Playstation 2 (PS2)

2010. December 20., téma
Fórum » Konzol
A Playstation 2 (PS2)-ről minden...
Hozzászólások: 1 097
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sonymeans avatar
Verbatim az a legjobb minőség. Én több játéknál is megszívtam a maxell lemezek miatt főleg a nagyon összetett játékoknál pl Kingdom Hearts Rogue Galaxy vagy a GTA részek
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
amúgy milyen fajta dvd-re érdemes a játékokat kiírni? 😕
(verbatim,tdk ilyenek)
0
0
0
0
ceni98 avatar
hmm akk viszont nem tok segíteni esetleg minny megnézem aztán ha tlaálok vmit akkor belinkelem ide 😃
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
sajna ez nemjó ezt már én is néztem de ebből pont a posediont meg az urns of fates-t spórolják ki 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
okika .D
nem tom h ez jó e neked de
[url]http://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=1&cad=rja&ved=0CDcQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DTURF6zweewU&ei=ffQ8UOzfMe754QSeiYD4Bw&usg=AFQjCNFsEa-ZLoNQvUz_cdm0W7VOmlp1bQ&sig2=Jp7pJhlJOke8zxzyLrDlYg[/url]
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
oké megpróbálok hatni apámra

amúgy valaki tudna segíteni abban hogy a god of war 2-ben hol van az urn of poseidon?
a többit már tudom csak ez kell meg az urns of fates-ből 3
0
0
0
0
ceni98 avatar
hmm nem tom én nero 6ot vagy 7et használok de! chip sokkal biztosabb 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
akkor a softmod is lehet jó nemcsak a chipp? 😕
nem vagyok egy elektronikai zseni de azt kivettem hogy a softmod is jól viheti a játékokat 😀

amúgy játékok írására jó a nero micro ?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Sztem vagy elszurtatok vmit vagy a verziószám nem jó a ps eteknek

Nem szúrtam el semmit,jó minőségű dvd-re írom ki és 4x-es sebességel,ráadásul usb-n se mennek...
Jah és kompatibilitis a ps-emmel mert régi fajta nem új...
0
0
0
0
Sonymeans avatar
egyátalán nem rizikós hogy ugrik a garancia. Én pl megvártam hogy leteljen a garancia majd aztán ki chippeltettem de sokan meg sem várják és tökéletesen fut nekik
0
0
0
0
ceni98 avatar
az is igaz de enkem a ps1esem 9 évig bírta 1 fejjel úgy h votl mikor 8-9 órkáat ment 1 nap alatt 😃 szal volt benne kilóméter aztán lecseréltük a fejet mert nem olvasott be semmit 😀 eladtuk sajnos de ez van 😀
0
0
0
0
Joker avatar
És 4x es sebességgel kell kiírni a játékot +os dvdre mert akkor nem fog akadozni és minőségi lemezre.

Sonymeans írta:
Én már legelején mondtam hogy a softmod egy hülyeség

A chip a legjobb és a mostani 90004-es szériák nagyon jól működnek chippel Egyszer sem fagyott le több óra játék után


Ja csak chippel ugrik a garancia😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Én már legelején mondtam hogy a softmod egy hülyeség

A chip a legjobb és a mostani 90004-es szériák nagyon jól működnek chippel Egyszer sem fagyott le több óra játék után
0
0
0
0
ceni98 avatar
hm lehet benne vmi 😀 az 1ik oldalon írja mik a jók 😀
szerk:
Nem kell szétszedni, nem veszik a garancia!

100%-os megbízhatóság.
Egy memóriakártyára van csupán szükség. A forgalomba lévő gépek 99%-val kompatibilis!

Kompatibilitás:
SCPH-3XXX3(R)
SCPH-3XXX4(R)
SCPH-5XXX3
SCPH-5XXX4
SCPH-7XXX3
SCPH-7XXX4
SCPH-90004 (8B verzióig)
0
0
0
0
Joker avatar
Nekem is softmóddal megy a ps em de idáig nem volt gon 1 játékkalé sem és nem veszik el a garancia😀.Sztem vagy elszurtatok vmit vagy a verziószám nem jó a ps eteknek.
0
0
0
0
ceni98 avatar
nagyon helyes 😀 jobban jársz vele mert normálisan fogja vinni
nekem pl modbo chipem van és 2 játék volt ami nem indult el azzzal a címszóval h "This disc cannot be played." szal nem a chip volt )
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
akkor rábeszélem az apámat hogy inkább chippelés legyen ne softmod 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem jó a chip 😃 a softmod úgy szar ahogy van...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Épp most kockultam volna a Ratchet:Gladiator-al csak nem ment,remélem usb-n fog menni.
Nagy átverés ez a soft mod !!!!
Remélem senki nem akar ilyet,nekem eddig a 10 játékból,5 ha ment jól...!!!
Ezért nem ajánlott,saját tapasztalat!!!
0
0
0
0
ceni98 avatar
hm hát azt hittem kisebbnek ekll mert akk ink Ratchet Gladiator 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
én 13 a tesóm 17 éves 😆
de őt is leköti a GTA 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát coopban a tekken 5 is bitang jó 😃 csak az a baj h az nem kalanddús 😀
amúgy hány éves embörkével akarsz coopozni?
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
most nézek videót róla
ezzel többen is lehet játszani nem csak ketten?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Távolság egy dűtött felülnézet minél távolabb esik a jatékos a másiktól egy távolabb lesz a kamera viszont ha autóban vagytok akkor átvált az eredeti nézetbe
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát a játék egyik lényege ez szal valószínű 😃
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
egy kocsiba attól még be tudunk szállni majd nem? 😃
amúgy milyen távolságból fogja venni a kamera?
0
0
0
0
ceni98 avatar
szal a GTA SA coopja kb mint a lego star warsok 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nem. Ezt gép-be kell berakni majd összekötni a tv-vel vagy a ps-el
a San Andreas kétjátékos módja nem osztott képernyős hanem egy képernyős csak a két játékos között van egy távolság ami után nem lehet mozogni és csak szabadon lehet járkálni
0
0
0
0
Deimos avatar
Nekem van eredeti bontatlan ps2 memoria kártyám.Nagyon jo konzol volt már bánom hogy eladtam ugy 20 játékom volt hozzá:resident evil 4,god of war 1-2 ,ratchat clank 2-3-gladiátor ,nfs sorozat,soul calibur 2-3,devil may cry 3 special editon,price of persia trilogia stb..rongyá gyürtem és még a legelsö joytickja is hibátlanul mükszik 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
és egy ilyen kártyát a memo kártya hejére kell berakni?

a gta san andreas-al osztott képernyőn lehet co-op ozni?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Felvevő kártya vagy tv-Tuner Kártya én is azzal szoktam vidiket készíteni itt van egy nézd meg felvettem majd hd-ba kovertáltam
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
mi kell ahhoz hogy egy ps2-es videót tegyek fel a netre?
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát a G.I. Joe coopban sztem eléggé kaksi míg singlebe 1 fokkal jobb 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
a lotr return of thr king pc-re megvan azt tuti akartam ps2-re is 😃
a gta sa-val is lehet ketten? 😲 (nekem ez új)
lego-t is akarok mert azok is tetszenek 😀
akkor a gi.joe az is új nekem
a crash of the titans-al már játszottam 😜
kössz a tippeket 😆
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Gi.Joe Rise of Cobra
A Gta San Andreas-is lehet ketten tolni ps-en
Spider Man Friend or Foe
0
0
0
0
ceni98 avatar
lord of the rings the return of the king is nagyon jó 😃
esetleg a Ratchet Gladiator meg a Lego játékok 😀 nekem ezek bejöttek coopba bár RAtchetel még nem toltam úgy komolyabban 😀
elvileg még nagyon jó a Crash of the Titans ezzel még nem coopoztam 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
oké 😃
tudsz olyan játékot ami szórakoztató 2-en is lehet játszani és még akció vagy kalanddús is?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
ha kell valami infó valamelyik játékról csak szólj
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
ez a listámnak csak 1 sora volt és 20 sor van 😆
de azokat nem írom ide 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Brothers In Arms
True Crime
Full Spectrum Warriors
The Regiment

Nem volt nagy házi😆
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
ezek közül a játékok közül melyik van ps2-re?
Elveon, The Witcher, Bet on Soldier, Brothers in arms, True Crime: New York city, Full Spectrum Warrior: Ten Hammers, El Matador, John Woo's: Strangehold, The Regiment, Crashday, Aliens vs Predator 2, Company of heroes, Join Task Force

remélem feladtam a házit 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát a kövi rész az kifejezetten jó 😃 az utána lévő pedig a másik kedvencem 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Sajnos nem tudom mert nekem chippelve van és mindent visz de ha mondjuk piartebay-ről töltesz szerintem leírják ott hogy megy-e softmód-al

ceni98 írta:
a Hydra 😃 pfúúj de utáltam: D viszont a kastély nagyon jó pálya 😃 főleg az utána lévő 😃


Nem volt olyan rossz kinyírtam elsőre de jó hallani hogy jó világok jönnek mert már kicsit uncsi volt az alvilág sztem hosszú volt a hercules-es rész
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
Sonymeans írta:
Ha memóriakártyával csinálnak valamit az nem chipelés lesz. A chipelés az amikor a ps-t szétszerelik és az alaplapba egy chipet forrasztanak ami kiüti a ps lemez védelmét. A softmod egy kicsit más mert itt egy programot fognak telepíteni a memóriakártyára és az onnan fogja eltávolítani a védelmet meg ennél annyi plusz van hogy tudsz pendriveról filmet nézni.
Nem akarlak elszomorítani de nemsokan díjazzák a softmódot mert néhány játék nem akar softmóddal működni



oké és tudnál írni egy két játékot amit nem visz el?
fentebb volt egy felsorolás a játékokról amiket meg akarok írni ps2-re és ha azok között van olyan amit nem visz el?
0
0
0
0
ceni98 avatar
a Hydra 😃 pfúúj de utáltam: D viszont a kastély nagyon jó pálya 😃 főleg az utána lévő 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Háááát nem volt időm játszani sokat de ma eljutottam addig hogy a kolusszeumban megvertem azt a sokfejü lényt és most a Disney Castle-be kell menni😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
az nem olyan tökölős 😃 amúgy sony hol tartasz KH 2ben?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
igen azt is írtam vannak előnyei de én is a chippet kedvelem
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció