujjam ollóval. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ferrari írta:
Kmisi99 írta:
Így elestem 10K forinttól hogy nem tört el😆


Törd el magadnak 😆

Azt nem tudnám megcsinálni😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
Így elestem 10K forinttól hogy nem tört el😆


Törd el magadnak 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Így elestem 10K forinttól hogy nem tört el😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nekem még soha nem tört el semmim, pedig estem már én is nagyokat 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Örülj neki, hogy nem tört el! 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na kiderült hogy nem tört el 😆 Járni alig bírok de holnap már mehetek iskolába😞
0
0
0
0
no avatar
nekem meg kb.90 fokban visszahajlott a hüvelykujjam és még most ij fáj,pedig szerdán ütöttem be,és írni sem tok a papírra mert pont jobbkezes vok és a jobb hüvelykujjam
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát a ráeséstől kezdve folyamatosan fájt és nem nagyon mozgott majd péntek délután elég szépen megdagadt és akkor már rohadtul fájt és ahogy teltek a napok úgy csökkent a fájdalom de mozgatni egyáltalán nem tudom még most s e és még mindig fáj fa járok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció