Betegek témája

Szerző: XFXFORCE, 2011. January 25., téma
Fórum » Társalgó
Azért, kell ez a téma, hogy a "sok beteg kocka" aki éppen betegállományban van a munkahelyéről, esetleg az iskolából :D

Mindenki leírhatja, mi baja van, meddig lesz otthon stb:D!
Hozzászólások: 169
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
CharlieDEVIL avatar
köszönöm nektek ! és neked is Koryan mielőbbi gyógyulást ! 😀
0
0
0
0
Koryan avatar
bukta2! Ne aggódj, én is. 😃 az első 2 órában nem fájt, az után is inkább az ortopéd formája, és a jócskán lecsökkent funkciója zavart. Így elmentem a sürgősségire, de hajnal 2-re már hazaértem 😃

CharlieDEVIL! Ez esetben örülünk hogy köztünk vagy. 😀 A pozitív hozzáállás, és a vidámság sokat segít. Kitartást!
0
0
0
0
bukta2 avatar
CharlieDEVIL azt elhiszem, jobbulást.

Korien kösz hogy elmesélted 😃 oké hogy neked a csontod bánta de én azért a Story-n jót nevettem, már bocs 😃
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
Chronic Myeloid Leukemia .
100 000 emberből - 1 ! Jól meg szívtam 😀 bezzeg a lottónál sosem volt esélyem !
Se még egy nagy utat bevállalok 😀 😀 😀
De igencsak ledöbbentem amikor a orvos elküldött egy sima vizsgáltra mert igen beteg voltam, de amikor közölte igen le döbbentem. 3 órát ültem egy padon a St paul st.nél.
igen csak nem volt kedvem hetekig gépezni sem.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Most éppen várom hogy mehessek a körzeti dokihoz addig fórumozgatok 😃
A gyerekek lefertőztek: Fejfájás, orr és füldugulás, torokfájás , köhögés, végtagfájdalom 😃
0
0
0
0
Koryan avatar
Van egy idegbeteg macskám:
https://kepfeltoltes.hu/150910/something_punchy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hazaértem melóból, ő megkergült, mint általában. Lábam alá szaladt mikor léptem, és nem akartam rálépni, szal ugrottam egy kicsit, erre megijedt, így sikerült megint a lábam alá ugrania mielőtt földet értem volna, szóval inkább megkíméltem az életét, ezért én vágódtam egy nagyot. 😃 Csak az utolsó pillanatban próbáltam megkapaszodni a beépített szekrénybe, de már annyira utolsó volt a pillanat, hogy csak a kisújjam bütyke csapódott neki a szekrény élének, és a mögötte lévő csont összeroppant 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Legutóbb ~2 éve voltam beteg.
Csak ezen az egy oldalon kb a világ összes nyavajáját meg lehet találni 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Korien meséld el a Story-t ha ráérsz 😆D
0
0
0
0
Koryan avatar
Törött jobbkéz. Minimumhangon is 1 hó táppénz. Azért is vagyok most szokatlanul aktív az oldalon. 😃
Mindez köszönhető a macskámnak 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
Herevisszerem van.😞 Még vár rám pár urológiai és andrológiai vizsgálat, mielőtt műteni kell. Bár már lassan 2 hónapja nincs panaszom, fájdalmam, mert nem terhelem magam emiatt a munkahelyemen. Műtét után lehetek itthon majd 6 hétig táppénzen.
Májusban volt 2 belső aranyér gyűrűzésem. Piszkosul fájt a 2. után 1 hétig. (Így van némi elképzelésem, milyen lehet ha valakit seggbe akasztanak. 😃 Iszonyatos!) Azzal betegen vagy szabin nem voltam, de munkahelyen nagyon kímélnem kellett magam. Se cipekedni, se hajolni vagy guggolni.
0
0
0
0
winrar avatar
Ez a kockaság lassan betegség lesz 😆
Komolyan lassan reggel ébredés előtt BIOS POST-ot fogok álmodni 😂
0
0
0
0
fonix9901 avatar
2 nyitót szívkamrás műtétem és egy tüdő szűkítő műtétem volt és gyúrok igaz keveset birok de csinálom most megyek kontrollra aki meg beteg akar lenni az nem ép betegnek leni a világ legrosszabb dolga hogy nem mehetek szórakozóhelyekre tömegbe mert rosszul viselem 😃
0
0
0
0
no avatar
Asztmás vagyok + allergiás 8 dologra és kib*szottul rühellem , hogy nem bírok 2 km-t futni emiatt. 😞

Amúgy, ha betegek akartok lenni, szopjatok le egy kilincset. 😆
Haverom ezt csinálta, meg is betegedett. 😲 😂
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Hypertonia,"obesitas".....egyenlőre
0
0
0
0
bukta2 avatar
jézus... attól megfájdult a fejem hogy beléptem ebbe a témába... 😃 dehogyis...! 😆
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Régen sokat szimuláltam sok veszekedés is volt belőle de most már nagyon leszoktam róla.Nem is jó az szerintem.
0
0
0
0
Bicike avatar
Én nem kívánom senkinek se az én betegségem....ez több, mint egy betegség 😞
0
0
0
0
Domfoz avatar
http://hu.wikipedia.org/wiki/Figyelemhi%C3%A1nyos_hiperaktivit%C3%A1s-zavar

Jó tudni, hogy az összes tünet kivéve magát a hiperaktivitást igaz rám.Hát, érdekes.
0
0
0
0
megaone6 avatar
Én autista vagyok :S bár nagyon kezdetleges (igazából csak a kommunikációval és a készségtantárgyakkal van bajom) és állítólag nem rosszabbodhat, de eddig is így éltem, nincs bajom az életemmel, szóval igazából annyira nem baj. Bár állítólag ez nem betegség, hanem állapot.
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Én most gyuszika miatt vagyok itthon!Nem éppen kellemes!Azt mondta az orvos hogy tűzpiros!
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Beelzebul írta:
Most értem haza a sebészetről, le szedték a nagylábujjamról a fél körmöt.


Belenőtt? 😜
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Most értem haza a sebészetről, le szedték a nagylábujjamról a fél körmöt.
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
Túl vagyok a negyedik térdműtétemen, így a februári hónap munka terén lelőve, viszont így van időm kitanulmányozni néhány szakirodalmat. 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
megfázás torok gyulladás miatt no suli😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
bunyóra biztatni nem jó dolog... haveromat ezért rúgtak ki azonnali hatállyal a suliból... (pedig csak megvédte magát és ő nyert egy orrtöréssel 😆😉 szóval ésszel...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
krakateu10 írta:
iskolai verekedésbe áldozat lettem úgyhogy itthon maradok. 😃


menjél be és verd meg őket ! 😎
0
0
0
0
krakateu10 avatar
iskolai verekedésbe áldozat lettem úgyhogy itthon maradok. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Superlompos írta:
Te ott szoktad venni? 😆


Nem a tesitanár mondta 😆 de komolyan 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Szerintem mondjuk nincs sok értelme lógni a suiból. A dogát úgyse lehet megúszni, mert felelés formájában bevasalják, s akkor még puskázni sem tudsz. Tehát végeredményben csak kisúrsz magaddal. Mert biztos nem tanulással töltöd a skipelt napodat. 😆


nem is normál óráról, csak tesin felmentést 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is hülyeségnek tartom a lógást. Bár errefelé ha ember ellóg egy dolgozatot akkor ellóg nem verik le rajta max ha témazáró.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Meg mondjuk ha sokat hiányzok akkor nem tudok tanulni és akkor 1-es ! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem mondjuk nincs sok értelme lógni a suiból. A dogát úgyse lehet megúszni, mert felelés formájában bevasalják, s akkor még puskázni sem tudsz. Tehát végeredményben csak kisúrsz magaddal. Mert biztos nem tanulással töltöd a skipelt napodat. 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Nekünk sajnos csak a saját házi orvostól fogadják el, vagy sürgősségiről 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Te ott szoktad venni? 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
molfer98 írta:
azbizony írta:
Én úgy csináltam hogy kimentem és egy kis meleg vizet engedtem a lázmérőre, és egyből 39 fokos lázam lett 😆 de az benne a poén hogy másnapra komolyan megbetegedtem és 39 es lázam lett 😂


Az széép 😃

Na de akkor ha most iszok sós kávét az mikor érződik reggel??

nem tok belázasodni 😞


Kőbánya kispesten lehet venni kamu igazolásokat😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Kiégek, hogy havi szinten van tüszős mandulagyulladásom. 😕
Remélem keddig kibírom, nem akarok az ügyeletre menni. 😕 Lehet, hogy holnap veszek recept nélkül egy kis antibiotikumot, de ez így hosszabb távon nem fog menni. 😞

Lehet, hogy műtét lesz a vége. 😲
0
0
0
0
Bl0ck avatar
ÉS lehet addig volt munkahelye az embernek...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Majd amikor oda kerül az ember, hogy munkába kell menni. akkor jön el az az idő!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
én 8.-ig volt néha hogy lógtam suliból ilyen kamu betegséggel. Most már nem igazán teszem meg. Most főképp figyelnem kell, mert a vége a leghúzósabb. De amúgy is, a lógásnak (kamu betegségnek) idővel meglesznek a következményei.
0
0
0
0
Thomech avatar
De jól megy neked! 😀 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Már én is vártam a sulit! 😆 Mondjuk nem beteg voltam, hanem síszünet volt.
0
0
0
0
Thomech avatar
Nem értem minek ez a sok hűhó, hogy le betegedjetek! Nekem most 38,5 °C os lázam van és már most unom inkább mentem volna suliba! 😊 Utállom a sulit de inkább az mint a sok gyógyszer meg kín szenvedés 😆 😕
A dogákat meg így is úgy is meg kell írni csak akkor max 1-2 hetet nyersz de ennyi! Legalább is szerintem! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Felesleges menekülni, a sorsodat úgyse kerülöd el (dolgozat, felelés)!
0
0
0
0
styleR avatar
elég pár vizsgálat, és már is nem kapsz igazolást 😃 max arra a napra.
0
0
0
0
niteforce avatar
nyilván aki egy kicsit is értelmesebb, ismeri ezt a krétás trükköt, és pár vizsgálattal kideríti mitől van a lázad.
0
0
0
0
molfer98 avatar
és azt konkrétan meg tudják mondani hogy krétáztam?? 😀
0
0
0
0
styleR avatar
hát kb így lenne. Én csak ötletet adtam neki hogy legyen lázas , de próbálkozni lehet 😀
Mondjuk, amilyen orvosunk van itt nálunk, azt simán át lehetne cseszni. (sokan élnek is ezzel)
0
0
0
0
niteforce avatar
Azt hallottam, hogy ma már olyan kréta van, amitől így nem leszel lázas.
Különben ha meg mégis, az orvos szerintem azonnal kideríti, hogy mitől van a lázad, és visszaküld suliba.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció