Betegek témája

Szerző: XFXFORCE, 2011. January 25., téma
Fórum » Társalgó
Azért, kell ez a téma, hogy a "sok beteg kocka" aki éppen betegállományban van a munkahelyéről, esetleg az iskolából :D

Mindenki leírhatja, mi baja van, meddig lesz otthon stb:D!
Hozzászólások: 169
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Szilvexter avatar
hát én mit mondjak, most éppen iskola beteg vagyok, aztmondják azt nehezen lehet kezelni😆

amugy meg nekem már voltak nagy betegségeim ugyhogy inkább nem leszek beteg😆
0
0
0
0
James Zabiela avatar
Bob Marley is egy nagy ember volt.
0
0
0
0
Screamer avatar
én régeben halgatam kb 4 éve v 3

de ha igy tisztább Bob Marley is köhögéssel kezdte ( azt csak ismered azt mindenki ismeri 😂 )
0
0
0
0
no avatar
Hát, nem hallgatok rappet 😃
0
0
0
0
James Zabiela avatar
XFXFORCE írta:
Ki az a 2pac? 😆


nem tudod ki az a 2pac 😆 Ő volt a világ egyik legjobb amerikai rappere. De sajnos 1996. szeptember 13. 26évesen elhunyt. Pedig nagyon nagy tehetség volt.
0
0
0
0
Screamer avatar
egy régi repper ( aszme elsök közöt volt azok közül akik nagyob hirnévre tettek szert bár én mostanába ink HC zenét halgatok de most nemez a lényeg ) és aszem 2000 elöt halt meg valamikor ( mondjuk ö nem köhögöt hanem fejbe löték de ez részlet kérdés 😆 )
0
0
0
0
James Zabiela avatar
Screamer írta:
én engem umlthétre irt ki orvos de azota is eléggé köhögök 😆 ugy tudom h 2 Pac is igy kezdte 😆


csak ne hogy úgy végezd mint ő 😆
0
0
0
0
Screamer avatar
én engem multhétre irt ki orvos de azota is eléggé köhögök 😆 ugy tudom h 2 Pac is igy kezdte 😆
0
0
0
0
James Zabiela avatar
hát énnekem most szerencsére nincs semmi bajom😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De akkor se szeretem. Mikor iszik vki teát mindig a betegség jut eszembe, mert én csak akkor iszom azt a mérget. 😆
0
0
0
0
no avatar
😆... márkásat kell venni, és nem lesz büdös a pofád😃😃 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Húúú utána tök büdös az ember szája. 😆 De az ízét se szeretem. A betegek itala. 😆 Mármint ez a főzött tea.
0
0
0
0
no avatar
Mit lehet azon utálni?:S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jaja. ilyenkor az ember nem eszi meg még azokat a kajákat se amit normális esetben igen. 😆 Ilyenkor mindig teát iszogatnak az emberek, bár én utálom a teát. 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem jelenleg 39fokos lázam van, de még kockulni se élvezet.
Nem élvezzem a játékokat!😃

Ilyenkor lenne jó egy konzol, jól betakarozni az ágyba, és élvezni a gamet😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jó téma ez! 😆 Ha vki beteg akkor még többet kockul, ha csak nem ágyban kell feküdnie. Bár arra ott a Laptop. 😆 Szerencsére már közel 2 éve nem voltam beteg. Viszont akkor vmi influenzám volt 39 fokos lázzal. Nem volt vmi kellemes fel sem bírtam kelni, mint vmi 90 éves öregasszony. Fájt mindenem. Nem igazán szeretnék beteg leni, nincs kedvem hozzá. 😆
0
0
0
0
lsklsk avatar
Hát nekem még van két napom a vizsgaidőszakból, ergo betegre tanultam már magam. Rendesen szervi problémáim vannak tőle, pl most fáj a fülem... 😃
0
0
0
0
no avatar
Azért, kell ez a téma, hogy a "sok beteg kocka" aki éppen betegállományban van a munkahelyéről, esetleg az iskolából 😃

Mindenki leírhatja, mi baja van, meddig lesz otthon stb😃!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció